Четвер, 28.03.2024, 12:30
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: П`ятниця, 16.08.2019, 14:09 | Повідомлення # 901
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Матьє ван дер Пул: «Проблема спринтерів в тому, що вони занадто довго чекають»




Матьє ван дер Пул - переможець 1 етапу Арктичної гонки Норвегії-2019

24-річний нідерландський гонщик команди Corendon - Circus Матьє ван дер Пул повернувся в гонки на шосе після перерви і відразу здобув перемогу, вигравши 1-й етап Арктичної гонки Норвегії.

В кінці квітня чемпіон світу з велокросу став переможцем Амстел Голд Рейс, після чого з шосе переключився на маунтінбайк, де зробив хет-трик, вигравши три етапи Кубка світу, останній з яких пройшов 11 серпня. Але тепер метою Матьє ван дер Пула є участь в чемпіонаті світу з велоспорту на шосе. Заради підготовки до нього він вважав за краще пропустити чемпіонат світу з маунтинбайку, який пройде в серпні.

Матьє ван дер Пул: «Я знав, що у мене цілком хороша форма, в іншому випадку не можна виграти в Кубку Світу, але я все-таки трохи здивувався, що так добре почувався. Я добре виступав на маунтинбайке, але було складно сказати, що зможу зробити на довгій гонці, як впораюся з дистанцією. Але виявилося, що зі мною все гаразд. Весь день їхали на повній швидкості. Я бачив цифри, тому так здивований, що в кінці у мене добре йшла нога і я зумів провести такий сильний спринт.

Проблема більшості спринтерів, і я часто говорю про це, коли дивлюся гонки по телевізору, що вони завжди занадто довго чекають. А потім вони дивуються, коли хтось починає спрінтовать швидше них. Сьогодні був саме такий випадок. Треба набратися сміливості і спуртовать трохи далі від фінішу. Якщо чекати до останніх 150 метрів, виграти важко.

Я відмінно знаю, де, за скільки метрів до кінця можу починати спринт. Не розумію, чому багато спринтери чекали так довго. Я вважаю, що краще спробувати і почати свій власний спринт, ніж чекати, як хтось спурт. Думаю, сьогодні я ідеально спрінтовал ».

Матьє ван дер Пул стверджує, що не збирається боротися за генеральну класифікацію на Арктичної гонці Норвегії, а налаштований тільки на етапи. Тепер його метою є 3-й етап з гірським фінішем: «Зазвичай такі підйоми (3,5 км з 11,8%) для мене трохи важкувато. І в гонці є сильні гірники. Сьогодні я вже помітив це, особливо Луценко. Він був дуже сильний. Думаю, він - фаворит на загальний залік. Звичайно, я буду захищати майку лідера, але в минулому році це виявилося занадто складно. А в цьому році підйоми ще важче ».


За матеріалами : https://u.to/xIeyEg
Прикріплення: 3937363.jpg (55.3 Kb)
 
GADДата: Субота, 17.08.2019, 18:39 | Повідомлення # 902
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Феліче Джімонді - той, який ніколи не здається



Феліче Джімонді (Felice Gimondi) - гонщик, чий список перемог в професіоналах почався ні багато, ні мало з перемоги на Великій Петлі. Людина, світанок кар'єри якого припав на «епоху царювання» Едді Меркса, не тільки повністю розкрив свої таланти, а й став першим з італійців, хто виграв всі три Гран-туру:

Тур де Франс (Tour de France) - 1965

Джиро д'Італія (Giro d'Italia) - 1967 1969 +1976

Вуельта Іспанії (Vuelta a Espana) - 1968

Це так звана Потрійна корона Гран-турів за всю історію велоспорту дісталася поки тільки семи велогонщикам - Жаку Анкетіль (Jacques Anquetil), Феліче Джімонді, Едді Меркс (Eddy Merckx), Бернару Іно (Bernard Hinault), Альберто Контадора (Alberto Contador), Вінченцо Нібалі (Vincenzo Nibali) і Кріс Фрум (Chris Froome).

Джімонді був хороший в горах, в індивідуальних гонках на час, в ривку, часто забираючи фініш в спринті з невеликої групи.

Але особливо він відрізнявся розумним тактичним веденням гонок, проникливістю, уважно вивчав сильні і слабкі сторони суперників і міг довго вичікувати зручного моменту для атаки. Та й як не стати великим тактиком, якщо розквіт його таланту припав на епоху, коли Едді Меркс сокрушал всіх. Як часто Джімонді залишався другим, і прізвисько «вічно другий» переслідувало його всю кар'єру. Але тим цінніше були перемоги над великим канібалів Едді Меркс. Тим лютіше і напруженіше ставали дуелі двох знаменитих гонщиків, які і до цього дня зберегли глибоку повагу один до одного і залишилися великими друзями.
«Здатися? Ніколи. Визнати себе переможеним? Куди там. Навіть в ту мить, коли вважаєш, що все втрачено, завжди є можливість відігратися. І потім, знаєте, що я зрозумів за все моє життя, за 15 років у професіоналах і після більш ніж ста сорока перемог? Навіть коли здається, що ти на дні, завжди можна піднятися. Необхідно смирення, здоровий глузд і велике бажання ».

Ці слова, сказані Феліче Джімонді зовсім недавно, підтверджує вся його життя і кар'єра: крім трьох узятих Гран-турів він ставав переможцем

- Париж-Рубе (Paris-Roubaix) - 1966

- двічі вигравав Джиро Ломбардії (Giro di Lombardia) (1966, 1973),

- Тур Романд (Tour de Romandie) (1969)

- Чемпіонат Світу (1973)

- Мілан - Сан-Ремо (Milano-Sanremo) (1974)

- двічі ставав чемпіоном Італії в гонці на шосе (1968, 1972)

- вигравав Вуельта Каталонії (Volta Ciclista a Catalunya) в 1972

- двічі вигравав гонку Париж-Брюссель (Paris-Brussels) (1966, 1976).

Феліче Джімонді - той, який ніколи не здається

Він народився в простій італійської сім'ю 29 вересня 1942 року в м Седріна (Sedrina) близько Бергамо. Його батько - Мозе, був власником невеликої транспортної фірми - перевозив гравій, а мати майже весь день проводила на велосипеді - вона працювала листоношею. Так що з велосипедом Феліче був знайомий з дитинства, і спортивне життя стала для нього природним продовженням. Не можна сказати, що його виступи в дитячій команді U.S. Sedrianese вражали уяву, але він був дуже стабільний в результатах.

А потім Джімонді буквально увірвався в професійний пелотон, давши надію Італії 1960-х., Що в його особі вони побачать нового героя. Адже ще свіжа була пам'ять про Фаусто Коппи (Fausto Coppi), а панував тоді Жак Анкетіль не викликав загального поклоніння.

У 1964 році Джімонді виграє так званий «міні» Тур де Франс для любителів і напівпрофесіоналів - гонку Тур де л'Авенір (Tour de l'Avenir). А вже тисяча дев'ятсот шістьдесят-п'ять став для нього справжнім зоряним часом.

1965. Дебют на Джиро д'Італія і тріумф на Тур де Франс

Перший рік в професіоналах - в команді Salvarani (в ній же він починав кататися як любитель з 18 років і пробув до 1972 року) для 22- річного Феліче Джімонді почався дуже успішно. Перед початком сезону його головним завданням було стати хорошим помічником для капітана Вітторіо Адорно (Vittorio Adorni) на Джиро д'Італія. Навесні 1 965 Джімонді вже показав себе перспективним гонщиком - він був другим на Флеш-Валлон (La Flèche Wallonne), четвертим на Туре Романд.

Джиро 1965 роки команда провела блискуче: капітан Адорно завоював перше місце, а новачок Salvarani Джімонді теж не залишився без нагороди - він піднявся на подіум разом з Адорно, посівши третє місце. Непоганий початок кар'єри.

«На початку кожного змагання я завжди думав, що буду щасливий, якщо просто позиці якесь високе місце, але потім завжди хотів більшого. Я завжди дивився тільки вперед. Коли я був зовсім молодим, я мріяв стати аматором. Потім став мріяти про виграш на Чемпіонаті Італії, і так далі ... »

Ось і тоді, щойно ставши професіоналом, Джімонді зрозумів, що тритижневий тур цілком підходить під його можливості. З кожним днем ​​Джиро він відчував себе все краще і краще, але участі в Тур де Франс спочатку не планувалося. Все вийшло випадково - Джімонді запросили замінити хворого гонщика. Тому особливої ​​підготовки до Великої Петлі він не проводив. За три тижні, що минули між Джиро д'Італія і Тур де Франс він став другим в класичній в ті роки (1958-1979) 80-км обробленні, що проводилася в Кастрокаро (Castrocaro), програвши переможцю Анкетіль 19 секунд.

Але і на Тур де Франс метою Джімонді була лише допомогу капітану Адорно.

Зануримося, наскільки це можливо, в атмосферу Тур де Франс 1965 року.

У той рік на Великій Петлі було цілих чотири гонки на час - одна командна на першому етапі і три індивідуальних. Крім того, після семи років відсутності на Тур де Франс повернувся підйом на Мон Ванту (Mont Ventoux).

Стояла страшенна спека під 40 ° С, асфальт буквально плавився. В кінці дня всі гонщики були покриті плямами асфальту, які доводилося відчищати бензином. Кондиціонерів в готелях ще не було, навіть відкриті вікна не рятували від спеки - спати було неможливо. Гонщик, що ділив кімнату з Джімонді, знайшов такий вихід - в коробки, заповнені льодом, він занурив руки, намагаючись заснути. Іноді спортсменів розміщували в загальних спальнях, все - в одній великій кімнаті. Так було в Бріансон - матраци прямо на підлозі, щоб завісити вікна, використовували ковдри. Якщо хтось і відмовлявся перебувати в загальному приміщенні, то йому погрожували дискваліфікацією.

Але, не дивлячись ні на що, Тур де Франс залишалася великою гонкою. Для нео-про Феліче Джімонді все було в новинку - і шум уболівальників, і увагу преси. З боку керівництва команди Salvarani на Джімонді не чинилося жодного тиску, він просто повинен був перевіряти себе. І Феліче почав активно з самого початку. На другому етапі до Рубе, майже повторює весняну класику, він був другим.

3-й етап від Рубе (Roubaix) до Руен (Rouen) довжиною в 240 км став його зоряним часом. Він вибрався у відрив, сильна спека і південно-західний вітер злегка стримували пелотон. Але перевага відриву становило всього 10 секунд. Перед початком етапу Джімонді, тоді ще погано знав пелотон, на своїх рукавичках написав номера гонщиків-спринтерів і номера тих, хто претендує на генеральну класифікацію. Андре Даррігад (Andre Darrigade) - також знаходився в тому відриві, представляв найбільшу небезпеку, так як на той момент вважався найкращим спринтером і мріяв повторити рекорд 25 перемог на етапах. Щоб уникнути відкритої сутички, Джімонді відірвався від суперників за 1 км до фінішу на підйомі бульвару в Руен і виграв з перевагою в 5 секунд.

В результаті 22-х річний гонщик став володарем жовтої майки лідера, а також взяв і зелену майку очкової класифікації. Але розстановка сил в команді не змінилася - лідером залишався Адорно. А основним кандидатом на перемогу в Турі тоді вважався Раймон Пулідор (Raymond Poulidor), якому перемога була потрібна як повітря. Адже в 1964 році він вже програв Анкетіль найбільш прикрим чином (на одному з етапів через простої зміни колеса втратив півхвилини, тому що механік, невдало намагаючись розігнати Пулідора, став причиною його падіння).

Серйозною загрозою, незважаючи на перехоплення жовтої майки, Пулідор молодого гонщика не рахував. На 5-му етапі, під час індивідуальної гонки на час до Шатолен (Chateaulin) Джімонді обіграв свого капітана Адорно, а Пулідору поступився всього 7 секунд.
Прикріплення: 4168042.jpg (47.7 Kb)
 
GADДата: Субота, 17.08.2019, 18:47 | Повідомлення # 903
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
«Шатолен знаходиться в Бретані. У цій області по-справжньому люблять велоспорт. Я пам'ятаю 30-40 тисячний натовп, що викрикує імена своїх ідолів. Все село була схожа на величезний стадіон. Тому для мене етап був дуже важким, адже я - італієць ».

 

Жовта майка залишалася на плечах Джімонді, команда і спонсор були задоволені - така реклама з перших же днів гонки. Але це не означало, що вся команда почала працювати на Джімонді. На його боці виявилися тільки двоє товаришів по команді, які побачили в ньому талант, які допомагали порадами і підтримкою в гонці.

На 7-му етапі до Ла Рошелі (La Rochelle) пішов дощ, сталося масове падіння, в яке потрапив і капітан Адорно. І хоча Джімонді був у жовтій майці лідера, його попросили почекати капітана. В результаті команда упустила відрив, і жовта майка виявилася втрачена. Феліче ж залишався спокійним і повністю впевненим у тому, що шанс повернути лідерство йому ще випаде.

9-й піренейський етап від Дакс (Dax) до Баньєр-де Біґор (Bagneres de Bigorre) був важливим і драматичним. Спека стала причиною сходження багатьох відомих гонщиків, серед яких виявився і Адорно.

Джімонді ж в той день знову вибрався у відрив з п'яти чоловік, в якому був і його основний суперник - Пулідор. На спуску з Турмале у Феліче Джімонді прокололася шина, довелося чекати техничку. Якраз в цей момент повз проскочив Пулідор. Але Джімонді вдалося наздогнати його за 5 км до фінішу, Пулідор так і не зміг відірватися від впертого італійця, але не втратив впевненості, що молодий гонщик незабаром «складе зброю».
Француз оголосив усім, що на 14 етапі від Монпельє (Montpellier) до Мон Ванту зробить атаку і перехопить жовту майку.

«Мені зазвичай потрібен час, щоб розігрітися для роботи в горах, - розповідав Джімонді. - Я віддаю перевагу, щоб перед великим підйомом знаходилися невеликі горбки. Але в той день до Мон Ванту такий варіант був недоступний. Я не міг витримувати раптову зміну ритмів гонки, обливався потом і зрозумів, що потрібно відпустити суперників - Хіменеса, Пулідора, Мотту та інших. Я поїхав в своєму ритмі, дуже рівно, що дозволило мені зловити майже всіх через деякий час, крім Хіменеса і Пулідора. Втративши трохи більше хвилини, я все ж зберіг жовту майку на своїх плечах ».

Можливостей для відіграшу у Пулідора ставало все менше і менше. 18-й етап був останнім з альпійських гірських етапів і представляв собою індивідуальну гонку на час з фінішем на горі Ле Ревар (Le Revard). Ця гора знаходиться зовсім недалеко від Італії, тому навіть господар команди Salvarani приїхав, щоб підтримати Джімонді. Адже майже всі були впевнені, що Пулідор, відомий фахівець в обробленні, неодмінно виявиться переможцем етапу, а його молодий суперник позбудеться жовтої майки. Молодість і недосвідченість Феліче, а також те, що він уже стрибнув вище голови в своєму дебюті на Великій Петлі, цілком виправдовували такі прогнози фахівців.

Але ніхто не врахував, наскільки великою виявилася завзятість Джімонді в прагненні довезти жовту майку до Парижа. 26,9 кілометрова гірська оброблення від Екс-ле-Бен (Aix les Bains) до Ле Ревар закінчилася тим, що Пулідор програв молодому супернику 23 секунди. У загальному заліку Джімонді відірвався від Пулідора на 1 мінтуу 12 секунд, а третього місця він віз понад 8 хвилин. На тій гірській обробленні Джімонді відчував себе як ніколи добре, не завадила навіть зламана 19 зірочка, він використовував 18-ю. І передні гальма на його велосипеді були повністю ослаблені.

«Під час розбирання я хотів утримувати гальма якомога більш відкритими, щоб уникнути найменшого тертя. Я не потребував них ».

Так само мало що могло утримати Джімонді від переможної ходи до Парижа. Остання небезпека - фінальна індивідуальна гонка на час в Парижі.

«Я відчував себе досить комфортно, але ситуація могла змінитися. Перевага в 1 хвилину 12 секунд на фінальній обробленні не було занадто великим, якщо ви згадаєте, що Пулідор - це фахівець в обробленні. Я слідував своїй інтуїції. Навіть в найуспішніші моменти моєї кар'єри я ніколи не був таким різким як Індурайн. Але чим важче гонка, тим більше вона мені подобається, тим повніше я можу виразити себе ... »

І останній день Тур де Франс 1965 року стало днем ​​повного тріумфу Джімонді.

Фінальна (37,8 км) оброблення від Версаля до Парижа принесла йому ще одну перемогу на етапі Великої Петлі. А в остаточній класифікації відрив від Пулідора склав 2 хвилини 40 секунд.

Ця перемога зробила Феліче Джімонді новим героєм в Італії.

Рідну гонку Джиро д'Італія він вигравав тричі, більш того, до цих пір Джімонді зберігає за собою рекорд найбільшої кількості подіумів італійської Corsa Rosa - їх загальне число - 9 - три перших місця, два рази він був другим, чотири рази ставав третім.

Але за визнанням самого Джімонді, Тур де Франс залишалася для нього все ж найулюбленішою гонкою. Такий успіх на Туре йому повторити не вдалося, але на подіумі він побував ще раз у 1972 році, коли посів друге місце.
Прикріплення: 8510569.jpg (36.6 Kb)
 
GADДата: Субота, 17.08.2019, 18:53 | Повідомлення # 904
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фенікс і Канібал

$IMAGE1$

 Едді Меркс і Феліче Джімонді
У 1966 році Джімонді продовжив низку успішних виступів. Головний успіх початку року - перемога на Париж-Рубе. Перемога на гонці Париж-Брюссель. На Великій Петлі - перемога на двох етапах. А ось на Джиро Ломбардії вже з'явився Едді Меркс. Тоді ні той, ні інший ще не мали прізвиськ, ще не знали, що їх долі сплетуться, що їх суперництво стане легендою. У 1966 в спринті на Джиро Ломбардії Джімонді всього на кілька секунд обіграв Едді Меркса. Меркс ж той рік почав з перемоги на Мілан - Сан-Ремо. Але суперником Джімонді тоді всі вважали Джанні Мотта (Gianni Motta), який виграв Джиро в 1966.
 

У 1967 Джімонді виграє свою першу Джиро д'Італія - ​​після невпевненого початку гонки все вирішилося на передостанньому етапі на Мадонна дель Гізалло (Madonna del Ghisallo), де Джімонді атакував і вирвав перемогу у Жака Анкетіль, змістивши його на третє місце в загальному заліку. Тим самим він показав свою найсильнішу сторону - вміле витрачання сил на тритижневому турі, збереження потенціалу для атак в найостанніші моменти гонки. А Едді Меркс в той же рік продемонстрував, що стає для всього пелотона грізним суперником - друга перемога на Мілан - Сан-Ремо, Гент-Вевельгем, Флеш-Валлон, Чемпіонат Світу.

1968 - рік переломний для велоспорту, саме тоді домінування Едді Меркса проявилося в повну силу. Як писали журналісти, «почалася епоха мерксізма».

«Меркс їхав, поки вистачало сил, з душею дикого коня-ватажка, як полководець: завжди попереду всіх, завжди спраглий перемог - будь то перемога у великій гонці, кермес в якомусь містечку або Чемпіонат Світу».

Меркс став канібалів, Джімонді ж після перемоги на Вуельті Іспанії отримав прізвисько "Фенікс".

 

Але Джімонді вважав, що, по крайней мере, в обробленні суперників не має. Меркс йому був не страшний. Але все в мить змінилося на Туре Каталонії, де Джімонді програв Едді Меркс саме в індивідуальній гонці на час. Це стало першим тривожним сигналом до того, що блискучий початок кар'єри може так і залишитися лише початком. Джімонді так розповідав про появу Канібала:

«Одна тисяча дев'ятсот шістьдесят вісім став роком великих змін для мене в спортивному сенсі, це був рік усвідомлення: на моєму шляху з'явився потяг, який з шаленою швидкістю знищував все мої мрії і амбіції. Дата, яка назавжди залишилася у мене в пам'яті - 13 вересень 1968 - полуетап-розбирання від (Фігерас) Figueras до (Росас) Rosas, 45 км складних підйомів і спусків. Я їхав в майці лідера. Мені потрібно було всього нічого, щоб виграти: а я навпаки, втратив цілих 38 секунд. Того вечора я після гонки пішов на пляж, бродив там і думав, що ж я зробив не так, шукав можливі виправдання, але потім зрозумів, що більше не можна допускати такі думки ... Нічого не вдієш, 1968 став для мене поворотним. Я тільки-тільки почав сходити, а вже зрозумів, що доведеться шукати собі титули в хвості. Мені знадобилося цілих два роки, щоб усвідомити - мені залишається тільки переслідування. Я зрозумів, що в програші немає моєї і чиєїсь провини, що в основі всього лежить незаперечний факт - Едді Меркс - найсильніший гонщик. Що було робити далі? Я переробив в собі поразку, я визнав силу і талант суперника, але я не здався. Я чинив опір. Психологічно мені не стало ні легше, ні простіше. Але я пручався, навчався проходити гонку в більшій мірі тактично, з розумом і спокоєм, навчався їхати економно, не витрачаючи сили, вичікуючи найменшої помилки, самого мікроскопічного ослаблення мого супротивника. Результат знаєте ви все - я був задоволений, я вигравав багато і добре. Звичайно, якщо б не було Едді, може бути, так багато вигравати зміг би я сам, може бути, канібали назвали б мене. Але я повністю щасливий тим, що я завоював. Все Гран-тури, Сан-Ремо, Ломбардія, Рубе - найважливіші класики світу ».

Феліче Джімонді в 19681969 рік, Тур де Франс - протиборство Джімонді і Меркса продовжилося, перевага сил була на боці Канібала. 10-й етап включав в себе подолання Коль делла Маддлена (Col della Maddalena), Коль дю Телеграф (Col du Télégraphe) і Коль дю Галібье (Col du Galibier).

 

Все ускладнювалося жахливою погодою. У той день з 111 гонщиків фінішували лише 97, а 57 людина не вписалися в ліміт часу, зійшли під час гонки 14 гонщиків. На 11-му етапі Меркс і Джімонді приїхали на фініш поруч, але перемога дісталася Меркс. На 12-му етапі в відрив перед самим фінішем відірвалися Меркс зі своїм грегарі і Джімонді. Феліче етап взяв, але в генеральній класифікації був тільки третім, програючи Меркс вже 7 хвилин 14 секунд.

На епічному 17-му етапі Тур де Франс 1969 року чинності Канібала на власні очі побачили всі. 214,5 км через Коль дю Турмале (Col du Tourmalet) і Коль д'Обіск (Col d'Aubisque). В той день Меркс атакував на спуску з Турмале, і якщо на вершині його перевага становила всього кілька секунд, то після спуску це була вже хвилина. Ніхто не думав, що він втримається попереду, адже потрібно було пройти ще 140 км і подолати Обіск. Але Меркс продовжував лідирувати з лякаючим відривом і на вершині Обіска «кинув» переслідувачам вже 7 хвилин. Той етап тривав 7 годин 4 хвилини 28 секунд для переможця. Меркс виграв. Джімонді прийшов до фінішу лише через 14 хвилин 49 секунд з основною групою.

На 18,5 км обробленні Джімонді втратив 93 секунди, а Меркс знову взяв етап.

 

В той 1969 рік Едді Меркс виграв Велику Петлю з найбільшою перевагою за 17 років. Більший розрив в 28 хвилин був тільки при перемозі Фаусто Коппи в 1952.

І Джімонді доводилося пристосовуватися, ловити момент.

«Едді не прощав ні найменшого промаху. Найважливіше - це не дозволити йому тебе скинути з колеса, а потім залишалося лише одне - триматися за ним і знайти спосіб перемогти ... »

Їх протистояння - боротьба суперників, але в той же час, дійсно, найбільш справжніх друзів в житті (їхні дружини навіть проводили разом напружені дні під час змагань) - було і залишилося легендарним. Італійці славляться своєю глибокою любов'ю до велоспорту, і вже після того, як обидва гонщики стали колишніми, була написана пісня, присвячена саме цьому протистоянню - Джімонді проти Меркса.

 
GADДата: Субота, 17.08.2019, 18:53 | Повідомлення # 905
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Автор і виконавець - Енріко Руджері. Назва «Джімонді і Канібал».



Загальний сенс пісні:

Горло пересохло, хочеться пити,
ось підйом, на якому мені пора йти.
Все ще можна змінити,
тільки сміливість і ясність зуміти зберегти.

Ця дорога назустріч мчить,
але не піддається, від сідла вже не відірватися,
Тільки за твоїм колесом мені залишається триматися.

Сто кілометрів за спиною, ще сто попереду,
нікого з команди моєї поруч вже не знайти.
І вздовж доріг все чекають лише тебе,
але ти не скинеш мене, і не думай, що не вимотали ти мене.

Будинки і люди миготять,
від вітру порятунку шукаю, і пилом дихаю.
Вийти на зміну мене не клич все одно не відповім.
Доведеться тобі везти.

Лише головні зараз попереду,
А Канібал вже на вершині,
я зобов'язаний за ним йти.

Майка в поту,
Мова як чужий,
Прошу своє серце попрацювати ще.
І вже не розумію, скільки часу ми їдемо разом.

Я не розумію, де я,
знаю тільки, у що б то не стало втримаюся на твоєму колесі.
Наші дві долі злилися в одну,
Годинник відлічує секунди,
Час зараз за нас.

Коли дорога повзе вгору,
ти навіть не озирайся,
я все одно за тобою.
Сто кілометрів за спиною, ще сто попереду,
і звичайно, знову лише ми з тобою.

Я повинен все віддати, аби тебе обійти,
ти навіть не думай,
тобі від мене не втекти.

У 1971 році Меркс на Чемпіонаті Світу в Мендрізіо виграв фініш з відриву - у кого б ви думали - звичайно, у Феліче Джімонді. Джімонді знову другий.

«Під час довгих і важких гонок, таких, як Чемпіонат Світу, після 280 км зазвичай залишалися тільки двоє - я і Едді. Ніколи не можна було вгадати, коли Меркс вирішиться на атаку, і якщо ти забарився на мить, то зловити його було неможливо. Він був як гігантський резервуар, наповнений паливом, дуже конкурентоспроможним в будь-якому типі гонок: пролог, оброблення на 50-60 км (після 60-ти км, я думаю, йому ставало набагато гірше), гори, спринт. Я пам'ятаю, був змушений пропустити Париж-Рубе через падіння, і дивився гонку по телевізору. Коли я побачив, як Едді відірвався від усіх, здавалося, що йому просто дозволили піти. Але по телевізору складно побачити всі ті зусилля, які докладалися іншими, щоб утриматися за канібалів. І не дивлячись на прикладені сили, іноді доводилося визнавати, що втриматися за ним неможливо, і залишалося лише дивитися, як він зникає ».

На епічному 17-му етапі Тур де Франс 1969 року чинності Канібала на власні очі побачили всі. 214,5 км через Коль дю Турмале (Col du Tourmalet) і Коль д'Обіск (Col d'Aubisque). В той день Меркс атакував на спуску з Турмале, і якщо на вершині його перевага становила всього кілька секунд, то після спуску це була вже хвилина. Ніхто не думав, що він втримається попереду, адже потрібно було пройти ще 140 км і подолати Обіск. Але Меркс продовжував лідирувати з лякаючим відривом і на вершині Обіска «кинув» переслідувачам вже 7 хвилин. Той етап тривав 7 годин 4 хвилини 28 секунд для переможця. Меркс виграв. Джімонді прийшов до фінішу лише через 14 хвилин 49 секунд з основною групою.

На 18,5 км обробленні Джімонді втратив 93 секунди, а Меркс знову взяв етап.

 

В той 1969 рік Едді Меркс виграв Велику Петлю з найбільшою перевагою за 17 років. Більший розрив в 28 хвилин був тільки при перемозі Фаусто Коппи в 1952.

І Джімонді доводилося пристосовуватися, ловити момент.

«Едді не прощав ні найменшого промаху. Найважливіше - це не дозволити йому тебе скинути з колеса, а потім залишалося лише одне - триматися за ним і знайти спосіб перемогти ... »

Їх протистояння - боротьба суперників, але в той же час, дійсно, найбільш справжніх друзів в житті (їхні дружини навіть проводили разом напружені дні під час змагань) - було і залишилося легендарним. Італійці славляться своєю глибокою любов'ю до велоспорту, і вже після того, як обидва гонщики стали колишніми, була написана пісня, присвячена саме цьому протистоянню - Джімонді проти Меркса.

Автор і виконавець - Енріко Руджері. Назва «Джімонді і Канібал».

Загальний сенс пісні:

Горло пересохло, хочеться пити,
ось підйом, на якому мені пора йти.
Все ще можна змінити,
тільки сміливість і ясність зуміти зберегти.

Ця дорога назустріч мчить,
але не піддається, від сідла вже не відірватися,
Тільки за твоїм колесом мені залишається триматися.

Сто кілометрів за спиною, ще сто попереду,
нікого з команди моєї поруч вже не знайти.
І вздовж доріг все чекають лише тебе,
але ти не скинеш мене, і не думай, що не вимотали ти мене.

Будинки і люди миготять,
від вітру порятунку шукаю, і пилом дихаю.
Вийти на зміну мене не клич все одно не відповім.
Доведеться тобі везти.

Лише головні зараз попереду,
А Канібал вже на вершині,
я зобов'язаний за ним йти.

Майка в поту,
Мова як чужий,
Прошу своє серце попрацювати ще.
І вже не розумію, скільки часу ми їдемо разом.

Я не розумію, де я,
знаю тільки, у що б то не стало втримаюся на твоєму колесі.
Наші дві долі злилися в одну,
Годинник відлічує секунди,
Час зараз за нас.

Коли дорога повзе вгору,
ти навіть не озирайся,
я все одно за тобою.
Сто кілометрів за спиною, ще сто попереду,
і звичайно, знову лише ми з тобою.

Я повинен все віддати, аби тебе обійти,
ти навіть не думай,
тобі від мене не втекти.

У 1971 році Меркс на Чемпіонаті Світу в Мендрізіо виграв фініш з відриву - у кого б ви думали - звичайно, у Феліче Джімонді. Джімонді знову другий.

«Під час довгих і важких гонок, таких, як Чемпіонат Світу, після 280 км зазвичай залишалися тільки двоє - я і Едді. Ніколи не можна було вгадати, коли Меркс вирішиться на атаку, і якщо ти забарився на мить, то зловити його було неможливо. Він був як гігантський резервуар, наповнений паливом, дуже конкурентоспроможним в будь-якому типі гонок: пролог, оброблення на 50-60 км (після 60-ти км, я думаю, йому ставало набагато гірше), гори, спринт. Я пам'ятаю, був змушений пропустити Париж-Рубе через падіння, і дивився гонку по телевізору. Коли я побачив, як Едді відірвався від усіх, здавалося, що йому просто дозволили піти. Але по телевізору складно побачити всі ті зусилля, які докладалися іншими, щоб утриматися за канібалів. І не дивлячись на прикладені сили, іноді доводилося визнавати, що втриматися за ним неможливо, і залишалося лише дивитися, як він зникає ».

У 1973 році Джімонді програв канібалів Джиро д'Італія, ставши другим. У той рік на Джиро Меркс виграв 6 етапів, Джімонді ж підкорився лише один 16-й.

Після цієї поразки Фенікс-Джімонді відчував себе повністю розчавленим. І щоб відродитися до нових сутичок з канібалами, Джімонді змінює команду. Перехід в Bianchi-Campagnolo дійсно став новим стартом, так як в цьому ж році відбувся довгоочікуваний реванш.

2 вересня 1973 року Феліче Джімонді став Чемпіоном Світу, обігравши свого вічного суперника. Гонка проводилася в Барселоні. 248 км, 87 учасників. На останньому колі у відриві залишилися Джімонді, Фредді Мертенс (Freddy Maertens), Луїс Оканья (Luis Ocaña) і Едді Меркс. Сам Джімонді вважає, що в той день Канібал був просто не в кращій формі, ніж з успіхом вдалося скористатися.

Ви самі можете оцінити перемогу Джімонді, зображеного на архівних кадрах 1973 року.

«Останні 5 км були досить незручні. Це не був плоский спринт, там був ухил близько 3-4%. Потрібні були хороші ноги після 240 км на 40 ° жарі. Якщо ви не в найвищому кондиції, то цей маленький ухил змусить вас встати, як і трапилося з Едді ... Ось був момент! Це стало великим сюрпризом для всіх, навіть для мене! Я думав, що в кращому випадку буду другим. Ця перемога допомогла також зберегти обличчя моєму менеджеру Де Філіппі, який вибрав на Чемпіонат мене, а не Мотту ... »

1974 приніс Феніксу ще одну довгоочікувану перемогу на Мілан - Сан-Ремо, де Джімонді відірвався нема на звичному підйомі Поджио (Poggio), а атакувавши за 25 км до фінішу.

Ну а Едді Меркс в цьому ж році поставив рекорд, взявши в один рік і Джиро д'Італія, та Тур де Франс, і Чемпіонат Світу.

У 1976 році - ще один реванш. Джімонді втретє підкорює Джиро д'Італія. Меркс же був восьмим.

 

«Справжній смак успіху я відчув, коли виграв мою третю Джиро, - згадує Джімонді, - мені було вже 34 роки. У цьому віці не так легко підкорити довгу гонку, до того ж перемігши і Едді Меркса, правда, він тоді був явно не в формі. Так, я взяв відмінний реванш після нашого багаторічного суперництва, в якому мені часто залишалося тільки ковтати пил. Але між нами за роки спільних поєдинків народилося взаємна повага, яке з кожним роком ставало тільки сильніше. Навіть тепер я дякую йому за те, що в мою останню Джиро Едді доїхав до Мілана, хоча міг би зійти з перегонів .... »

Друзі-суперники навіть спортивну кар'єру завершили в один рік - в 1978. Останньою гонкою Феліче Джімонді стала Джиро дель Емілія (Giro dell'Emilia), в дощовий день він зійшов з гонки, щоб через деякий час повернутися в велоспорт вже в новій якості.

Зараз Джімонді працює з відомим веловиробника Bianchi, управляє страховою компанією. Щороку в рідному Бергамо проводиться Гран Фондо Феліче Джімонді (Gran Fondo Felice Gimondi), велоподію, назване в його честь.

Чемпіон в спорті, чемпіон в життя ....

 Неможливо уявити, щоб хто-небудь погано відгукнувся про Феліче Джімонді. Його професіоналізм, його стиль і в гонці, і в житті завоювали загальну повагу. Завжди серйозний, чесний, він ніколи не скаржився, ніколи не шукав виправдань своїх поразок. Його називають «сонячним людиною». Адже він цінує прихильність, любов і сімейні цінності понад усе. Феліче Джімонді дуже зворушливо сказав про свою дружину Тіціані: «Вона жертва мого важкого характеру і моєї вимогливості».

За кожним великим спортивним успіхом Джімонді була вона, «вона дружина ідеальна, тактовна, скромна, спокійна, розуміюча і в той же час сильна і рішуча у важкі моменти життя». У них дві дочки, одна з яких - Норма, стала юристом і в даний час допомагає вирішувати спірні питання, що виникають у велоспорті.

Він як і раніше закоханий в велоспорт, його можна побачити на багатьох великих змаганнях, де Джімонді незмінно користується загальною любов'ю і повагою.

Все те, що у нього є в житті, він отримав тому, що «ніколи не здавався перед випадковостями, що не впадав у відчай, не давав страху перемогти себе, але з рішучістю, з ретельністю, з самовідданістю кожен раз піднімався. В житті і в спорті важливі не перемога або участь, найважливіше - не здаватися. Це справжній секрет кожного спортсмена і кожної людини, яка вірить в те, що він робить ».

 

Феліче Джімонді пішов з життя 16 серпня 2019 года ...
Прикріплення: 5947639.jpg (40.9 Kb)
 
GADДата: Субота, 17.08.2019, 18:59 | Повідомлення # 906
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


 
GADДата: Неділя, 18.08.2019, 10:41 | Повідомлення # 907
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Роман Барді оголосив, що в 2019 році більше не братиме участі в гонках



28-річний французький гонщик команди AG2R La Mondiale Роман Барді оголосив, що завершує сезон і до кінця 2019 року найбільше не братиме участі в гонках. Тур де Франс-2019, де він виграв класифікацію кращого гірського гонщика і фінішував 15-м в загальному заліку, став його фінальної в цьому сезоні гонкою.

Роман Барді: «Не дивлячись на радість від виграної горохової майки кращого гірника Тур де Франс, в сезоні 2019 роки я не досяг поставлених цілей. Після кількох днів роздумів і обговорень з керівництвом команди мені стало ясно, що я потребую перезавантаження як фізично, так і морально. Це допоможе мені стати сильніше в наступному сезону. Рівень, який я хочу досягти в змаганнях, вимагає свіжості у всіх областях. Я відпочину кілька тижнів, але буду залишатися фізично активним. Буду визначати контури сезону 2020 року, це вже мене дуже надихає. Дякую команду, персонал, партнерів команди, уболівальників за їх віру в мене і підтримку протягом усього сезону ».

 

  В цьому році у Романа Барді було 55 гоночних днів, він став призером Tour Cycliste International du Haut Var в лютому, став 5-м на Париж-Ніцца, увійшов в топ-10 на Амстел Голд Рейс, зайняв 2-е місце в гонці Mont Ventoux Dénivelé Challenge.

 

  Венсан Лавен, генеральний менеджер команди AG2R La Mondiale: «Роман Барді був основою команди протягом декількох сезонів. Він рішучий і відданий своїй професії. Горохова майка, яку він виграв, повіривши в себе і за допомогою підтримки товаришів по команді, ще раз підкреслила його спортивні та особисті якості. Він повністю прийняв на себе роль лідера. Після ретельного аналізу його сезону, який ми проводили разом зі спортивними директорами і медиками команди, стало зрозуміло, що Роману необхідно закінчити сезон. Це обдумане рішення, яке дозволить йому визначити профіль сезону 2020 року, поставити цілі ".


За матеріалами : https://u.to/xIeyEg
Прикріплення: 4444269.jpg (77.8 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 19.08.2019, 08:37 | Повідомлення # 908
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Лауренс Де Плус - переможець BinckBank Tour-2019



23-річний бельгійський гонщик команди Jumbo-Visma Лауренс Де Плус (Laurens De Plus) здобув першу професійну перемогу, вигравши генеральну класифікацію багатоденної гонки Світового туру BinckBank Tour-2019.

 

  Йдучи третім в загальному заліку, Лауренс Де Плус атакував на фінальному, 7-му етапі якраз перед початком «золотого кілометра», маючи намір зміцнити свою позицію в генеральній класифікації. Пізніше до Де плус приєдналися у відриві Грег Ван Авермат (CCC) і Олівер Насен (AG2R La Mondiale). Утрьох вони утримали просвіт до фінішу.

 

  Лауренс Де Плус не зміг боротися за перемогу на етапі, але переваги, заробленого в відриві, йому вистачило, щоб перехопити майку лідера у Тіма Велленса (Lotto Soudal), якого Де Плус випередив на 36 секунд. Олівер Насен не тільки виграв заключний етап BinckBank Tour-2019, а й піднявся на другу сходинку подіуму, поступившись Лауренсу Де плус 35 секунд. Грегу Ван Авермату (CCC) не вистачило 1 секунди, щоб увійти до трійки призерів гонки, 3-е місце зайняв Тім Велленса.

Лауренс Де Плус: «Повірити не можу. Це неймовірно. Ніколи не думав, що таке трапиться. Тім був такий сильний в Арденнах, що я думав, його неможливо буде обійти. Перед стартом 7 етапу я націлився на подіум. Але відчував себе добре, прицілився взяти тимчасові бонуси на «золотом кілометрі», вирішив атакувати, щоб зберегти подіум. На мій подив, я поїхав з Олівером і Грегом після Босберга. Ці хлопці - фахівці бруківки, мені просто треба було постаратися всидіти з ними.

 

  Дуже щасливий, що все спрацювало і у мене перша перемога в професіоналах. Я живу поруч з Герардсбергеном. І те, що я виграв тут, перед моєю родиною, друзями та вболівальниками, робить перемогу ще більш особливою. Я присвячую цю перемогу моєму другові Бьорген Ламбрехт і команді. Допомога і підтримка, яку мені давала весь тиждень команда, були приголомшливими ».

 

  Олівер Насен: «Сьогодні я їхав по дорогах, де тренуюся. Коли я вдома, ми з Грегом і Лауренсом тут регулярно їздимо. Дуже щасливий, що виграв фінальний етап. За 25 км до фінішу побачив, що пелотон рветься, і що фінальне рішення буде прийнято лідерами.

 

  Це моя п'ята перемога в кар'єрі, чотири з них я здобув саме в серпні. Думаю, в цьому час року пелотон втомлюється, а я все ще мотивований. В цьому році я знову в хорошій формі після Тур де Франс, чим і скористався прямо зараз.

 

  Тепер у мене в календарі одноденні гонки - Гамбург, Плує, дві класики в Канаді. За одноденним гонок я йду на першому місці в світовому рейтингу, хотів би захистити свою позицію. Знаю, що я не кращий в світі, але цей рейтинг винагороджує мене за стабільність, ніж я пишаюся ».

 

  Тім Велленса: «Увесь тиждень йшла за планом, але сьогодні було складно виконати завдання, коли поїхали три гонщика, що знаходилися в межах 12 секунд в загальному заліку. Все виглядало добре до «золотого кілометра», де я зробив помилку, можливо, занадто сфокусувавшись на Хирши. Я був радий, що пішли боніфікаціонние секунди, і розумів, що Де Плус поїде на максимальній швидкості з Насеном і Ван Аверматом.

 

  Я намагався закрити просвіт, але він уже був занадто великим, мені не вдалося до них перекласти. Якщо чесно, на останньому колі відчував себе вже не так добре, як в попередні дні. І в фіналі поруч зі мною не залишилося товаришів по команді, тому що хлопці вже сильно витратилися на початку, коли пішли численні атаки.

 

  У підсумку боротьба пішла один на один, і мене не було поруч з Де плус, коли він атакував. Саме це коштувало мені перемоги в загальному заліку. Але я пишаюся своїм виступом, весь тиждень мені допомагали товариші по команді. Зараз я розчарований, але Де Плус заслужив перемогу в гонці ».


За матеріалами : https://u.to/xIeyEg
Прикріплення: 0305447.jpg (57.4 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 19.08.2019, 18:01 | Повідомлення # 909
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Том Дюмулін залишає Sunweb і переходить в команду Jumbo-Visma



Том Дюмулін залишає команду Sunweb і переходить в команду Jumbo-Visma, з якою підписав трирічний контракт. 28-річний нідерландський гонщик почав свою кар'єру 2012 році і всі вісім років пропрацював в команді Sunweb, яка спочатку називалася Agros-Shimano і Giant-Alpecin.

 

  За ці роки він здобув 21 перемогу, в тому числі став переможцем Гран-туру, вигравши Джиро д'Італія в 2017 році, а також ставав призером італійського Гран-туру і Тур де Франс в 2018 році. Том Дюмулін є переможцем етапів на всіх трьох Гран-турах, завоював срібну олімпійську медаль в обробленні в 2016 році, став чемпіоном світу в обробленні в 2017 і срібним призером чемпіонату світу в обробленні в 2018 році.

 

  Сезон 2019 року біля Тома Дюмуліна було зруйновано через травму коліна, яка стала причиною сходження з Джиро д'Італія-2019 і пропуску стартів Тур де Франс і Вуельти Іспанії.

 Команда Jumbo-Visma, вітаючи Тома Дюмуліна в своєму складі, зазначає, що прихід Тома Дюмуліна підсилює ядро ​​генеральщіков команди на найближчі три роки: «У нас є мрія. Тепер ми не будемо боротися один проти одного, а будемо працювати разом заради однієї мрії ».

 Том Дюмулін: «Професійний велогонщик завжди прагне до найвищих досягнень, постійно запитуючи себе, чи в правильному місці знаходиться, яка команда є кращою, де є кращі можливості і варіанти. До мене завжди проявляли інтерес інші команди. Це нормально. Але умови, в яких я працював, не давали мені приводу вести переговори з іншими командами.

 

  Сидячи вдома в розчаруванні через пропуску Тур де Франс, я почав обмірковувати, де міг би знайти свіжу обстановку. Тому вирішив звернути увагу на інтерес до мене деяких команд. Мені робили чудові пропозиції, а на даному етапі кар'єри відчуваю, що настав час прийняти їх.

 

  Мені дуже боляче залишати команду. У ній моє серце. Разом ми досягли чудових результатів, ніж я дуже пишаюся. Я довів, що з командою Sunweb можна виграти Гран-тур, і у мене не було сомнен6ій, що я зможу з ними повторити успіх. Знаю, що трава не завжди зеленіша, ніж в команді Sunweb. Хочу підкреслити, що без Sunweb я б не домігся того, що є у мене сьогодні. Назавжди залишуся вдячний тим можливостям, які мені надавали, а також шансу спробувати себе з іншою командою ».

 Іван Спекенбрінк, генеральний менеджер команди Sunweb: «Ми дуже пишаємося всім, чого досягли разом з Томом за ці роки. Разом з командою він виріс в одного з кращих в світі велогонщиків. Він справжній чемпіон. Ми пишаємося тим, які умови надавали для розвитку наших гонщиків, і завжди будемо цього дотримуватися. Вважаємо, що повинні допомогти гонщику досягти якомога більшого, максимально проявляти здібності. Думаємо, що у нас це виходить.

 

  Для Тома цей рік вийшов дуже важким. Будь в його віці, хто змушений робити крок назад, переоцінює ситуацію. Це нормально. Том став замислюватися про те, що нове оточення може стати для нього свіжим стартом. Ми з повагою поставилися до його прохання і співпрацювали з ним, щоб він міг перейти в іншу команду.

 

  Том дуже багато значить для команди і команда багато значить для нього. Ми багато чого досягли разом. Звичайно, нам сумно, що він іде, але в кінці кінців, це спорт вищого рівня, спортсмени йдуть, приходить наступне багатообіцяюче покоління. Однак будемо дивитися на минуле позитивно, ми неймовірно пишаємося цими приголомшливими роками роботи з таким фантастичним спортсменом як Том Дюмулін. Ми вдячні йому за ці роки і бажаємо йому всього найкращого в майбутньому ».

Річард Плюгге, генеральний менеджер команди Jumbo-Visma: «Краще разом виступати в одній команді, ніж боротися один проти одного. Тепер ми зможемо виставити найсильніших з можливих складів в боротьбі проти таких команд як Ineos. Наші мрії та цілі стають все ближче і ближче. Ми поступово ростемо, хочемо весь час удосконалюватися. Нашою метою завжди була фінальна перемога на Гран-турі. Цю мету підтримують і наші партнери - Jumbo і Visma. Ми продовжимо працювати разом на шляху до досягнення мети, і прихід Тома робить допоможе в цьому ».

 

  Мерейн Земан, спортивний директор команди Sunweb: «Ми працювали разом, коли він був нео-про. Працювати з ним було приємно. Після ми весь час підтримували зв'язок ».

 

  Том Дюмулін: «З нетерпінням хочу внести свій внесок у досягнення мети команди Jumbo-Visma - перемоги на Гран-турі. Я хотів прийняти новий спортивний виклик, і команда Jumbo-Visma для цього підходить. Свою кар'єру я починав в континентальній команді Rabobank, яка була попередницею Jumbo-Visma. Тому мій перехід трохи нагадує повернення додому. Приємно представляти кольори голландської команди ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8446689.jpg (55.7 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 19.08.2019, 18:08 | Повідомлення # 910
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Філіп Жільбер підписав 3-річний контракт з командою Lotto Soudal


 
37-річний бельгійський гонщик Філіп Жільбер підписав трирічний контракт з командою Lotto Soudal, куди переходить після трьох років роботи в команді Deceuninck-Quick Step. Жільбер повертається в команду, в якій виступав з 2009 по 2011 рік (Silence-Lotto, Omega Pharma-Lotto), і в якій здобув дві перемоги на класиці Ломбардія, перемоги на Льєж-Бастонь-Льєж, Амстел Голд Рейс, Флеш Валлон, етапах тур де Франс, Джиро д'Італія і Вуельти Іспанії, Гра-прі Квебека, Класики Сан-Себастьяна.

 

  За час виступу в команді Deceuninck-Quick Step (2017-2019) Філіп Жільбер здобув 8 перемог, в тому числі на Туре Фландрії, Амстел Голд Рейс і Париж-Рубе.

  Філіп Жільбер: «Без сумнівів, я все ще хочу продовжувати ганятися. Коли я дізнався, що моя нинішня команда може продовжити зі мною контракт всього на рік, я захотів поміняти команду. Найбільший інтерес до мене і саме чітке пропозицію мені зробила команда Lotto Soudal. Звичайно, я знаю цю команду, знаю багатьох гонщиків, персонал теж для мене не незнайомці. Я знайомий з атмосферою команди, знову буду частиною бельгійського проекту.

 

  Дуже щасливий, що ми так швидко досягли угоди. Я знаю Джона Леланга по роботі в команді BMC. Він дуже цінує організованість і дисципліну. А своїх перших успіхів я домігся разом з Марком Сержантом.

 

  Моя головна мета - одноденні гонки і великі класики. Команда Lotto Soudal стає все сильніше, нам доведеться боротися з самими топовими командами, які не тільки просто заявляють про свої амбіції, а й домагаються результатів.

 

  Протягом декількох років я спостерігав за роботою команди з боку. Думаю, на таких перегонах їм, можливо, не вистачає справжнього лідера. Хочу спробувати підняти команду на більш високий рівень як своїм виступом, так і допомагаючи іншим гонщикам виступати сильніше. Для мене буде величезним задоволенням, якщо вони проявлять свій потенціал, здобудуть перемоги. Я знаю пару хлопців з національної збірної, а Велленса і Юен живуть по сусідству зі мною. З Максимом Монфором ми майже одного віку, з деякі з гонщиків в останні роки були моїми суперниками.

 

  Дисципліна і радість від роботи - ось ключові фактори, що дозволяють залишатися професійним велосипедистом так довго. Я все ще вирушаю на тренування в один і той же час, роблю те, що повинен, не пропускаю виїзди. Це і сильне тіло допомагають залишатися конкурентоспроможними на високому рівні. Хочу завершити сезон з Deceuninck-Quick Step на Вуельті Іспанії, чемпіонаті світу та Ломбардії, постараюся виступити якнайкраще, бажано добитися перемоги ».

 

 

  Марк Сержант, спортивний менеджер команди Lotto Soudal: «Звичайно, ми знаємо Філіпа по його першому періоду роботи в команді. У той час я майже щороку переконував його перейти в команду. Виступаючи з нами, він заклав основу своєї кар'єри. Після він продовжив здобувати вражаючі перемоги. На початку кар'єри він в основному націлювався на валлонські класики. Але потім він додав до своїх досягнень перемогу на Туре Фландрії і Париж-Рубе. Знімаю шляпу! Його приклад важливий для інших гонщиків, без сумніву, їм багато будуть захоплюватися.

 

  Крім того, у нього такий багатий досвід, він виграв всі Монументи за винятком одного. Що стосується його віку, вік - поняття відносне, це те, як ти відчуваєш і наскільки хороша фізична форма. У нього все ще є ця жага відчувати себе. Він сповнений енергії, в цьому його секрет.

 

  Він з тих гонщиків, які активні з лютого по жовтень. Звичайно, йому ідеально підходять фламандські і валлонські класики, де він зможе грати вирішальну роль або передавати досвід і посилювати команду ».

 

  Джон Леланг, генеральний менеджер команди Lotto Soudal: «Є кілька причин, чому перехід Філіпа Жильбера в Lotto Souddal так важливий для нас. Перш за все, він різносторонній гонщик зі значним списком перемог, який поповнюється протягом всієї його кар'єри. Друге - його особисті якості. Ми хочемо, щоб він виступав з нами, так як хочемо позначити більш чітко ДНК нашої команди - одноденні класичні гонки. З усіх виступаючих велогонщиків в цих гонка у нього самий вражаючий список результатів. Він знає, як перемагати.

 

  Я працював з Філіпом в команді BMC, знаю його як харизматичного і шанованого лідера команди, натхненника молодих гонщиків. На жаль, він не встиг передати досвід Бьорген Ламбрехт, але інші наші хлопці зможуть у Філіпа багато чому навчитися. Він дає товаришам по команді багато порад, намагається їх вчити. Його атакуючий стиль ведення гонок, також, звичайно, важливий фактор.

 

  Всі знають, що він хоче зберегти лідируючу роль в класиків, а також на етапах багатоденних гонок. Філіп незліченну кількість разів доводив, що на таких перегонах домагається успіху.

Після падіння на Тур де Франс-2018 він багато працював, щоб знову вийти на найвищий рівень, а перемога на Париж-Рубе стала для нього нагородою. Ми хочемо боротися за місця на подіумах, за перемоги. Тому ми повинні будувати команду, яка зможе добиватися цих цілей. Філіп буде грати в цьому важливу роль ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 1390567.jpg (31.2 Kb)
 
GADДата: Неділя, 25.08.2019, 05:46 | Повідомлення # 911
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Алессандро Петаккі дискваліфікований на 2 роки



Алессандро Петаккі, колишній професійний велогонщик, був дискваліфікований Міжнародним союзом велосипедистів (UCI) на два роки, не дивлячись на те, що завершив кар'єру в 2015 році після Джиро д'Італія.

 

  Причиною дискваліфікації стало порушення італійським спортсменом антидопінгових правил з 2012 по 2013 рік. Результати Алессандро Петаккі за цей період (у 2012 році у Петаккі було три перемоги на етапах і майка кращого в очковій класифікації в гонці Bayern-Rundfahrt) будуть анульовані.

 

  Ім'я Алессандро Петаккі поряд з іменами Кристиян Корена, Кристиян Джурасека і Борута Божича було згадано в якості потенційного порушника Антидопінгових правил під час операції «Aderlass» в травні цього року. Інформацію про порушення антидопінгових правил Міжнародного союзу велосипедистів надали правоохоронні органи Австрії.

 

  Борут Божич, Кристиян Корен і Алессандро Петаккі підозрювалися у використанні заборонених методів в 2012 і 2013 роках, а Кристиян Джурасек - у використанні заборонених методів в 2017 році.

 

Ще в травні Алессандро Петаккі через повідомлення UCI довелося покинути пост коментатора телеканалу RAI під час Джиро д'Італія-2019. Він заперечував, що використовував заборонені методи (допінг крові) і стверджував, що ніколи не відвідував кабінет Марка Шмідта, лікаря команди Milram, що проходить у справі «Aderlass».
Прикріплення: 4829261.jpg (20.3 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 20.09.2019, 07:07 | Повідомлення # 912
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Олексій Луценко здобуває красиву сольну перемогу на «Коппа Сабатіні»


 
Чемпіон Казахстану Олексій Луценко відсвяткував красиву перемогу на італійській класичній одноденки «Коппа Сабатіні» після 86 км вражаючою роботи в сольному відриві.

Відразу зі старту це була дуже інтенсивна гонка. Вже після 10-15 км утворився відрив з 17 осіб, серед яких виявився цілий ряд сильних гонщиків. Зусиллями «Астани», особливо, Микити Стальнова і Дмитра Груздева, розрив був скорочений до 40 секунд, після чого в цей відрив перекласти Олексій Луценко.

- Спочатку ми працювали досить дружно, але, коли в відриві занадто багато гонщиків, хтось завжди намагається ухилитися від роботи, пропустити пару змін. Тому, в результаті, якийсь злагодженої роботи не вийшло, пелотон почав наздоганяти і розрив знову скоротився до 50 секунд. У цей момент на підйомі атакував Еган Берналь, і відразу ж після нього, свою вирішальну і фінальну атаку зробив я.

 

  Сподівався, що якісь гонщики складуть мені компанію в цьому відриві, але, коли я обернувся на вершині гори, то побачив, що моє перевага була вже 15-20 секунд, а на колесі нікого не було. Тому я набрався хоробрості і почав працювати в поодинці. Коли відрив збільшився до 40-50 секунд, я зрозумів, що треба продовжувати працювати в поодинці до самого кінця. Це стало сюрпризом для всіх, але не для мене, так як я завжди віддаю перевагу атакувати заздалегідь.

 

 

 Хоча 86 км - це, звичайно, багато, і останні 30-40 км далися вже важко. Звичайно, я хотів би подякувати команді і моїх товаришів, які проробили гарну роботу сьогодні, також, я отримав відмінну підтримку з боку спортивного директора, який вів мене по гонці по радіо. Звичайно, спасибі нашому генеральному партнеру «Самрук-Казина» за підтримку команди, і сьогодні я був дуже радий, що всю люди на фініші почули гімн Казахстану! Так що, я дуже щасливий своєму успіху! Перемога є перемога! Що тут ще скажеш? - розповів Олексій Луценко після фінішу.

 Олексій Луценко фінішував в гордій самоті на очах захопленої публіки в італійському містечку Печчолі, випередивши найближчих переслідувачів на 1 хвилину 3 секунди. Компанію Луценко на подіумі склали два італійських гонщика: Сонні Кольбреллі (2-е місце) і Сімоне Веласко (3-е місце).

 

Прес-реліз команди ASTANA PRO TEAM
Прикріплення: 5871463.jpg (73.3 Kb)
 
GADДата: Неділя, 22.09.2019, 18:38 | Повідомлення # 913
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чемпіонат світу-2019 з шосейного велоспорту в Йоркширі (Великобританія). інформація


 

Розклад гонок 86-го чемпіонату світу з велоспорту на шосе (час CET)

22 вересня

4:10 Командна гонка на час. Змішана естафета (TTT MR). 27,6 км

3 вересня

11:10 Гонка з роздільним стартом. Юніорки (ITT). 13,7 км

14:10 Гонка з роздільним стартом. Юніори (ITT). 27,6 км

24 вересня

11:10 Гонка з роздільним стартом. Чоловіки до 23 років (ITT). 30,3 км

15:40 Гонка з роздільним стартом. Жінки (ITT). 30,3 км

25 вересня

14:10 Гонка з роздільним стартом. Чоловіки (ITT). 54,1 км

26 вересня

13:10 Групова гонка. Юніори. 148,1 км

27 вересня

9:40 Групова гонка. Юніорки. 86 км

15:10 Групова гонка. Чоловіки до 23 років. 186,9 км

28 вересня

12:40 Групова гонка. Жінки. 149,4 км

29 вересня

9:40 Групова гонка. Чоловіки. 280 км


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 6628502.png (27.9 Kb)
 
GADДата: Середа, 25.09.2019, 20:04 | Повідомлення # 914
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Міккель Бйорген - триразовий чемпіон світу в індивідуальній гонці серед андеров



Міккель Бйорген - чемпіон світу-2019 в індивідуальній гонці на час серед андеров
 
  20-річний данський велогонщик Міккель Бйорген (Mikkel Bjerg) третій рік поспіль став чемпіоном світу в індивідуальній гонці на час серед андеров (гонщиків до 23 років). Йоркшир зустрів учасників проливним дощем і потоками води на дорозі. Але Міккель Бйорген, що стартував останнім як захищає титул, врахував всі складності траси і захопив лідерство вже на першій відсіченні, де віз своєму найближчому суперникові, американському гонщику Іену Гаррисону (Ian Garrison) 44 секунди, а Брендона Макналті (Brandon McNulty) випереджав на 41 секунду .

 

  У підсумку на фініші Міккель Бйорген, який проїхав 30,3 км дистанцію зі швидкістю 45,067 км / ч, випередив Гаррісона, який посів друге місце, на 26,45 секунди, а Брендона Макналті, який став третім, на 27,69 секунди.

Міккель Бйорген: «Сьогодні була просто божевільна гонка. Погода абсолютно жахлива, але я впорався. За п'ять хвилин до старту мені сказали, що на дорозі великі калюжі. Тренер сказав мені, щоб я вибирав найлегшу траєкторію. Він сказав: «Ти просто тримай кермо, дивись вперед і дави на педалі щосили».

 

  Я жодного разу не послизнувся, не було жодного прослизання. Я на сьомому небі від щастя. Тиск був таким величезним, але я б сказав, що більше всіх тиснув на себе я сам. Дуже щасливий, що взяв третій титул. Якщо чесно, тепер після гонки відчуваю себе жахливо, паморочиться голова ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 9777688.jpg (57.0 Kb)
 
GADДата: Середа, 25.09.2019, 20:13 | Повідомлення # 915
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Хлое Дайгерт-Оуен - чемпіонка світу з велоспорту-2019 в індивідуальній гонці на час


 
Американська велогонщиця Хлое Дайгерт-Оуен (Chloé Dygert Owen) здобула перемогу в індивідуальній гонці на час на чемпіонаті світу з велоспорту-2019 в Йоркширі. Через зливи організатори на 40 хвилин затримали старт гонки з роздільним стартом у жінок і скоротили проміжок між стартом гонщиц з півтори хвилини до 1 хвилини.

 

Після фінішу Хлое Дайгерт-Оуен на дистанції знаходилися ще 19 велогонщиця, але ніхто з них не зумів перевершити результат американської спортсменки.

 

Дистанцію 30,3 км Хлое Дайгерт-Оуен подолала за 42 хвилини 11 секунд зі швидкістю 43,088 км / ч. На відсіченні 14,2 км вона привезла захищала свій титул чемпіонки світу нідерландської гонщиці Аннемік ван Флётен (Annemiek van Vleuten) 1 хвилину і 10 секунд, а її співвітчизниці Анні ван дер Брегга (Anna van der Breggen) 1 хвилину 11,6 секунд.

 

На фініші Хлое Дайгерт-Оуен випередила Анну ван дер Брегга на 1 хвилину 32 секунди, а Аннемік ван Флётен на 1 хвилину 52 секунди.

 

У минулому році Хлое Дайгерт пропустила чемпіонат світу, так як отримала струс мозку під час Туру Каліфорнії. До змагань 22-річна американська велогонщиця повернулася тільки в квітні цього року.

 

  Хлое Дайгерт-Оуен: «Майка з райдужними смужками завжди особлива, я багато працювала заради неї. У мене був струс мозку, через якого я пропустила чемпіонат світу минулого року. Так що до цього чемпіонату готувалася спеціально, і ця перемога для мене особлива.

 

  Я сама дуже здивована результатом. Думаю, найбільше моя перевага, що сьогодні я їхала без вимірювача потужності. Коли в цьому році повернулася в гонки і сила тільки почала до мене повертатися, пам'ятаю, я глянула на вимірювач потужності і подумала, що прикладається занадто потужно, що треба їхати легше. А сьогодні у мене не було вимірювача, я не дивилася на всі ці цифри, не говорила собі «скинь швидкість», а просто тиснула по повній від самого старту.

 

Можливо, поїхала занадто швидко. Але я змогла утримати швидкість на другій половині дистанції і у мене все вийшло ».


За матеріалами : https://velolive.com
Прикріплення: 8147937.jpg (46.1 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх