Понеділок, 06.05.2024, 16:19
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Гідна екскурсія. (29.04.18)
Гідна екскурсія.
GADДата: Вівторок, 01.05.2018, 09:07 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов

Подорож, яка має таку назву скоріш через те, що я працював гідом smile

Що ніяким чином не зменшує вагомість самої подорожі. Вона була справжня. На екскурсі. зголосилась одна дівчинка, з якою я вже досить тривалий час знайомий. Звичайно ж ми пересувались на велосипедах, хоча її транспортний засіб трохи відставав за параметрами від загально відомих, для такого розу занять.

Отже , маршрут через "курган", балку, до Горняку, перетин траси , річка. ( Все це знайоме для мешканців Дружківки, для всіх інших, тут і далі , покладайтесь на фото і свою уяву)

Далі, вирішили не повертатись додому через "горбатий " місток і джерело , селище Донське, Вирішили проїхатись проти течії вздовж річки Казений торець, в селище Райське, далі до "хреста" і у Ново Григорівку. Путь ускладнював той факт, що з поживного з нами була лише вода, щоправда перед цим вдалось поїсти smile

Повертались ит іншим , незвичним маршрутом, який я особисто катав лише двічі і то, в іншому напрямі. Дорогою бачили коней , корів, качок, лисицю, всіляких дрібних пташок. Долали невелике болото, зарості терену, пагорби і очеретяні хащі. Перетинали струмок через кладку і каміння. В результаті - маса емоцій від дороги, спілкування і таке інше. Легкі подряпини і чудовий апетит !

Загалом пройдено трохи більше 27 кілометрів.

До нових зустрічей !
 
GADДата: Вівторок, 01.05.2018, 09:30 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фото звіт: Екскурсія
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Гідна екскурсія. (29.04.18)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх