П`ятниця, 26.04.2024, 15:43
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ОСІННІЙ МАРАФОН
ОСІННІЙ МАРАФОН
GADДата: Середа, 22.08.2012, 20:56 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так, вже й така назва присутня у форумі цього року))) Не встигли ми ...а вже й літо скінчилося )) Я ще не знаю точний маршрут( нарис є)_ хотілося б почути пропозиції інших. Але уявляю що це буде цікаво, не дуже швидко і одним днем )))) Чекаю на пропозиції , питання, думки.



Список бажаючих приймати участь:

1. GAD,

2. mgdzs,

3. fantom,

4. Ben4ik,

5. Kristofer

6. Денис

7. andy

8. Макар

9. TOXIC

10. ifvr
 
mgdzsДата: Середа, 22.08.2012, 22:02 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
хочется в леса!
 
GADДата: Середа, 22.08.2012, 22:23 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Приймається , але за однієї умови - погода повинна бути ... Ліси - грунти) Є в нас вже давня ідея, поєднати частки декількох маршрутів і проїхатись ще трошки по тім місцям де ....не котили наші колеса ))) А є таке місце !)
 
fantomДата: Субота, 25.08.2012, 20:44 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Не забувайте те що в лісах сезон активних дій комарів та кліщів, немаю бажання приїхати додому знекровленним biggrin шуткую. Я з задоволенням поїду по будь якому маршруту який запропонуєте аби не було так: 10 метрів спуску 100 підйому або 1 км. спуску 5 км. підйому і все це на всьому маршруті, це приклад такий, ви мене зрозуміли про що я. Ліс так ліс, біля річки теж не проти. Ви частіше за мене подорожуєте так вам і карти в руки.
 
GADДата: Субота, 25.08.2012, 20:48 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я так розумію що в списку учасників вже двоє ?)
 
Ben4ikДата: Субота, 25.08.2012, 22:27 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Если не помешает работа, то я тоже с удовольствием присоединюсь!
 
GADДата: Субота, 25.08.2012, 22:32 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Маршрут виклав. Поїдемо у вересні але ще не визначена дата . (маршрут знаходиться на головній, у відповідному розділі )

Список потенційних учасників розмістив на горі теми , який буде доповнюватися .
 
KristoferДата: Неділя, 26.08.2012, 08:47 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Я планирую поехать, полностью согласен с просьбой Fantoma уменьшить подъемы, взамен на спуски. И дай Бог хорошую погоду и попутный ветер. Кто знает может соберется снова много желающих. thumbup
 
GADДата: Неділя, 26.08.2012, 09:06 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Пропозиція Kristofer, буде врахована ))) От тільки на який день тижня це все запланувати ? Чи нема в нас ще якогось свята ?! smile В мене й Дениса у вересні відпустка ( він ще не дав відповіді ) у fantom , тиждень вихідних буде ( ми під нього можемо підлаштуватися) ...Але у більшості робота і навчання вже почнеться...так що тільки вихідними днями здається..... Тому тре обирати суботу чи неділю...

Переглядайте викладений маршрут )
 
KristoferДата: Неділя, 26.08.2012, 20:34 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Если сильно захотеть, я могу взять выходной. Но т.к. денег как всегда мало , если еще и семья, то желательно воскресенье
 
fantomДата: Неділя, 26.08.2012, 21:20 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Як що в вихідні то суб-нед, субота найкращій варіант і відпочіти і по справах хатніх щось до роботи зробити в неділю можна.
 
mgdzsДата: Понеділок, 27.08.2012, 10:29 | Повідомлення # 12
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
а я за воскресенье cool
 
andyДата: Понеділок, 27.08.2012, 13:47 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Маршрут любопытный, я за такую покатуху, если домашние дела срастутся нормально. Дистанция подходящая, то что надо для приличной нагрузки. Я так понял асфальт не везде? До Лимана два электрона с утра есть, только определиться каким ехать.Маршрут займет часов 5, плюс 3-4 мелких остановки для "размять занемевшие кости", плюс хотя бы один привал для нормально поесть, плюс (возможно) культурная программа в смысле пофоткать достопримечательности, плюс полчаса или больше на всякие нескладухи. Итого примерное время прохождения маршрута около 9 часов. Я бы местом привала предложил Студенок - 40 км уже нормальный разогрев, примерно 2,5 часа в пути (не считая электрички), как раз время плотного завтрака. Плюс какие-то фото. Второй привал - где-то возле Краматорского водохранилища. Это так, просто мысли вслух... Мне удобнее катать по субботам - отпуска прошли, воскресенье обычно занято, но постараюсь поехать и в воскресенье если так решится.
 
GADДата: Понеділок, 27.08.2012, 17:59 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Відношення асфальту і грунтів на позначеному маршруті 25 + 95 ( приблизно). Справді , якою ми за звичай катали електричкою ? biggrin Тре буде глянути у звітах ))).

Я б не був таким оптимістичним щодо проходження маршруту за 5 годин ))) Це середня повинна бути за 20 ..)) Навряд чи таке в нас буде. Перщий привал планується саме в Студенку, серед культурної програми ... якщо буде на те бажання, можна відвідати "джакузі" і сєроводородне джерело. Це трохи додасть кілометрів..але не набагато. Місця , на яки потрібно звернути увагу я позначив . Якщо є ще пропозиції, можна пропонувати. Гадаю що другий перепочинок буде в Черкаському...достатньо витрачено сил буде , та й біля "моря" вже бажання затримуватись буде переважено бажанням - скоріше бути вдома ))).
 
andyДата: Понеділок, 27.08.2012, 20:22 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Черкасское так Черкасское, я только "за". 5 часов маловато? Да, наверное. Обычно я прикидываю из расчета 20+, а сейчас почему-то решил, что маршрут чуть-чуть за 100 smile . А он почти 120 surprised . Так что часов 6, может и больше. В Студенке бывал только по работе, так что с удовольствием посмотрю на джакузи и прочее что попадет на глаза.
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ОСІННІЙ МАРАФОН
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Вверх