Субота, 20.04.2024, 00:49
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » "Лабіринт" (Потрапили випадково.)
"Лабіринт"
GADДата: Неділя, 05.06.2016, 07:39 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вчора ( 4.06.16 ) йдучи по справах через площу Молоді, побачили приготування до чогось такого, що привернуло увагу. Весь "новий" асфальт вже був розмічений крейдою і являв собою якийсь малюнок. Розставлялись картонні трикутні приспособи, на які причеплені знаки дорожні і ще якісь вказівники. Поряд з купкою активних людей стояло пара трійка велосипедів. Щоб це могло бути? Подумалось...

Впоравшись зі справами вирішили повернутись туди , прихопивши фотоапарат. Виявилось що це ( згадав про інформацію, яка доведена мені була Віктором, під час обговорення запланованої покатушки з краєзнавчим уклоном), та й до цього я читав в якійсь групі у ВК . Потім, під час "100 днівки" начебто згадували вголос і потім в інтернеті про 4-5 червня.

Ось воно що виявляється!

Що далі? були присутніми, але без велосипедів... шкода, можна було б малечу залучити до цього. Або ми так читаємо , або хтось так доводить інформацію. Все це було проведено спільнотою "Енергія", за участі " Одісей", можливо ще хтось долучився. Це я так гадаю, можливо в чомусь помиляюсь.

Серед організаторів та учасників помітив знайомі обличчя, можливо вони й щось додадуть, як матимуть на те час, натхнення та бажання. Побажаємо їм всього переліченого. :D

А поки переглядайте трохи фото. Хотів написати - "без коментарів". Але нехай вони будуть від тих, хто переглядає.


... А там, мо й я щось додам. wink
 
GADДата: Неділя, 05.06.2016, 07:48 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Точно,забув додати ! biggrin "Лабіринт" ( 4.06.16).
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » "Лабіринт" (Потрапили випадково.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх