Середа, 24.04.2024, 05:34
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » BICYCLE & COINS (Велосипедне дійство з відвідуванням виставки монет.)
BICYCLE & COINS
GADДата: П`ятниця, 07.04.2017, 11:50 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


Останніми днями відбулось багато навколо велосипедних подій.

LEVEL не може бути просто стороннім спостерігачем.

За останній час надійшли пропозиції від окремих, активних, велосипедних груп Дружківки, з пропозицією до співпраці, тощо. Паралельно відбулась презентація нашого клубу, в якій , в тій чи інший спосіб прийняли участь зазначені особи. Все це відбувалось на фоні приготувань до відкриття велосипедного сезону. Не буду описувати всі перипетії і маніпуляції*, тим більш наше особисте бачення. Під час палких дискусій були почуті заклики до всеосяжного об'єднання і розширення. Не думаю , що все це є щирим проявом , а тим більш - не відображає думку всіх без виключення учасників велосипедних груп, клубів, течій, угрупувань, банд...*

Пропоную долучитись до активності, яку запланував LEVEL, всі деталі можна буде з'ясувати в процесі конструктивного ** обговорення. А від себе додам - готовий приємно здивуватись великій кількості дискусантів, а особливо учасників. Давайте займатись тим, що нам подобається і цікаве. Подія напряму залежить від кількості учасників !

Ця активність відбудеться за участі : LEVEL, ВелоКраматорск, ХАЛВА, ДТ ДДМА ( список може бути розширеним)

* - не сприймайте позначені терміни негативно, все це взято з дискусій на різних платформах і не мають на меті когось образити

** - прохання звернути увагу на слово "конструктивне"
Прикріплення: 5222923.jpg (40.4 Kb)
 
GADДата: Середа, 12.04.2017, 07:56 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цитата зі створеного опитування (11.04.17) на ту саму тему, яке було розміщене у відповідних групах Дружківки і Краматорську. ( Фейсбук і ВКонтакті) :

"Спробую ще раз зацікавити вело братію нашою задумкою. Перший раз це пройшло повз уваги і було "заболтане". Не соромтесь запитувати по темі. Пропоную прийняти участь у опитуванні, все що не увійшло до пунктів опитування, можна написати у коментарях ( п.№ 6)

Пункти голосування :

Так, обов'язково прийму участь, мені подобається ця ідея.

Не впевнений, я ще вагаюсь, не знаю умов.

Буду серед активних глядачів, але можливо й прийму участь.

Ні, мені не цікаві масові зібрання.

Категорично ні, мене нічого не влаштовує.

Я не боюсь публічності і напишу свою думку в коментарі.


12.04.17. - до опитування долучилась Костянтинівка.
 
GADДата: Середа, 12.04.2017, 10:36 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Прикріплення: 5897986.jpg (34.3 Kb)
 
GADДата: Середа, 12.04.2017, 21:11 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов

За півтори доби переглянули повідомлення з опитуванням в різних групах соц. мереж більше як 1000 людей. Я не знаю техніки переглядів і скільки з цих людей дійсно прочитали весь текст і вивчили питання. Станом на тепер ( 12.04.17, 21:56) проголосували 58 дописувачів.

Голоси розділились таким чином :

Приймуть участь 19

Не визначились 8

Будуть на події , можливо приймуть участь 21

Не підтримують масових зібрань 2

Категорично не сприймають все, що зазначене 7

Той хто не боїться публічності 1

З цього виходить, що загалом може зібратись до 50 учасників, з яких в перегонах можуть прийняти участь половина, а можливо й більше. Це дуже непоганий результат.

Я не буду коментувати пункт про несприйняття нічого , тут без слів і коментарів biggrin

Вважаю, що ця ідея потребує термінового втілення і має право на життя. Було б непогано влаштувати перегони з цікавим підтекстом своїми силами. Спробуємо знайти тих, хто не байдужі люди зможуть надати допомогу і буде більше учасників.

Тепер ми займаюсь організаційними питаннями. Подія відбудеться, але коли - тут є питання. Кожні календарні вихідні , постійно збігаються зі святами ! Цей фактор потрібно враховувати, до того ж, не хочеться робити подію в той самий день, в який точно запланована не менш цікава подія.

Тому, потрібно разом визначитись з датою. Була озвучена неділя 23 квітня. Є думки,що саме в цей день буде проблема з участю через релігійні свята.

Пропоную подумати і запропонувати свої аргументовані варіанти.
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » BICYCLE & COINS (Велосипедне дійство з відвідуванням виставки монет.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх