GAD | Дата: Понеділок, 22.05.2017, 19:48 | Повідомлення # 1 |
 Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Статус: Десь пішов
| 22 травня в Дружківці відбулось зібрання патріотів, небайдужих громадян , громадських організацій. З цього приводу було чимало вже написано, та й ще будуть звіти.
Напишу від себе , те що я там бачив та чув.
Не часто в одному місці можна зустріти так багато позитивних людей, які близькі тобі за поглядами, захопленнями і таке інше. ( Ну хіба на велосипедних заходах) Я туди теж прибув не пішки, так би мовити - від організації, яка себе презентує і про це каже.
Яскраво, тепло і ясно - на обличчях, в серці ну й погода ! Зранку місто вмилося і стало чистим і затишним.
Палкі промови, музичні виступи, цікава інформація, резолюція.
Була нагода поспілкуватись з людьми, навіть вирішити деякі організаційні питання, зустріти знайомих, яких давно не бачив ! Словом день дуже позитивний. Раджу не рюмсати над ВК та ОК, а присвятити себе більш живому спілкуванню, хіба зробити виключення щодо нашого сайту, і групі у фейсбуці.
|
|
| |