Неділя, 24.09.2017, 21:24
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗВІТИ ПРО ЗРОБЛЕНЕ » Сезон 2017. (Хронологія.)
Сезон 2017.
GADДата: Вівторок, 21.02.2017, 09:03 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6368
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
1. ЗИМОВИЙ СВЯТОГІРСЬК Подорож додому із Святогірська , куди ми дістались електричкою. Про це ( фото, відео, звіт) за посиланням: Новорічна подорож.

2. "ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД-4" Відвідали Краматорськ, де відбулись веселі зимові змагання. Традиційний звіт і медіа файли : ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД

3. ЗИМОВИЙ "ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПОВНИЙ". Третій рік поспіль ми їдемо взимку, за зручних погодних умов цим маршрутом, або трохи скорочений варіант використовується. Як це відбувалось , можна з'ясувати за посиланням: ВЖУХ !

4. "НАМЄСТО" ( МАЙЖЕ) 12.02.17. Коротко, цікаво, весело , смачно. Виїзд до лісочку, з кавою та чаєм : 12.02.17

5. ФАСИЛІТАЦІЙНА СЕСІЯ. Відвідування заходу, який являв собою продовження торішнього тренінгу, його фінальною частиною. Дуже корисне використання часу, маємо надію, що знадобиться. Більше інформації - за посиланням: + фото

6. «ДЕБАТЫ». 28 лютого відвідали подію, яка відбувалась у Платформі ініціатив ХАΛVA hub. Вдалось поспілкуватись з молоддю, їх вчителями, а також з організаторами ДОДМЦ. З останніми домовились про співпрацю.

7. ПЕРШИЙ ВЕСНЯНИЙ ВИЇЗД ( 4 БЕРЕЗНЯ 2017) Перший виїзд по сухій асфальтовій дорозі Звіт + фото

8. РАНКОВЕ СОЛО. Подорож з Дружківки до Слов'янську і додому, через Краматорськ, без фотоапарату wink "ехх...доррогі"

9. "ХАЩІ" ВЕСНА 2017 (ПЕРВОЦВІТИ) Маршрут вихідного дня. Перевірили , чи є вже перші весняні квіти. Про це можна прочитати Тут + фотографії глянути.

10. СВЯТКУВАННЯ В "НАМЄСТІ" (18.03.17). Велосипедна вилазка на місце нашого постійного відпочинку, та святкових подій. Звіт і фото НамЄсто

11. ПІСЕННИЙ ФЛЕШ-МОБ ( 19.04)Учасники нашої ГО приєдналась до всеукраїнського пісенного флеш-мобу, на захист політичних прав переселенців, та так званих трудових мігрантів. Захід організовувала громадська організація «Нова Дружківка» як регіональний учасник коаліції громадських організацій, заснованої ГО «Громадський холдинг «Група Впливу».

12. Круглий стіл "Ефективність роботи Дружківської міської ради" Прийняли участь у цьому дійстві. Прослухали доповідь Павла Островського і поспілкувались неформально з учасниками.

13. Лекція Павла Шеремети (29.03.17) Відвідали відкриту лекцію в Халва хаб | ХАΛVA hub Платформа ініціатив. Переглянути коротеньке відео Павло Шеремета

14. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЕЛОКЛУБУ "LEVEL". (1.04.17) Відбулась презентація нашого клубу. Згадували історію, обговорювали сьогодення, планували майбутнє. Матеріал про приготування Презентація

Звіт про презентацію ПРЕЗЕНТАЦІЯ


15. "НАМЄСТО" , ТА ІНШІ ЦІКАВІ МІСЦЯ (3.04.17) Невеличка подорож - дослідження навколо Дружківки. Звіт + фото

16. "КУЗЯ" ВЕСНА (15.04.17) - Подорож на крейдяні скелі навесні. Цікавий експеримент. Про те, що там було прочитати і глянути фото : "КУЗЯ"

17. КВІТКОВІ ПОДОРОЖІ. - весь сезон , під час подорожей робимо фото квітів. Почалось все з ідеї зробити альбом з коментарями, який присвячений весняним первоцвітам, але вирішили доповнювати його впродовж року. Початок - ідея, тут буде й продовження : «ПЕРВОЦВІТ»

18. МАРАФОН "ТРИКУТНИК". Запланували і провели ( 29.04.17) невеличку подорож-розвідку у 40 км. Звіт про це ( розом з фото) можно прочитати ( переглянути ) тут: Марафон Т

19. ТИХИЙ ЦДЮТ Подія (5.05.17) відбувалась у Дружківському ЦДЮТ, все було обставлене на рівні, людей зібралось достатньо, Хотілося б щоб був якийсь розголос перед подією, щоб мали змогу прийти ті, кому це цікаво, а не ті, хто в силу обставин, через "виробничу необхідність". Хоча були й справжні глядачі і відвідувачі. Матеріал про це читаємо ТУТ Альбом з фото є, але викладений буде згодом.

20. BOLOTO RACE RENAISSANCE Перші велосипедні змагання з офіційним статусом у нашому місті. Відбувалось все це за допомоги ДТ ДДМА на "болоті". Читаємо все, що про це написано у ЗВІТ Продубльований звіт на нашій сторінці у фейсбук, разом з фото альбомом BOLOTO RACE RENAISSANCE (4.05.17)
 
GADДата: Понеділок, 10.07.2017, 20:36 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6368
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
21. ІЗЮМ (ЗМІНЕНИЙ) 2017 Вже традиційна подорож з Ізюму додому, цього разу трохи змінили фінішний відтинок маршруту. Звіт про цю подорож можна прочитати за посиланням ІЗЮМ (ЗМІНЕНИЙ) Там же можна знайти посилання на фото.

22. ПОДОРОЖ - ПРИСВЯТА Подорож (18.05.17) в День Вишиванок збіглась з Днем Народження нашого товариша, який майже рік пішов у вічність. Хотілося б , щоб цей маршрут ( частково катаний ві відкритий ним) був щорічним і традиційним. Все попереду, а цього року , це було соло. Не вихідний день і погода... Втім сталось. Читати можна тут Вишиваний. Фото шукайте там же.
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗВІТИ ПРО ЗРОБЛЕНЕ » Сезон 2017. (Хронологія.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Вверх