Субота, 27.04.2024, 00:54
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: Понеділок, 29.04.2019, 08:57 | Повідомлення # 811
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


Якоб Фульсанг виграє Льєж-Бастонь-Льєж-2019



Феноменальною перемогою гонщика команди «Астана» Якоба Фульсанга завершилася знаменита монументальна класична гонка «Льєж - Бастонь - Льєж», яка пройшла сьогодні в Бельгії. Фульсанг зробив найпотужнішу атаку на останньому підйомі дистанції Рош-о-Факон, в результаті зумівши скинути з колеса всіх суперників. Проїхавши близько 13 кілометрів на сольному відриві, гонщик «Астани» фінішував в гордій самоті, здобувши свою дебютну перемогу на монументальних класичних гонках світу. Раніше, в рамках так званої «Арденнской тижня» Якоб Фульсанг зайняв 3-е місце на «Амстел Голд Рейс» і став другим на «Флеш Валлон».

Сьогоднішня «класика» «Льєж - Бастонь - Льєж» пройшла у важких погодних умовах - з самого старту було дуже холодно, і йшов дощ. На початку гонки поїхала група відриву з 8-ми гонщиків, але за 100 км до фінішу пелотон почав наздоганяти втікачів, при цьому основна група розпалася на дві частини. Після того, як відрив був нейтралізований, нова група поїхала вперед, серед нападників був і представник «Астани» Омар Фраіле.

Згодом, було ще багато атак, лідери постійно змінювалися. Біля підніжжя підйому Кот де Форж, менш, ніж за 30 км до фінішу, попереду виявився лише один лідер, і в цей момент команда «Астана» вийшла вперед, суттєво піднявши швидкість в групі. На знаменитому підйомі Рош-о-Факон Якоб Фульсанг зробив потужне прискорення, яке, перш за все, підтримали Давида формола і Майкл Вуудс. Однак, пізніше, гонщик «Астани» скинув обох суперників з колеса, пішовши в сольний відрив, який приніс йому чудову перемогу.

 

Компанію Якобу Фульсангу на подіумі склали Давида формола і Максиміліан Шахманов.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 0536316.jpg (51.8 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 29.04.2019, 13:21 | Повідомлення # 812
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тур Романд-2019. Маршрут і претенденти
 


73-й випуск Тура Романд стартує 30 квітня з прологу в місті Невшатель, а завершиться 5 травня індивідуальної обробленні в Женеві. 6-денна велогонка по франкомовній частині Швейцарії перевірить гонщиків горами, включаючи королівський етап з набором висоти майже 3500 м.

 

  Як завжди, мінлива весняна погода може ускладнити учасникам боротьбу. Прогноз погоди, на який орієнтуються організатори, не надто сприятливий. Якщо синоптики виявляться праві, то гонщиків чекає тиждень гонки під дощем і при температурі не вище + 9 ° C з варіантами від проливного дощу на пролозі і 1-му етапі, до холоду з імовірним снігом і +4 на 2-му етапі. І лише фінальний етап з обробленням в Женеві обіцяє бути сонячним.

 

  Перші три гонщика, фініш на етапах крім прологу і оброблення, отримають 10, 6 і 4 бонусних секунди відповідно.

 

маршрут

 

 

Пролог - переважно рівнинні 3,9 км, з великою часткою ймовірності пройде під проливним дощем і при температурі +9.

 

1-й етап з проходженням чотирьох підйомів другої категорії завершиться двома некатегорійні підйомами і невеликим рівнинним ділянкою у самого фінішу. Набір висоти складе 2700 м. У минулому році на схожому рельєфі Омар Фраіле випередив Сонні Кольбреллі.

 

2-й етап почнеться з проходження некатегорійних підйомів, спуском і невеликим рівнинним відрізком, після якого за 94 км до фінішу почнеться сходження в підйом 2-ї категорії. Ще один підйом 3-й категорії чекатиме гонщиків за 30 км до фінішу, після проходження якого дорога до фінішу буде йти під спуск, що дає шанс спринтерам.

 

3-й етап з загальним набором висоти 2193 м є постійне чергування підйомів і спусків. Категорійних підйомів - чотири, два 2-й і два 3-й категорії, а й завершиться етап некатегорійні підйомом, відповідним вибуховим гонщикам.

 

4-й етап - королівський гірський, де загальний набір висоти складе 3456 м, а основні підйоми зосереджені на другій половині дистанції. Два підйому 2-ї категорії та три підйому 1-ї категорії, один з яких - фінішний, можуть стати вирішальними для генеральній класифікації.

 

5-й етап - індивідуальна гонка на час протяжністю 16,85 км без категорійних підйомів з перепадом висот 150 м повністю рівнинними фінальними 4 кілометрами.

 

 

 

 

претенденти

 

 

 

 Топ-10 Тура Романд-2018
 1 Primož Roglic (Slo) Team LottoNL - Jumbo 17:09:00
 2 Egan Bernal (Col) Team Sky 0:00:08
 3 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:00:35
 4 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:16
 5 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:01:23
 6 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL - Jumbo 0:02:32
 7 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:02:49
 8 Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale
 9 Emanuel Buchmann (Ger) Bora - Hansgrohe 0:03:09
 10 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:03:12
 

 

  Прімож Рогліч, переможець Туру Романд минулого року, спробує захистити свій титул. Його товариш по команді Jumbo-Visma Стевен Крёйсвейк допомагатиме йому, а також і сам може поборотися за високі місця.

 

Суперниками гонщиків команди Jumbo-Visma і претендентами на високі місця на Туре Романд-2019 також будуть Герант Томас (Sky), Тадей Погачар (UAE Team Emirates), Ян Хирт (Astana), Ильнур Закарін і Симон Шпілак (Katusha-Alpecin), Ремко Евенпул (Deceuninck-Quick Step), Емануель Бухманн (Bora-hansgrohe) та інші.

Попередній стартовий склад на Тур Романд-2019:
 

TEAM JUMBO - VISMA (TJV) WorldTeam

 

1 ROGLIC Primoz (Slo)

2 HOFSTEDE Lennard (Ned)

3 KRUIJSWIJK Steven (Ned)

4 MARTIN Tony (Ger)

5 POWLESS Neilson (USA)

6 VINGEGAARD ​​RASMUSSEN Jonas (Den)

7 VAN EMDEN Jos (Ned)

 

DECEUNINCK - QUICK-STEP (DQT) WorldTeam

 

11 EVENEPOEL Remco (Bel)

12 CAPECCHI Eros (Ita)

13 KNOX James (GBr)

14 MARTINELLI Davide (Ita)

15 SABATINI Fabio (Ita)

16 SENECHAL Florian (Fra)

17 VIVIANI Elia (Ita)

 

MITCHELTON - SCOTT (MTS) WorldTeam

 

21 ALBASINI Michael (SUI)

22 BEWLEY Sam (NZl)

23 GRMAY Tsgabu Gebremaryam (Eth)

24 HOWSON Damien (Aus)

25 MEYER Cameron (Aus)

26 SCOTSON Callum (Aus)

27 SMITH Dion (NZl)

 

BORA - HANSGROHE (BOH) WorldTeam

 

31 BUCHMANN Emanuel (Ger)

32 ARCHBOLD Shane (NZl)

33 BASKA Erik (Svk)

34 BENNETT Sam (Irl)

35 BODNAR Maciej (Pol)

36 GROßSCHARTNER Felix (AUT)

37 PFINGSTEN Christoph (Ger)

 

MOVISTAR TEAM (MOV) WorldTeam

 

41 AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey (CRc)

42 ANACONA Winner Anrew (Col)

43 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)

44 CASTRILLO Jaime (Esp)

45 FERNANDEZ ANDUJAR Rubén (Esp)

46 PRADES REVERTE Eduard (Esp)

47 SEPULVEDA Eduardo (Arg)

 

BAHRAIN - MER? IDA (TBM) WorldTeam

 

51

52 COLBRELLI Sonny (Ita)

53 GAROSIO Andrea (Ita)

54 NOVAK Domen (Slo)

55 PADUN Mark (Ukr)

56 TRATNIK Jan (Slo)

57 WILLIAMS Stephen (GBr)

 

LOTTO SOUDAL (LTS) WorldTeam

 

61 DE GENDT Thomas (Bel)

62 ARMEE Sander (Bel)

63 BLYTHE Adam (GBr)

64 CAMPENAERTS Victor (Bel)

65 HAGEN Carl Fredrik (Nor)

66 VANHOUCKE Harm (Bel)

67 WALLAYS Jelle (Bel)

 

ASTANA PRO TEAM (AST) WorldTeam

 

71 SANCHEZ GIL Luis Leon (Esp)

72 BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando (Col)

73 CONTRERAS PINZON Rodrigo (Col)

74 HIRT Jan (Cze)

75 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi (Eri)

76 VILLELLA Davide (Ita)

77 GREGAARD ​​WILSLY Jonas (Den)

 

AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam

 

81 FRANK Mathias (SUI)

82 BAGDONAS Gediminas (Ltu)

83 DENZ Nico (Ger)

84 DILLIER Silvan (SUI)

85 CHEVRIER Clement (Fra)

86 GOUGEARD Alexis (Fra)

87 PETERS Nans (Fra)

 

TEAM SKY (SKY) WorldTeam

 

91 THOMAS Geraint (GBr)

92 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)

93 ELISSONDE Kenny (Fra)

94 GANNA Filippo (Ita)

95 ROSA Diego (Ita)

96 SWIFT Ben (GBr)

97 VAN BAARLE Dylan (Ned)

 

TREK - SEGAFREDO (TFS) WorldTeam

 

101 BRAMBILLA Gianluca (Ita)

102 BERNARD Julien (Fra)

103 EG Niklas (Den)

104 CLARKE William (Aus)

105 IRIZAR ARANBURU Markel (Esp)

106 MULLEN Ryan (Irl)

107 MOSCHETTI Matteo (Ita)

 

EF EDUCATION FIRST (EF1) WorldTeam

 

111 CARTHY Hugh (GBr)

112 BROWN Nathan (USA)

113 CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever (Ecu)

114 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (USA)

115 KANGERT Tanel (Est)

116 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe (Col)

117 WOODS Michael (Can)

 

UAE TEAM EMIRATES (UAD) WorldTeam

 

121 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)

122 BOHLI Tom (SUI)

123 CONSONNI Simone (Ita)

124 MORI Manuele (Ita)

125 PETILLI Simone (Ita)

126 POGACAR Tadej (Slo)

127 RAVASI Edward (Ita)

 

TEAM SUNWEB (SUN) WorldTeam

 

131 FRÖHLINGER Johannes (Ger)

132 HAGA Chad (USA)

133 KÄMNA Lennard (Ger)

134 ROCHE Nicholas (Irl)

135 STORER Michael (Aus)

136 STORK Florian (Ger)

137 KRAGH ANDERSEN Asbjørn (Den)

 

CCC TEAM (CPT) WorldTeam

 

141 BARTA William (USA)

142 BEVIN Patrick (NZl)

143 MARECZKO Jakub (Ita)

144 OWSIAN Lukasz (Pol)

145 ROSSKOPF Joey (USA)

146 VENTOSO ALBERDI Francisco José (Esp)

147 ZOIDL Riccardo (AUT)

 

GROUPAMA - FDJ (GFC) WorldTeam

 

151 GAUDU David (Fra)

152 FRANKINY Kilian (SUI)

153 KÜNG Stefan (SUI)

154 MORABITO Steve (SUI)

155 REICHENBACH Sébastien (SUI)

156 THOMAS Benjamin (Fra)

157 VINCENT Leo (Fra)

 

TEAM DIMENSION DATA (TDD) WorldTeam

 

161 MEINTJES Louis (RSA)

162 DE BOD Stefan (RSA)

163 MÄDER Gino (SUI)

164 NIZZOLO Giacomo (Ita)

165 THOMSON Jay Robert (RSA)

166 VENTER Jacobus (RSA)

167 WYSS Danilo (SUI)

 

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA) WorldTeam

 

171 SPILAK Simon (Slo)

172 BOSWELL Ian (USA)

173 DOWSETT Alex (GBr)

174 FABBRO Matteo (Ita)

175 KOCHETKOV Pavel (Rus)

176 STRAKHOV Dmitrii (Rus)

177 ZAKARIN Ilnur (Rus)

 

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM (WGG) Professional Team

 

181 MARTIN Guillaume (Fra)

182 DE CLERCQ Bart (Bel)

183 DEGAND Thomas (Bel)

184 EIKING Odd Christian (Nor)

185 MEURISSE Xandro (Bel)

186 MINNAARD Marco (Ned)

187 PASQUALON Andrea (Ita)

 

Swiss (SUI) National team

 

191 FLÜCKIGER Mathias (SUI)

192 MULLER Patrick (SUI)

193 PELLAUD Simon (SUI)

194 SCHELLING Patrick (SUI)

195 BADILATTI Matteo (SUI)

196 IMHOF Claudio (SUI)

197 THALMANN Roland (SUI)


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 3713393.jpg (13.5 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 30.04.2019, 08:40 | Повідомлення # 813
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Василь Кирієнко повертається в гонки після успішного лікування і стартує на Туре Романд-2019
 

 

Як повідомляє команда Sky, Василь Кирієнко успішно пройшов лікування з приводу проблем з серцем, і лікарі дали дозвіл на повернення в гонки.

 

   Нагадаємо, що в березні команда повідомила про те, що під час стандартних перевірок стану серця гонщиків результати 37-річного білоруського гонщика показали аномалію, яка зажадала додаткового дослідження і лікування.

Після успішного лікування лікарі дозволили гонщикові повернутися до роботи. Василь Кирієнко візьме участь в Турі Романд-2019, для нього це буде перша гонка сезону 2019 року.

 

  На Туре Романд-2019 гонщики британської команди Sky виступатимуть в інший велоформі, перехідному варіанті перед зміною назви команди на INEOS, так як правила UCI забороняють змінювати назву команди та велоформу під час гонки.

Офіційно команда Sky стає Ineos c 1 травня, а в нова велоформу буде на гонщиків, які поїдуть Тур Йоркшира-2019.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 7330947.jpg (37.4 Kb)
 
GADДата: Середа, 01.05.2019, 18:35 | Повідомлення # 814
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ян Тратник - переможець прологу Тура Романд-2019



29-річний чемпіон Словенії в обробленні, гонщик команди Bahrain-Merida Ян Тратник здобув першу в кар'єрі перемогу на етапі гонки Світового туру, вигравши пролог Тура Романд-2019. Дистанцію в 3,87 км він подолав за 5 хвилин 6 секунд з середньою швидкістю 45,529 км / ч, випередивши найближчого переслідувача, свого співвітчизника, гонщика команди Jumbo-Visma Приможа Рогліча на три десятих секунди. Трійку кращих на етапі замкнув 25-річний швейцарський гонщик команди UAE Team Emirates Том Болі, який програв Тратник шість десятих секунди.

Ян Тратник: «Сьогоднішня перемога для мене особлива. Перша частина сезону була важкою, я проїхав багато гонок і відчував себе досить втомленим. Але перед цією гонкою був мотивований, тому що тут дві оброблення. Я приїхав сюди, готуючись докласти всіх зусиль в боротьбі за перемогу, був сфокусований на цьому завданні на сто відсотків. Сьогодні вперше святкують перемогу на гонці Світового туру і дуже щасливий.

 

  Якби вчора мені сказали, що я виграю, то не повірив би і відповів, що можу показати високий результат, але не перемогти. Я здивував сам себе, хоча на такому типі дистанції був впевнений, що зможу виступити добре. Мені подобаються вибухові прологи.

 

  Я націлювався видати максимум до вершини підйому, а потім йшов спуск і рівну ділянку до фінішу. Завдяки команді я поліпшив свої результати в обробленні. Ми сфокусовані на цій дисципліні, у нас найкраще обладнання, яке надають нам наші партнери ».

 

  Прімож Рогліч: «Звичайно, я розчарований, програв три десятих секунди. Завжди хочеться виграти, але розчарування не надто сильне, тому що переможець - мій близький друг Ян Тратник. Я тільки що повернувся з тренувального табору на висоті. Після такої роботи завжди треба перевіряти форму. Форма в порядку ».

 

  Ян Бовен, спортивний директор команди Jumbo-Visma: «Три десятих секунди - дуже маленька різниця. Іноді можна виграти гонку з невеликою перевагою, іноді програти через такого ж маленького розриву. Це частина спорту. Прімож чудово, технічно бездоганно проїхав оброблення. Він готувався до Джиро д'Італія-2019 на висоті, і друге місце тут підтверджує, що підготовка пройшла дуже добре. Йому просто трохи не вистачило гоночного ритму. Тур Романд ідеально підходить для роботи над цим ».

 

  Том Болі: «Я задоволений виступом, хоча також трохи розчарований, що програв всього 60 сотих секунди. Мені довелося поміняти траєкторію на під'їзді до повороту перед підйомом з бруківкою, тому що на дорозі була птах. Вона полетіла прямо на мене, тому я смикнув головою, щоб ухилитися від неї. Це невелика пригода, але і розрив в шістдесят сотих дуже маленький. Сьогодні мені не вистачило зовсім трохи ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 2531059.jpg (62.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 02.05.2019, 09:12 | Повідомлення # 815
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Офіційний старт велокоманди INEOS



Команда INEOS представила велоформу
 

 

   1 травня 2019 року в невеликому містечку Лінтон (Великобританія) відбулася презентація велокоманди INEOS, де була представлена ​​також нова велоформу, в якій з 2 травня виступатимуть гонщики колишньої команди Sky. На прес-конференції були присутні глава команди Дейв Брейлсфорд, засновник і глава компанії INEOS Джим Раткліфф, а також чотириразовий переможець Тур де Франс Кріс Фрум, який 2 травня стартує на Туре Йоркшира-2019.

Джим Раткліфф: «INEOS вірить, що люди можуть домогтися успіху, коли їм кидають виклик, а сильні команди здатні досягти видатних результатів. Такі переконання і відповідальне ставлення до справи ми бачимо в команді INEOS. І сер Дейв Брейлсфорд і команда поділяють наші погляди і цінності. Наш інтерес до спорту частково обумовлений тим, що ми хочемо надихнути на ведення здорового способу життя та підтримання гарної фізичної форми дітей і дорослих. Велоспорт - відмінний спосіб підтримувати форму. Мені хочеться, щоб команда INEOS продовжувала захоплювати велоспортом все більше людей, і як видом спорту, і як способом проведення дозвілля ».

 

  Дейв Брейлсфорд: «Це дуже важливий день для нашої команди, уболівальників і велоспорту в цілому. Ми відкриваємо хвилюючу нову главу і з нетерпінням дивимося в майбутнє під керуванням INEOS ».

 

  На прес-конференції Дейв Брейлсфорд відкинув припущення про те, що політика команди щодо охорони навколишнього середовища зміниться з приходом компанії INEOS, що є найбільшим виробником пластика:

 

  «Якщо хтось і зможе щось зробити з проблемою, то саме ці хлопці. Sky привернула увагу до проблеми пластика. Ми не здамо позиції з приводу одноразового пластику. Якщо Sky почали інформувати людей про проблему, то Джим і команда зможуть зробити щось з цією проблемою. У всякому разі, це крок у правильному напрямку ».

Кріс Фрум: «Я особисто дуже вдячний компанії INEOS за те, що вони так швидко прийшли в команду. Це додало команді неймовірно сильний імпульс, дозволило кожному сфокусуватися на сезоні, досягненні перемог на найбільших і найкращих гонках світу ».

 

  Герант Томас: «Я дуже щасливий. Головне, що команда продовжить працювати в поточному складі. Деякі з нас в цій команді з моменту її заснування в 2010 році, тому так добре, що в команді залишаться ті ж принципи роботи, та ж структура, але з іншим ім'ям ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 0781527.jpg (20.7 Kb)
 
GADДата: Четвер, 02.05.2019, 09:21 | Повідомлення # 816
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Прімож Рогліч - переможець 1 етапу Тура Романд-2019



Прімож Рогліч (Jumbo-Visma) здобув перемогу на 1-му етапі Туру Романд-2019 і очолив загальний залік. На фінальному підйомі етапу з групи атакували Майкл Вудс (EF Education First), Герант Томас (INEOS) і Давид Годю (Groupama-FDJ). Тріо дістатися знаходився попереду Емануеля Бухманна (Bora-hansgrohe), але виїхати від групи не вдалося. Герант Томас поодинці атакував на фінальному кілометрі, але його накотилася і пройшла група. Прімож Рогліч в фінішному спринті обійшов Давида Годю і Руя Кошту (UAE Team Emirates), здобувши четверту перемогу в цьому сезоні, і надів майку лідера Тура Романд-2019.

 Прімож Рогліч: «Не очікував тут виграти. Після Тіррено-Адріатико поїхав до тренувального табору на висоті, щоб готуватися до моєї головної мети - Джиро. Нещодавно повернувся. Після такої роботи завжди треба перевіряти свою форму. Сьогодні був важкий етап з масою підйомів. Приємно, що я зміг виграти його, особливо в спринті. Сам здивувався, тому що зазвичай хтось завжди буває швидше. Перемога на етапі Туру Романд викликає особливі почуття. Мені подобається тут виступати. Разом зі Стевеном (Крёйсвейком) ми можемо боротися за загальний залік. Він сьогодні відмінно проїхав, як і решта команди. Продовжимо робити все, що в наших силах ».

 

  Руй Кошта: «Я задоволений результатом, тому що боротьба йшла між гонщиками вищого рівня. Я постарався якомога краще завершити роботу моїх товаришів по команді, які захищали мене і були уважні протягом усього етапу. На фінальних п'яти кілометрах мені відразу стало ясно, що почнуться атаки. Так і вийшло. У спринті я видав все, що міг, але Рогліч був дуже швидким. І все ж перші два дні гонки дають мені відмінний настрій ».

 

  Герант Томас: «У фіналі почувався досить добре, подумав, чому б не перевірити ногу, подивитися, що зможу. Вийшло відмінно! Було важко їхати при зустрічному вітрі. І в групі злагодженої роботи не вийшло, тому, на жаль, нас наздогнали. Але це був хороший тест, я задоволений тим, як йдуть справи. Я буду їхати гонку день за днем, а не просто вичікувати, щоб зробити щось в суботу. Буду стежити за ситуацією, постараюся показати якомога вищий результат, буду намагатися користуватися шансом, якщо він з'явиться ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 2489191.jpg (77.2 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 06.05.2019, 15:33 | Повідомлення # 817
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Прімож Рогліч - переможець Туру Романд-2019



Прімож Рогліч здобув перемогу на Туре Романд-2019, захистивши свій титул переможця минулого року. 29-річний словенський гонщик команди Jumbo-Visma завершив гонку перемогою на фінальному, 5-му етапі, 16,85 км обробленні.

 

  На проміжній відсіченні Прімож Рогліч показав кращий результат, випереджаючи найближчого суперника Віктора Камперантса (Lotto Soudal) на 15 секунд. Проїхавши дистанцію із середньою швидкістю 50.634 км / год, на фініші словенський гонщик виграв у Кампенартса 13 секунд.

 

   Прімож Рогліч, що став переможцем трьох етапів Туру Романд-2019, надів майку лідера після 1-го етапу і втримав її на плечах до фінального дня гонки. Руй Кошта (UAE Team Emirates) двічі фінішував другим на етапах Тура Романд-2019 і посів друге місце в генеральній класифікації, поступившись Прімож Роглічу 49 секунд. Трійку призерів замкнув Герант Томас (Ineos), який програв Роглічу 1 хвилину 12 секунд.

 

  Тур Романд-2019 став в цьому сезоні третьої багатоденної гонкою, виграної Пріможем Роглічем. Його наступною метою є боротьба за перемогу в генеральній класифікації Джиро д'Італія-2019. Якщо це йому вдасться, він стане першим з 1995 року після Тоні Ромінгера гонщиком, який виграв в один сезон Тур Романд і італійський Гран-тур.

Прімож Рогліч: «Я дуже щасливий, що виграв три етапи і здобув перемогу в загальному заліку. Ця перемога - досягнення всієї команди, яка фантастично працювала весь тиждень. Результат показує, наскільки ми виросли як команда. Приємно це бачити. Я не виступав в гонках з Тіррено-Адріатико, в квітні тренувався на висоті, так що результат Тура Романд-2019 став трохи несподіваним, і я дуже задоволений. Це була ідеальна підготовка до Джиро д'Італія-2019 ».

 

  Руй Кошта: «Дистанція оброблення була цікавою, селективної, з дуже швидкісний останньою частиною. Я добре розклав сили по дистанції. Шість кілометрів, які йшли під невеликий спуск, були головними. Сьоме місце в обробленні і друге в загальному заліку дали приплив впевненості. На такій гонці випередити Рогліча було практично неможливо, тим цінніше моє друге місце. Тепер продовжу працювати і постараюся взяти максимум з Тура Швейцарії ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 3241941.jpg (60.8 Kb)
 
GADДата: Четвер, 16.05.2019, 09:28 | Повідомлення # 818
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Кристиян Корен, Кристиян Джурасек, Борут Божич і Алессандро Петаккі підозрюються у вживанні допінгу
 

 

  Хорватська гонщик команди UAE Team Emirates Кристиян Джурасек (Kristijan Đurasek), словенський колишній професійний велогонщик, який працює зараз асистентом спортивного директора команди Bahrain-Merida Борут Божич (Bozic Borut), словенський гонщик команди Bahrain-Merida Кристиян Корен (Kristijan Koren), а також колишній професійний велогонщик, який завершив кар'єру в 2015 році Алессандро Петаккі (Alessandro Petacchi) названі Міжнародним союзом велосипедистів (UCI) потенційними порушниками антидопінгових правил.

У прес-релізі UCI йдеться, що інформацію про порушення вищезгаданими гонщиками антидопінгових правил Міжнародного союзу велосипедистів надали правоохоронні органи Австрії. Борут Божич, Кристиян Корен і Алессандро Петаккі підозрюються у використанні заборонених методів в 2012 і 2013 роках, а Кристиян Джурасек - за використання заборонених методів в 2017 році.

Після отримання повідомлення від UCI команда Bahrain-Merida негайно усунула від роботи Кристиян Корена, який був знятий з Джиро д'Італія-2019 і Борута Божича. Керівництво команди Bahrain-Merida відзначило, що «обидві справи пов'язані з сезонами 2012 і 2013 року», коли Корен виступав в команді Liquigas-Cannondale, а Божич - в команді Astana.

 

Команда UAE Team Emirates негайно зняла з Тура Каліфорнії Кристиян Джурасека, при цьому зазначивши, що сподівається на те, що гонщик зможе довести свою непричетність до справи. В іншому випадку контракт з ним буде негайно розірваний.

 

  Ім'я Алессандро Петаккі вперше було згадано в зв'язку з австрійським справою «Aderlass» газетами Le Monde і Corriere della Sera, припустивши, що італійський гонщик був клієнтом доктора Марка Шмідта (Mark Schmidt), який зараз є головною особою скандалу щодо застосування допінгу в декількох видах спорту .

 

У період з 2012 до 2013 року Алессандро Петаккі здобув перемогу на багатоденній гонці Тур Баварії (Bayern-Rundfahrt), де крім загального заліку виграв три етапи.

 

  Сам Алессандро Петаккі заперечує, що має відношення до розслідування у справі лікаря Марка Шмідта, а також заперечує, що використовував допінг крові: «Я ніколи не використовував переливання крові. Не маю поняття, чому моє ім'я з'явилося в цьому досьє. Я дізнався, що цей Марк Шмідт був лікарем команди Milram, де я виступав. Можливо, він стежив за німецькими гонщиками. Я ніколи його не бачив і з ним не зустрічався. Ніколи не відвідував його кабінет ні в Німеччині, ні де-небудь ще ».

 Колишній товариш Алессандро Петаккі по команді Milram, колишній професійний німецький велогонщик, 45-річний Данило Хондо (Danilo Hondo) 11 травня в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD зізнався, що користувався послугами доктора Шмідта три або чотири рази. Хондо також розповів, що зв'язувався з Марком Шмідтом через словенські або хорватські номера телефонів. Данило Хондо зазначив, що після вливань крові завжди відчував себе погано і виступав гірше звичайного.

 

 Після цього визнання Данило Хондо, який з січня 2015 року працював тренером збірної Швейцарії, був звільнений з цієї посади.

 Данило Хондо: «Це було в 2011 році. Момент слабкості з мого боку. Я зробив тоді найбільшу помилку в своєму житті.

 

  Розумію, що у мене більше немає професійного майбутнього у велоспорті, особливо з огляду на, що я офіційно зізнався, що повторно порушив правила (Прим. - в 2005 році Данило Хондо був дискваліфікований за вживання забороненого препарату "карфедон"). Тепер отримую покарання за помилки минулого. Так як я працюю тренером національної збірної в Швейцарії і в минулі роки займався з молодими хлопцями, я всіма силами намагаюсь запобігти використанню допінгу. І способом донести це до моїх спортсменів є прийняття на себе відповідальності ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8835017.jpg (20.3 Kb)
 
GADДата: Неділя, 19.05.2019, 20:35 | Повідомлення # 819
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Беломоїна взяла бронзу на першому етапі Кубка світу



По ходу дистанції українка відіграла 28 позицій

Українська велосипедистка Яна Беломоїна посіла третє місце на першому етапі Кубка світу з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі, який пройшов в німецькому місті Альбштадт.

27-річна спортсменка стартувала 31-й, проте по ходу дистанції зуміла відіграти 28-м позиції і фінішувати на призовому місці.
Прикріплення: 6156919.jpg (161.8 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 20.05.2019, 10:13 | Повідомлення # 820
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тадей Погачар - переможець Туру Каліфорнії-2019



20-річний словенський гонщик команди UAE Team Emirates Тадей Погачар (Tadej Pogačar) став наймолодшим переможцем Тура Каліфорнії. 21-річний колумбійський гонщик Серхіо Ігіта (Sergio Higuita), який проїхав першу гонку в якості гонщика команди EF Education First, став призером Тура Каліфорнії, піднявшись на другу сходинку подіуму. 24-річний данський гонщик команди Deceuninck-Quick Step Каспер Асгрім (Kasper Asgreen) замкнув трійку кращих в генеральній класифікації Тура Каліфорнії-2019.

 Тадей Погачар надів майку лідера Тура Каліфорнії-2019 після перемоги на гірському 6-му етапі і втримав першу позицію, в результаті випередивши Серхіо Ігітою в загальному заліку на 16 секунд, Каспер Асгрім програв Погачару 17 секунд.

 

У свій перший сезон в професіоналах Тадей Погачар здобув першу в кар'єрі перемогу в загальному заліку гонки Світового туру, а першу перемогу в багатоденній гонці категорії 2.HC словенський гонщик відсвяткував в лютому, ставши переможцем Вольти Альгарве-2019.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 3086157.jpg (53.8 Kb)
 
GADДата: Неділя, 02.06.2019, 14:56 | Повідомлення # 821
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Жуліано Алафіліпп залишається в команді Deceuninck - Quick-Step до кінця 2021 року
 

 


  26-річний французький гонщик Жуліано Алафіліпп продовжив контракт з командою Deceuninck - Quick-Step, де в 2014 році почав свою професійну кар'єру, і де здобув 27 перемог.

  Жуліано Алафіліпп: «Ця команда шість років тому дала мені шанс стати професіоналом. Тут відчуваю себе як вдома. Це моя друга сім'я. Я вдячний за підтримку, яку отримував всі ці роки, будучи частиною приголомшливою «Зграї вовків». У мене були інші пропозиції, але пріоритетом завжди було продовження контракту з Deceuninck-Quick Step, тому що в цій команді панує унікальна атмосфера і менталітет переможців, що створює ідеальні умови для розвитку. Я щасливий, що зміг підписати цей контракт перед другою частиною сезону, яку готовий почати на наступному тижні, стартуючи на критериумом Дофіне ».

 

  Патрік Лефевр, генеральний менеджер команди Deceuninck-Quick Step: «Жуліано - частина нашої неймовірної сім'ї. Підписання контракту з ним було однією з наших найважливіших завдань. Ми взяли його в команду, коли він був дуже молодий, тому що частина нашої політики - вкладати кошти в розвиток талантів. Ми дбайливо розвиваємо їх, прагнемо перетворити в чудових гонщиків. Жуліано - один з них. Він більше, ніж просто чемпіон, здатний перемагати в гонках різних типів. Він також харизматичний і хороша людина. Ми дуже щасливі, що він продовжить носити кольори нашої команди найближчі два сезони, в які сподіваємося разом з ним здобути багато прекрасних і запам'ятовуються перемог ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 9343105.jpg (33.8 Kb)
 
GADДата: Середа, 05.06.2019, 18:04 | Повідомлення # 822
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З 2020 року Вінченцо Нібалі виступатиме в команді Trek-Segafredo
 

 

  Капітан команди Bahrain-Merida Вінченцо Нібалі, що фінішував другим на Джиро д'Італія-2019, готується до Тур де Франс, але його вже з нетерпінням чекають в іншій команді.

 

  Хоча оголошувати про підписання контрактів з гонщиками за правилами UCI можна лише з 1 серпня, про перехід Вінченцо Нібалі в команду Trek-Segafredo Массімо Джанетта (Massimo Zanetti), власник компанії Segafredo, що є титульним спонсором команди Trek-Segafredo, недвозначно заявив в інтерв'ю La Gazzetta dello Sport.

 Массімо Дзанетті: «Я підписав Вінченцо Нібалі. У 2020 році він буде виступати в команді Trek-Segafredo. Дуже хотів, щоб він виступав в команді, і, нарешті, мені це вдалося. Вінченцо - кращий з італійських гонщиків і один з кращих гонщиків в світі.

 

   Я помітив, що всі гонщики, навіть якщо це здається парадоксом, потребують патроні, «батька». Тепер команди стали більш інтернаціональними, в них багато менеджерів, але нам необхідні сімейні відносини. У нас Нібалі знайде все це, навколо нього ми побудуємо команду високого рівня.

 

  З Вінченцо ми станемо «італійцями», хоча Trek - американська компанія, міжнародна, і хоче бачити в команді гонщиків з різних країн. Але для мене велоспорт без історичного ядра представників таких країн як Італія, Франція і Бельгія, не існує. Його прихід зробить нас більш помітними. Сподіваюся, він здобуде перемоги в декількох хороших гонках, вірю, що це станеться.

 

  Він мені відразу сказав, що в свої 34 роки він ще молодий. Його час не минувся. Він все ще свіжий і мотивований. Упевнений, у нього попереду, по крайней мере, два роки на високому рівні. Він сильний, серйозний, у нього залізна воля. Він довів це, повернувшись після травми, отриманої на Тур де Франс-2018 ».

 

  Очікується, що разом з Вінченцо Нібалі в команду Trek-Segafredo перейдуть його брат Антоніо, тренер Паоло Слонго, масажер Мікеле Паллини і лікар Еміліо Маньї.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 3933550.jpg (48.9 Kb)
 
GADДата: Середа, 05.06.2019, 18:07 | Повідомлення # 823
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Брент Ван Мур починає професійну кар'єру в команді Lotto Soudal
 

 


  На місяць раніше запланованого 21-річний бельгійський гонщик Брент Ван Мур (Brent Van Moer) перейшов з дивізіону андеровской команди Lotto Soudal в команду Світового туру. Ван Мур підписав дворічний контракт, його дебют відбудеться на гонках Hammer Series Limburg 7 червня, а потім він візьме участь в Турі Бельгії (12-16 червня). В цьому році Брент Ван Мур, срібний призер чемпіонату світу в обробленні серед андеров, став також чемпіоном Бельгії в індивідуальній гонці на час серед андеров, зайняв 6-е місце в андеровской версії Париж-Рубе цього року.

Брент Ван Мур: «Звичайно, я в захваті, що став професіоналом. Але команда Lotto Soudal мені знайома по обладнанню, я також зустріч в ній багатьох бельгійський гонщиків, а деяких у команді знаю, тому що виступав з ними в андеровской команді.

 

  Моя сильна сторона - оброблення та класики. У Lotto Soudal ідеальні умови, щоб продовжувати розвиватися в цьому напрямку. У тому, що стосується разделок, я вже працював з Кевіном Де Вертом в національній збірній. Приємно, що тепер він є менеджером, відповідальним за виступ в команді Lotto Soudal.

 

  Сподіваюся багато чому навчитися у Віктора Кампенартса, одного з кращих роздільників. А у сильних і досвідчених гонщиків, таких, як Тьеш Бенот і Тім Велленса можу навчитися, як їхати класики. У мене сильний мотор, тому, а також завдяки складності мені підходять такі класики як Париж-Рубе і Тур Фландрії.

 

  Але треба почекати, подивитися, як все піде. У категорії андеров я виступав на високому рівні, але в професіоналах все трохи по-іншому. Сподіваюся прогресувати в обробленні, але знаю точно, що не хочу відставляти класики заради індивідуальної гонки. Мені хочеться спробувати все під час першого року в професіоналах ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 6599946.jpg (29.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 05.06.2019, 18:09 | Повідомлення # 824
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гран-прі Лугано - перший старт Фабіо Ару після операції
 

 

9 червня Фабіо Ару повертається в гонки після операції на клубової артерії, через яку був змушений відмовитися від участі в Джиро д'Італія-2019. 28-річний італійський гонщик команди UAE Team Emirates вирішив перевірити себе на одноденної гонки Гран-прі Лугано, після чого збирається розробити план подальших тренувань.

 Гран-прі Лугано - 185,6 км класика складається з восьми кіл по горбистому рельєфу і проходження одного категорійного підйому Віа Монте Кроче. Фабіо Ару вперше прикмету участь в цій гонці.

 

  Фабіо Ару: «Я слідував приписом лікарів по реабілітації. Відчуття хороші, колишніх проблем не відчув. Тому я переговорив з медиками і технічним персоналом, і ми вирішили, що для мене буде корисною участь в Гран-прі Лугано, де я можу спробувати їхати своїм ритмом. Після гонки ми оцінимо ситуацію, подивимося, якими повинні бути наступні кроки ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 4578684.jpg (101.9 Kb)
 
GADДата: Середа, 05.06.2019, 18:11 | Повідомлення # 825
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Наїр Кінтана: «Я лідер команди Movistar на Тур де Франс-2019»



Наїр Кінтана готується до старту на Тур де Франс-2019
 

 

  29-річний колумбійський гонщик команди Movistar Наїр Кінтана починає другу частину сезону. Закривши першу частину сезону стартом на Гран Премії Мігеля Індурайна, Наїр Кінтана повернувся в Колумбію, де продовжив підготовку до Тур де Франс-2019. Його першою гонкою після перерви стане Критеріум Дофіне, який пройде з 9 по 16 червня.

 

  Наїр Кінтана не робив секрету з того, що французький Гран-тур є головною метою його сезону. В інтерв'ю на прес-конференції в Боготі, що проходила ще до закінчення Джиро д'Італія-2019, він сказав, що розраховує на капітанські повноваження на Тур де Франс-2019.

 Наїр Кінтана: «Я стартую на Тур де Франс-2019 c великим досвідом, краще знаючи своє тіло, команду і маршрут. Я сфокусований на цій меті, покладаюся на свою підготовку. Я завжди віддавав максимум. Для мене цей Тур - просто нова можливість, якої хочу скористатися в поной мере, сподіваюся, все пройде добре.

 

  Еусебіо Унсуе сказав мені, що я буду лідером на Тур де Франс, так що я готуюся до цього і сподіваюся на допомогу моїх товаришів по команді.

 

  Мені б хотілося, щоб зі мною на Туре був Річард Карапас, також хотілося б бачити в складі Віннера Анакону, але у спортивних директорів свій вибір, вони вибирають кращих ».

 

  У майбутньому сезоні Наїр Кінтана, можливо, вже не буде виступати в кольорах команди Movistar. Видання Ouest France згадувало, що колумбійський гонщик і проконтинентальної французька команда Arkéa-Samsic ведуть переговори. Видання El Pais повідомило, що Кінтана майже уклав угоду з Arkéa-Samsic, де йому обіцяли зарплату в 2,5 мільйона євро в рік і премію в разі перемоги на Тур де Франс-2019.


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 4565425.jpg (68.2 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх