П`ятниця, 26.04.2024, 22:00
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » Поход в Баньку в Горняк к Суне !!!! Перепромывка мозгов №3 (Агитация в сучасну Баню !!!!)
Поход в Баньку в Горняк к Суне !!!! Перепромывка мозгов №3
МакарДата: Четвер, 14.02.2013, 21:03 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Я считаю что ради качественной бани стоит пойти в Горняк или поехать, если в компании будет 4-5 человек будет не дорого даже на такси !!!!
В бане есть возможность сидеть за одним столом отдельной компанией ! И я думаю что мы не на столько сокровенные вопросы будем обсуждать чтобы что то мог нас смутить !!!! megaphone
 
GADДата: Четвер, 14.02.2013, 22:45 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Пропоную Макар, профінансувати якісний похід в ( див. назву теми) на таксі... smile А ще можна влаштувати так, що крім нас там взагалі не буде нікого, оплата тоді нараховується погодинно, спробуй з'ясувати це ? !....

Можливо це допоможе в агітації... Я своє слово сказав з цього приводу в сусідній темі : http://level.pp.ua/forum/55-302-2
 
МакарДата: Четвер, 14.02.2013, 23:36 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
GAD я не пойму почему тебя смущает присутствие других людей ! У нас что будет собрание велосипедистов подпольщиков ???
И в Горняк можно пойти пешком , а назад если кого не-будь сильно распарит вызвать такси, если сбросится компахой будет дешевле !
А вообще пешком иногда полезно пройтись даже ты GAD мне это как то говорил!!!!


Повідомлення відредагував Макар - Четвер, 14.02.2013, 23:39
 
KristoferДата: П`ятниця, 15.02.2013, 00:18 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Я был там. Очень классно. Я бы предложил в воскресение на 21.00. Макар молодец взял инициативу в свои руки. А то не понятно что происходило до этого- перетягивание одеяла.
 
GADДата: П`ятниця, 15.02.2013, 00:30 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ага перетягування - всі до Фадея, а Макар ( молодець) в ГОРНЯК...хоча потім визнав що й він до Фадєя biggrin А потім став прикінцево МОЛОДЕЦЬ - і взяв ініціативу в свої руки ( дякую що не в тій самій темі) зробив навіть нову тему і почав перетяг... вірніш став МОЛОДЕЬ ( далі за текстом вище ) biggrin
 
GADДата: П`ятниця, 15.02.2013, 00:34 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цитата (Макар)
GAD я не пойму почему тебя смущает присутствие других людей !


Можна я не буду пояснювати це ? Спробуй провести щось подібне самостійно, а потім мені розповіси що й як. Домовились ? Або просто повір моєму досвіду...гадаю в тебе не дуже багато сумнівів в тому що він в мене є ? biggrin

Ти знаєш, мене скоро буде "смущати " присутність перших людей ( не "другіх" ) smile
 
KristoferДата: П`ятниця, 15.02.2013, 00:36 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Просто все пишут идем идем идем- толком ни места ни даты ни времени. Вопрос сколько будет людей. если до 5- то можно и у фадея или в горняк, если больше- то на горняк. Gad не ображайтесь, але хто ще викаже Макару вдячнIсть- единственный кто болеет за этот вопрос так яро
 
GADДата: П`ятниця, 15.02.2013, 00:46 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
biggrin пропоную прочитати тобі УВАЖНО сусідню тему http://level.pp.ua/forum/55-302-1

Маю надію ти зможеш розібрати там хронологію подій а тако ж з'ясувати кількість , ціни ..і таке інше. smile

А я не кажу що не тре хвалити) Я тільки ЗА !

 
mgdzsДата: П`ятниця, 15.02.2013, 13:27 | Повідомлення # 9
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
я ЗА!
 
МакарДата: Субота, 16.02.2013, 00:02 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
GAD в принципе из-за такой не удачной хронологии я решил создать эту тему в альтернативу предыдущей !
У Фадея в бане кроме того что близко для многих нет ни каких других преимуществ !
1) цена, если считать что компания будет 4-5 максимум 6 чел с человека будет по 40 гр за 2 часа , на выходные у Суни 40 гр и хоть 5 часов !
2) Условия у Фадея баня уже под уставшая ( устарелая ) , а в Горняке все условия и парилка большая и удобная и с температурой там не было не когда сбоев удобный басен индивидуальные шкафчики а возле их стоят три столика за которым может сидеть отдельная компания !
3) На выходных можно пойти в любое время стоит только пожелать там баня с 10:00 и до 20:00
 
GADДата: Субота, 16.02.2013, 00:28 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А в чому ( на твою думку) невдала хронологія ? Просто надай відповідь , а ми послухаємо... biggrin Чи то ти так - просто написав аби було ?

Ще декілька питань на які товариство бажає знати відповідь :

1. Коли ти почав відчувати що ти маєш феноменальний талант передбачення?

2. Чому ти не скористався цим феноменом перед тим як погодився йти "до Фадея" ?

3. Скільки потрібно всунути в ТАХІ людей, щоб подорож " до счастя" видалася максимально наближеною до "халявної" ?

4. Чи ти володієш інформацією про наявність у Фадєя двох бань ?

5. Чи феномен передбачення не підказує тобі , яка саме в нього зморена?

6. Барак чи казарма велика і як це спів існує з такими показниками як зручно і комфортно ?

7. Скільки ти плануєш знаходитись в бані годин і чи не забагато буде перебувати там товаришам, які мають родинні обов'язки і в них на вихідних бувають справи ?

8. Оптимальний строк перебування це 2 години. Чи вважаєш ти за норму що добиратись туди і йти звідти потрібно приблизно стільки ж ?

9. Чи комфортно себе відчуває той , хто розслабився і тепер повинен йти хто зна звідки, по темряві і ще й торбу із собою перти ?

10. Крім цих запитань ( в цьому повідомленні) є ще деякі, на які відповіді не було. Коли почуємо щось зрозуміле ? biggrin
 
МакарДата: Субота, 16.02.2013, 01:01 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Генералиссимус я вам толковый план предлагаю, а вы мне про какието феномены пишете !
И я предлогал пойти а хорошую и доступную баню ! А вы меня вопросами поддеть пытаетесь , а не поддерживаете Лейтенанта Макарова !!!
Я не понимаю вы что хотите добится банни с друзьями и соратниками или просто демогогию тут разводить ????
 
GADДата: Субота, 16.02.2013, 10:11 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ось Вам шановний лейтенант від ДЕМАГОГА - в ГОРНЯК я не піду і всілякі розмови на цю тему ОСОБИСТО ПРИПИНЯЮ.

Мотивація- вважаю що ПЕРЕПРОМИВКА МОЗКУ - ВЖЕ ВІДБУЛАСЯ )))
 
МакарДата: Субота, 16.02.2013, 10:22 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
У вас есть ещё время одуматься ! И принять моё предложение и не списывать его если оно не от вас!!!!
 
mgdzsДата: Неділя, 17.02.2013, 00:22 | Повідомлення # 15
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
я согласен в Горняк
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » Поход в Баньку в Горняк к Суне !!!! Перепромывка мозгов №3 (Агитация в сучасну Баню !!!!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Вверх