Четвер, 28.03.2024, 20:31
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Невеличка подорож по справах. (1.04.19)
Невеличка подорож по справах.
GADДата: Вівторок, 02.04.2019, 18:16 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Не дивіться на дату, це не жарт. Для мене поїхати до сусіднього( найближчого) міста, вже подорож wink Сподіваюсь, що після піврічної кризи, здоров'я налагодиться. Але не про це....

Довелось мені виїхати по справах до Краматорську. Вранці було ще досить прохолодно, тому мій вигляд трохи дивував перехожих . В літній вело формі (низ) було не духе холодно, тим більш мотати ногами довелось потужно, бо зустрічний вітер іноді примушував працювати. До середини маршруту в той бік вже було досить комфортно і я забув про незручності та бажання вдягти наколінники.

Що привернуло увагу дорогою. Дуже викошена посадка між Донським і Малотаранівкою , в пріоритеті здорові дерева...на жаль. Сміття нікуди не поділось, помітні відвали сміття з міських вулиць... ну щоб не везти далеко, можна вивантажити це все прямо там...

Дорога, яка не ремонтувалась залишилась такою самою як і торік... додалось ям на нових дорогах...виключення - капітальний асфальт. Лежачи поліцейські зламані і "лежать" фрагментарно.

Деінде помічав зграйки пролісків.

Після того, як впорався зі справами у місті вирішив повертатись через Бернадського, торік був там на вело день , хотілось побачити щось нове та цікаве. Активної присутності відвідувачів не помітив, як і роботи якихось яток, хотів морозива...а нема. На футбольному полі відбувалась гра. Доріжками катали малят у возиках, помітив батька з дівчинкою на велосипедах. Проводились роботи на тій ділянці де вирубані старі дерева і чагарники, вкладені асфальтові доріжки... Повсюди стирчать освітлювальні стовби під старину. Мабуть буде дуже красиво ввечері.. Береги річки , які були вкладені спеціальною плиткою тепер без неї, яку демонтували і склали в правильні купи вздовж берегу. Та річечка (Друга Біленька), яка тече під мостом на трасі, вкладена красиво по берегах. На фото, яке буде в альбомі до цього тексту, місця нового будівництва розташовані нижче і зліва від стадіону.

Зворотний шлях був без зупинок. На переїзді я проїхав під залізничними коліями і вигулькнув з іншого боку залізниці, переїзд був закритий, чекали швидкісного потяга. Вже в межах міста зупинився глянути на піну, яка утворюється на греблі, вода під мостом прозора, сонечко пригріває а спати хочеться..... Тому додому через "трошки" недороблену площу...

Дякую всім, хто зустрівся, відгукнувся, провів екскурсію... wink

До нових зустрічей.
 
GADДата: Вівторок, 02.04.2019, 18:32 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото до тексту : Бліц
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Невеличка подорож по справах. (1.04.19)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх