Субота, 27.04.2024, 02:45
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » Кручи Северского Донца (Появилась такая идея......проехать по новым местам...)
Кручи Северского Донца
GADДата: Понеділок, 23.04.2012, 16:56 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цей тиждень буде дуже теплий шкода пропускати такі дні ! Пропоную зібратися на вихідних в заплановану подорож. В суботу я був в тих краях, проїхав 40 % маршруту, чудові краєвиди , квіти в лісі річка ..ну й все таке !)

Пропозиції щодо дати .... ? Субота може бути в багатьох ( хто працює) на виробництві ...бо робоча ((
 
fantomДата: Вівторок, 24.04.2012, 19:25 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я тоже "краем глаза" посмотрел этот маршрут,даже немножко пофоткал, траса не самая худшая в смысле спуски-подъемы может помешать ветер и дождь но прогноз обещает хорошую погоду. Так что рекомендую прокатиться интересный маршрут (жаль что я не смогу,работа) да и ездоков ожидает интересный сюрприз. А километраж и не очень-то и убойный,ненапрягаючись и не надрываясь ехать можно.
 
GADДата: Вівторок, 24.04.2012, 19:47 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Було б непогано побачити на фото зразки флори з тих місць ! ))) Я розумію що за тиждень воно вже й не таке вже буде , бо весна- все так швидко змінюється, але все ж таки ...Хоч маленькі ( зміншені ) світлинки )))
А про сюрприз...то я згоден )
 
Ben4ikДата: Середа, 25.04.2012, 21:03 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я с удовольствием прокачусь! Главное чтоб ничего не помешало! ))) Когда планируете ехать?
 
GADДата: Середа, 25.04.2012, 21:13 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Схиляємося до дати 29.04 . Плануємо їхати в неділю. Погода має бути сприятливою, два дні тому був прогноз +28 градусів !! Тепер трохи менше )

Чому в неділю ? Субота в багатьох робоча, а в понеділок потенційні учасники будуть зайняті не менш цікавою справою, а саме сплавом на плоту по Донцю від Ізюму. До речі вони можуть в неділю побачити ті місця, де будуть йти водою !)

погода : http://rp5.ua/301/ua
 
mgdzsДата: Четвер, 26.04.2012, 21:35 | Повідомлення # 21
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
классный маршрут specool , поехал бы с удовольствием , но нужно собираться в путешествие , которого ждал целый год. С меня отчет с фотками
 
GADДата: Четвер, 26.04.2012, 22:17 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
І звіт в блогах !)))

А ми все ніяк не визначимося з датою )) Хоча час вже є - 6:00 вже виїзд ) До цього треба встигнути зробити всі свої справи (або взяти із собою "спас- лєнту"). Потрібно взяти із собою щось поїсти попити чи грошима....Пункти де можна придбати щось - по всьому маршруту є ). Щоправда я не перевіряв чи вони всі працюють ).
 
Ben4ikДата: П`ятниця, 27.04.2012, 09:58 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
К сожалению в воскресенье у меня не получается поехать...((( Но если в субботу соберетесь, то я поддержу!
 
GADДата: П`ятниця, 27.04.2012, 12:22 | Повідомлення # 24
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А як що до понеділку ? biggrin мабуть я сам поїду ))) Прохання визначатись )

Я особисто схиляюсь до понеділка ) Можливо наш маршрут якимсь чином перетнеться із туристами, які будуть в тих місцях йти річкою на плоті.... Телефоном ми точно зможемо зв'язатися )
 
Ben4ikДата: Субота, 28.04.2012, 00:12 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Очень хотелось поехать,но не получается... Буду в городе только 1го вечером...((((((
 
NNMCДата: Субота, 28.04.2012, 03:30 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
на счет себя еще не решил,знаю одно в шесть утра я буду не ехать а спать на велике
 
GADДата: Субота, 28.04.2012, 12:50 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А ти не лягай взагалі і відразу в подорож ))) А якщо спатимеш то й не заморишся....прокинувся і вже в лісі ! biggrin
 
KristoferДата: Субота, 28.04.2012, 20:40 | Повідомлення # 28
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Привет я еду, точнее если ничто не помешает, маршрут не маленький(для меня), но думаю до финиша доползу, кстати Макаров Сергей тоже грозился удивить всех своим участием в мероприятии. Всем желающим поехать до встречи в понедельник утром...
 
GADДата: Субота, 28.04.2012, 20:51 | Повідомлення # 29
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за пост Kristofer, ! Гадаю що з відстанню такою ти справишся ) Бо й не таку ми вже долали ) Тим більш ми не будемо гнати, а навпаки рухатися раціонально. А в понеділок зустрінемось біля мене ( це все одно що й біля тебе ) biggrin
 
GADДата: Неділя, 29.04.2012, 11:48 | Повідомлення # 30
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Хочу нагадати про наявність на голові учасників подорожі чогось захисного, перш за все від сонця ! На завтра обіцяють + 32 за цельсієм. Також потрібно потурбуватися про запас води. Гадаю що перші 2 години спрага не турбуватиме, а от потім ... найнебезпечніші ділянки ( в цьому плані) - Райгородок - Донецьке (до берегу Донця), ділянка від Сидорове до лісу.... і від Хрестище до рибхозів. Я бачив магазини в Райгородку, в Сидоровому а от в Маяках він не по дорозі ....хоча можливі варіанти. мабуть потрібно брати із собою хоча б невеличкий запас води (1,5 літрову пляшку) - звичайно то зайва вага ...але чим довше ми рухаємось - тим легшими стаємо )))).
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Кручи Северского Донца (Появилась такая идея......проехать по новым местам...)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Вверх