Вівторок, 23.04.2024, 23:51
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2019 (День Здоров'я у ДТ ДДМА)
ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2019
GADДата: Понеділок, 03.06.2019, 09:10 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В останній день весни ДТ ДДМА влаштував День Здоров'я, у рамках якого відбувся Всеукраїнський забіг "Зелена миля 2019".

ГО "Дружківський велоклуб "LEVEL" та проект громадської вело майстерні "велоСАМремо" прийняв участь у цьому дійстві . Ми завжди підтримуємо , як і адміністрація технікуму нас, всі спортивні змагання, акції тощо, які організовуються ДТ ДДМА. Постійна співпраця вже стала традицією.

Зранку, поблизу технікуму у сквері зібралась чимала кількість студентів, цього разу крім учнів ДТ ДДМА у заході приймали участь спортсмени з ДЖКК та учні легкоатлетичної секції ДЮСШ. Також були присутні представники адміністрацій навчальних і спортивних закладів.

Учасники заходу вишикувались в тіні дерев і після привітання отримали інструктаж, який оголосив викладач фізкультури ДТ ДДМА Поворознюк Г. Б. Перед стартом відбулась розминка, якою керувала викладач фізкультури ДЖКК Орлова Т.В.

Після цього всі учасники вийшли на старт, дистанція складала три кола сквером. Дві третині кола знаходиться у тіні, сонце теж ь=було присутнє , що додавало складнощів для учасників. Старт був загальним а переможців у категоріях визначала суддівська колегія.

Після того, як фінішував останній учасник і були підведені підсумки, відбулось урочисте шикування та нагородження переможців. Нагороджував переможців Голова федерації легкої атлетики у місті Дружківка, тренер ДЮСШ Кузьменко Ю.М, який приймав участь у змаганнях разом зі своїми вихованцями.

Під час змагань та після фінішу фотографувались цікаві моменти , нагородження та загальне фото всіх учасників.

До нових стартів ! :)
 
GADДата: Понеділок, 03.06.2019, 09:41 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото додаток : МИЛЯ
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2019 (День Здоров'я у ДТ ДДМА)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх