Friday, 01.07.2022, 07:31
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Прогулянка по маршруту (23.04.20)
Прогулянка по маршруту
GADDate: Monday, 04.05.2020, 09:45 | Message # 1
Генералиссимус
Group: Администраторы
Messages: 7661
Awards: 7
Reputation: 6
Status: Десь пішов
Перші неофіційні змагання з "кроскантрі " в Дружківці відбулись , вже не скажу в якому точно році. Чи то наприкінці дев'яностих чи на початку "нульових" . (Тре глянути в альбомах групи)

Вирішили подивитись що там і як . Ще планувались змагання , які ми зробили у 2018 році але в іншому місці. Цього року ( сезону) багато задумів і планів ...було... тож, тільки подивитись , пофантазувати та впевнитись в тому , що все не місці.

Про стан доріжок. Доріжки серед дерев переважно заросли молодими деревами і в кількох місцях там тепер ще й звалище будівельного сміття та якогось м'ясного відділу крамниці.. безліч кісток від корів та свиней....

Все ж таки й глянути є на що. Пташки комахи , квіти, куші в білому та легкій, прозорій зелені. А ще ми знайшли квіти барвінку, які вже й не сподівались побачити у цьому році wink ( не плутати з міськими, декоративними, які саджають жіночки біля під'їздів) Чисте повітря і відсутність людей... Все це можна переглянути на світлинах.

Грунтові доріжки, край поля у нормальному стані, ті, що перетинають балку всі в купах землі - попрацювали кроти. У цілому все в нормі і можна трохи прикласти рук, навести лад...а чи є в цьому потреба - питання ?

Втім невеличка подорож додала настрою, бадьорості ..... та кріпотури ))

До нових зустрічей !
 
GADDate: Monday, 04.05.2020, 09:46 | Message # 2
Генералиссимус
Group: Администраторы
Messages: 7661
Awards: 7
Reputation: 6
Status: Десь пішов
фото добірка: Прогулянка
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Прогулянка по маршруту (23.04.20)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Вверх