П`ятниця, 19.04.2024, 02:32
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Велофорум » ПРО » Вуельта Іспанії-2019
Вуельта Іспанії-2019
GADДата: Субота, 24.08.2019, 13:27 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вуельта Іспанії-2019. Біла майка



На Вуельті Іспанії (Vuelta a Espana) -2019 з'явилася класифікація кращого молодого гонщика. Біла майка виділятиме кращого гонщика до 26 років, що йде вище інших молодих гонщиків в генеральній класифікації.

У 2017 році кращий результат показав колумбійський велогонщик команди Astana Мігель Лопес, в 2018 - іспанський велогонщик команди Quick Step Floors Енрік Мас.

В цьому році претендувати на білу майку майку зможуть 52 велогонщика, наймолодшим з яких буде 20-ти річний словенець Тадей Погачар (Tadej Pogacar) з команди UAE Team Emirates.

Ви, наші читачі, можете взяти участь в опитуванні, прикріпленому до цього огляду, і вибрати свого претендента на звання кращого молодого гонщика Вуельти Іспанії-2019.

20-річний словенець Тадей Погачар (Tadej Pogacar) з команди UAE Team Emirates




22-річний колумбієць Серхіо Ігіта (Sergio Higuita) з команди EF Education First



23-річний колумбіець Даниель Мартінес (Daniel Martinez) из команды EF Education First



23-річний українець Марко Падун (Mark Padun) з команди Bahrain Merida



24-річний австралієць Бен О'Коннор (Ben O'Connor) з команди Dimension Data



24-річний британець Тео Гейган Харт (Tao Geoghegan Hart) з команди INEOS



25-річний британець Х'ю Карті (Hugh Carthy) з команди EF Education First



25-річний колумбієць Мігель Лопес (Miguel Lopez) з команди Astana Pro Team



Список претендентів на білу майку Вульт Іспанії-2019

 1 Kilian Frankiny (Swi) Groupama - FDJ 26.01.1994
 2 Miguel Lopez (Col) Astana Pro Team 04.02.1994
 3 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-hansgrohe 04.04.1994
 4 Bruno Armirail (Fra) Groupama - FDJ 11.04.1994
 5 Quentin Jauregui (Fra) AG2R 22.04.1994
 6 Nuno Bico (Por) Burgos - BH 03.07.1994
 7 Ruben Guerreiro (Por) Team KATUSHA-Alpecin 06.07.1994
 8 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Merida 08.07.1994
 9 Hugh Carthy (Gbr) EF Education First 09.07.1994
 10 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Dimension Data 17.08.1994
 11 Gonzalo Serrano (Esp) Caja Rural - Seguros RGA
 12 Fernando Gaviria (Col) UAE Team Emirates 19.08.1994
 13 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 01.09.1994
 14 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton-Scott 13.09.1994
 15 Sepp Kuss (Usa) Team Jumbo - Visma
 16 Romain Seigle (Fra) Groupama - FDJ 11.10.1994
 17 Juan Sebastian Molano (Col) UAE Team Emirates 04.11.1994
 18 Oscar Cabedo (Esp) Burgos - BH 12.11.1994
 19 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo - Visma 29.12.1994
 20 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo 06.01.1995
 21 Cristian Rodriguez (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 03.03.1995
 22 Logan Owen (Usa) EF Education First 25.03.1995
 23 Tao Geoghegan Hart (Gbr) Team INEOS 30.03.1995
 24 Matteo Fabbro (Ita) Team KATUSHA-Alpecin 10.04.1995
 25 Oscar Rodriguez (Esp) Euskadi - Murias 06.05.1995
 26 Robert Power (Aus) Team Sunweb 11.05.1995
 27 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 12.07.1995
 28 Remi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 10.08.1995
 29 Nicholas Dlamini (Rsa) Dimension Data 12.08.1995
 30 Sergio Samitier (Esp) Euskadi - Murias 31.08.1995
 31 Benjamin Thomas (Fra) Groupama - FDJ 12.09.1995
 32 Alex Aranburu (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 19.09.1995
 33 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 12.10.1995
 34 James Knox (Gbr) Deceuninck - Quick Step 04.11.1995
 35 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data 25.11.1995
 36 William Barta (Usa) CCC Team 04.01.1996
 37 Fernando Barcelo (Esp) Euskadi - Murias 06.01.1996
 38 Steff Cras (Bel) Team KATUSHA-Alpecin 13.02.1996
 39 Cyril Barthe (Fra) Euskadi - Murias 14.02.1996
 40 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 15.03.1996
 41 Daniel Martinez (Col) EF Education First 25.04.1996
 42 Dorian Godon (Fra) AG2R 25.05.1996
 43 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 06.07.1996
 44 Damien Touze (Fra) Cofidis 07.07.1996
 45 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Dimension Data 28.07.1996
 46 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck - Quick Step 31.08.1996
 47 Neilson Powless (Usa) Team Jumbo - Visma 03.09.1996
 48 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 28.02.1997
 49 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 17.06.1997
 50 Sergio Higuita (Col) EF Education First 01.08.1997
 51 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 24.08.1997
 52 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 21.09.1998
Прикріплення: 8653959.png (28.2 Kb) · 5130007.jpg (53.8 Kb) · 8234024.jpg (57.2 Kb) · 2789672.jpg (65.4 Kb) · 6714050.jpg (65.0 Kb) · 6290136.jpg (81.5 Kb) · 0212499.jpg (18.0 Kb) · 1976049.jpg (88.4 Kb) · 0178794.jpg (105.9 Kb)
 
GADДата: Субота, 24.08.2019, 13:42 | Повідомлення # 17
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вуельта Іспанії-2019. гірська класифікація



Вуельта Іспанії 2019. Гірська класифікація: На Вуельті Іспанії (Vuelta a Espana) -2019 буде 8 категорійних гірських фінішів етапів. Інтрига в боротьбі за гірську майку буде триматися до фінішу передостаннього етапу Вуельти Іспанії-2019. На старт 74-го випуску іспанського Гран-туру вийде минулорічний переможець гірській класифікації бельгієць Томас Де Гендт.

 

  Маршрут Вуельти Іспанії-2019 буде включати 1 підйом спеціальної категорії, 2 підйому вищої категорії, 16 підйомів 1-ї категорії, а також 14 гірських премій 2-ї категорії і 24 гірські премії 3-й категорії. Організатори розподілили гірські вершини рівномірно по всіх етапах, починаючи з 2-го і до фінішу 20-го етапу.

 

Так як найбільш дорогі вершини розташовані ближче до фінішу етапів або самі є фінішними, то дуже високі шанси, що гірську майку візьме хтось із генеральщіков, про які можна прочитати у відповідному превью.

  

Найврожайніший на окуляри максимум 45 очок - етап під номером 9, королівський гірський етап в Андоррі.

 

Система нарахування гірських очок:
спеціальна категорія Cima Alberto Fernández: 20 - 15 - 10 - 6 - 4 - 2;

 

вища категорія: 15 - 10 - 6 - 4 - 2;

1 категорія: 10 - 6 - 4 - 2 - 1;

2 категорія: 5 - 3 - 1;

3 категорія: 3 - 2 - 1

 

   

  Гонщики з проконтинентальної команд, які отримали запрошення, будуть активно їздити по відрив і збирати очки. Можливо, хтось із генеральщіков, якщо гонка піде не за планом, переключить увагу на від'їзд в відриви і боротьбу за гірську майку.
Прикріплення: 1275953.jpg (25.9 Kb)
 
GADДата: Неділя, 25.08.2019, 05:51 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Падіння гонщиків команди Jumbo-Visma на 1-му етапі Вуельти Іспанії-2019



Вода на дорозі стала причиною падіння гонщиків команди Jumbo-Visma на 1-му етапі Вуельти Іспанії-2019
 

 

  Гонщики команди Jumbo-Visma впали під час командної гонки на другий половині 13,4-кілометровій дистанції 1 етапу Вуельти Іспанії-2019. Падіння відбулося на повороті через води на асфальті. На щастя, ніхто з гонщиків серйозно не постраждав, якщо не брати до уваги саден і синців.

 

  Серед зруйнованих були і лідери команди Прімож Рогліч і Стевен Крёйсвейк, які змогли продовжити гонку і фінішували разом з Тоні Мартіном, Джорджем Беннеттом і Робертом Гесінк. Команда Jumbo-Visma зайняла 18-е місце на етапі, програвши 40 секунд переможцям, команді Astana.

Тоні Мартін: «Це був найгірший зі сценаріїв. Ділянка дороги перед круговою розв'язкою виявився мокрим, чого ми абсолютно не очікували. Не знаю, розлив чи хтось там воду, але під час розвідки етапу її не було. Перші з хлопців впали на повороті. Пощастило, що Прімож зміг продовжити і потужно продавлювати. Це хороший знак. Але тепер ми повинні почекати, що скажуть лікарі. Звичайно, таке вдаряє по моральному духу команди, але ми зробимо все, що в наших силах, щоб утримати позитивний настрій до Мадрида ».

 

  Адді Енгельс, спортивний директор: «На одному з поворотів дороги була вода. Ми не змогли швидко зреагувати, тому що їхали на повній швидкості. Четверо з хлопців впали, включаючи наших лідерів - Приможа і Стевена. У такі моменти треба постаратися якомога швидше повернутися і доїхати до фінішу. Ми втратили час, доведеться це прийняти. Подивимося, що зможемо зробити в найближчі дні і тижні. Такий сценарій у нас не брався до уваги. Ми були фаворитами, йшли близько, а тепер позаду.

 

Серйозні чи ні, але травми - завжди травми. Я запитав організаторів, як таке сталося. Вода лилася з дому, який знаходився в 500 метрах від дороги, на крутому схилі, тому вода полилася прямо до кругової розв'язки. Виявилося, що діти, граючи в пластиковому басейні, зробили в ньому дірку. В результаті вода раптово хлинула вниз.

 

Наша головна мета залишається колишньою - ми продовжимо боротися ».

  Нельсон Паулесс: «Перед етапом ми дуже ретельно проводили розвідку дистанції. Я вважав, що ми зможемо пройти поворот на швидкості. Але коли ми заходили в поворот, там виявилися тонни води. Ми проходили поворот на швидкості, тому що були впевнені, що зможемо його пройти. І коли хлопці впали на мокрому відрізку, для нас це виявилося несподіванкою, і вже було пізно змінювати швидкість. Прімож впав, я впав перед ним. Ми впали не тому, що сильно затисли гальма або занадто нахилилися. Думаю, ми просто були не готові до того, що трапилося. Це жахлива невдача ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 5104041.jpg (39.0 Kb)
 
GADДата: Неділя, 25.08.2019, 05:54 | Повідомлення # 19
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Команда Astana - переможець 1 етапу Вуельти Іспанії-2019



Мігель Лопес вперше в кар'єрі надів майку лідера Вуельти Іспанії-2019
 
Казахстанська команда Astana здобула перемогу на 1-му етапі Вуельти Іспанії-2019. Гонщики команди Astana проїхали 13,4-кілометрову дистанцію командної гонки на час за 14 хвилин 53 секунди з середньою швидкістю 54,137 км / ч. На проміжній відсіченні Astana випереджала команду Deceuninck-Quick Step на 9,5 секунд, а на фініші виграла у бельгійської команди 2 секунди. 25-річний колумбійський гонщик, капітан команди Astana Мігель Лопес вперше в кар'єрі надів майку лідера Гран-туру.

 

  Мігель Лопес: «Я дуже щасливий, що ми добре виступили. Ми взяли перемогу завдяки зусиллям усієї команди, кожного з гонщиків. Ми не вибирали спеціально, хто повинен перетнути лінію фінішу першим. Це сталося по ходу гонки. Коли ми заходили в останній поворот, я їхав за Горкою Ісагірре, він пропустив мене, так що фінальні 150 м я їхав першим колесом. Ми дуже щасливі, збираємося насолоджуватися кожним моментом Вуельти. Нарешті, я лідер на Гран-турі.

 

 Ми добре працювали в минулі роки, тепер прийшов час радіти. У нас червона майка, але я продовжу гонку спокійно, тому що зі мною чудова команда, яка буде мені допомагати.

 

  У нас перевага в загальному заліку, але у велоспорті іноді ти береш джек-пот, іноді тобі не щастить. Ми ризикуємо щодня. Треба залишатися сфокусованими, радіти тому, як ми почали, але пам'ятати, що це гонка, виграти яку можна, тільки якщо йдеш її день за днем ​​».

 

  Якоб Фульсанг: «Я сказав хлопцям перед етапом, що двічі стартував на Вуельті Іспанії з командної гонки, і двічі ставав переможцем з командою. І тепер ми зробили це в третій раз. Я щасливий тим, як розвиваються події. Треба продовжувати в тому ж дусі. Не думаю, що ми повинні захищати майку усіма силами. Мені здається, Deceuninck-Quick Step намагатиметься забрати її у нас, тому що вони йдуть близько, але я не вважаю, що втратити майку - погана ідея. Перший день був нервовим, завтра теж етап не з легких, подивимося ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 6249044.jpg (58.2 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2019, 07:43 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Наїро Кінтана - переможець 2 етапу Вуельти Іспанії-2019



Наїро Кінтана здобув перемогу на 2-му етапі Вуельти Іспанії-2019, атакувавши поодинці за 3 км до фінішу. Відрив дня на 200-кілометровому етапі сформувався через кілька кілометрів після старту і був нейтралізований за 30 км до фінішу.

 

  На фінальному категорійний підйомі дня - підйомі 2-ї категорії Альто де Пуїг Льоренка (Alto de Puig Llorenca, відм. 345 м, перепад висот 295 м, протяжність 3,2 км, середній градієнт 9,2%, максимальний градієнт 21%) пелотон розсипався і попереду залишилося близько 20 гонщиків.

 

  З першої групи атакували П'єр Латур (AG2R La Mondiale), Давида формола (Bora-hansgrohe), але їм не вдалося виїхати. Прискорення Алехандро Вальверде (Movistar) дозволило йому першому пройти вершину Альто де Пуїг.

 

  За 20 км до фінішу з першої групи атакували шість гонщиків - Ніколас Роч (Sunweb), Наїр Кінтана, Рігоберто Уран (EF Education First), Мікель Ніеве (Mitchelton-Scott), Прімож Рогліч (Jumbo-Visma) і Фабіо Ару (UAE Team Emirates). За 6 км до фінішу вони випереджали групу лідера генеральної класифікації Мігеля Лопеса (Astana) на півхвилини. За 3 км до фінішу Наїр Кінтана атакував і поїхав від своїх попутників, випередивши на фініші на 5 секунд.

 

35-річний ірландський гонщик команди Sunweb Ніколас Роч, перетнув фінішну лінію другим і перехопив у Мігеля Лопеса червону майку лідера загального заліку, де тепер випереджає Наїр Кінтану (Movistar) на 2 секунди.

 

25-річний колумбійський гонщик команди Astana Мігель Лопес очолював погоню в другій групі, але в підсумку програв на фініші 37 секунд, а в загальному заліку спустився на п'яту сходинку з відставанням в 33 секунди від Ніколаса Роча. Але на плечах Мігеля Лопеса залишилася біла майка найкращого молодого гонщика.

Наїро Кінтана: «Сьогодні трохи інший фініш, але дуже красивий. Ніколи ще в своїй кар'єрі я так не вигравав, але все буває в перший раз, чи не так? Сьогодні особливий для мене день, той, в якому я дуже потребував. Команді перемога теж дає величезний моральний підйом. Ми працювали весь день в повній гармонії з Алехандро і всіма нашими товаришами по команді, ми заслужили цю перемогу.

 

  Ми не очікували, що на підйомі Пуїг попереду залишиться така маленька група - думали, буде спринтерський етап, можливо, з просіяним пелотоном, в якому залишаться кілька спринтерів. Ми з Алехандро намагалися атакувати по черзі атакувати після вершини. В результаті поїхали шість гонщиків. Я продовжував проводити зміни, щоб швидкість не знижувалася, і знайшов момент для атаки. Я не вагався, не озирався - якщо вийде, відмінно, якщо немає - принаймні, я старався.

 

  На фініші, святкуючи перемогу, я хотів, щоб виглядало так, ніби я лечу. Мене називають «Кондор», хотів продовжувати літати високо, даруючи радість уболівальникам, які за мною стежать і люблять мене. Тепер я дав їм зрозуміти, що Наїр все ще дуже активний.

 

  У цій гонці пройшли тільки два етапи, попереду ще багато всього. Ми не повинні бути занадто оптимістичні після цієї перемоги. Звичайно, ми радіємо, тому що це надихає. І, звичайно, команда тепер поїде спокійніше і сильніше. Але попереду ще все гори Вуельти ».

 

  Ніколас Роч: «Чи очікував я, що одягну червону майку знову через шість років? І так і ні. Коли їдеш Гран-тур, то в глибині душі сподіваєшся, що таке може трапитися. Я не очікував цього сьогодні. Але вчора ввечері, коли ми фінішували близько в генеральній класифікації, я отримав повідомлення від друзів, які сказали мені, що все можливо. Я подумав, що в найближчі кілька днів, можливо, зможу перехопити майку завдяки бонусів в спринті чи чогось подібного. Не чекав, що це вийде сьогодні, і я більш ніж щасливий.

 

  Коли мені сказали, я втратив дар мови. Кінтана їхав дуже добре, а хлопець, який сидів у нього на колесі почав озиратися. Дві секунди нерішучості, і Кінтана поїхав. Минулого разу я утримував червону майку один день, Дані Морено перехопив її у мене тоді завдяки одній секунді на гірському фініші. Зараз мені б хотілося втримати червону майку довше. Доведеться стежити за Наїр, подивимося, чи захоче він боротися за бонуси ».

 

  Мігель Лопес: «Я не хвилююся, тому що попереду 19 днів гонки. Ми проїхали тільки два етапи. Нога йде добре, хвилюватися нема про що. Сьогодні перед фінальним категорійних підйомом Йон Ісагірре проколовся. Він важливий гонщик в нашій боротьбі за генеральну класифікацію, тому кілька товаришів по команді залишилися його чекати, щоб допомогти йому добрати пелотон. Але це зіграло проти нас. Ці товариші по команді вже не змогли допомагати після підйому. У будь-якому випадку, все в порядку - ми здорові, в хорошій формі і сконцентровані. Мої товариші по команді відмінно працювали весь етап. Хочу подякувати їм за це ».

Прімож Рогліч: «Сьогодні було дуже важко. В кінці у мене вже не було ноги боротися за перемогу на етапі. Після вчорашнього падіння наслідків не відчував. Дуже задоволений третьою місцем на етапі, а також тим, що ми повернули час. Після Джиро д'Італія я не брав участь в гонках за винятком національного чемпіонату, тому не знав, якою буде моя форма. Сьогоднішній етап дає прилив упевненості і надихає ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 5153949.jpg (40.5 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 27.08.2019, 06:56 | Повідомлення # 21
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ніколя Порталь про втрату шансів команди Ineos в боротьбі за загальний залік Вуельти Іспанії-2019



Спортивний директор команди Ineos: «Ми стартували на Вуельті Іспанії-2019 без великих очікувань»
 

 

  Ваут Пулс і Тео Геоган Харт, два капітана британської команди Ineos, втратили шанси на боротьбу за генеральну класифікацію вже на другий день іспанського Гран-туру.

 

На 2-му етапі Вуельти Іспанії-2019 вони випали з групи на фінальному підйомі, і приїхали на фініші через 9:51 після переможця Наїр Кінтани (Movistar).

 

 Спортивний директор Ineos Ніколя Порталь в інтерв'ю журналістам сказав, що не шукатиме виправдань з приводу втрати часу лідерами команди.

Ніколя Порталь, спортивний директор команди Ineos: «Ми не збираємося нічого приховувати, немає ніяких виправдань.

 

  Було спекотно, але не дуже, важко, але не дуже. Хлопці засмучені, особливо Тео і Ваут. Вони очікували набагато більшого. Давид Де ла Крус проїхав не так погано. Думаю, йому трохи не вистачило гоночної швидкості, але очікували ми не цього.

 

  Все йшло досить добре до того, як поїхали в останній підйом. Хлопці весь день відмінно працювали, Оуейн і Іен везли наших хлопців на хорошій позиції. Весь день було жарко, а на фінальному підйомі пішла боротьба генеральщіков. Наші головні хлопці не змогли всидіти. Тільки Давиду вдалося мінімізувати втрати. Це велоспорт, всяке може трапитися.

 

  Давид зараз в двох хвилинах, він хоче перевірити, чи зможе поліпшити результат. Хороший відрив або щось подібне, і ти можеш піднятися вгору. Але для Ваут і Тео сценарій буде зовсім іншим. У нас вісім гірських фінішів на підйомах різної протяжності, це підходить хлопцям. Звичайно, ми сподіваємося, що деяким відривом вдасться втриматися, і тоді Тео і Ваут зможуть перекласти туди.

 

  Ми їхали сюди без великих очікувань на перемогу в Вуельті Іспанії, швидше були налаштовані так само, як і перед Джиро д'Італія-2019, коли Еган Берналь впав і нам довелося виводити молодих хлопців - Павла Сивакова і Тео, щоб подивитися, що у них вийде. На Джиро Сиваков фінішував 9-м в загальному заліку, а Тео Геогану Харту не пощастило, він кілька разів потрапляв у завали і зійшов на 13-му етапі.

 

  Ваут не повинен був їхати Вуельту, але після Тур де Франс його тренування йшли добре, ми подумали, що його участь - це хороша ідея.

 

 Ми збиралися допомагати Тео і Ваут, а особливо Тео, тому що він молодий і хотів використати шанс після того, як зійшов з Джиро д'Італія-2019. Але тепер Тео і Ваут в 10 хвилинах, ситуація змінилася рано, хоча перший тиждень ще не скінчилася. Шкода, тому що на Турі Польщі все йшло дуже добре. Він не надто напружувався і повинен був боротися тут за генеральну класифікацію, особливо тому, що дуже добре відчував себе в командній гонці.

 

  Звичайно, тут жарко, але не +37, як було на Туре в минулому році. Він добре спить, весь в порядку. Але це спорт, одна з залучають сторін якого, що ти не завжди розумієш, чому щось відбувається. Будемо всередині команди розбиратися в тому, що трапилося, подивимося показники, вивчимо їх. Але це все складно. Іноді ти просто не можеш знайти відповіді на питання.

 

 У наших лідерів був важкий рік, але ми можемо дати шанс хлопцям, які кожен день, всі дні сезону самовіддано працюють на лідерів ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 7034950.jpg (66.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 27.08.2019, 07:13 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сем Беннетт - переможець 3 етапу Вуельти Іспанії-2019



28-річний велогонщик команди Bora-hansgrohe, чемпіон Ірландії Сем Беннетт здобув першу в кар'єрі перемогу на етапі Гран-туру і десяту в цьому сезоні, вигравши спринт на 3-му етапі Вуельти Іспанії-2019. На 188-кілометровому етапі у відрив дня поїхали три гонщика, в тому числі лідируючий в гірській класифікації іспанський гонщик Анхель Мадрасо (Ángel Madrazo), який першим пройшов дві категорійні вершини дня. Відрив був нейтралізований за 39 км до фінішу.

 

  Спроба Томаса Де Гендт (Lotto Soudal) виїхати від пелотону не вдалася. У підсумку етап завершився спільним спринтом, в якому не зміг взяти участь Фернандо Гавірія (UAE Team Emirates), який випав з пелотону на фінальному категорійний підйомі і не зумів добрати групу.

 

Сем Беннетт на фініші випередив Едварда Тёнса (Trek-Segafredo) і Луку Мезгеца (Mitchelton-Scott). Ніколас Роч, оотечественнік Сема Беннетта, який надів червону майку лідера після 2 етапу, утримав її, продовжуючи лідирувати з перевагою в 2 секунди над Наїр Кінтаной (Movistar).

 Сем Беннетт: «Не можу висловити, яке полегшення відчуваю, вигравши етап. Вчора мені було так погано ... їхав я повільно або викладаючись щосили, мені весь час було погано.

 

  Сьогодні я б не впорався, якби не допомога команди. Я зміг спокійно сидіти за хлопцями, вони вивезли мене на ідеальну позицію. Я знав, що спринт вийде дуже швидким, тому мені дуже хотілося почати його першим. Я радий, що взяв перемогу на етапі Гран-туру, особливо в майці чемпіона Ірландії. Пишаюся, що ношу її і виграв в ній.

 

  Я щасливий, що ми з Ніколасом Рочем порадували ірландських уболівальників. Ми можемо перемагати в спринтах, в горах, боротися за загальний залік. Сподіваюся, це приверне більше інтересу. Для ірландського велоспорту це великий день - червона майка і перемога на етапі.

 

  Спринт сьогодні вийшов хаотичним, команда Trek-Segafredo видавила Шейна (Арчбольда), Жампі (Друкеру) довелося поборотися, але хлопці відмінно впоралися. Я дуже щасливий, що виграв четвертий у кар'єрі етап Гран-туру (прим. - в 2018 році Сем Беннетт виграв три етапи Джиро д'І талія) і мій перший етап на Вуельті Іспанії, сподіваюся, перший з багатьох ».

 

  Ніколас Роч: «Сьогодні етап виявився більш напруженим, ніж ми думали. Команда відмінно відпрацювала, трималися попереду. Несподіванки почалися за 50 км до фінішу, коли інші команди спробували на нас натиснути. Фініш очікувався швидкісним, тому так важливо було бути напоготові на фінальних кілометрах.

 

  Коли перемагає твій співвітчизник - це щось особливе. Минулого вечора Сем послав мені по електронній пошті, а я йому відповів: «Тобі треба виграти завтра». Я дуже радий за нього. Він перебував під великим тиском, борючись за етап, і у нього вийшло. За себе я теж радий, радий, що втримав майку. Завтра очікується етап з подібним сценарієм, у мене на нього два фаворити - Сем і Макс Валшайд. Я поїду гонку день за днем, сюди я приїхав, щоб допомагати Вілко Келдерману в боротьбі за генеральну класифікацію ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0544643.jpg (53.6 Kb)
 
GADДата: Середа, 28.08.2019, 07:10 | Повідомлення # 23
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фабіо Якобсен - переможець 4 етапи Вуельти Іспанії-2019



За 4 дні до свого 23-річчя велогонщик команди Deceuninck-Quick Step Фабіо Якобсен підніс собі подарунок, здобувши з мінімальною перевагою перемогу в спринті на 4-му етапі Вуельти Іспанії-2019. Чемпіон Нідерландів на фінішній межі випередив чемпіона Ірландії, гонщика команди Bora-hansgrohe Сема Беннетта.

 

  У відрив дня на 4-му етапі поїхали два гонщика - Йєллі Валлайс (Jelle Wallays / Lotto Soudal) і Хорхе Кубери (Jorge Cubero / Burgos-BH). За 31 км до фінішу після проблем з велосипедом Кубери відстав, а Валлайса пелотон добрав за 18 км до фінішу. За 5,5 км до фінішу гонщик команди Deceuninck-Quick Step Ремі Кавані атакував, але пелотон обійшов його за 1,2 км до фінішу, після чого був розіграний спринт.

 

  Для Фабіо Якобсена це перша перемога на етапі Гран-туру і шоста перемога в цьому сезоні. Сем Беннетт, який поступився Якобсену всього кілька міліметрів, надів зелену майку кращого в очковій класифікації.

 

Ніколас Роч (Sunweb) зберіг червону майку лідера.

 Фабіо Якобсен: «Йшли дуже щільно, я просто кинув велосипед на фінішну лінію і закрив очі. Зрозумів, що виграв, тільки коли побачив радісних хлопців команди. Я такий щасливий, що не можу висловити словами. Сюди я приїхав, щоб вчитися і відкривати для себе гонку, але був впевнений, що зможу домогтися успіху, а тепер святкую цю перемогу.

 

  Вчора ми трохи вагалися, в результаті залишилися розчаровані. Але сьогодні ми взяли ініціативу на себе, домінували в фіналі. Тім (Деклерк) контролював відрив, Ремі знову показав, наскільки сильний, а потім штиб і Макс забезпечили ідеальний розвіз, в який раз довівши, що є одними з кращих в цій справі. Хочу подякувати всій «Стаю вовків», тому що без них не було б цієї чудової перемоги.

 

 Виграти етап Гран-туру - мрія спринтера, а для мене перемога в майці чемпіона Нідерландів - щось незабутнє. Заради цього я наполегливо працював весь рік, сьогоднішній результат дає мені величезне задоволення. Я все ще молодий, у мене попереду майбутнє, сподіваюся, ця перемога буде першою в довгому списку успіхів.

 

  Вуельта Іспанії-2020 стартує в Нідерландах, мені хотілося б виграти там етап. Моя програма на наступний рік ще не визначена. Три Гран-туру - це найбільші спортивні події в світі, і перемога на етапі одного з них в моїй країні була б особливою ».

  Сем Беннетт: «Розчарований, що зайняв друге місце. Але я щиро радий за Фабіо, який виграв етап на своєму першому в кар'єрі Гран-турі. На жаль, у фіналі все, що могло йти погано, пішло погано. Я втратив, напевно, позицій п'ять, коли вибрав невірну сторону кругової розв'язки. Мені довелося боротися, щоб повернутися в перші ряди. Наші гонщики доклали масу сил, повертаючи мене, за що їм дуже вдячний. Мені довелося постаратися, щоб сісти на правильне колесо. Я почав спринт здалеку, мені просто не вистачило метрів, і я мало що міг зробити. Нога йшла відмінно, так що ще поборемося ».

 

  Ніколас Роч: «В останній раз я утримав червону майку всього на день, так що щасливий, що на цей раз вона на мені залишається довше. Я насолоджувався тим, що їду в ній. Сьогодні їхали спокійніше, ніж учора, я навіть зміг поговорити з кількома друзями в пелотоні. Потім, звичайно, останні кілометри були більш напруженими, треба було берегтися від неприємностей. Завтра ж сценарій буде зовсім іншим. Я очікую феєрверку від колумбійських гонщиків. Знаю, що мені буде важко утримати червону майку, але я збираюся зробити все, що в моїх силах, буду боротися до останніх метрів. Бойовий дух команди в порядку, і він таким залишиться, збережу я майку чи ні ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4398516.jpg (85.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 29.08.2019, 06:19 | Повідомлення # 24
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вуельта Іспанії. Етап 5. Мігель Анхель Лопес повертає червону майку після першого гірського етапу


 
Після декількох горбистих етапів, «Вуельта Іспанії» досягла гір, де в рамках 5-го етапу протяжністю 170.7 км був розіграний перший гірський фініш у астрофізичної обсерваторії Хаваламбре. Мігель Анхель Лопес атакував з групи фаворитів загального заліку на заключних трьох кілометрах підйому, швидко набравши перевага над суперниками. Капітан «Астани» фінішував 4-м на етапі, через 47 секунд після гонщиків з раннього відриву. У той же самий час він виграв важливі секунди у цілого ряду фаворитів, за підсумками етапу повернувши собі червону майку лідера загального заліку.

- Останній підйом був вкрай складним, але мої товариші знову фантастично проявили себе, потужно працюючи весь день і майже весь підйом, тримаючи мене на хорошій позиції в той момент, коли кілька команд почали піднімати темп. У якийсь момент я вирішив спробувати атакувати, щоб подивитися, якщо на цій горі вдасться домогтися чогось. Ноги добре відповідали, і коли я побачив, що за мною ніхто не пішов, я продовжив працювати на максимальних зусиллях до самого фінішу. Остання частина перед фінішем була дуже важкою, але мені вдалося виграти якісь секунди у своїх суперників. Це був всього лише перший гірський етап, попереду ще багато підйомів, але в даний момент я задоволений своїм виступом і тим, що вдалося повернути червону майку. Я також радий, що здобув цю майку для своєї команди, яка була чудова сьогодні, - сказав Мігель Анхель Лопес.

П'ятий етап стартував в Ель Ельянов і незабаром вже утворився відрив з трьох гонщиків, який зуміли набрати більше 11 хвилин переваги. Незважаючи на зусилля пелотону на фінальному підйомі, відіграти все перевага не вдалося, так що ці три гонщика і розіграли перемогу на етапі, яка дісталася іспанцеві Анхеля Мадрасо.

Капітан «Астани» Мігель Анхель Лопес на останньому підйомі весь час знаходився попереду в оточенні товаришів. В якийсь момент, приблизно за 2.6 км до вершини, він атакував, так що ніхто з суперників не зумів підтримати цей ривок. На фініші Мігель Анхель виграв 12 секунд у найближчих переслідувачів, Алехандро Вальверде і Приможа Рогліча. Цього результату вистачило для того, щоб повернути собі лідерство в генеральній класифікації "Вуельти Іспанії». Після п'ятого етапу Лопес виграє 14 секунд у Рогліча і 23 секунди у Наїр Кінтани.

Також, капітан «Астани» продовжує лідирувати в заліку кращого молодого гонщика.

Ще один гірський день буде завтра, коли пелотон проїде 6-й етап протяжністю 198.9 км від Мора де Рубьелос до Арес де Маестрат.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0279683.jpg (69.8 Kb)
 
GADДата: Четвер, 29.08.2019, 06:23 | Повідомлення # 25
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Анхель Мадрасо - переможець 5 етапу Вуельти Іспанії-2019



31-річний іспанський гонщик проконтинентальної команди Burgos-BH Анхель Мадрасо (Ángel Madrazo) здобув перемогу на 5-му етапі Вуельти Іспанії-2019, першому з етапів з гірським фінішем. Це його третя в кар'єрі перемога і перша на етапі Гран-туру.

 

  Утримує горохову майку кращого гірського гонщика, Анхель Мадрасо через 11 км після старту відібрали у відрив дня разом зі своїм товаришем по команді Йетсе Болом (Jetse Bol), а ще через 5 км до них перекласти іспанський гонщик команди Cofidis Хосе Еррада (José Herrada).

 

  Пелотон їх відпустив, і до початку фінального підйому 1 категорії Альто де Хаваламбре (Alto de Javalambre, відм. 1950 м, перепад висот 870 м, протяжність 11,1 км, середній градієнт 7,8%, максимальний градієнт 16%) в запасі у трійки лідерів було близько 9 хвилин.

 

  Такого запасу вистачило, щоб розіграти етап. На фінальному підйомі Анхель Мадрасо кілька разів відставав від своїх попутників, але щоразу повертався, в останній раз він закрив просвіт вже на фінальному кілометрі, а потім зумів скинути суперників і здобути перемогу.

 Анхель Мадрасо: «Перемога тут - одне з найбільших досягнень велогонщика. Моя мрія здійснилась. За 50 км до фінішу Еррада прискорився в підйомі. Я випав, але зумів повернутися завдяки моєму товаришеві по команді Йетсе Болу. Команда сказала мені, щоб сьогодні я беріг сили заради гірських очок завтрашнього етапу. А я відповів: «Ні, ні, нам треба боротися тут, ми не можемо відкладати до завтра те, що можна зробити сьогодні».

 

  Коли я наздогнав на останньому кілометрі, побачив, що Хосе Еррада в нерішучості, і тоді я прискорився для Йетсе. А в кінці сам виявився переможцем! Мені допомогла горохова майка. Я боровся за гірські окуляри. А потім, коли ми побачили, яке ми матимемо перевагу, я сказав команді, що ми не повинні здаватися, що треба продовжувати продавлювати. Гран-турам потрібні такі команди як наша, які готові вбивати себе на рівнині і в горах, щоб нас бачили на екрані телевізора ».

Йетсе Бол: «Я відчував себе відмінно. Не буду брехати - я сам хотів виграти етап. Але коли перемагає товариш по команді, та ще в такий спосіб, це неймовірно. Еррада почав нервувати, і ми знали, що повинні цим скористатися. У підсумку все спрацювало чудово. Мадрасо весь час випадав і повертався. Але коли він атакував, то поїхав назавжди. Це вразило. Я не турбувався, сильніше нас Еррада чи ні. Я просто сконцентрувався на тому, щоб сидіти у нього на колесі, думав, як закінчити відрив, а Мадрасо ідеально все зробив! »


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0051129.jpg (45.3 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 30.08.2019, 08:41 | Повідомлення # 26
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Хесус Еррада - переможець 6 етапу Вуельти Іспанії-2019



Хесус Еррада виграє етап, Ділан Тёнс перехоплює червону майку лідера Вуельти Іспанії-2019
 

  На 6-му етапі Вуельти Іспанії-2019 знову перемогу здобув гонщик, який виїхав у відрив дня. 29-річний іспанський гонщик команди Cofidis Хесус Еррада (Jesús Herrada) виграв етап на наступний день після того, як його брат Хосе фінішував 3-м на етапі до Хаваламбре.

У відрив дня відібрали 11 гонщиків, у передостаннього підйому їхня перевага становила близько 4:20. Першим з відриву за 29 км до фінішу атакував Цгабу Грмай (Mitchelton-Scott), потім до нього перекласти Нельсон Олівейра (Movistar). Олівейра атакував за 3,5 км до фінішу, але 3 км до фінішу його наздогнали Ділан Тёнс (Dylan Teuns / Bahrain-Merida) і Хесус Еррада (Jesús Herrada / Cofidis). Нельсон Олівейра не зміг з ними утриматися, Тёнс і Еррада в результаті розіграли етап.

 

  За 200 м до фінішу Хесус Еррада атакував свого попутника і першим перетнув лінію фінішу. Ділан Тёнс став новим лідером загального заліку, перехопивши червону майку у Мігеля Лопеса (Astana), і тепер в загальному заліку Тёнс випереджає на 38 секунд найближчого переслідувача Давида Де Ла Круса. Мігель Лопес програє Тёнсу 1 хвилину.

 

З групи генеральщіков за 1,5 км до фінішу атакував Тадей Погачар (UAE Team Emirates), але випередив пелотон всього на дві секунди.

 

Етап був затьмарений масовим завалом і сходом Рігоберто Урана і Х'ю Карті (EF Education First), Ніколаса Роча (Sunweb) і Віктора де ла Парті (CCC), а також падінням на спуску Тіджея Ван Гардер.

 Хесус Еррада: «Це не помста, а нові можливості. Я націлювався на цей етап, відмінно знав і старт, і фінальний етап. Ця перемога для мого брата, який вчора був дуже близько до того, щоб виграти етап. Також ця перемога для моєї сім'ї і команди.

 

  Виїхати в цей відрив було важко. Проїхавши половину етапу, ми не знали, чи вдасться нам утриматися. Коли Тёнс прискорився, я приклеївся до його колесу беріг сили для спринту. І я виграв. Ця перемога була моєю метою. Я хотів здобути першу перемогу на етапі Гран-туру. І у мене це вийшло на тому етапі, на який я націлювався »

  Ділан Тёнс: «Я думав про червоній майці ще до старту Вуельти Іспанії. Сьогодні поїхав за перемогою на етапі. На фінальному підйомі за 4 км до фінішу я видав все, на що був здатний. Було б ще краще, якби виграв етап, але я вже щасливий, що на мені червона майка. Мені не пощастило, що за мною сіл хлопець, який був сильнішим.

 

  На останніх 300 метрах у мене вже не вистачило сил для спринту. Подивимося, як у мене вийде захистити майку. Завтра у нас дуже важкий і крутий фінальний підйом. Вчора я бачив, що генеральщікі дуже сильні.

 

  Я ж поєдную в собі всього потроху - мені подобаються і класики, і тижневі гонки. На Гран-турах мені подобається шукати можливості, такі, як сьогодні. Перемога на етапі Гран-туру (Прим. - Ділан Тёнс виграв в цьому році 6-й етап Тур де Франс-2019), а тепер майка лідера - і все це вперше в кар'єрі. Так що продовжую вдосконалюватися ».

 Мігель Лопес: «Боси вирішили, що червону майку краще віддати. Завтра цікавий фініш, а в неділю ще цікавіше. Попереду багато що може статися. Ми в хорошій формі, а це найважливіше. Тадей Погачар атакував дуже потужно. Він молодий талановитий гонщик. На цій гонці він росте. Він виглядав дуже добре, думаю, він відмінно проїде Вуельту. Він суперник, за яким ми повинні спостерігати, тому що він сильний, що вже довів ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 2784038.jpg (78.4 Kb)
 
GADДата: Субота, 31.08.2019, 07:28 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вуельта Іспанії. Етап 7. Мігель Анхель Лопес - 3-й на вершині Мас де ла Коста, знову в червоній майці



   Фінал 7-го етапу «Вуельти Іспанії» став місцем великого бою між фаворитами загального заліку. Чотири гонщика зуміли відірватися від всіх інших на понад крутому 4-кілометровому підйомі Мас де ла Коста, борючись і за перемогу на етапі, і за лідерство в генеральній класифікації. Мігель Анхель Лопес, Наїр Кінтана, Алехандро Вальверде і Прімож Рогліч сформували групу лідерів, намагаючись домогтися успіху на крутих схилах фінальної гори (на деяких ділянках градієнти доходили до 15-20%). Однак, нікому з суперників не вдалося домогтися переваги, і все вирішилося в силовому спринті в гору. Переможцем етапу став Вальверде, слідом за ним фінішували Рогліч, Лопес і Кінтана.

Фінішувавши третім на сьогоднішньому етапі, Мігель Анхель Лопес повернув собі лідерство в загальному заліку, знову одягнувши червону майку.
Прикріплення: 3127450.jpg (51.3 Kb)
 
GADДата: Субота, 31.08.2019, 07:31 | Повідомлення # 28
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чемпіон світу перемагає на 7 етапі Вуельти Іспанії-2019



Чемпіон світу і чемпіон Іспанії в груповій гонці Алехандро Вальверде виграв 12-й в кар'єрі етап Вуельти Іспанії, а в загальному списку досягнень 39-річного іспанського гонщика команди Movistar ця перемога стала 127-й.

 

  На фінальному підйомі 7-го етапу Вуельти Іспанії-2019, підйомі 1-ї категорії Мас де ла Коста (Alto Mas de la Costa, відм. 980 м, перепад висот 505 м, протяжність 4,1 км, середній градієнт 12,3% , максимальний градієнт 25%) після атаки Наїр Кінтани попереду залишилися четверо гонщиків - Прімож Рогліч (Jumbo-Visma), Наїр Кінтана і Алехандро Вальверде (Movistar) і Мігель Лопес (Astana). Наїр Кінтана прискорювався кілька разів, змушуючи суперників закривати просвіт.

 

  За 300 м до фінішу вперед висунувся Алехандро Вальверде, який атакував за 150 м до фінішу, створив просвіт і виграв етап. За підсумками 7-го етапу Алехандро Вальверде піднявся з сьомої на третю сходинку загального заліку, де тепер поступається 16 секунд Мігелю Лопесу (Astana), який повернув собі червону майку лідера. Прімож Рогліч піднявся з четвертої на другу позицію генеральної класифікації.

   Алехандро Вальверде: «Я такий радий. Цей сезон у мене вже склався добре, я фінішував з кращими. Але етап на Вуельті, де такі сильні суперники, робить мене дуже щасливим. Перемогу робить ще більш особливою то, що я виграв в райдужній майці.

 

  Хочу подякувати всім товаришів по команді за те, що вони ризикували заради перемоги, особливо Наїр, тому що він блискуче проїхав фінальний підйом. Своїми атаками він намагався скинути Рогліча і Лопеса, але вони відповідали йому під силу, і виїхати від них виявилося неможливо. Тоді він поставив рівний темп, щоб я міг пізніше поїхати за перемогою. Я був впевнений в своїх силах, найгірший результат, який я міг показати, - фінішувати четвертим. (Сміється). Я просто намагався тримати під контролем атаки, знав, що з усіх я - найшвидший, тому я спокійно чекав до кінця.

 

Вуельта далека від завершення, на даний момент виглядає так, що ми з Наїр серед чотирьох претендентів на перемогу в загальному заліку.

 

  Ставлю чи за мету перемогу? Звичайно, було б неймовірно виграти гонку через 10 років після моєї першої перемоги, але я залишаюся реалістом. Зараз ми виграли да етапу - один взяв Наїр, інший - я. Ми піднялися в загальному заліку, так що не могли б просити більшого. У нас з Наїр немає проблем. Він сказав, що хоче бачити лідером команди мене. А я вважаю, що він не повинен зовсім викреслювати себе з боротьби. Він їде дуже добре і досить талановитий, щоб ставити за мету перемогу в гонці.

 

  У середу на етапі до Хаваламбре серед колумбійців почалася полеміка щодо того, що я підтягнув Рогліча. Але справа в тому, що якщо я не хотів дозволяти Лопесу від нас їхати, мені треба було вести гонку саме таким чином. Я не міг програвати йому час, тому що він небезпечний. Рогліч теж довів, що він - сильний гонщик, і в обробленні він кращий з нас чотирьох, хоча всяке може трапитися ».

 Наїр Кінтана: «Я хотів продавлювати на цих схилах, щоб віддати належне команді за всю важку роботу, яку вони виконали на етапі, щоб Алехандро міг зберегти сили, а потім спрінтовать за перемогою, як він і зробив. Таким був наш план перед стартом. Я повинен був атакувати, щоб перевірити суперників, можливо, навіть поїхати в поодинці, в той час як Алехандро повинен був постаратися атакувати в кінці. Якби я беріг себе на цьому підйомі, то, можливо, міг би виграти етап, але ми працювали на Алехандро. Він переміг. Я дуже цьому радий.

 

  Коли Алехандро побачив фініш, він змінився. Ця гора досить своєрідна, з крутими схилами. З огляду на, що пройшло вже сім днів Вуельти, і що цей етап йшов після двох гірських етапів, почала даватися взнаки втома. Але це надихає на те, щоб атакувати і домогтися, щоб суперники зробили помилку. Алехандро зараз йде попереду мене в генеральній класифікації. Я продовжую говорити те ж, що і раніше, - ми підемо гонку день за днем. На даний момент віртуальний лідер - Рогліч, тому що попереду оброблення. Добре, якщо ми зможемо виграти у нього секунди ».

 

 

  Прімож Рогліч: «Це був короткий і крутий, але легкий підйом. Такий тип фінішу ідеальний для Вальверде. Я показав, що теж вмію проходити такі гори, але Алехандро сьогодні був найкращим. Я дуже задоволений другим місцем і тим, як розвиваються події. Всі розуміють, що без команди складно виграти гонку. Наша команда сьогодні вражала. Хлопці були дуже сильні. Дякую їм за те, як вони сьогодні мені допомагали ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4040693.jpg (32.0 Kb)
 
GADДата: Неділя, 01.09.2019, 18:26 | Повідомлення # 29
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Нікіас Арндт - переможець 8 етапу Вуельти Іспанії-2019



27-річний німецький гонщик команди Sunweb Нікіас Арндт здобув перемогу на 8-му етапі Вуельти Іспанії-2019. Етап розпочався з атак, в результаті сформувався відрив дня, в який відібрали 21 гонщик. На підйомі 2-ї категорії перевага відриву становило близько шести хвилин. Проливний дощ ускладнив гонку на спуску з підйому. Кілька атак з відриву були нейтралізовані після проходження спуску і гонщики відриву розіграли спринт, в якому Нікіас Арндт обійшов Алекса Аранбуру (Caja Rural) і Тосха ван дер Санде (Lotto Soudal). Нікіас Арндт вдруге в кар'єрі виграє етап Гран-туру, першою була перемога на етапі Джиро д'Італія в 2016 році.

 

  Пелотон з генеральщікамі фінішував через 9 хвилин 24 секунди після переможця.

 

  31-річний французький гонщик команди Cofidis Ніколя Еде (Nicolas Edet), який з гонщиків відриву знаходився вище всіх в генеральній класифікації, перехопив червону майку лідера у колумбійського гонщика команди Astana Мігеля Лопеса. Еде піднявся на 15-й позицій в загальному заліку, так само, як і Ділан Тёнс (Bahrain-Merida), вже приміряє червону майку лідера. Тёнс також був у відриві дня і піднявся на другу сходинку загального заліку. Ніколя Еде перед королівським гірським етапом випереджає в генеральній класифікації Ділана Тёнса на 2:21 і на 3:01 Мігеля Лопеса.

 Нікіас Арндт: «Це приголомшливо. Вчора я сказав, що хочу поїхати у відрив, але те, що це у мене вийшло, та ще здобута перемога - неймовірно. Мені дуже допоміг Мартейн Тусвельд. Він знаходився попереду, прикривав все атаки, а я зміг відсидітися, гладко пройти підйом і чекати. Коли Мартейн впав, я зрозумів, що мені треба реагувати на кожну атаку і утримати групу разом, тоді я міг виграти спринт.

 

  Це один з кращих днів в моїй кар'єрі. Я завжди говорив, що хочу виграти етапи на кожному з Гран-турів, і тепер зробив крок до цієї мети. Коли перетинав фініш, не міг повірити, що виграв етап Вуельти. Я спрінтовал, не вставши з сідла, тому що дуже втомився, але у мене вийшло видати достатньо потужності, щоб взяти перемогу ».

 

  Люк Роберт, тренер команди Sunweb: «Сьогодні був відповідний день для відриву. У нас було три ставки - Мартейн, Каспер і Нікіас. Всі вони відчували себе добре, були готові боротися за потрапляння в відрив. Коли виїхала велика група з 21 гонщика, нам вдалося відправити туди Мартейн і Нікіаса, що стало великою перевагою в фіналі. Мартейн атакував і утримував високу швидкість, що дозволило Нікіасу спокійно доїхати до фінішу. На жаль, Мартейн впав, але у Нікіаса в фіналі відмінно йшла нога, він завершив етап, вигравши спринт ».

Ніколя Еде: «Мені сказали, що Бернар Іно теж взяв майку лідера в Ігуалада. У нього так багато рекордів, приємно розділити з ним один. Червона майка зовсім інше на відміну від перемоги на етапі або горохової майки, яку я виграв в 2013 році.

 

Червона майка Вуельти - це, можливо, єдина можливість у всій кар'єрі, і я її використав. З самого старту Вуельти у мене добре йшла нога, і я тримав в голові думка про майці лідера, намагався триматися з фаворитами в горах на цьому тижні, а потім постарався поїхати у відрив. Хоча сьогодні в відрив я не повинен був їхати. Сподіваюся, мій спортивний директор не буде злитися через це ...

 

Те, що я піднявся на подіум - нагорода для всієї моєї родини. Гонщикам багатьом доводиться жертвувати - не бачиш батьків, дружину, дітей ...

 

Кожен раз, коли приїжджаю з гонки, син питає, чому я не привіз йому левеняти з Тур де Франс. Тепер у нього буде іспанська бик, але, сподіваюся, йому сподобається.

 

Треба насолоджуватися цим моментом в повній мірі, видати все, на що здатний. Я не хочу ні про що шкодувати завтра після королівського етапу. Приголомшливо, що на королівському гірському етапі я буду в майці лідера. Завтра ввечері подивимося, але я зроблю все, що в моїх силах ».

 

 

  Мігель Лопес: «Поїхала дуже велика група, команда вирішила тягнути, щоб спробувати зберегти червону майку. Але в фіналі ми їхали обережно, тому що дорога була мокрою, і це дозволило атакували виграти час. Ніяких проблем: один день у червоній майці, один день - без неї. Завтра буде прекрасний день. Сподіваюся бути серед кращих ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 2898591.jpg (90.5 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 02.09.2019, 18:52 | Повідомлення # 30
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тадей Погачар - переможець королівського гірського 9 етапу Вуельти Іспанії-2019



Наймолодший учасник Вуельти Іспанії-2019, 20-річний словенський велогонщик команди UAE Team Emirates Тадей Погачар на першому в своїй кар'єрі Гран-турі здобув перемогу на королівському гірському 9-му етапі. Етап з проходженням п'яти категорійних підйомів і фінішем на високій позначці Вуельти Іспанії-2019, почався з численних атак і від'їзду великої групи гонщиків.

 

  За 20 км до фінішу дощ і град додали труднощів. На фінальному підйомі дня група генеральщіков, в якій втримався Тадей Погачар, добрала залишилися попереду гонщиків відриву дня. Незважаючи на погану погоду, Тадей Погачар тримався в групі основних претендентів, а потім відповів на прискорення Наїр Кінтани за 5 км до фінішу. Коли за 3 км Кінтана і Погачар порівнялися з товаришем Кінтани по команді Movistar Марком Солером, Тадей Погачар атакував і поїхав в поодинці.

 

  На фініші Тадей Погачар привіз Наїр Кінтані, який фінішував другим, 23 секунди. Це перша перемога на етапі Гран-туру 20-річного словенського гонщика, який перший рік виступає в професіоналах. У генеральній класифікації Погачар піднявся на п'яту сходинку, де поступається лідеру, Наїр Кінтані, 1:42.

 Тадей Погачар: «Неймовірний був етап, дуже вимотує зі старту. Коли вчора я побачив за прогнозом погоди, що сьогодні буде дощ, то зрадів. Знав, що зможу показати щось особливе.

 

  На гравійному секторі я видав все, що міг. Навіть після цих зусиль у мене залишалися сили до самого фінішу. Я розумів, що виграв у кращих гонщиків. Але сьогоднішній етап не був звичайним. Ми повинні були справитися з гравієм, зі зливою і градом, так що зрозуміло, що у деяких гонщиків виникли труднощі.

 

  Я намагався відповідати на атаки. А потім дав повний газ на гравійному відрізку і утримував цю швидкість до кінця. Все склалося ідеально. Неймовірно, що виграв у таких великих чемпіонів ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 5084265.jpg (47.0 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Вуельта Іспанії-2019
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Вверх