Субота, 20.04.2024, 03:53
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » СТАВОК (16.05.19)
СТАВОК
GADДата: Понеділок, 20.05.2019, 10:41 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Невеличка вилазка до ставку , що вище Яковлевки. З цим місцем, особисто у мене багато спогадів ще з дитинства. В ті часи ми мали можливість розважатись там ловлячи рибу, досліджуючи навколишні пагорби, ловлячи вужів. В кожного мабуть є таке місце, куди його вперше привів батько чи дідусь..... Потім у школі я писав твір на вільну тему, якою я вибрав оповідь про ставок. Вийшов твір на пів зошита, отримав за нього вищий бал за зміст, щоправда двійку за помилки ))) Його показували іншим класам, як приклад....

Отже були справи у тих місцях днями. До мене долучився товариш, який мешкає поряд з цим ставком і ми провели трохи часу в нього , а потім пошкреблись знайомими місцями, які вже виглядають якось по іншому у порівнянні з дитинством, коли "дерева були більшими". Все так же багато різних трав і квітів, серед яких пурхають метелики та інші комахи. Над квітами гудять бджоли. На зеленому полі різнобарвні вкраплення , всек посміхається до тебе і запрошує відпочити. У повітрі шугають дикі голуби, якісь хижі птахи, качки та багато дрібних. Над цим всім безкрає небо майже без хмар.

Звичайно ж робили знімки навколишньої краси. Поговорили і дослідили деякі стежки, звернули увагу на деталі, які нас цікавили, трохи більше затримались біля великого каміння , яке виглядає зі схилів і яке мало в нас назву "черепаха".

Маків не знайшли, які тут були в тім році, можливо будуть трохи згодом.

Повертались до селища грунтовою дорогою вздовж лівого берегу, на обрії пропливали відстійники , поперечні яри у чагарниках та деревах. Ставок перед греблею весь заріс очеретом , балка після неї пішла від нас праворуч і розчинилась між будинків, які поглинули й нас...далі спуск і перегріте сонцем місто.... а за плечима , воля, чисте повітря і все , що оточувало нас в дитинстві.....

До нових зустрічей.
 
GADДата: Понеділок, 20.05.2019, 12:46 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото з подорожі : Ставок
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » СТАВОК (16.05.19)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх