П`ятниця, 16.11.2018, 18:41
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Велофорум » ПРО » ТУР ДЕ ФРАНС 2019
ТУР ДЕ ФРАНС 2019
GADДата: Субота, 27.10.2018, 08:43 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тур де Франс-2019. презентація маршруту

Сьогодні, 25 жовтня, у Палаці конгресів в Парижі відбулася презентація маршруту 106-го випуску Тур де Франс, який пройде з 6 по 28 липня 2019 року. У 2019 ASO, організатори Тур де Франс, святкують 100-річчя появи жовтої майки лідера Великої Петлі.

Тур де Франс-2019 стартує в Брюсселі на честь 50-річчя першої перемоги Едді Меркса на Тур де Франс. До Парижа пелотон буде добиратися через Вогези, Масив Централь, Піренеї, рівнини півдня Франції і Альпи. Протяжність маршруту складе 3460 км.

На презентації маршруту Тур де Франс-2019 були присутні і п'ятиразовий переможці Великої Петлі - Едді Меркс, Бернар Іно і Мігель Індурайн, а також відомий французький велогонщик Раймон Пулідор, що фінішував на подіумі Тур де Франс 8 разів, але жодного разу не вигравав гонку.

Також в якості почесних гостей на презентації були переможець Тур де Франс-2018 Герант Томас, чотириразовий переможець Тур де Франс Кріс Фрум, призер Тур де Франс 2016 і 2017 року Шухевич Барді, переможець 30 етапів Тур де Франс Марк Кевендіш, призер Тур де Франс- 2014 Тібо Піно, Грег Ван Авермат і інші.

Маршрут Тур де Франс-2019 включає в себе дві 27-км оброблення - командну на 2-му етапі і індивідуальну на 13-му, а також три фінішу на висоті більше 2 000 м над рівнем моря - на перевалі Турмале, на гірськолижному курорті Тінь (Tignes) і на гірськолижній станції Валь Торан (Val Thorens).

У 2019 на Тур де Франс бонусні секунди будуть розігруватися на всіх етапах за винятком разделок, в тому числі на гірських вершинах Cote de Mutigny, Col des Chevreres, Cote de la Jailliere, Cote de Saint-Just, Hourquette d'Ancizan, Mur de Peguere, Galibier і Iseran.

1-й етап Тур де Франс-2019 стартує і фінішує в Брюсселі на честь 50-річчя першої перемоги Едді Меркса на Тур де Франс, і буде включати проходження знаменитого підйому Тура Фландрії - Мюр ван Гераардсберген (Muur van Geraardsbergen). Також на першому етапі маршрут захопить Волув-Сен-П'єр (Woluwe-Saint-Pierre), де Меркс надів першу з 111 жовтих майок.

2-й етап Тур де Франс-2019 - 27-км командна гонка на час, яка зв'яже дві відомих пам'ятки Брюсселя - Королівський палац і Атоміум.

3-й і 4-й етап призначені для спринтерів. На 5-му етапі Тур де Франс поїде в Вогези, а першим гірським можна вважати 6-й етап з фінішем на Ла-Планш-де-Бель-Фій (La Planche des Belle Filles), де організатори включили проходження сектора по немощёной дорозі з 20% градієнтом на фініші.

14-й етап у Піренеях з фінішем на Турмале нагадає про Ежен Крістоф, першому гонщика, який надів жовту майку Тур де Франс в 1919 році. Цей етап включає також проходження підйому Супер-Бареж (Super Barèges) - 19,4 км з 7,4%.

Фінальна тиждень Тур де Франс-2019 пройде в Альпах. 18-й гірський етап до Валлуара (Valloire), який включає проходження Коль-де-Вар (Col de Vars), Ізоар і Галібье.

19-й етап до Тіня (Tignes) короткий, але також змусить гонщиків піднятися на висоту 2770 м, на вершину Коль д'Ізеран, підйом 12,9 км із середньою градієнтом 7,5%.

20-й, фінальний гірський етап протяжністю 131 км включає проходження підйомів Кормі-де-розлив (Cormet de Roselend) і Кот-де-Лонжфуа (Côte de Longefoy) і фініш на позначці 2365 м над рівнем моря на Валь Торан (Val Thorens / Chalet du Thorens) - 33,4 км з 5,5%.

За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0212987.jpg(70.2 Kb)

GADДата: Субота, 27.10.2018, 17:29 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Крістіан Прюдомм хоче заборонити використання вимірників потужності на Тур де Франс-2019

Організатори Тур де Франс підготували для 106-го випуску один з найбільш гірських маршрутів в історії гонки, який буде включати сім гірських етапів з проходженням 30 підйомів 2-й, 1-й і вищої категорії. Директор Тур де Франс Крістіан Прюдомм під час презентації маршруту 2019 року наголосив, що виграти зможе лише кращий гірник. Крім того Прюдомм збирається заборонити використання велосипедних вимірювачів потужності на Тур де Франс-2019.

Крістіан Прюдомм: «Маршрут передбачає, що цей Тур де Франс неможливо виграти, якщо ти не великий гірник. На стратегічно важливих підйомах будуть розігруватися бонусні секунди, щоб надихнути гонщиків на атаки в ключові моменти. Сподіваємося, що завдяки цьому там, де ніхто не очікує, хтось поїде за перемогою на етапі і навіть за жовтою майкою. У минулому році Герант Томас найбільше боровся за бонусні секунди і виграв Тур де Франс. Це не випадковість.

Ми заявляємо про наше небажання бачити вимірювачі потужності в гонці. Вони знищують чудову невизначеність цього спорту. Ми б хотіли позбутися велосипедних вимірювачів потужності, тому що хочемо не ускладнювати гонку, а зробити можливим розвиток декількох сценаріїв. Звичайно, вирішувати буде UCI.

Вимірювачі потужності дуже корисні на тренуваннях, але коли гонщики використовують їх в гонці, це означає, що вони точно знають, скільки зусиль їм треба докласти і як довго. Але якщо гонщик не впевнений, що у нього залишилося досить сил, це може все змінити.

Тур де Франс-2019 підніметься дуже високо в гори. Хоча гір вищої категорії буде менше, але підйомів другої категорії побільшає. І на середньогірських етапах гонку буде складніше контролювати ».

Крістіан Прюдомм сказав, що організатори Тур де Франс збираються проконсультуватися з Міжнародним союзом велосипедистів з приводу можливості збільшити кількість бонусних секунд, що розігрувалися на гірських вершинах.

Тьєррі Гувен (Thierry Gouvenou), технічний директор гонки, творець маршруту Тур де Франс-2019: «Я розумію, що все більше людей хочуть, щоб гонка була менш контрольованою, менш передбачуваною. Глядачі хочуть бачити велоспорт, в якому головні актори - це велогонщики, а не спортивні директора або велотехніка.

Ми можемо спробувати провести кілька етапів без вимірювачів потужності або без навушників, чому б ні? Тоді повернеться важливість гонщиків, і буде винагороджена винахідливість в тактиці.

Вважаю, це повинні усвідомити всі. Глядачі вже зрозуміли. Думаю, організатори теж. Тепер справа за командами і гонщиками. Ми повинні разом знайти рішення. По крайней мере, постаратися це зробити ».

Прикріплення: 6838264.jpg(33.0 Kb)

GADДата: Неділя, 28.10.2018, 08:26 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Герант Томас, Кріс Фрум, Том Дюмулін про маршрут Тур де Франс-2019

Відразу після презентації маршруту Тур де Франс-2019 переможець французького Гран-туру цього року Герант Томас, чотириразовий переможець Тур де Франс Кріс Фрум, а також призер Тур де Франс-2018 Том Дюмулін поділилися першим враженням від маршруту.

Герант Томас: «Тур де Франс ніколи не буває легким, але на цей раз в маршруті багато підйомів і великої висоти. Маса підйомів знаходиться на висоті більше двох тисяч метрів. Загалом, мені такі підйоми подобаються, так що з нетерпінням чекаю. Середньогірських етапів теж багато, тому треба бути універсалом і мати команду, яка допоможе боротися за перемогу.

Я б не сказав, що якийсь із гірських фінішів мене турбує. Етапи з Турмале або Валь-Торанс будуть цікавими.

Перемігши в цьому році на Тур де Франс, я б хотів повернутися в наступному. Немає сенсу стартувати на перегонах, не будучи в 100-відсоткову готовність.

Думаю, що поїдемо гонку разом (з Кріс Фрум). Ми завжди чесні один з одним, не бачу причин, чому ми не можемо знову поїхати гонку разом ».

Кріс Фрум: «Гонка буде важкою, дуже важкою. Думав, що кілометрів в обробленні буде більше, тому розчарований. Для мене цей маршрут виділяють численні фініші на висоті більше 2 000 м, що відрізняє від минулих випусків. Думаю, все вирішать п'ять гірських фінішів.

Команда Sky святкуватиме 10-річчя, і ми б дуже хотіли виграти цей Тур де Франс.

Щороку мені доводиться адаптуватися до високогірних перевалів, так що різниці не буде. Зроблю все, що зможу, щоб якомога краще виступити в горах. Що стосується етапів, які мені сподобалися, я завжди насолоджуюся підйомом Ла-Планш-де-Бель-Фій, який буде першим гірським фінішем. А то, що до нього додали відрізок з 20% градієнтом, зробить гонку цікавіше, підйом покаже, хто є хто.

Деякі гонщики пристосовані до висоти краще за інших, особливо ті, хто народився і живе на висоті, як Наірі Кінтана. Ці гори йому точно підходять. Думаю, головною складовою підготовки до Тур де Франс-2019 будуть тренувальні табори на висоті ».

Том Дюмулін: «Маршрут дуже важкий. Звичайно, мені було б краще, якби кілометрів в обробленні було більше. Так що для мене маршрут не кращий. Але і в цьому році було те ж саме. У 2019 упор буде на другий і третій тижні Тура з Піренеями і Альпами, які стануть вирішальними ».

Прикріплення: 1273559.jpg(37.8 Kb)

Форум » Велофорум » ПРО » ТУР ДЕ ФРАНС 2019
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх