Вівторок, 23.04.2024, 17:31
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » Зимние посиделки у костра с мыслями о предстоящем сезоне !
Зимние посиделки у костра с мыслями о предстоящем сезоне !
МакарДата: Неділя, 27.01.2013, 16:01 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Я походом на природу доволен который прошёл в составе 5 -и человек ! Попалили костёр, пожарили сало и хлеб и обсудили кое какие темы, кто там был тот знает !)

Прикріплення: 1983542.jpg (199.5 Kb) · 8271582.jpg (144.9 Kb) · 0108834.jpg (261.4 Kb)
 
GADДата: Неділя, 27.01.2013, 16:24 | Повідомлення # 17
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так , це дійсно був похід. Не дивлячись на назву форуму про покатушки. Але він був напряму пов'язаний з нашими справами велосипедними і планувався як покатушка спочатку ) . Що до 5 -ти людей , які були присутні - згоден, але з невеличкою поправкою, СТЕПАН був віртуально з нами і навіть вніс в порядок денний свою пропозицію. Про перебіг подій в наступному пості ( після того як ще хтось відпишеться) А то ми наперед за всіх все напишемо biggrin
 
МакарДата: Неділя, 27.01.2013, 16:28 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
А ещё во время нашего похода мы один раз меняли место своей дислокации !
 
GADДата: Неділя, 27.01.2013, 16:35 | Повідомлення # 19
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну це так, вийшло... План був розміститися в лісі або у "бесєдкє". Про неї я не чув і не бачив. Влітку там чудове місце було б. Але тепер... поперше на висоті це знаходиться в невеличкому ярку, який ( в свою чергу) виник там в результаті відвалів виробництва чи ще чогось штучного. Вітер в той день був сильний і нас там продувало з усіх боків, тому довелося скористатися " планом А" , так би мовити )))
 
fantomДата: Неділя, 27.01.2013, 20:03 | Повідомлення # 20
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Всім привіт! Я також там був і як всі, бігав від плану "Б" до "А" з санчатами, ну це не саме головне. Було приємно пройтись по "дитячіх" стежках, помріяти про гірськолижну трасу біля піонер-табору,підсмажити сала з хлібом та побачіти зайця, дрібниці але приємні. Компанія була не меньш приємною чім те що вище прописано. Була і тема для обговорювання та план дій на наступний сезон, виконаємо або-ні то вже "будем посмотреть". План подорожей на сезон не такий вже складний щоб був привід для сумнівів. Все залежить від бажання та погоди,погода не така вжескладна умова. Будемо надіятись.
 
GADДата: Неділя, 27.01.2013, 21:19 | Повідомлення # 21
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Підтримую попередніх промовців в плані приємності спільно проведеного часу !!! biggrin Як завжди - купа цікавих новин , спогадів, жартів. Дорогою ми ділилися новинами, життєвими планами.

Маршрут пролягав знайомими місцями через місток на Донськой і лівіше таборів в напрямі лісу ) З невеличкими пригодами дісталися місця подальшої дислокації. В ліс скотилися або з'їхали з крутого схилу. Поки ми туди діставалися була заметіль , яка часом вщухала але потім знову посилювалася.

Ліс знаходиться на схилах великої балки , які закривали нас від вітру але снігу там було багатенько , він ще не розтанув старий аж ось додалося туди нового.

Швидко розтаборилися, кожен порався з чимсь і вже хвилин за 10 вогнище почало горіти на повну!

Без всяких промов ми почали свою конференцію ))

Далі я викладу це все у вигляді імпровізованого протоколу :

1. "Що нового" - обговорення останніх новин ( хто що придбав - планує, які події відбулися ) все це обговорено дорогою

2. Пропозиції, слухали :

а) fantom - про планування подорожі в місце життя чи народження композитора Прокофьєва. На промовця й покладено розробити

маршрут, підготувати матеріал і створити тему у форумі , для обговорення ;

б) усі разом ми обговорили тему "вело - туристичного " заходу ( див. тут

З'ясували наявність тих чи інших засобів, які стануть нам в нагоді ( намети, спальники, авто) де їх знайти ,придбати, прокат ...тощо ). Обговорили

концепцію походу, варіанти маршрутів, оптимальний склад учасників, деякі організаційні питання ;

в) знов згадали не здійсненний задум про подорож в Соледар і спробу погратися в соляній шахті у футбол ;

г) за проханням СТЕПАН я запропонував розглянути в найближчий час можливість організації подорожі на море. Товариство це сприйняло

схвально і ..... поклало розробку всього на ініціатора ( так що чекаємо нової теми у форумі від .... biggrin ) ;

3. Окремим пунктом було поставлене питання організації достойного відкриття майбутнього вело сезону. В нас є досвід того , як не треба цього робити. Тому в цьому році, ( гадаю ) все буде значно простіше. Була висловлена думка про координацію руху в цьому напрямі з побратимами із сусідніх місць. Маршрут вже в нас є готовий, який влаштовує всіх. Точної дати проведення не повинно бути !!! Потрібно лише враховувати заходи в інших містах, щоб не було "накладки". Використовуючи організаторів на місцях - налагодити своєчасне оповіщення учасників.

4. Найбільше часу ми витратили на обговорення питання створення в нашому місті офіційної організації. Це питання тісно перетинається з усіма аспектами нашого життя в подальшому, тому це є не життєво необхідним ..але дуже корисним в подальшому. Підготувати все це ми повинні всі разом, особлива відповідальність на GAD і fantom.

5. З попереднього питання виходить що є сенс поміркувати про розширення нашої діяльності і не зациклюванні лише у велосипедному напрямі. Тому я запропонував подумати над організацією напіввійськового напряму , який включає в себе патріотичний пункт, туризм, школу виживання, дослідження навколишнього середовища , історичні факти і таке інше. Пропозиція була сприйнята дещо прохолодно, гадаю через невелику обізнаність з питанням. Запропоновано - прийняти до відома і розглянути це питання в більш теплому місці ( про яке трохи згодом) smile

6. РІЗНЕ - тут ми відповідали цілковито назві цього пункту. Особливо запам'яталась фраза від mgdzs : " ЕШТЕ СНЕГ - ПОМОГАЙТЕ ВЕСНЕ " biggrin

Додому ми відправилися іншою дорогою вздовж паркану, через залізницю, краєм селища , праворуч від річки....вийшли на понтонний міст до "БЄЛОГО". Далі наші шляхи поступово пішли в різні боки.

Крім всього іншого ми дійшли висновку - такі блукання гуртом дуже корисні і веселі а також продуктивні. Дрова в такі місця брати не потрібно. а за ті що в нас були і які ми везли санчатами - окрема подяка завгоспу дитячого садка "Дельфін" biggrin

Наступне місце "конференції" відбудеться в сауні. Де саме, ще ми не визначилися. Прошу долучатися до участі і обговорення питань у відповідних темах форуму (які незабаром повинні з'явитися) . А за п. 2-б можна це все робити в темі, яка вже існує.

Прохання до учасників "походу" , які прочитали все це - додати щось, про що я забув або свої думки про все це. Було б дуже непогано, якщо ваші повідомлення не будуть складатися лише з одного ( коротенького ) речення і 2-3 смайлів . biggrin blahblah
 
GADДата: Неділя, 27.01.2013, 21:29 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вибачаюсь за якість фото - йшов сніг і руки дрижали. Для більш якісного перегляду тицяйте на фото smile
Прикріплення: 0460549.jpg (62.8 Kb) · 2295641.jpg (52.5 Kb) · 3087352.jpg (60.6 Kb) · 4198444.jpg (59.0 Kb)
 
МакарДата: Неділя, 27.01.2013, 22:31 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Немного обработал фото !!!)Цікава статья про наш поход чи конференцію !!!! Друзі тепер я думаю треба створювати тему про поход у сауну !)))
Прикріплення: 9845668.jpg (386.9 Kb)


Повідомлення відредагував Макар - Неділя, 27.01.2013, 22:28
 
GADДата: Неділя, 27.01.2013, 23:03 | Повідомлення # 24
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так і не заважає це робити ніхто )))
 
DenisДата: Понеділок, 28.01.2013, 19:48 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Поход дествительно удался, было очень интересно хоть и пришлось менять место дислокации на настроение это не как не повлияло. Возле костра мы обсудили много интересных тем, по поводу вело туризма и не только, вобщем было здорово.
 
GADДата: Четвер, 07.02.2013, 00:39 | Повідомлення # 26
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тема про конференцію в сауні тут
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ЗАХОДИ, ЗІБРАННЯ » Зимние посиделки у костра с мыслями о предстоящем сезоне !
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Вверх