Вівторок, 19.03.2024, 10:32
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДФК ДДМА (10.09.21)
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДФК ДДМА
GADДата: Субота, 18.09.2021, 17:22 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цього разу ДФК ДДМА влаштував День Здоров'я на звичній локації, ще не встигла "влягтись пилюка" після минулих змагань, які проводились в рамках святкування 30 - ї річниці відновлення Незалежності України.

Заздалегідь відбулись приготувальні дії, для організації змагань з мініфутболу, пляжного волейболу, підняття гирі, перетягування канату та риболовлі.

За домовленості, LEVEL займався організацією та проведенням суто велосипедного змагання, яке було введено в програму Дня окремою категорією змагань. Ще була проведена змішана естафета, такий собі дуатлон, в якому брали участь команди складені з двох велосипедистів та двох бігунів. Коло для велосипеда складало 500 метрів.

Велосипедисти їхали в естафеті та в окремих перегонах, бігуни трохи скорочували дистанцію, але вона ускладнювалась рельєфом. Спортсмени викладались на повну, за кожного учасника вболівали його одногрупники та викладачі.

Зайняте перше місце у загальних велоперегонах, які складали три кола, було відзначене перехідним кубком "LEVEL".

Цього разу його володарем став Андрій Гуцу, чиє ім'я, за традицією, внесено у список володарів кубку.

Список першої трійки призерів у велосипедних перегонах :

1 місце - Андрій Гуцу - ІПЗ 21

2 місце - Дмитро Бишиньов - ІПЗ 19

3 місце - Кирило Плєтнєв - ІПЗ 20

У естафеті перемогла команда групи

Вітаємо переможців та учасників.

До нових зустрічей !
 
GADДата: Субота, 18.09.2021, 17:54 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото звіт: ДЗ ДФК ДДМА
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДФК ДДМА (10.09.21)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх