Середа, 24.04.2024, 13:02
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » Кручи Северского Донца (Появилась такая идея......проехать по новым местам...)
Кручи Северского Донца
СтепанДата: Понеділок, 09.04.2012, 22:27 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Есть такое желание катнуть к берегу Северского Донца, туда ....
откуда открывается прекрасный вид с высоченного бугра...

в прошлом году катали в тех местах с товарищами из Донецка...
если есть желание...давайте обсудим нитку маршрута и дату самой поездки...
Прикріплення: 2898119.jpg (325.7 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 09.04.2012, 22:37 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Здається я знаю про таке місце ! Але бував (на відміну від тебе ) там автівкою лише. Зазначущо краєвиди від цього не скільки не гірші biggrin . Що ми там робили...про те я поки що помовчу, як виберемось буде про що розказати і (можливо) продемонструвати. Я точно не знаю , де ви були з донецькими, з якого боку там були , бо в Донця ж два береги )) Було б цікаво почути від тебе про маршрут ваш, як ви й куди їхали ?) Чи нема якогось посилання wink ???

http://level.pp.ua/blog/studenkovskoe_dzhakuzi/2011-08-12-2

чи це не воно ?))
 
mgdzsДата: Понеділок, 09.04.2012, 23:08 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
на МТВ Донецк это зовут любимым маршрутом или Донецкой Швейцарией
 
GADДата: Понеділок, 09.04.2012, 23:18 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Справді чув про таку назву ) про улюблений маршрут, а Донецька Швейцарія - це здається про Святогорьє ?)

А як саме проходить цей маршрут ( "улюблений") ? Є десь подивитись ? Бо я там бував і мені цікаво ..чи спів падає він з моїм від Райгородка і куди він йде після Сідорове ? smile
 
GADДата: Неділя, 15.04.2012, 19:28 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну от вже й минули Великодні свята!) Потрібно вже оговорювати наступну (за цією темою) подорож. Гадаю долучиться і додасть сюди ще й фото складову ( якась ідея в нього була ).

Почну першим. Гадаю що найменший маршрут складе (приблизно) 90 км. А якщо ми додамо до нього ще пару пунктів , то вийде під 140- 150. (якщо це когось лякає biggrin ).

Наступний тиждень буде хмарний з проясненнями... на вихідні (неділя) може й буде погода , якщо зберемося саме на цей день.
 
NNMCДата: Понеділок, 16.04.2012, 18:29 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
я вот думаю хватит ли у меня сил,знаю что после заезда в Белокузьминовку я неделю был обессилен,после золотого колодца не то что бы обессилен,вроде все норм,а вот езда на велосипеде что то тяжело дается.
 
GADДата: Понеділок, 16.04.2012, 19:41 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
То вже я не знаю ) Спробуй накатувати (без надриву ) кожного дні потроху , за два дні до подорожі "нагрузись" але не дуже , тоді день відпочинку , наступного в путь. Зміни "обувку" на колесах і спробуй (Андрій) конуси перевірити на втулках , ну й звичайно перейти вже треба на легкий одяг.

Головне туди доїхати, а вже звідти якось додому дістанешся biggrin .... Сьогодні я спробую прокласти маршрут і подивимось скільки він "потягне" км. В будь якому випадку твій кілометраж буде на 12 км. коротший )
 
dvoikaДата: Середа, 18.04.2012, 20:13 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
140-150... !!! много... wacko
 
GADДата: Середа, 18.04.2012, 21:09 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну 140 - 150 то якщо по "повній програмі". Я намалював маршрут, який складає всього 116 км , ну покладемо 120 для круглого ))) Питання в мене до Степана чи хто там ще був - мене цікавить відтинок між 54 і 58 км., від виїзду з Маяків і до Сидорове (див. в МАРШРУТИ)

http://level.pp.ua/publ Яким там шляхом їхати, щоб було безпечніше, цікавіше ну й бажано легше smile . Попередні висновки ....потрібно їхати в неділю наступну 22.04.

Які будуть пропозиції чи бажання ? Додам що плануємо їхати раненько , щоб встигнути зробити цікаві знімки ( поки сонце ще не дуже високо). Звичайно треба дивитися на погоду )
 
mgdzsДата: Середа, 18.04.2012, 21:50 | Повідомлення # 10
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
ну это вообще-то не такой маршрут, как дончане любят катать. Тот проходит от Сидорова на Пришиб - Татьяновка - Святогорск - ж-д вокзал. Так что я выше неправильно назвал его "Любимым". Но от этого он ( маршрут) не становится хуже . Если получится , с удовольствием присоеденись к Вам!
 
GADДата: Середа, 18.04.2012, 21:56 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну я сам е так і хотів , щоб і не дуже довгий був і не треба було на вокзал їхати ) Все ж таки ми не в Донецьку живемо, нам тут "по месту" biggrin

А не знаєш як там цікавіше від Маяків До Сидорового ? По асфальту я звісно знаю, не один раз там був і в той і в інший бік. Хотілося б вздовж берегу ...але глянув ГУГЛІ , наче там велика луговина між річкою і селом, якби там не води по колівно в цю пору ! smile Будемо плавати )
 
NNMCДата: Середа, 18.04.2012, 21:56 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
думаю если посидеть там передыхнуть то будет все норм,но я еще не уверен на 100% что поеду
 
GADДата: Середа, 18.04.2012, 21:58 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Рвати не будемо звичайно, глянь на маршрут, він складає приблизно 120 км. ) Два рази ( навіть меньше) як в ту суботу ))) Для тебе півтора ))
 
NNMCДата: Четвер, 19.04.2012, 12:22 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
а утром рано это во сколько примерно?
 
GADДата: Четвер, 19.04.2012, 15:31 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гадаю що чим раніше , тим кораще...ну звичайно не в темряві їхати ) Ще день є - визначимось smile

............... так і не сталося цими вихідними ) на жаль погода не сприяла покататися )
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Кручи Северского Донца (Появилась такая идея......проехать по новым местам...)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Вверх