П`ятниця, 26.04.2024, 15:35
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ОСІННІЙ МАРАФОН
ОСІННІЙ МАРАФОН
GADДата: Понеділок, 27.08.2012, 20:47 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Якщо уважно переглянути маршрут , там можна увімкнути опцію фото... і збільшити... можна дещо переглянути ))

Ось джакузі ...



А ось тут я не був ....







Все це у Святогорську .
Прикріплення: 8991750.jpg (39.3 Kb) · 6880611.jpg (42.5 Kb) · 7685178.jpg (39.6 Kb) · 6773574.jpg (36.7 Kb)
 
andyДата: Вівторок, 28.08.2012, 11:58 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Второе и четвертое фото сверху - "дальние пещеры" каких-то отшельников. Я там был с краматорчанами в июне. Думаю, Fantom не обрадуется точно. Это не совсем по-пути осеннему марафону - на другом берегу Донца, вверх по течению километра 3 от Артема. Мы заезжали туда СВЕРХУ, от Артема, и это только полбеды (я имею в виду подняться по серпантину, что само по себе маленький подвиг). Сама пещера расположена на склоне глубокого оврага , или котловины. Глубина навскидку метров 10, или больше. Сначала нужно спуститься с велами по корявой тропе вниз, а потом уже оттуда по условной лестнице лезть в пещеру (без велов, конечно). Самый цимус - выбираться из котловины по этой же корявой тропе с велами наверх. Местами их можно и катить рядом, но только местами. Местами их нужно просто тащить на себе. Краматорчане пытались найти другой выход из котловины, но не удалось. Поход туда от моста через Донец и обратно займет часа два, не меньше. От лавры вроде и недалеко, но обилия троп там нет, выбирать не из чего.
 
GADДата: П`ятниця, 31.08.2012, 13:28 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за інформацію ! Цього разу ми там не будемо - це точно .. Графік не витримає навантаження. Колись , іншим разом дослідимо Святогорськ.

Ще як цікаво, або хто не був між двома мостами (до лаври і на виїзді в Богородичне) можна покатати для фото дубовим гайком , там великий є дуб - навколо паркан низенький і пояснення на стенді. В тім сезоні ми там бували . Цікаві доріжки і місточки всілякі там .

Погода повинна вже налагоджуватися і наближається відпустка в мене , так що мені буде однаково в який день їхати.. От тільки коліно трохи заживе ))).

Повертаємося до обговорення.....Можливо ще є щось цікаве на маршруті...чи трохи поруч.
 
KristoferДата: П`ятниця, 31.08.2012, 22:10 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
напоминаю, что я только воскресенье, солнечное, что-бы не месить грязь по грунтовке
 
GADДата: П`ятниця, 31.08.2012, 23:41 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Kristofer, ми тільки це й пам'ятаємо ! І щоб ще Макар був ) . А ще згадуємо іноді твій вислів про вихідний , який ти можеш взяти smile

Маю надію , наступний тиждень підсушить все що намокло...

А електричка , якою ми діставалися до "Ліману" , за розкладом о 5:30 ...згадую що трохи мерзли зранку )

Потрібно вже визначатися з датою. Я пропоную і наполягаю зробити це наступними вихідними ( 8-9 вересня), дощів не передбачається. Мені все одно в який з цих днів їхати.

Відписуємося , вирішуємо і в дорогу !)
 
KristoferДата: Субота, 01.09.2012, 19:59 | Повідомлення # 21
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Выбирать не из чего _ беру Субботу(думаю дадут выходной). Коля почти согласен и его тоже больше устраивает суббота. Сегодня видел Макара- он интересовался поездкой и датой надеюсь он обрадует нас своим участием в заезде
 
GADДата: Субота, 01.09.2012, 20:08 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А що ж робити з mgdzs, в нього неділя зручний день, в суботу він працює...ще Денис має надати відповідь.

VIKTOR наступної суботи в Харкові , а в неділю ? fantom за суботу ( пріоритет) але зможе й в неділю. Так що голосуємо - я з більшістю, мені однаково.

 
andyДата: Субота, 01.09.2012, 20:21 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Погода (предварительно) на следующие выходные ожидается нормальная, в самый раз покататься. Что будет позже-неизвестно. Поэтому дату 8-9 поддерживаю. Ближе к середине недели выходные вырисуются по делам. Буду стараться поехать в любой из этих дней. cool
 
Ben4ikДата: Субота, 01.09.2012, 20:36 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я 9го числа точно смогу! Голосую за воскресенье! )) Так как в субботу с ночной смены не получится...
 
GADДата: Субота, 01.09.2012, 20:38 | Повідомлення # 25
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чудово ! Тепер слово за NNMC , він вперто мовчить ) Мабуть не наважитися зробити першу в житті 100 - ку ! biggrin

Гадаю що великої групи не збереться ( 5 - ро це оптимальний варіант, буде більше - тільки за!) та воно й не потрібно за великим рахунком. Є ще ідея зробити "культурну програму" перед подорожжю .

.... А саме - ми будемо їхати цікавими місцями в історичному плані. Багато всього проходило там. Чого тільки не було! Від походів князів проти половців( а було і раніш щось) до подій WW II/

Пропоную поки що ознайомитися ось з цим:

http://level.pp.ua/forum/32-196-1

Якщо вийде , можна влаштувати перегляд презентацію ( в Дружківці) фільму про ті події та особистості.

В четвер вже потрібно буде вирішити коли їдемо субота чи неділя
 
KristoferДата: Субота, 01.09.2012, 22:45 | Повідомлення # 26
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Хорошая новость , с нами едет сам Сергей Макаров. Его предпочтение суббота. Я гляжу тут прям делема. Придется тебе GAD ехать два раза по тому же маршруту
 
GADДата: Субота, 01.09.2012, 23:09 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А чому сам містер Макар не хоче про це повідомити ? biggrin Я б у список його додав )) Дилеми поки що нема ..... але має бути якщо кількість учасників побільшає. Ще Костянтинівка не відгукнулась і Краматорьск має отримати інформацію.

Ось якщо вони ще скажуть про бажання в різні дні їхати.....то прийдеться влаштувти це все в ніч з суботи на неділю biggrin Щоб не було нікому ....
 
TOXICДата: Неділя, 02.09.2012, 01:00 | Повідомлення # 28
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Давайте с датами говорить, а то суббот и воскресений много еще будет, не понятно на какое планируется...
График работы скользящий, может и получится рвануть с вами, километраж только пугает неМНОГО smile на 24-е кстате 75 км с дома до дома у меня получилось за 4ч 45 мин

С лимана на электроне возврат планируется ?
 
GADДата: Неділя, 02.09.2012, 08:22 | Повідомлення # 29
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подорож запланована на 8-9 вересня ( дата узгоджується остаточна до четверга, включно).

Маршрут пролягає ( якщо коротко) Кр.Ліман - Дружківка ( або Краматорськ, Костянтинівка відповідно). ( гроші на проїзд)

До початку маршруту дістаємося електроном ( в Дружківці 5:30) ( уточнення від Tolar " 6206 - ГОРЛІВКА - СЛОВ’ЯНСЬК - КРАСНИЙ ЛИМАН... В

Дружковке в 5,37 в Лимане в 7,34... "

Темп невисокий - екскурсійний smile

З собою необхідно мати, крім стандартних запаски і ремкомплекта , запас провізії ( хто скільки потягне) що найменш на "перекус" ( який буде , за пропозицією andy та узгодженням - у Студенку. ( якщо плануємо прийняти воооннну - потрібно обміркувати процес перевдягання і наявність плавок , місце людяне )

На маршруті будуть траплятися крамнички які позначені. ( деяка сума грошей не завадить)

В кого є можливість , візьміть освітлювальні прибори ( так , на всяк)

маршрут можна переголянути : http://level.pp.ua/publ

.....що забув - дописуйте, час ще є ....
 
МакарДата: Неділя, 02.09.2012, 21:40 | Повідомлення # 30
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Я согласен ехать в субботу !!!!
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ОСІННІЙ МАРАФОН
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Вверх