П`ятниця, 26.04.2024, 18:37
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: П`ятниця, 14.06.2019, 21:40 | Повідомлення # 841
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Жуліано Алафіліпп - переможець 6 етапу критериумом Дофіне-2019



Жуліано Алафіліпп здобув перемогу на першому з гірських, 6-му етапі критериумом Дофіне-2019. 27-річний французький гонщик команди Deceuninck-Quick Step поїхав у відрив через 12 км після старту разом з Алессандро Де Марки (CCC Team) і Грегором Мюльбергером (Bora-hansgrohe).

 

  На етапі з проходженням восьми категорійних підйомів троє лідерів вже на першому підйомі випереджали пелотон на 11 хвилин. Жуліано Алафіліпп першим подолав вершини семи з восьми підйомів, що дозволило йому за підсумками етапу одягатися в горохову майку кращого в гірській класифікації.

 

  На фінальному підйомі Жуліано Алафіпп і Грегор Мюльбергер поїхали від Алессандро Де Марки і розіграли спринт на фініші. Жуліано Алафіліпп вдруге в кар'єрі виграв етап критериумом Дофіне.

 

Адам Йейтс (Mitchelton-Scott) зберіг жовту майку лідера загального заліку.

 Жуліано Алафіліпп: «День був дуже важким. Мені хотілося щось показати на цьому тижні, особливо сьогодні. Два моїх суперника намагалися грати зі мною на останньому підйомі. Я сказав Грегору Мюльбергеру, що буду сидіти у нього на колесі, якщо він не хоче співпрацювати. Я знав, що в спринті він вибуховий гонщик. Після кількох днів критериумом Дофіне-2019, які проходили при поганій погоді, накопичилася втома. І хоча ми набрали велику перевагу, довелося багато працювати весь етап.

 

   Фінал вийшов нервовим. Я постарався почати спринт якомога пізніше, тому що знав, що у Грегора вибуховий спринт, до того ж на фініші був зустрічний вітер. Проїхавши фінішну лінію, я глянув на екран і побачив, що по фотофінішу я виграв.

 

  Люблю вигравати, завжди голодний до перемог. Я їду в гонці, щоб перемагати. З початку сезону у мене багато перемог, але я намагаюся виграти, щонайменше, хоча б один етап в кожній гонці, де беру участь. Але виграти етап на критериумом Дофіне, моєю першою в сезоні гонці, яка проходить у Франції, для мене щось особливе. Я неймовірно щасливий.

 

Мені хотілося добре проїхати тиждень, щоб оцінити свою форму перед Тур де Франс-2019 ».

Грегор Мюльбергер: «Команда дала мені шанс поборотися за перемогу на етапі. Через 13 км після старту ми поїхали у відрив, нас було всього троє, але ми дуже злагоджено працювали разом, змогли відкрити великий просвіт. На останніх 15 км почалися атаки, я відповідав на кожну, тримав Алафіліппа і Де Марки під контролем. Нарешті, ми вдвох почали боротися за перемогу, я програв Алафіліппу всього кілька сантиметрів ».

 

  Адам Йейтс: «Етап не їхали на максимумі, таке завжди можна очікувати, коли немає фінішу в гору. Троє хлопців, які знаходяться досить далеко в генеральній класифікації, поїхали. А все решта були задоволені тим, що ми робимо. Ми контролювали гонку з кілометра нуль і до фінішу, зі мною фантастична команда.

 

 На останньому підйомі ми очікували, що гонка ускладниться. Завтра буде короткий етап, післязавтра теж. Упевнений, що багато хто захоче атакувати. Там буде довгий 20-км підйом до фінішу. Відчуваю себе добре. Важко сказати, що вийде в результаті. Все дуже близько в загальному заліку ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 4119402.jpg (54.3 Kb)
 
GADДата: Субота, 15.06.2019, 08:10 | Повідомлення # 842
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тур Швейцарії-2019. Маршрут і претенденти
 



15 червня Тур Швейцарії стартує в 83-й раз. Гонка складається з дев'яти етапів і завершиться 23 червня, за два тижні до старту Тур де Франс-2019. Тур Швейцарії-2019 почнеться з рівнинної оброблення, ще одна індивідуальна гонка на час чекатиме учасників в передостанній день, на 8-му етапі. Чотири середньогірських етапу дадуть шанс універсалів, випробування горами почнеться з 6-го етапу. 6-й і 7-й етапи завершаться фінішами в підйом, а в фінальний день на 9-му етапі учасників чекає проходження трьох підйомів вищої категорії. Загальна протяжність дистанції складе 1172,7 км.

1-й етап - рівнинна 9,5 км оброблення.

 

2-й етап - среднегорний, прокладений по колу, з потрійним проходженням підйомів 2-ї категорії Шалленберг (Schallenberg) - 8,2 км із середньою градієнтом 4,9% і Худерюсі (Chuderhüsi) - 2,8 км із середньою градієнтом 9, 75%, останній з яких за 18,2 км до фінішу.

 

3-й етап підходить під спринтерську розв'язку, з проходженням двох підйомів 3-й категорії і рівнинним фінішним відрізком.

 

4-й етап включає проходження двох підйомів 2-й і 3-й категорії, останній з яких за 18,9 км до фінішу.

 

5-й етап - з підйомами 2-й і 3-й категорії на другій частині дистанції, останній з яких за 23,8 км до фінішу.

 

6-й етап з фінішем в підйом 1-ї категорії Флумсерберг (Flumserberg) - 8,5 км із середньою градієнтом 9%. Флумсерберг - гірськолижний курорт над озером Вален (Walensee). В останній раз Тур Швейцарії відвідував ці місця в 1995 році, коли Марко Пантані здобув перемогу з сольного відриву.

 

7-й етап з проходженням підйомів 2-й (10,9 км із середньою градієнтом 5,2%) і 1-ї категорії (16,5 км із середньою градієнтом 5,3%) фінішує на перевалі Сен-Готард, в підйом , якому присвоєно вищу категорію - 12,4 км із середньою градієнтом 7,1%.

 

8-й етап - рівнинна оброблення протяжністю 19,2 км.

 

9-й етап - королівський гірський, із загальним набором висоти 4020 м і проходженням трьох підйомів вищої категорії: перевалу Фурко (Furkapass) 16,3 км із середньою градієнтом 6,4%, перевалу суст (Sustenpass) - 17,5 км із середньою градієнтом 7,5%, і перевалу Грімсель (Grimselpass) 25 км із середньою градієнтом 6%, вершина якого знаходиться за 7,6 км до фінішу.

  Учасники і претенденти

 

 Переможець минулого року Річі Порт не захищатиме титул, і він, і призери Тура Швейцарії-2018 Якоб Фульсанг (Astana) і Наірі Кінтана (Movistar) в цьому сезоні вибрали участь в критериумом Дофіне-2019.

 

 Серед претендентів на боротьбу за перемогу в загальному заліку - Герант Томас і Еган Берналь (Ineos), Руй Кошта і Фабіо Ару (UAE Team Emirates), Омар Фраіле і Ян Хирт (Astana), Енрік Мас (Deceuninck-Quick Step), П'єр Латур (AG2R), Симон Шпілак (Katusha-Alpecin), Хью Карті (EF Education First), Карлос Бетанкур і Марк Солер (Movistar), Доменіко Поццовіво (Bahrain-Merida), Вілко Келдерман (Sunweb), Роман Кройцігер (Dimension Data) і багато інших.

 

 

Петер Саган (Bora-hansgrohe), Еліа Вівіані (Deceuninck-Quick Step), Майкл Меттьюс (Sunweb), Олександр Крістофф (UAE Team Emirates), Джон Дегенкольб (Trek-Segafredo) зможуть проявити себе в першій частині гонки, на етапах зі спринтерської розв'язкою.

Стартовий склад Тура Швейцарії-2019:
 

 

DECEUNINCK - QUICK-STEP (DQT) WorldTeam

1 MAS NICOLAU Enric (Esp)
2 ASGREEN Kasper (Den)
3 DEVENYNS Dries (Bel)
4 LAMPAERT Yves (Bel)
5 MØRKØV Michael (Den)
6 RICHEZE Ariel Maximiliano (Arg)
7 VIVIANI Elia (Ita)

BORA - HANSGROHE (BOH) WorldTeam

11 SAGAN Peter (Svk)
12 BODNAR Maciej (Pol)
13 BURGHARDT Marcus (Ger)
14 KONRAD Patrick (Aut)
15 OSS Daniel (Ita)
16 PÖSTLBERGER Lukas (Aut)
17 SCHILLINGER Andreas (Ger)

TEAM JUMBO - VISMA (TJV) WorldTeam

21 BOUWMAN Koen (Ned)
22 DE TIER Floris (Bel)
23 LINDEMAN Bertjan (Ned)
24 ROOSEN Timo (Ned)
25 TOLHOEK Antwan (Ned)
26 VAN DER HOORN Taco (Ned)
27 VAN POPPEL Danny (Ned)

ASTANA PRO TEAM (AST) WorldTeam

31 FRAILE MATARRANZ Omar (Esp)
32 HIRT Jan (Cze)
33 CONTRERAS PINZON Rodrigo (Col)
34 SANCHEZ GIL Luis Leon (Esp)
35 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi (Eri)
36 NATAROV Yuriy (Kaz)
37 ZEITS Andrey (Kaz)

TEAM INEOS (INS) WorldTeam

41 THOMAS Geraint (GBr)
42 BERNAL GOMEZ Egan Arley (Col)
43 ELISSONDE Kenny (Fra)
44 DOULL Owain (GBr)
45 ROWE Luke (GBr)
46 SWIFT Ben (GBr)
47 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) WorldTeam

51 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
52 BYSTROM Sven Erik (Nor)
53 ARU Fabio (Ita)
54 HENAO MONTOYA Sergio (Col)
55 KRISTOFF Alexander (Nor)
56 BOHLI Tom (Sui)
57 MORI Manuele (Ita)

MOVISTAR TEAM (MOV) WorldTeam

61 SOLER GIMENEZ Marc (Esp)
62 ANACONA Winner Anrew (Col)
63 BARBERO CUESTA Carlos (Esp)
64 MAS BONET Lluis (Esp)
65 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)
66 CARRETERO Hector (Esp)
67 ROELANDTS Jürgen (Bel)

MITCHELTON - SCOTT (MTS) WorldTeam

71 ALBASINI Michael (Sui)
72 STANNARD Robert (Aus)
73 EDMONDSON Alexander (Aus)
74 GRMAY Tsgabu Gebremaryam (Eth)
75 HEPBURN Michael (Aus)
76 BEWLEY Sam (NZl)
77 TRENTIN Matteo (Ita)

TEAM SUNWEB (SUN) WorldTeam

81 HIRSCHI Marc (Sui)
82 ARNDT Nikias (Ger)
83 KÄMNA Lennard (Ger)
84 KELDERMAN Wilco (Ned)
85 KRAGH ANDERSEN Søren (Den)
86 MATTHEWS Michael (Aus)
87 ROCHE Nicholas (Irl)

GROUPAMA - FDJ (GFC) WorldTeam

91 KÜNG Stefan (Sui)
92 ARMIRAIL Bruno (Fra)
93 FRANKINY Kilian (Sui)
94 GENIETS Kevin (Lux)
95 HOELGAARD ​​Daniel (Nor)
96 MORABITO Steve (Sui)
97 THOMAS Benjamin (Fra)

BAHRAIN - MERIDA (TBM) WorldTeam

101 DENNIS Rohan (Aus)
102 AGNOLI Valerio (Ita)
103 GAROSIO Andrea (Ita)
104 GARCIA CORTINA Ivan (Esp)
105 MOHORIC Matej (Slo)
106 POZZOVIVO Domenico (Ita)
107 NIBALI Antonio (Ita)

TREK - SEGAFREDO (TFS) WorldTeam

111 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
112 CONCI Nicola (Ita)
113 DEGENKOLB John (Ger)
114 GOGL Michael (AUT)
115 FELLINE Fabio (Ita)
116 REIJNEN Kiel (USA)
117 STUYVEN Jasper (Bel)

AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam

121 FRANK Mathias (Sui)
122 BIDARD François (Fra)
123 BOUCHARD Geoffrey (Fra)
124 PARET-PEINTRE Aurélien (Fra)
125 WARBASSE Larry (USA)
126 LATOUR Pierre (Fra)
127 VANDENBERGH Stijn (Bel)

EF EDUCATION FIRST (EF1) WorldTeam

131 CARTHY Hugh (GBr)
132 CRADDOCK Lawson (USA)
133 MCLAY Daniel (GBr)
134 BROWN Nathan (USA)
135 DOCKER Mitchell (Aus)
136 SCULLY Thomas (NZl)
137 VANMARCKE Sep (Bel)

LOTTO SOUDAL (LTS) WorldTeam

141 BENOOT Tiesj (Bel)
142 DE WULF Stan (Bel)
143 HANSEN Adam (Aus)
144 MONFORT Maxime (Bel)
145 WOUTERS Enzo (Bel)
146 VAN DER SANDE Tosh (Bel)
147 VANENDERT Jelle (Bel)

CCC TEAM (CPT) WorldTeam

151 VAN AVERMAET Greg (Bel)
152 BEVIN Patrick (NZl)
153 GESCHKE Simon (Ger)
154 SAJNOK Szymon (Pol)
155 SCHÄR Michael (Sui)
156 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)
157 WISNIOWSKI Lukasz (Pol)

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA) WorldTeam

161 SPILAK Simon (Slo)
162 BATTAGLIN Enrico (Ita)
163 FABBRO Matteo (Ita)
164 HAAS Nathan (Aus)
165 HOLLENSTEIN Reto (Sui)
166 SMIT Willie (RSA)
167 ZABEL Rick (Ger)

TEAM DIMENSION DATA (TDD) WorldTeam

171 KREUZIGER Roman (Cze)
172 VALGREN ANDERSEN Michael (Den)
173 JANSE VAN RENSBURG Reinardt (RSA)
174 KING Benjamin (USA)
175 THOMSON Jay Robert (RSA)
176 MÄDER Gino (Sui)
177 SLAGTER Tom Jelte (Ned)

TOTAL DIRECT ENERGIE (TDE) Professional Team

181 CALMEJANE Lilian (Fra)
182 BOUDAT Thomas (Fra)
183 COUSIN Jerome (Fra)
184 GRELLIER Fabien (Fra)
185 LIGTHART Pim (Ned)
186 OURSELIN Paul (Fra)
187 SICARD Romain (Esp)

RALLY UHC CYCLING (RLY) Professional Team

191 MCNULTY Brandon (USA)
192 CARPENTER Robin (USA)
193 JOYCE Colin (USA)
194 MANNION Gavin (USA)
195 ANDERSON Ryan (Can)
196 BRITTON Rob (Can)
197 TUFT Svein (Can)

SWITZERLAND (Sui) National Team

201 BADILATTI Matteo (Sui)
202 FRIESECKE Gian (Sui)
203 IMHOF Claudio (Sui)
204 LIENHARD Fabian (Sui)
205 THALMANN Roland (Sui)
206 PELLAUD Simon (Sui)
207 SCHELLING Patrick (Sui)


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 6326285.png (470.6 Kb)
 
GADДата: Неділя, 16.06.2019, 12:17 | Повідомлення # 843
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Том Дюмулін не вийшов на старт 7-го етапу критериумом Дофіне-2019

 

Том Дюмулін не вийшов на старт 7-го етапу критериумом Дофіне-2019, щоб не ризикувати і не наражати не до кінця відновився коліно навантажень на вирішальному гірському етапі. Але 28-річний голландський гонщик команди Sunweb продовжить підготовку до Тур де Франс-2019 в тренувальному таборі на висоті, куди поїде в понеділок, 17 червня.

 Лікар команди Sunweb Каміл Альдерсхоф (Camiel Aldershof): «Сход - більше превентивний захід. Перед Дофіне ми вирішили не ризикувати, що і робимо. Те, як пройшов тиждень гонки, нас цілком задовольняє. Ми кожен день слідкували за ситуацією, звичайно, у Тома були спади і підйоми, що було очікувано. Вчора він спочатку відчував себе добре, але потім хворобливі відчуття повернулися ввечері. Тому ми вирішили, що йому краще відпочити перед тренувальними зборами на висоті, ніж продовжувати продавлювати і долати гори тут, у Франції ».

 

  Том Дюмулін: «За тиждень гонки я добре попрацював, було корисно повернутися в гоночний ритм. Вчора після етапу відчував себе досить добре, але ввечері біль повернувся. Подумав, що немає необхідності посилено навантажувати коліно. Перш, ніж продовжу блок тренувань на висоті, краще відпочити ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 9197702.jpg (45.7 Kb)
 
GADДата: Неділя, 16.06.2019, 12:26 | Повідомлення # 844
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Роан Денніс - переможець 1 етапу Туру Швейцарії-2019



На 1-му етапі Туру Швейцарії-2019 чинний чемпіон світу в гонці з роздільним стартом, 29-річний австралійський гонщик команди Bahrain-Merida Роан Денніс випередив чемпіона Польщі в гонці з роздільним стартом, 34-річного польського гонщика команди Bora-hansgrohe Мацея Боднара на 14 сотих секунди.

На проміжній відсіченні графік Денніса ні кращим - перші 4,9 км дистанції він подолав за 5 хвилин і 20 секунд з середньою швидкістю 55,125 км / ч, поступившись лідерові Марку Хирши (Marc Hirschi) на відсіченні 5 секунд.

Роан Денніс подолав дистанцію 1 етапу протяжністю 9.5 км із середньою швидкістю 52,615 км / ч. Перемога на 1-му етапі принесла Роану Деннису жовту майку лідера.


Роан Денніс: «Важка була розділка, для мене вона стала свого роду психологічної битвою, тому що за останні місяці мої результати були далекі від того, що я очікував. Нарешті, сьогодні мені вдалося здобути перемогу. Чудове почуття, коли повертаєшся на верхню сходинку подіуму. Завтра я поїду в жовтої майці. Зроблю все, що в моїх силах, щоб її захистити. Але, як і два роки тому, можливо, зможу бути лідером не більше, ніж один день, тому що бонусними секундами на фініші 2-го етапу може скористатися мій співвітчизник Майкл Меттьюс. На передостанньому етапі Туру Швейцарії-2019 знову буде оброблення. Я впевнений, що зможу повторити сьогоднішній виступ ».

Мацей Боднар: «Думаю, початок Тура Швейцарії-2019 видався вдалим. Я задоволений своїм виступом сьогодні, моя форма за останні кілька днів покращилася. Ми дуже ретельно підготувалися до оброблення. Вважаю, що програти чемпіону світу частки секунди - хороший знак, хоча, звичайно, в ідеалі хотілося б виграти. Мені треба було швидше проходити повороти або трохи більше продавити на іншому відрізку, але все це частина гри. Попереду довга гонка, з завтрашнього дня буду працювати на команду, щоб ми показали найкращі результати ».

Майкл Меттьюс: «Я задоволений виступом. Ми дуже близько підійшли до перемоги, фінішували за все в секунді від переможця. Подивимося, що буде завтра. З нетерпінням чекаю добрий тиждень гонки на Туре Швейцарії ».

Люк Робертс, тренер команди Sunweb: «Через несприятливого прогнозу погоди ми вирішили, що Вілко, Майкл і Серен повинні стартувати якомога раніше. На жаль, Вілко впав під час розбирання, але, на щастя, здається, він в порядку. Майкл і Серен обидва потужно пройшли дистанцію, фінішували третім і четвертим. Прикро, що погода почала псуватися під час етапу, і вітер змінив напрям ».

Петер Саган (фінішував 7-м): «Це мій перший день в гонці після Тура Каліфорнії-2019 і збільшеного періоду тренувань на висоті. Тому сьогодні для мене був свого роду виклик. Але я відчував себе добре, особливо в фіналі короткій дистанції. Я фінішував в топ-10, але Тур Швейцарії тільки починається, це важка гонка, будемо боротися кожен день ».[/size]

За матеріалами : https://u.to/xIeyEg
Прикріплення: 8790058.jpg (47.0 Kb)
 
GADДата: Неділя, 16.06.2019, 17:21 | Повідомлення # 845
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ваут Пулс - переможець 7 етапу критериумом Дофіне-2019



31-річний нідерландський гонщик команди Ineos Ваут Пулс здобув перемогу на королівському гірському з проходженням трьох підйомів 1-ї категорії та фінішем у підйом вищої категорії на висоті тисяча п'ятсот шістьдесят одна м 7-му етапі критериумом Дофіне-2019. Етап фінішував в складних погодних умовах, під проливним дощем. На фінальному підйомі за 3 км до фінішу з просіяти групи атакував Емануель Бухманн (Bora-hansgrohe), за яким поїхав Якоб Фульсанг (Astana). Вони створили просвіт, але Ваут Пулс, який атакував з групи жовтої майки за 1 км до фінішу, добрав їх за 250 м і випередив на одну секунду, взявши першу в сезоні перемогу.

 

 34-річний данський гонщик команди Astana Якоб Фульсанг фінішував другим і перехопив жовту майку лідера у Адама Єйтса (Mitchelton-Scott), якого тепер випереджає в загальному заліку на 8 секунд.

 

  Ваут Пулс: «Я атакував кілька разів, але група генеральщіков не відпускала. Коли доїхали до фінального кілометра, вирішив - зараз або ніколи. Віддав всі сили. Зазвичай я досить добре відчуваю себе при поганій погоді, може, тому, що кращий спосіб зігрітися - швидше крутити педалі! З якихось причин я завжди добре виступаю в негоду.

 

  Мені було важко бачити, що сталося з Крісом. Я їхав позаду, коли все сталося. Він повинен був бути лідером команди, але довелося взяти цю роль на себе. Сьогодні це додало мені рішучості. Добре, що команда здобула перемогу, це подарунок для Кріса.

 

  Весь день відчував, що нога йде добре. Команда приголомшливо відпрацювала. За 500 метрів до фінішу я подумав, що мені буде складно наздогнати двох виїхали раніше хлопців, але на останньому повороті я наблизився до них і обійшов.

 

  За день до фіналу гонки нога йде добре. Я спробую поборотися за перемогу в загальному заліку, але Фульсанг дуже сильно виступає весь рік, виглядає потужно, у нього великі шанси на перемогу ».

 

  Якоб Фульсанг: «Коли стартували, здавалося, буде відмінна погода. Ми сподівалися на це, але на останньому підйомі було так холодно ... Єдине, про що міг думати, як доїхати до фінішу якомога швидше. Щасливий, що у мене майка лідера. Сподіваюся, що зможу захистити її в останній день, хоча буде важко. Формат гонки ускладнює захист майки. Можливо, буде не так приємно, як два роки тому, коли я виграв Дофіне в останній день ».

Емануель Бухманн: «Сьогодні був справжній королівський етап, а дощ зробив фінальний підйом ще важче. Величезне спасибі всій команді, хлопці весь день мені допомагали, завжди вивозили мене на позицію. Я їхав в групі лідерів, хотів чекати фінальних атак якомога довше. Потім подумав, що треба їхати зараз або ніколи. Атакував, а Фульсанг поїхав за мною. Але Пулс перекласти до нас, було пізно реагувати. Завтра спробую видати все, на що здатний, щоб відіграти секунду і піднятися на подіум ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8811762.jpg (43.6 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 17.06.2019, 10:59 | Повідомлення # 846
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Джон Дегенкольб які не включені в попередній склад команди Trek-Segafredo на Тур де Франс-2019



Джон Дегенкольб: «Повністю приймаю рішення команди Trek-Segafredo»
 

 

  Джон Дегенкольб які не включені в попередній склад команди Trek-Segafredo на Тур де Франс-2019. 30-річний німецький гонщик є переможцем етапів на всіх трьох Гран-турах. Першу перемогу на етапі Тур де Франс він здобув в минулому році, коли виграв 9-й етап. В інтерв'ю Radsport-News.com Джон Дегенкольб сказав, що приймає і розуміє рішення команди Trek-Segafredo, яка вирішила кинути всі сили команди на підтримку Річі Порта.

Джон Дегенкольб: «На даний момент я не входжу до складу команди на Тур де Франс-2019, в цьому році Тур не поїду. Я повністю приймаю це рішення, тому що, як уже говорив, то, що добре для команди і для досягнення загальних цілей - добре для всіх нас.

 

  Ми з командою обговорювали різні варіанти. Я не поїду Тур, тому що команда повністю фокусується на генеральній класифікації і підтримки Річі Порта.

 

  Фінальне рішення ще не прийнято, але я брав участь в Тур де Франс шість років поспіль, і справа в тому, як я сам це сприймаю. Крім Тура є й інші гонки, багато хороших гонок і цікавих для мене цілей ».

 

  Контракт Джона Дегенкольба з командою Trek-Segafredo закінчується в кінці цього сезону, голландське видання Wielerflits.nl припустило, що німецький гонщик може перейти в Lotto Soudal в 2020 році, так як Джон Леланг, новий менеджер команди Lotto Soudal говорив про те, що збирається зміцнювати команду на весняні класики.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 9774154.jpg (82.5 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 17.06.2019, 11:04 | Повідомлення # 847
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Якоб Фульсанг виграє «Критеріум дю Дофіне»
 


Вдруге у своїй кар'єрі, гонщик команди «Астана» Якоб Фульсанг став переможцем престижної багатоденної гонки «Критеріум дю Дофіне» в генеральній класифікації.

На заключному, 8-й етапі команда успішно захистила жовту майку свого капітана, яку Фульсанг надів напередодні після королівського гірського етапу.

Також, чемпіон Казахстану Олексій Луценко провів приголомшливу гонку і, в підсумку, посів високе 7-е місце у підсумковій класифікації багатоденки. «Астана» здобула перемогу в загальнокомандній класифікації «Критеріум дю Дофіне».

- Я очікував, що день вийде більш складним, ніж виявилося насправді, але моя команда виконала прекрасну роботу, хлопці контролювали всю гонку найкращим чином. Спочатку, в відрив поїхала група, в якій найближчий гонщик в загальному заліку програвав близько 6 хвилин, і для нас це була ідеальна ситуація. Мені залишалося триматися на колесі у товаришів, які без проблем довезли мене до фінішу. Для мене це особлива перемога, тому що на цей раз я зрозумів, що можу перемагати, будучи в жовтій майці. У 2017 році я виграв майку тільки на останньому етапі. Я неймовірно щасливий довезти жовту майку до фінішу за підтримки своєї команди, - розповів Якоб Фульсанг.

- Тепер, я з оптимізмом очікую старту «Тур де Франс», думаю, у своїй підготовці я на правильному шляху. Поки, сезон складається просто чудово, і для мене, і для всієї «Астани». Цього року все відбувається просто ідеально, легко і без стресу, атмосфера в команді приголомшлива. Ми підтримуємо один одного, ми готові жертвувати заради товариша по команді, і через це ми і здобуваємо перемоги різними гонщиками. Сподіваюся, що нам вдасться продовжувати в тому ж дусі якомога довше, - додав Фульсанг.

Для команди «Астана» сьогоднішній успіх Фульсанг став 10-ю перемогою в загальному заліку багатоденної гонки в поточному сезоні.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8967815.jpg (79.1 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 17.06.2019, 12:30 | Повідомлення # 848
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Луїс Леон Санчес перемагає на 2-му етапі «Туру Швейцарії» -2019



Луїс Леон Санчес перемагає на 2-му етапі «Туру Швейцарії» після феноменальної командної роботи
 
Буквально через півгодини після гучного успіху Якоба Фульсанг на «Критеріум дю Дофіне», сольну перемогу на другому етапі «Туру Швейцарії» здобув інший гонщик «Астани» Луїс Леон Санчес. Санчес зробив сольну атаку за 11 км до фінішу в місті Лангнау-ім-Емменталь, зумівши набрати хорошу перевагу, якого вистачило для перемоги.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 6796439.jpg (80.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 18.06.2019, 08:51 | Повідомлення # 849
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Том Дюмулін продовжить підготовку до Тур де Франс-2019 після операції на коліні

 

Тому Дюмуліну, який травмував коліно під час Джиро д'Італія-2019, а потім зійшов з критериумом Дофіне-2019 через біль у коліні, після додаткового обстеження в медичному центрі OCON була проведена операція. Осередок запалення утворився через невеликого фрагмента гравію, який був видалений.

 

  Як повідомляє команда Sunweb, операція проведена успішно і 28-річний нідерландський гонщик збирається в тренувальний табір на висоті, як і планувалося.

 

 

  Лікар команди Sunweb Каміл Альдерсхоф: «Тому вчора, 16 червня, зробили невелику операцію, під час якої був видалений маленький осколок гравію, який спочатку прийняли за металеву скалку. Ми вирішили видалити його, тому що він був причиною невеликого запалення.

 

  Цього ранку Том вже проїхав тестову тренування, все пройшло відмінно. Тепер йому можна відправлятися в тренувальний табір на висоті і продовжувати підготовку. Кожен день ми будемо стежити за його станом, щоб, можливо, адаптувати тренувальний план. Але все вже виглядає добре ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 9967653.jpg (52.5 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 18.06.2019, 08:57 | Повідомлення # 850
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Петер Саган - переможець 3 етапу Туру Швейцарії-2019



Петер Саган здобув перемогу на 3-му етапі Туру Швейцарії-2019. Етап завершився спільним спринтом, де 29-річний словацький гонщик команди Bora-hansgrohe обійшов чемпіона Італії, 30-річного італійського гонщика команди Deceuninck-Quick Step і 30-річного німецького гонщика команди Trek-Segafredo Джона Дегенкольба.

 

За підсумками 3-го етапу Петер Саган очолив генеральну класифікацію та убрався в жовту майку лідера.

Петер Саган: «Я щасливий, що виграв етап, 17-й в кар'єрі на Туре Швейцарії, а також взяв лідерську майку. Мені б хотілося подякувати всій команді за їх блискучу роботу. Вони контролювали гонку, вивезли мене на ідеальну позицію. Фінал був дуже швидким і досить хаотичним, тому що всі хотіли перебувати попереду. Коли ми перетинали фінішну лінію в перший раз, мені стало ясно, що шанс на перемогу буде, якщо перед заходом в останній лівий поворот я буду на перших позиціях. Ми так і зробили. Я зміг атакувати на фінальній прямій і взяти перемогу ».

 

  Еліа Вівіані: «Ми були сфокусовані, хлопці багато працювали і повертали відрив. Але фініш в тягун мені не дуже підходить. Крім того, я виявився не на кращій позицією перед поворотом, тому виграти було складно. З одного боку, я розчарований, з іншого - упевнений в своїх силах, тому що відчуваю, що після тренувального табору на висоті в Лівіньо у мене є форма ».

 

  Джон Дегенкольб: «Загалом, день склався добре, наша команда працювала дуже злагоджено. Не тільки ті хлопці, які мене розвозили, допомагали і гірники. До фінального повороту все виглядало чудово, але потім мені довелося боротися з Саганом за колесо моїх же товаришів по команді. А боротися з ним - це чисте безумство. Думаю, я трохи вийшов за свій ліміт. Але, в будь-якому випадку, я задоволений, що все ж зайняв третє місце ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 3474243.jpg (45.8 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 18.06.2019, 18:41 | Повідомлення # 851
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Герант Томас зійшов з Тура Швейцарії-2019 після падіння на 4-му етапі



Капітан команди Ineos Герант Томас зійшов з Тура Швейцарії-2019 після падіння на 4-му етапі. За 30 км до фінішу впали Герант Томас і Андрій Зейц (Astana). Обидва гонщики не змогли продовжити гонку.

 

Команда Ineos повідомляє, що Герант Томас відправлений до лікарні на обстеження. Команда Astana повідомляє, що у Андрія Зейца підозра на перелом ключиці.

 

Інформанція про травми і стан здоров'я гонщиків поки не повідомляється.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8099780.jpg (44.8 Kb)
 
GADДата: Середа, 19.06.2019, 08:47 | Повідомлення # 852
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Еліа Вівіані - переможець 4 етапи Тура Швейцарії-2019



Чемпіон Італії, 30-річний гонщик команди Deceuninck - Quick Step Еліа Вівіані здобув перемогу на 4-му етапі Туру Швейцарії-2019, обійшовши в спринті Майкла Меттьюса (Sunweb) і Петера Сагана (Bora-hansgrohe). Це 23 перемога італійського спринтера з тих пір, як він став гонщиком команди Quick Step.

 

Петер Саган, який фінішував третім, зберіг на плечах жовту майку лідера.

Еліа Вівіані: «Ця перемога дає впевненість, особливо після декількох останніх тижнів. Перемога на етапі гонки Світового туру завжди має велике значення. Ви можете побачити, що всі мої успіхи в 2019 році були на таких перегонах, що багато говорить про моє сезоні, незважаючи на те, що за кількістю перемог цей сезон поступається минулого.

 

  Ми сподівалися звести етап до загального спринту, намагалися знову після вчорашнього другого місця. Хлопці ідеально працювали, я був в них впевнений, вони допомогли мені подолати фінальні підйоми. Я знаю, що у нас кращий розвозять поїзд в світі. На останніх кілометрах ми взяли на себе відповідальність, вийшли вперед на спуску, тому що це було дуже важливо. Міхаель Мёркёв вивіз мене на відмінну позицію, щоб я міг завершити роботу команди. Ця перемога дуже багато значить для мене, я неймовірно щасливий ».

 

 

  Майкл Меттьюс: «Наша команда відмінно виступила сьогодні, все до одного повністю присвятили себе фінального спринту. Кожен зіграв важливу роль, мене дуже добре вивезли на позицію, я зміг зайняти друге місце. Отримав прилив упевненості за останні кілька днів. Смакую наступні етапи ».

 

  Петер Саган: «Я хотів виграти цей етап, але виявився той день. Команда відмінно відпрацювала, вони тягнули попереду майже весь день. Як і очікувалося, етап зважився в швидкому загальному спринті. Я зробив все можливе, але Вівіані був найшвидшим. Відчуваю себе добре, форма така, як і має бути, але сьогодні не мій день. Завдяки третьому місцю і бонусів за спринт я зберіг жовту майку ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 7850409.jpg (49.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 19.06.2019, 09:31 | Повідомлення # 853
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Герант Томас планує стартувати на Тур де Франс-2019



Герант Томас уникнув серйозних травм після падіння на 4-му етапі Туру Швейцарії-2019
 

 

  Переможець Тур де Франс-2018 Герант Томас уник травм після падіння на 4-му етапі Туру Швейцарії-2019. 33-річний британський гонщик команди Ineos впав за 30 км до фінішу і був відправлений до лікарні. У нього садно на плечі і поріз над правим оком, але інших пошкоджень немає. Як повідомляється в прес-релізі команди Ineos, цей інцидент не повинен перешкодити Геранту Томасу стартувати на Тур де Франс-2019, де він буде захищати свій титул.

Герант Томас пояснив в інтерв'ю TeamINEOS.com, як стався інцидент: «З нізвідки на дорозі виник бугор, в який вдарився гонщик команди Astana, а мені нікуди було діватися. Я впав прямо на плече і ударився обличчям, пішла кров. З травмами голови завжди треба бути обережними, тому лікар вирішив зняти мене з перегонів, хоча я хотів продовжувати.

 

  Звичайно, така невелика невдача під час підготовки до Тур де Франс-2019 засмучує, але попереду ще багато часу до старту в Брюсселі. Ми переналаштувати. Упевнений, мій тренер Тім Керрісон складе план, щоб гарантувати, що я буду готовий стартувати 6 липня ».

 

  Дерік Маклеод, лікар команди Ineos: «Падіння Геранта було важким. Основний удар припав на голову. Ще сидячи на узбіччі дороги він пройшов тест на струс мозку, але, з огляду на природу травми і тяжкість удару, було б ризиковано дозволити йому продовжувати гонку. Його відвезли в лікарню. На щастя, сканування та рентген нічого не показали. Зараз Герант повернувся в готель команди, у нього гарний настрій.

 

  Хоча результати не показали наявність пошкоджень, ми продовжимо стежити за його станом протягом декількох днів. Знаючи Геранта, можу сказати, що у нього не займе багато часу повернутися на велосипед. Але перш, ніж він зможе це зробити, нам необхідно упевнитися, що в найближчі дні у нього не з'являться які-небудь симптоми. Ми налаштовані оптимістично, думаємо, він повністю відновиться в найближчі дні ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 4502117.jpg (94.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 20.06.2019, 10:45 | Повідомлення # 854
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Команда Jumbo-Visma підтвердила, що хоче підписати контракт з Марселем Кіттеля
 


31-річний німецький спринтер Марсель Кіттель і команда Katusha-Alpecin в травні достроково розірвали контракт. Спортивний директор команди Jumbo-Visma Мерейн Земан (Merijn Zeeman) добре знає Марселя Кіттеля по спільній роботі в команді Giant-Alpecin / Argos-Shimano, де німецький гонщик виступав з 2011 по 2015 роки.

 

  В інтерв'ю Cyclingnews Земан підтвердив, що команда розглядає можливість підписати з Кіттеля контракт.

 

   Мерейн Земан: «Я весь час спілкувався з ним в останні роки, тому що ми подружилися. Хоча найбільше ми розмовляли нема про велоспорті, а про життя.

 

  Після того, як стало зрозуміло, що Katusha його відпускає, ми почали обговорювати ідею про те, щоб він приєднався до нашої команди. Але найголовніше для Марселя, зрозуміти, що він хоче для себе в майбутньому. Чи є у нього бажання залишатися в спорті вищого рівня або він вибере в житті інший шлях? Він все ще в процесі прийняття рішення, більше ми нічого не обговорювали.

 

  Думаю, фізично Киттель зможе повернутися в спорт вищого рівня. У цьому немає сумнівів. Питання лише в тому, чи залишився в ньому самому той же вогонь. І єдиний, хто може дати відповідь, сам Марсель. Я ж не сумніваюся, що якщо у нього є цей запал, він зможе знову стати топовим спринтером.

 

  Зрозуміло, що Ділан (Груневег) - наш лідер. У цьому немає сумнівів. І на найближчі роки він наш гонщик. Але кожна команда хоче перемагати якомога більше, і Марсель може цьому зарадити. Це може бути корисно для його балансу.

 

  Ділан буде нашим спринтером на найбільших гонках, це 100%. Марсель не стане розвозять, так як це зовсім інша робота. Але якщо поглянете на календар Світового туру, побачите, що є достатньо можливостей виступати на високому рівні, на красивих гонках.

 

  Зараз ми на багатьох гонках стартуємо без спринтера, наприклад, Тур Швейцарії-2019. Це велика гонка, ми могли б відправити туди спринтера ».

 

 А сам Марсель Кіттель поки не поспішає оголошувати про повернення у велоспорт.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 2950271.jpg (58.5 Kb)
 
GADДата: Четвер, 20.06.2019, 10:49 | Повідомлення # 855
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дубль Еліа Вівіані на Туре Швейцарії-2019



Чемпіон Італії Еліа Вівіані зробив дубль, другий день поспіль виграв спринт на етапі Туру Швейцарії-2019. На 5-му етапі 30-річний італійський спринтер команди Deceuninck-Quick Step прискорився на фінальних 100 метрах в тягун з 4% градієнтом і не дав себе обійти Петеру Сагану (Bora-hansgrohe), який фінішував другим. Це шоста перемога Еліа Вівіані в цьому сезоні.

 Еліа Вівіані: «Завжди приємно перемагати в перегонах, а другий день поспіль це просто чудово. Хлопці відмінно відпрацювали, повинен сказати, що вони зробили мій етап набагато легше. Цей успіх радує мене тим, що підтверджує, що я на правильному шляху до Тур де Франс-2019. Етап був дуже важким, ноги втомилися у всіх. Знаючи, що фінішує етап в тягун і на бруківці, треба було продумувати тактику. Я попросив хлопців посунутися в голову пелотону тільки на останніх 1500 метрів. Після того, як Макс вивіз мене вперед, коли ми пройшли фінальний поворот, я вклав усі сили в спринт. Тепер рівнинні етапи закінчилися, але я продовжу гонку, буду допомагати щосили Енріке Масу, який наш лідер в боротьбі за загальний залік. Сподіваюся відсвяткувати з командою ще більше хороших результатів ».

 Петер Саган: «Сьогодні був останній етап для спринтерів на Туре Швейцарії-2019. Мені хотілося його виграти. Знову дякую всім товаришів по команді за їх роботу і зусилля, за те, що захищали мене і вивезли для спринту. Я був прямо за Вівіані на останньому повороті, але йому вдалося втриматися попереду мене до самого фінішу. Думаю, я можу бути задоволений своїми результатами на Туре Швейцарії, а також виступом команди ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 4854330.jpg (48.5 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх