Четвер, 25.04.2024, 11:02
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Як я зиму шукав.
Як я зиму шукав.
GADДата: Четвер, 28.12.2017, 18:35 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цього дня, в мене було домовлено про подорож до Краматорську. Під кінець року нам пощастило ( нам - це учасникам групи, деяким з неї) smile Oksana Kraynikova виграла головний приз від Вело Портал , за кращий написаний вірш у якому потрібно було виконати ще й три обов'язкових завдання і щоб він відповідав заданої темі. В мене досягнення було більш скромніше, всього то - зробити фото прикрашеного вікна, до зимових Свят і надіслати у редакцію Восточного Проекту wink Потрапив у трійку призерів ! Приємно і дещо несподівано !

Отже, напередодні домовився з Анна Новицкая про зустріч у редакції і вранці вирушив у путь.

Брудна жижа з грязюки була лише біля наших домів у так званому "Бермудськом трикутнику" ( Фуршет, Нова пошта , Голубок), далі досить пристойна дорога з невеличкими виключеннями. Трохи калюж і багнюки можна було зустріти вздовж дороги від восьмої школи до підвісного мосту і у апендициті між Донським і Малотаранівкою. Все це було подолано вправно, без втрат wink

Ви коли небудь бачили вело пастуха ? Я сьогодні мав щастя ! Видовище досить цікаве, хлопець їде вєліком позаду групи кіз, які не можуть піди з асфальту , для цього він постійно тисне на них то з одного , то з іншого боку. Постійно вихляючи жене стадо до пасовиська. Це мені трапилось на околиці Малотаранівки, далі дорога проминула дуже швидко, все що я там бачив і хотів зняти, вирішив залишити на зворотній маршрут, бо доводилось поспішати. Єдине , про що хотів зазначити, то це про "лежачого поліцейського". Останнього разу , коли я їхав до Слов'янську цим маршрутом, я бачив ці штуки, от тільки вказав на Ясногірку, визнаю - помилково, воно в у голові мабуть вже перемішалось, дорога, враження ...)))

Ці штуки лежать у Малотаранівці і Бджолкіному, там де вони необхідні , у людних місцях, біля школи і клубу.

Що неприємно здивувало що в одному місці цей "лежачий " був вже розкомплектований, причому таким чином, щоб колеса машин вільно мали можливість проїхати.....

У Красноторці дерева вже всі підрізані і виглядає це столбовою дорогою, тепер стало помітно у який бік там нахил , до цього через тінь цього якось не помітно було.

До Краматорську домчав досить швидко, опинився біля редакції ВП і відразу повідомив про прибуття Oleg Gerasymenko, з яким у нас була запланована зустріч, домовились про час і місце. Відразу ж після цього я потрапив у приязну атмосферу, яку створили дівчата з "проекту", які запросили мене всередину разом з велосипедом і запропонували відчувати cебе як вдома. Вручили мені приз, зробили фото біля невеличкої ялинки і трохи потеревенили про все. Часу у них було обмаль, святкова метушня .... ну й на роботі вони були все ж таки, тому я поїхав далі. Зупинився на площі і присвятив трохи часу спостеріганню навколишніх подій , споруд, людей та їх дій. Робив іноді знімки. Зиму я так і не знайшов , ні дорогою ні на місці, хоча всіляких атрибутів , які вказували на її присутність було багато. Красива, акуратна ялинка, всілякі олені з санчатами, сніговик, якісь кульки величезні, дерев'яні хатки, якісь атракціони, між яких поважно ходили дідусі, і батьки, молодь постійно селфилась. Дівчатка і більш солідні дівчата проходжувались з незалежним виглядом, все вказувало на свято ! Уявляю, як тут цікаво ввечері, коли темно, коли все це миготить і світиться, коли навколо лунає сміх і радісні вигуки малечі.....

Дочекався виклику телефоном і дістався до місця, де ми зустрілись з Олегом, який передав мені невеличку книжечку, за що йому велика дяка! Далі я завітав у вело майстерню до Valery Subbota, з яким трохи поспілкувались , оговорили деякі питання, поділились інформацією.

Потрібно було вже поспішати додому, сонечко ще вовсю світило і посміхалось, але за плечима додалось ваги добряче, до того ж зранку толком і не поснідав. Додавав вражень зустрічний вітер. На зворотній дорозі доводилось зупинятись у тих місцях, де планував робити фото, апарат висів на шиї, бо місця у наплічнику було обмаль . Дорогою я так і не знайшов зиму, можливо це й на краще ! Взагалі травичка так зеленіла і сонечко приємно посміхалось, що пахло весною, до цього додались якісь дрібні мушки і павутиння, фазани і пташки. Важко уявити, що все це, ще буде завалено снігом і буде мести і завалювати, а потім довго танути.....

Приємно порадувала ялинка у Малотаранівці і такий знак, як у містах, який розказує про те, що той хто робить фото поряд з ним , дуже любить цей населений пункт )))

Вже у Дружківці, мені все ж таки пощастило зробити фото біля великої купи снігу ! Таку не можна знайти у радіусі 100 кілометрів - це точно ! wink Поряд була наряджена ялинка , яка виглядала досить пристойно !

Нашу "йолку", на площі Молоді, мені не хотілось фотографувати ! ((( В місті є красиві, але їх помітно лише в темний час. Що ж, продовжимо пошуки трохи згодом....

Всім настрою і всіляких благ.
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » Як я зиму шукав.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх