Вівторок, 23.04.2024, 15:30
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » "Тиха алея"
"Тиха алея"
GADДата: Вівторок, 19.04.2016, 16:51 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
16.04.16 відбулось закладання алеї ( чи то парку невеличкого) на території ош №14 у Олексієво-Дружківці. Звісно така подія не могла оминути нашу організацію, бо ми весь час приймаємо участь у велосипедних заходах присвячених постаті О.Тихого. Цього разу ми ( невеличкою "делегацією") теж були там присутніми, діставались туди традиційно велосипедами.

Далі викладаємо дописи з різних ресурсів, які присвячені цієї події.

"Сьогодні було дуже цікаво, трохи мокро :)
Приймали участь в закладанні невеличкого садку в Олексієво-Дружківці. Все це відбувалось на подвір'ї школи №14. Хто там було - дивіться на фотах. Світлини з трьох фотоапаратів smile З'являться публікації в пресі - додамо. Друга половина дня була без дощу, навіть встигли й прокотитись до міста і трохи далі. Кава, наїдки , всіляка смакота в асортименті. Дякую за компанію Ані, Олексію та Дмитру, а ще всім кого зустріли там без велосипеду. Оговорили з "областю" майбутні велосипедні заходи. Зустрілись х В.Качуром, М.Швецем, Д.Білком, Є.Фіалко, та Є. Шаповаловим - домовились про майбутню зустріч. happy "

https://www.facebook.com/groups/leveldrugo

Альбом у ВК

"ВИСТУП ГУБЕРНАТОРА ДОНЕЧЧИНИ ПАВЛА ЖЕБРІВСЬКОГО НА ЗАКЛАДАННІ АЛЕЇ ОЛЕКСИ ТИХОГО В ОЛЕКСІЄВО-ДРУЖКІВЦІ 16 КВІТНЯ 2016 РОКУ

Хороше свято сьогодні. Не тільки день довкілля. Ми починаємо шанувати українських героїв Донеччини.

Я пам'ятаю, коли я прийшов працювати Донецьку ОДА, до мене прийшли хлопці з товариства Олекси Тихого з ініціативою: у нас на сьогоднішній день є насправді український герой – Олекса Тихий, який страждав за єдине – він хотів, щоб на Донбасі розвивалася українська мова, українська культура. Щоб насправді, ми не були перекотиполем, щоб насправді ми згадали, що наше коріння є глибоко. І воно не просто якимось чином прийшло і сьогодні можна його зруйнувати, можна його усунути.

Це людина, яка насправді пам'ятала своїх пращурів і говорила, що Донеччина це Україна – ще тоді, в 40-х роках, 50-х роках, 60-х, 70-х, неначе передвісник тої безтями, яка сьогодні є.

Життя Олекси Тихого це як набат. Українці Донеччини! Згадайте своє коріння, згадайте своїх пращурів, згадайте і затямте, що ви українці! І дух ваш український має бути тут.

Сьогодні у цю безтяму, під час кривавої війни проти російського агресора, ми, закладаючи парк, чи алею Олекси Тихого, ми розпочинаємо цілу череду заходів. На сьогодні, на скільки я знаю, в Олексієво-Дружківці вже проведено рішення про перейменування вулиці на честь Олекси Тихого. Зараз в Костянтинівці проведені слухання. Краматорськ вже перейменував і там ще одна вулиця на часі. Слов’янськ вже одну велику вулицю перейменував і зараз проводиться дослідження і опитування, вивчається громадська думка. Зараз мною дане завдання зробити єдиний проспект Олекси Тихого від Костянтинівки і до Слов’янська. Це буде найбільший проспект, мабуть, в усьому світі. Ми увійдемо у книгу рекордів Гіннесу, що в світі таких проспектів, який проходить через Костянтинівку, Олексієво-Дружківку, Дружківаку, Краматорськ, Слов’янськ – п’ять населених пунктів. Там є проблеми з нумерацією, але ми утрясемо ці питання. Але ми маємо славити героїв, українських героїв Донеччини.

Василь Стус теж донеччанин, який навчався, жив і працював на Донеччині. Ті бездарі, які збили барельєф Стуса з будівлі філфаку, на якому навчався Василь, це негідники, які не пам’ятають про своє минуле. Це, вибачте, нікчеми, які послуговуються якимсь ефемерним «руським міром».

З цього скверу, з цього перейменування почнеться нова сторінка в історії української Донеччини. Я думаю, що ми всі будемо пишатися, що ми є послідовниками такої великої і потужної постаті, як Олекса Тихий.

Слава Олексі Тихому! Слава Україні!!! ""Сьогодні, 16 квітня 2016 року, було зроблено перший крок на шляху до дуже значної (не лише для нашого міста та області, але сподіваюся, що ї для всієї країни вцілому), події. А саме, у дворі школи номер 14, розташованої у Алексіїво Дружківці, стараннями ГО «Товариство Олекси Тихого», в котром їм серед інших, також допомогли військові, та представники українських активістів з Дружківки, була закладена "Алея Олекси Тихого". І немає нічого страшного, що було лише посаджено дерева, адже плани у організаторів дуже великі та амбітні. Це і арка на вході до Алеї і стежка між дерев, уздовж якої будуть розташовані лавочки і ліхтарі, а також ще дещо, про що я промовчу, бо це дуже цікава ідея і її бажано побачити вживу.
А ще, наступного року Алексі Тихому мало б виповнитися 90 років і тому за цей рік потрібно зробити дуже багато справ, серед яких у хлопців з ГО «Товариство Олекси Тихого» є ще один не меньш амбітний проект, а саме, "Проспект Алекси Тихого", який має простягнутися майже крізь всю північну Донеччину. Як це, запитаєти Ви, а ось як; розпочавшись у Костянтинівці, пройшовши Дружківку та Краматорськ закінчитися поза Слов'янськом, тим самим став найдлиннішим Проспектом в Україні, а можливо і в усьому світі. Тож як ми бачимо, праці у хлопців багато, а тому побажаємо їм наснаги і терпіння, а ще, допомоги від нас, а також від керівництва області, котре вже пообіцяло посприяти у цій, такій потрібній та шляхетній справі.

Тож, боритеся - ПОБОРЕТЕ!!! "

На Донеччині закладена Алея Олекси Тихого

http://maidan.org.ua/2016....-tyhoho

"Атмосфера на заході була домашня, дружня, надіємося, - щира. У васякому випадку з боку губернатора і громадськості так це точно. Міська влада Дружківки зробила все, щоб свято в селищі відбулося. Мер не взяв з собою тих риб-прилипал лугових, куличок, южиків. Але були присутні члени ГО "Громада Дружковки", Народний герой України Анатолій Водолазький, Правий Сектор (яким Валерій Сергійович часто лякав і досі лякає місцеве населення). Не було диферамбів владі. Всі зосередились на головному герою події - Олексі Тихому.
Відкриття Алеї Тихого а Олексієво-Дружківці стало прикладом того, як повинні проходити державні свята і дійства."
 
GADДата: Середа, 20.04.2016, 07:21 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
На Донеччині заклали Алею пам’яті українського дисидента Олекси Тихого:

http://donoda.gov.ua/?lang=u....3A37349
 
GADДата: Середа, 20.04.2016, 08:18 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
 
GADДата: Середа, 20.04.2016, 14:56 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В Олексієво-Дружківці відкрили Алею Олекси Тихого
 
GADДата: Четвер, 21.04.2016, 11:45 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Аллея Олексы Тихого
 
GADДата: Понеділок, 02.05.2016, 13:29 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Стаття про подію на сторінках НАША ДРУЖКОВКА
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » "Тиха алея"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх