Субота, 20.04.2024, 00:56
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДТ ДДМА (Осінь) (3.10.19)
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДТ ДДМА (Осінь)
GADДата: Середа, 09.10.2019, 08:38 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цього разу ДТ ДДМА влаштував День Здоров'я на новій локації, яку ми випробували під час АНТИФЕСТу двома тижнями раніше. Взагалі, я не пам'ятаю ні одного спортивного дійства такого рівня у місті , крім офіційних заходів. Можливо просто не повідомляють про таке, точно - не запрошують. Але не про це.....

Попередньо оглянули місце проведення змагань. Обрано і виміряна відстань маршруту естафети, місця проведення інших змагань. Заздалегідь були привезені всі необхідні матеріали та інвентар. Групи технікуму займались приготуванням обіду та визначались з учасниками на різні види змагань. Крім вказаних нижче були традиційні - міні футбол, пляжний волейбол, підняття гирі, перетягування канату та риболовлі.

За домовленості LEVEL займався організацією та проведенням суто велосипедного змагання, яке було введено в програму Дня окремою категорією змагань. Ще була проведена змішана естафета, такий собі дуатлон, в якому приймали участь команди складені з двох велосипедистів та двох бігунів. Маршрут був знайомим , кілька учасників змагались тут раніше і знали дистанцію.

Велосипедисти їхали в естафеті і в окремих перегонах, так зване "мале коло" ( двічі), бігуни трохи скорочували дистанцію, але вона ускладнювалась рельєфом. Спортсмени викладались на повну, за кожного учасника вболівали його одногрупники та викладачі .

Переможець та призери велосипедних перегонів отримали пам'ятні значки. До них додались відзначені учасники в окремих категоріях. В загальних перегонах прийняла участь викладач ДТ ДДМА Крьока Світлана Вікторівна.

Зайняте перше місце було відзначене перехідним кубком "LEVEL".

Цого разу його володарем став Михайло Балло, чиє їм'я , за традицією , внесено у список володарів кубку.

Список першої трійки призерів у велосипедних перегонах :

1 місце - Михайло Балло

2 місце - Андрій Лапін

3 місце - Кирило Щербаченко

У естафеті перемогла команда групи ЗВ ТОМТОР 18

Вітаємо переможців та учасників.

До нових зустрічей !
 
GADДата: Середа, 09.10.2019, 09:12 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото звіт : ДЗ ДТ ДДМА
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ДТ ДДМА (Осінь) (3.10.19)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх