Середа, 22.11.2017, 22:20
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ВСІЛЯКИЙ ОФІЦІОЗ » Проект «Новий LEVEL – велоСАМремо»
Проект «Новий LEVEL – велоСАМремо»
GADДата: Четвер, 08.06.2017, 09:36 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6435
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Події, які передували створенню спеціальної сторінки у бейсбуці, яка присвячена велосипедній майстерні, теж викладаються на тій сторінці. Тому першим пунктом буде допис про те, що ми цю сторінку створили ! wink

Далі будуть викладатись матеріали у хронологічному порядку , паралельно зі сторінкою.

Отже, було створено сторінку , яка присвячена проекту : "veloSAMremo".


Вище вказана сторінка "прив'язана " до групи ДРУЖКІВСЬКИЙ ВЕЛОКЛУБ "LEVEL". Це зроблено з метою кращого обміну інформацією, більшої мобільності і розділення на суто технічну аудиторію і загальну, що звісно не є завадою у перебуванні і прийнятті активної участі у обох ресурсах.
 
GADДата: Четвер, 02.11.2017, 17:05 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6435
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Кожен проект має свою історію. Наш - не виключення. Якщо згадувати багато, то потрібно повертатись на двадцять років назад. Екскурси в історію можливі в рамках цього проекту, або в інших місцях. Поки ж ми зупинимось на , так би мовити, "сучасній історії".
Наприкінці 2016 року, у жовтні нам пощастило відвідати заход на якому Міцна громада за програмою Active Citizens Ukraine проводила дводенний тренінг з написання проектів. За підсумками якої ми, як учасники мали можливість отримати фінансування на власний проект соціальної дії від Британської Ради.
В нашому досвіді , це був перший тренінг, який вразив формою подання інформації, атмосферою . Ми начебто опинились в іншому світі. Учасники були різних вікових категорій, але змогли поєднати свої прагнення, уміння, знання і кожен досяг свого результату.
Не будемо розповідати про всі перипетії цього дійства, було просто чудово, до такого ступеню, що дехто впав в легку депресію, яку можна порівняти з тим станом, коли ти повертаєшся звідкись , здалеку, де провів час яскраво й весело, у сіре буденне життя.
Для нас це вилилось в те, що ми не встигли оговтатись, як минула перша хвиля подань заявок - проектів, на яку ми не встигли. А нас попереджали, про те, що потрібно робити все , поки воно "гаряче" wink
Потім минули зимові Свята, січень - той місяць коли все завмирає у звичайному житті , тому ніяких зрушень не відбувалось. В нашому ж було все яскраво, в плані організації всіляких подорожей, змагань, тому до проекту й не доходило знову, до того ж в інтернеті теж була тиша, поки на пошті не з'явилось несподіване повідомлення......

...далі буде.
 
GADДата: Субота, 04.11.2017, 13:40 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6435
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Відбулось це 15 січня ( 15.01.17), хоча пошту переглянули значно пізніше, тому тут теж вийшла невеличка затримка. У листі нас повідомляли про те, що в близькому майбутньому буде черговий дедлайн для подавання проектів за програмою "Активних громадян", і якщо у нас є нові чи ті що не втілені ідеї, то вони мають бути подані і викладені у формі, яку ми обговорювали під час тренінгу (!) . Вказувались стислі умови та зауваження, прикладалась форма заповнення, а також вказувалось на те, що потрібні листи підтримки від партнерів, з якими планується співпраця.

Все це потрібно було зробити до 5 лютого.

Хотілося б трохи повернутись у часі у грудень 2016 року, щоб згадати нашу першу зустріч у ДТ ДДМА. де ми обговорювали питання створення велосипедної майстерні, та зробили перший крок у напрямку створення ініціативної групи. Звісно ж було багато інших питань, які тим чи іншим чином пов'язані з вело майстернею і майбутнім проектом. Хотілося б зазначити, що співпраця з майбутнім партнером проекту (ДТ ДДМА) вже відбувалась - саме у приміщенні технікуму й відбувалась ця перша зустріч.

Отже потрібно було терміново ставати до роботи.

Проведені перемовини з ГО "Нова Дружківка", про подальшу співпрацю в рамках нашого проекту. Ми домовились про те, що отримаємо всіляку юридичну, технічну підтримку і зможемо використати приміщення , в разі потреби, для заходів пов'язаних з проектом.

Звичайно ж було підтверджене попереднє рішення про співпрацю з ДТ ДДМА.

ГО "Товариство Олекси Тихого" теж погодилось на співпрацю і запропонувало надати транспортні послуги в разі потреби, крім всього іншого.

Ще відбулись перемовини з ГО "ВЕЛОКРАМАТОРСЬК", всіляке сприяння від них було забезпечено, а також допомога в організації та проведення майстер класів.

ГО «Міцна Громада» постійно "тримала руку на пульсі", між нами відбувалось листування та розмови телефоном, ми отримували масу порад, зауважень, інструкцій та багато чого іншого.

Треба зазначити, що ми й самі почали мобілізовуватись на подальшу роботу у рамках проекту, визначили головні напрямки, розподілили обов'язки, з'ясували що може кожен, кого можна долучити, які потрібні технічні впровадження. Великий обсяг роботи ( на той момент він таким здавався) було зроблено в плані написання тексту проекту, заповненню спеціальної форми, тут нам знову допомагала, направляла у потрібне русло , просто радила по людськи і вказувала на дрібні нюанси ГО " Міцна Громада" .

Часу не все це було дуже мало, враховуючи відсутність практичного досвіду і зайнятість на основній роботі, але все ж таки це відбулось ! Все що було потрібне , було виконано і підготовлено до вказаного строку.

Залишалось чекати на відповідь.Далі буде
 
GADДата: Понеділок, 06.11.2017, 17:40 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6435
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А чекати довелось досить тривалий час. Спочатку ми були в постійному очікуванні, потім строки отримання відповіді переносились двічі. Вже надія була слабкою, але сподівання все ж таки нас не полишали. Зате ж припинилась затяжна прохолодна погода і потрібно було робити щось інше, працювати над організацією подорожей , заходів, розробці і плануванню участі у різних велосипедних подіях в нашому місті та приймати участь у заходах, які організовували інші.

Події посипались одна за одною і вже іноді не було часу згадати про наш проект. Несподівано у розпал травневих свят ( 4.05.17) на пошті з'явився лист від "Міцної громади" в якому нас повідомляли , що за
результатами розгляду нової хвилі проектів в рамках програми "Активні громадяни", було підтримано з десяток проектів , серед яких виявилось два з нашого міста, ну й звісно ж серед цієї пари наш: "Новий LEVEL – велоСАМремо".

Мало того, що це все відбулось, як грім серед ясного неба, ще й потрібно було терміново, протягом доби підтвердити свою готовність до реалізації проекту. Про це нас теж було проінформовано, разом з тим, що планувати початок реалізації проекту потрібно на кінець травня. Ну й звичайно ж потрібно чекати інструкції, у яких будуть надані деталі подальшої спільної роботи над проектом.

Ми ж планували починати втілювати у життя наш проект значно раніше, тому стикнулись з такими об'єктивними перепонами у реалізації:

1. Кінець учбового року у школах та інших закладах освіти нашого міста.

2. Такий самий стан речей з ДТ ДДМА, який має бути нашою базою і у якому адміністрація постійно буде перебувати у відпустках.

3. Технікум( ДТ ДДМА) отримав фінансування на встановлення вікон і ремонтні роботи у будівлі, де ми планували розмістити нашу майстерню.

4. Загальний відтік потенційних учасників проекту, разом з ініціативною групою - сезон відпусток, специфічні роботи в літній період, планування на літо іншої діяльності.

Але відмовлятись від задуманого, до якого витрачено так багато енергії та зусиль, ми не збирались. Звісно ж було підтверджено участь у подальшому розвитку проекту.

После подтверждения готовности работать над проектам, вам будет отправлено письмо с деталями относительно нашей дальнейшей совместной работы.

До цих подій і відразу після них ми збирались знову для поновлення активної роботи над проектом і були на постійному зв'язку телефоном і поштою з ГО "Міцна громада".

Ознайомитись про перебіг подій під час ЗІБРАННЯ КЛУБУ "LEVEL".

Серед питань, які ми розглядали були й ті, які напряму пов'язані з проектом, а саме - "Внутрішній статут" (Нм відміну від офіційного статуту організації, цей перелік правил, можливостей, заборон і заохочень, має бути вживаний всередині організації,не на папері а в житті, безпосередньо під час перебування учасників організації разом, під час спілкування між собою, або з потенційними учасниками, мешканцями міст і селищ, де ми перебуваємо під час подорожі. Все це має сприяти, укріплювати, не заважати розвитку, запобігати конфліктних ситуацій , та інших незручностей.), питання подальшої співпраці (з іншими громадськими об'єднаннями, зацікавленими особами, підприємцями, місцевою владою, тощо. Мета співпраці - прискорення розвитку, залучення додаткових ресурсів.), емблема та логотип,

"Відразу зазначу, що зібрання проводилось у робочому режимі , лаконічно і без "вечору спогадів". Проводилось у два етапи - перший ознайомлював з питанням, зачитувались і озвучувались думки і попередні напрацювання в цьому напрямі.

Другий передбачав опрацювання всього що оговорилось і доведення цього матеріалу до такого стану, який можна буде викласти у друкованому вигляді. З усіма пунктами ми впорались вдало.

Приємно було почути думки молодих і навпаки, навчених життям учасників, кожен привносив щось своє. Провели невеличкий конкурс з назви проекту"

А тепер нам належало у стислий строк підготувати і надати потрібні документи, знайти поставників необхідних товарів, скласти необхідні домовленості і таке інше. Ще багато всіляких деталей та дрібниць,без яких нормальної роботи не могло бути. Нагадуємо що наш проект реалізується в рамках програми Британської ради" Активні громадяни".

В попередніх дописах багато було написано слів "проект" та "майстерня", але конкретної інформації не було. У наступних дописах ми ознайомимо Вас з нашими планами.
 
GADДата: П`ятниця, 10.11.2017, 11:40 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6435
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Починаємо знайомити Вас з проектом, буде йтися про мету, плани й завдання і все, що виникає паралельно і пов'язується з ним.

Назву нашого проекту ми вигадали під час зібрання у ДТ ДДМА , з матеріалами про це можна ознайомитись вище. Проект має назву «Новий LEVEL – велоСАМремо».

Метою нашого з Вами проекту є створення, та подальший розвиток велосипедної майстерні у місті, яка надаватиме можливість зробити дрібний ремонт велосипеда – самостійно, та отримати допомогу і консультації у більш складному випадку. Створення сучасних умов, та застосування найновіших методів ремонту будь якої складності і велосипедів різних класу. Облаштування, та подальша організація, на базі вело майстерні, сучасного велосипедного центру у місті Дружківка , та перспективного розвитку його діяльності у різних напрямах.

Цільовою аудиторією проекту є мешканці міста Дружківка, а також його гості, туристичні групи, які відвідують цікаві історичні та інші об'єкти в межах міста, учасники змагань з інших міст. Всі вони використовують велосипеди для відповідних цілей , а також у повсякденному житті.

До реалізації проекту будуть залучені представники місцевої влади, підприємці, спеціалісти, активні користувачі велосипедів серед місцевої громади. Контакти з усіма вище згаданими суб’єктами вже налагоджені, вони активно підтримують цей проект і готові всіляко сприяти в його реалізації.

В нашому місті , за останнім переліком, мешкає понад 60 тис. населення, а з урахуванням подій останніх років, територіальної реформи, доручення нових сіл – значно більше. Громадський транспорт у місті має декілька маршрутів, але вони складені з урахуванням інтересів перевізників і через це, складають більшу за потребу протяжність. Сполучення з селами , особливо з новими і віддаленими, знаходиться у неналежному стані. Переміщення містом, яке має компактне розташування об’єктів, вигідніше здійснювати на велосипеді.

Чимало велосипедів має молодь та діти, які використовують ( як і дорослі) своїх "коней" для подорожей, мандрівок, змагань і простих прогулянок.

Всі ці фактори впливають на наявність достатньої кількості велосипедів у мешканців міста, а особливо у селян, які вимушені діставатись за різними потребами до міста. В місті відсутні умови для комфортного і якісного ремонту, та обслуговування велосипедів.

Власники велосипедної техніки вимушені робити ремонт самостійно, або використовувати для цього місце своєї роботи, через що виникають непоодинокі непорозуміння і конфліктні ситуації на виробництві. Також можна звернутись за допомогою до продавців велосипедів і запчастин на місцевому ринку, але все це не надійне, кустарне і не відповідає нормам, які б задовольняли власників більш складної ( дорогої ) техніки.

Місцева влада не виявляє інтересу до цієї проблеми, через постійну завантаженість більш нагальними (на її думку) питаннями, вважаючи це, за щось другорядне і постійно не на часі. До того ж, відсутня активна позиція велосипедної громади.

Проект по створенню велосипедної майстерні дозволить досягнути нового рівня якісного ремонту велосипедів, та обслуговування їх власників. До того ж, навчить , використовуючи технічні засоби сучасної майстерні, робити ремонт самостійно. Має суттєво заощаджуватись час, та кошти. Більш якісний ремонт, передбачає збільшити строк експлуатації транспортного засобу. Зробить користування велосипедом комфортним , безпечнішим, може бути не тільки засобом пересування , а й захопленням, хобі. В значній мірі має зняти внутрішнє напруження і дискомфорт у відносинах працівників і роботодавців.

Зручне розташування вело майстерні у наданому приміщенні, поряд з великим торгівельним центром і міським ринком сприятиме популярності об’єкту серед мешканців міста. Привертатиме увагу зручне розташування, можливість з комфортом провести час, навчитись самостійному обслуговуванню та ремонту велосипеда. А головне, навколо майстерні мають згуртуватись активні велосипедисти, які перетворять її у сучасний велосипедний центр, з усіма позитивними наслідками. Альтернативний підхід до проблеми обслуговування та ремонту своїх транспортних засобів, колективне вирішення питань, спілкування - все це сприятиме подальшому розвитку велосипедного руху, його популярності.

Облаштування велосипедної майстерні, закупівля необхідного обладнання та інструменту. Організація майстер – класів, навчань, відповідна пояснювальна робота, та агітація серед велосипедної громади міста. Все це напряму вплине на досягнення результатів проекту. А саме – будуть створені умови для підвищення технічної обізнаності, спростить користування обладнанням, інструментом , та транспортним засобом. Підвищить якість експлуатації , та строк використання велосипеду. Популяризує здоровий спосіб життя. Привчить до відповідальності, а також до більшої вимогливості, як до себе , так і до оточуючих. Урізноманітнить активний відпочинок, згуртує громаду навколо спільних питань, загальних інтересів, навчить приймати самостійні рішення у плануванні будь чого. Підвищить якість проведення дозвілля , активного відпочинку, змагань, велосипедних подорожей на новий , якісний, цивілізаційний рівень.

Цей проект буде мати позитивний вплив на розвиток громади. У людей значно збільшиться частка «цікавого життя», з’являться нові захоплення, інтереси , хобі. Час буде витрачатись не тільки на буденні справи, а на альтернативні навички, активні дії. Все це підвищить якість життя велосипедної громади у всіх його проявах. Суттєво зменшить аварійність і травматизм велосипедистів , та інших учасників дорожнього руху. Збільшить кількість велосипедистів , долучених до активного велосипедного життя. Проект зміцнить цільову громаду міста, адже продемонструє можливість та важливість самостійного вирішення будь якої проблеми.

Проект планується довготривалим, який буде у подальшому розширюватись та удосконалюватись. На базі вело майстерні заплановано здійснити безліч заходів, агітаційного, спортивного, навчального напрямку. Постійно буде приділятись увага до екологічних, пізнавальних, громадських питань. Поряд з майстернею , у безпосередній близькості з нею, планується відновити постійні спортивні заходи, які були там дуже популярними раніше – там проводились змагання аматорського рівня з велосипедного спорту. Це місце проведення уроків фізичної культури технікуму з майже готовими доріжками, які не складно дещо переробити. Міська влада, в цьому році почала розбивати там парк і планує облаштувати велосипедні доріжки – тут наші інтереси цілком збігаються і ми можемо співпрацювати в цьому напрямі. Заплановано регулярно проводити в майстерні навчання та майстер – класи, із залученням фахівців інших міст,з якими ми маємо попередню домовленість. Всілякі новації, та прогрес не стоять на місці, тому проект матиме продовження і впливатиме на всі аспекти життя громади, та велосипедної спільноти.ГО «Дружківський вело клуб «LEVEL» має свої групи у різних соціальних мережах і свій сайт, який працює 5 років – там зібрана цільова аудиторія. Саме на неї розрахована увага в просування проекту. Крім цього, увага надається роботі у навчальних закладах, тут ми будемо співпрацювати з місцевою владою. Також залучаться місцеві ЗМІ, з яким у нас налагоджені тісні контакти. Чималий внесок можуть додати депутати міськради з якими у нас дружні стосунки. До кампанії з просування проекту долучаються велосипедні активісти і зацікавлені люди.

До того ж була створена сторінка у фейсбуці, яка має спеціальне призначення з висвітлення, координації всього що пов'язане з проектом.

Проведення проекту, як і всі наші справи, ми плануємо відстежувати і звітувати про це , за допомогою викладення матеріалів на своєму сайті та у цільових групах у соціальних мережах. Все це буде підкріплене фото і відео матеріалами, які самі по собі будуть являтись додатковими матеріалами у навчанні. Також планується проводити постійний аналіз кількості активістів, які долучаться до проекту, кількість уподобань у соціальних мережах, під відповідними матеріалами. Також стануть у нагоді викладені у загальний доступ списки учасників заходів, майстер – класів, відгуки учасників і публікації у ЗМІ. Пости у соціальних мережах.
 
Форум » СУСПІЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ LEVEL » ВСІЛЯКИЙ ОФІЦІОЗ » Проект «Новий LEVEL – велоСАМремо»
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Вверх