П`ятниця, 19.04.2024, 08:50
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » "Прощена"вєломаслєніца"
"Прощена"вєломаслєніца"
GADДата: Понеділок, 14.03.2016, 12:25 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вчора в нашому місті відбулась навколо велосипедна подія під кодовою назвою "Веломасленица"



Далі -(мовою оригіналу).

"Туристический клуб «Энергия» и велосообщество г. Дружковки «Песни колёс» приглашают всех 13 марта на 10:00 в Молодой парк на празднование масленицы.
В программе силовые конкурсы, конкурс прикольного блина, скороговорок и т.д.
Как уже стало традицией, будет кухня, вареники чай
(10 гривен)."


Представники ГО "ДВК"L" теж відвідали цей захід, різним складом і в різний час. На заході мав бути анонсований наш
"КРАЄЗНАВЧИЙ ВЕЛО-ЕКСКУРС "ДРУЖКІВКА -НЕВІДОМА".

Що за свідченням присутніх там людей - було здійснено. Хочу додати, що один із організаторів цього дійства ( "веломаслєніца") є й автором ідеї та її втілювачем. Маю на увазі "Наш вело-екскурс". Кого він представляє, чи діє особисто ( мабуть так воно й є) з'ясувати не вдалось. За великим рахунком, воно й не потрібне.

До події:

- До нас завітали представники вело спільнот Костянтинівки та Краматорську (можливо були учасники з інших міст, але я про це інформації не маю)

- Були влаштовані всілякі конкурси, як суто велосипедні, так і змішані (від Туристичного клубу "Енергія")

- Всі переможці були нагороджені

- Традиційні страви від "Віктора енд компані" були смачні і поживні( тим більш свіже повітря , природа і т.ін.)

- Обговорені і анонсовані всілякі заходи на сезон

- Кожен мав змогу поділитись своїми новинами та надбаннями ( запчастини, девайси, велосипеди)

-Товариська атмосфера, дружня кампанія, що ще потрібно для щастя?!

А ще всі хотіли всіх "простити", мабуть формально це вдалось. Від себе хочу додати ( з цього приводу), що не той зараз час у нас в країні, щоб вибачати всіх.
Прикріплення: 7681209.jpg (46.8 Kb)
 
Форум » Велофорум » ЗВІТИ » "Прощена"вєломаслєніца"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх