Четвер, 25.04.2024, 10:52
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: П`ятниця, 21.09.2018, 17:22 | Повідомлення # 616
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чемпіонат світу-2018 з велоспорту на шосе в Інсбруку. Командна розділка. прев'ю



Чемпіонат Світу-2018 з велоспорту на шосе в Інсбруку (Австрія) Австрійський Тіроль приймає Чемпіонат світу 2018 року з шосейного велоспорту. У неділю 23 вересня альпійський місто Інсбрук буде приймати фініш командної гонки на час протяжністю 62,8 км.

Найдовша дистанція в недовгій історії даного виду на чемпіонатах світу прокладена по найбільшій долині Східних Альп в околицях Інсбрука. Траса переважно під спуск буде перервана проходженням підйому протяжністю 6 км із середньою градієнтом 4,7%, максимальним в 13% і подальшим проходженням швидкісного спуску. На даний момент в заявці на участь в гонці представлені 12 команд Світового Туру, 1 проконтинентальної команда і 8 континентальних команд.



Команди стартують в Ецталь, в парку Area 47 (Otzal - Area 47), розташованому на позначці 710 м над рівнем моря, і відправляться на північний схід. З розгону подолавши невеликий торчок, команди проїдуть 20-км спуску.

Наступні 15 км маршруту підуть на південний схід по слабопересеченной рельєфу. На 39 км дистанції команди почнуть сходження до вершини підйому протяжністю 6 км із середньою градієнтом 4,7%, максимальним в 13%.



Досягнувши найвищої точки маршруту на відм. 884 м над рівнем моря, велогонщики подолають невеликий спуск і тягун, після чого відправляться на швидкісний спуск протяжністю 4 км.



Заключні 10 км переважно рівнинні. Заключний кілометр на фініші Інсбрука - в тягун.



Таким чином, організатори запропонували для команд протяжну командну гонку на час з подоланням підйому і швидкісного спуску, прокладену з заходу на схід по долині в Альпах. Довгі прямі ділянки переважно під спуск і слабопересеченной рельєф на перших 40 км дистанції допоможуть командам утримувати швидкість за 60 км / год і приведуть до підніжжя протяжного підйому і подальшого швидкісному спуску. Після підйому і спуску командам залишиться проїхати 10 км рівнини і фінішувати в невеликій тягун.



З огляду на протяжність маршруту, розтягнутість у часі стартують команд, і змініть напрямки руху команд по трасі командної розділки, на підсумкові результати можуть вплинути погодні фактори, такі як вітер і дощ (попередній прогноз на неділю без дощу).



Чоловічі професійні команди стартуватимуть на чемпіонаті світу в складі з 6 гонщиків. Час команди зараховується по четвертому велогонщикові, що перетнув лінію фінішу.



Цього року командної розділки подібної протяжності і рельєфу в Світовому Туре не було. З такою ж відстанню на чемпіонаті світу була розділка у 2013 році (57,2 км), де перемогу здобула Omega Pharma Quick Step.



У складі діючих чемпіонів світу - команда Sunweb: Том Дюмулін (Tom Dumoulin), а також Вілко Келдерман (Wilco Kelderman), Серен Краг Андерсен (Søren Kragh Andersen), Сем Оомен (Sam Oomen), Чед Хага (Chad Haga), Майкл Меттьюс (Майкл Меттьюс). У порівнянні з торішнім складом 1 заміна замість Lennard Kamna буде Чед Хага. Команда здатна поборотися за медалі, але вдатися чи захистити свій титул дізнаємося 23 вересня.



Бельгійська команда Quick Step Floors, яка здобула в цьому році понад 70 перемог, вийде на старт у такому складі: Нікі Терпстра (Niki Terpstra), Боб Юнгельс (Bob Jungels), Ів Лампарт (Yves Lampaert), Каспер Асгрім (Kasper Asgreen), Лауренс де Плюс (Laurens De Plus), Максиміліан Шахманов (Maximilian Schachmann). Команда здатна поборотися за медалі.



Головним фаворитом у боротьбі за золото можна назвати американську команду BMC, яка поїде прощальну командну гонку для даного складу BMC Racing Team, яка здобула численні перемоги в цій дисципліні. Склад команди BMC: Роан Денніс (Rohan Dennis), Даміано Карузо (Damiano Caruso), Патрік Бейвін (Patrick Bevin), Грег Ван Авермат (Greg Van Avermaet), Стефан Кюнг (Stefan Küng) і ТіДжей Ван Гардерен (Tejay van Garderen).





Британська команда Sky в минулому році стала бронзовим призером чемпіонату світу. На старт командної гонки вийдуть: Джонатан Кастровьехо (Jonathan Castroviejo), Джанні Москоне (Gianni Moscon), Василь Кирієнко (Vasil Kiryienka), Оуейн Доулл (Owain Doull), Міхал Квятковський (Michal Kwiatkowski), Іен Стеннард (Ian Stannard). Повторити минулорічний результат буде важко, але топ-5 цілком під силу.

Також поборотися за високі місця можуть Mitchelton - Scott, Movistar, Katusha-Alpecin і інші команди.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 3510765.png (65.9 Kb) · 3973374.jpg (30.3 Kb) · 6080512.jpg (86.5 Kb)
 
GADДата: Неділя, 23.09.2018, 19:07 | Повідомлення # 617
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Річі Порт відмовився від участі в чемпіонаті світу з велоспорту-2018 через хворобу




Річі Порт не прийме участь в чемпіонаті світу-2018 Річі Порт не прийме участь в чемпіонаті світу-2018. Він повинен був стати лідером збірної Австралії в груповій гонці, яка пройде 30 вересня. У прес-релізі збірної Австралії, говориться, що Річі Порт змушений відмовитися від участі в чемпіонаті через респіраторної інфекції верхніх дихальних шляхів, яка почала розвиватися у нього ще на останньому тижні Вуельти Іспанії-2018.



Збірна Австралії, куди увійшли Саймон Кларк, Роан Денніс, Джек Хейг, Кріс Хемільтон, Дем'єн Хаусон, Роберт Пауер і Рорі Сазерленд, обмірковує варіант заміни Річі Порта.



Річі Порт: «Дуже розчарований, що змушений пропустити групову гонку чемпіонату світу, яка була моєю метою в кінці сезону. Я тренувався і виступав, думаючи про чемпіонат. Через те, що недавно я хворів, моя підготовка була далека від ідеальної. Але для маршруті з більш ніж 4600 м підйомів необхідно готуватися якнайкраще. В інтересах збірної команди Австралії краще віддати моє місце комусь ще. Я бажаю всій команді успішного виступу, буду вболівати за них вдома ».



Макс Тесту, лікар команди BMC: «В кінці Вуельти Іспанії у Річі розвинулася інфекція верхніх дихальних шляхів. Йому довелося приймати антибіотики і зупинити тренування. Щоб одужати повністю, йому необхідно провести ще кілька днів без велосипеда. Тому не має сенсу брати його до складу на чемпіонат світу. Річі відновить тренування на наступному тижні. У цьому сезоні він ще зможе взяти участь в гонках ».



Саймон Джонс, головний спортивний директор збірної Австралії: «Річі більше всіх засмучений цим рішенням, він розуміє, що його виступ не зможе відповідати високим очікуванням. Команда дуже багато працювала, складаючи план на гонку. Тепер за тиждень нам треба буде перегрупуватися ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 7950029.jpg (55.2 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 24.09.2018, 10:53 | Повідомлення # 618
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фабіо Ару відмовився від місця в збірній Італії на чемпіонаті світу, Вінченцо Нібалі не впевнений у своїй формі



Фабіо Ару відмовився від участі в груповій гонці чемпіонату світу-2018 з-за погану фізичну форму. На нещодавній класиці Memorial Marco Pantani Ару фінішував передостаннім.

Фабіо Ару: «За минулі кілька тижнів і на недавній гонці я намагався виступити якомога краще напередодні чемпіонату світу. На жаль, моя форма зараз не та, яку б я хотів бачити. Відчуваю, що не виправдаю довіри, якщо займу місце в складі збірної Італії.

Після обговорення з Давіде Кассані (тренером збірної Італії) я вирішив відмовитися від місця в збірній і не брати участь в чемпіонаті світу в Інсбруку.

Мені було боляче приймати це рішення, але воно базується на повазі і любові до «Малья адзурра», до майці збірної Італії. Думаю, що повинен поступитися місцем комусь ще, хто на даний момент знаходиться в кращій формі.

Бажаю всього найкращого моїм колегам, які будуть захищати кольори Італії в Інсбруку ».

Згідно з квотами UCI, Італія може уявити в груповій гонці склад з 8 гонщиків. Після відмови Фабіо Ару Давида Кассані оголосив наступний склад збірної Італії для групової гонки чемпіонату світу-2018: Джанлука Брамбілла, Даміано Карузо, Даріо Катальдо, Алессандро де Маркі, Джанні Москоне, Вінченцо Нібалі, Франко Пелліцотті, Доменіко Поццовіво і Джованні Вісконті в якості запасного.

Вінченцо Нібалі, який повернувся в гонки після перелому хребта, в інтерв'ю Gazzetta dello Sport зізнався, що ще не досяг 100-відсоткової готовності і запропонував в якості капітана збірної Італії Джанні Москоне, який недавно здобув перемогу на Giro della Toscana-2018.

Вінченцо Нібалі: «Відчуваю себе добре, але не супер. Після Вуельти Іспанії з витривалістю у мене все в порядку, але не вистачає того ривка, прискорення, яке може створити просвіт. Можливо, воно повернеться до мене за кілька днів до старту або після того, як сезон закінчиться. Я не в стовідсоткової формі, думаю, зараз досяг відсотків 90 або навіть тільки 80.

Результати показують, що Москоне готовий до важливої ​​ролі, він грає фундаментальну роль у збірній. Так, його можна навіть називати лідером ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4332301.jpg (55.9 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 24.09.2018, 11:05 | Повідомлення # 619
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Команда Quick Step Floors - чотириразовий чемпіон світу в командній гонці



Після перемог у Валькенбург в 2012 році, Флоренції - 2013, Досі 2016, бельгійська команда Quick Step Floors завоювала четвертий титул чемпіонів світу в командній розділці в Інсбруку-2018.

Дистанцію довжиною 62,4 км команда Quick - Step Floors подолала за 1 годину 7 хвилин і 25,94 секунди із середньою швидкістю 55,522 км / ч. На першому відсіченні Каспер Асгрім, Лауренс Де Плюс, Боб Юнгельс, Ів Лампарт, Максиміліан Шахман і Нікі Терпстра поступалися 13 секунд команді Mitchelton - Scott, на другому поступалися 71 соту секунди команді Sunweb. На заключних 17 км команда відіграла відставання. В результаті Quick Step Floors фінішували вчотирьох (Ів Лампарт, Боб Юнгельс, Каспер Асгрім і Нікі Терпстра), випередивши на фініші найближчих суперників, команду Sunweb, на 18 секунд і на 19 секунд команду BMC.

Quick Step Floors стали останніми чемпіонами світу в командній розділці, оскільки з наступного року в цій дисципліні будуть боротися команди національних збірних.

Том Стілс (Tom Steels), спортивний директор команди Quick Step Floors: «Після того, як оголосили маршрут чемпіонату світу, ми на початку року приїхали поглянути на трасу, щоб отримати більше інформації. Потім зробили попередній відбір складу і почали тестувати гонщиків в аеродинамічній трубі. Минулого місяця ми штучно відтворили рівнинну частину дистанції, так як на цій ділянці треба було їхати якомога швидше, але не втрачати занадто багато сил. На цьому тижні ми кілька разів проводили розвідку дистанції.

Гонка була важкою, крім того, ми відчували на собі тиск. Хлопці можуть пишатися собою, тому що в потрібний момент віддали все, проявили чудовий командний дух. Вони потужно проїхали рівнину, а потім на перших 1500 метрів підйому зберегли трохи сил, утримуючи рівну швидкість. Потім вони знову прискорилися і полетіли на узвозі. Сьогодні ми не були основними фаворитами, але саме це робить перемогу особливою ».

Ніки Терпстра: «Після восьми років в команді це був найкращий подарунок, який я отримав сам і віддав команді. Сьогодні нам було дуже важко, але муки того варті. Коли м почули, що всього треті на першому відсіченні, я подумав, як таке можливо, тому що навіть не міг уявити, що хтось міг їхати швидше. Але ми не стали панікувати, тому що до фінішу було ще далеко, було де відіграти час.

Думаю, основна перевага ми добули на узвозі. Величезне спасибі Тому і Куну (Koen Pelgrim), які зробили все можливе, щоб якомога краще підготувати нас до цієї гонки, завдяки чому ми взяли золоті медалі. Це неймовірно, що ми виграли останній випуск командної розділки чемпіонату світу. Шкода, що такий гонки більше не буде, тому що вона особлива ».

Патрік Лефевр, генеральний менеджер команди Quick Step Floors: «Не можу висловити, як я щасливий. Дуже нервували, чекаючи, коли всі команди проїдуть дистанцію. Але потім в одну мить напруга випарувалося, нас захлеснули неймовірна радість і щастя. А то, що деякі гонщики покинуть нашу команду в кінці сезону, зробило цю гонку ще більш хвилюючою. Всі хлопці працювали разом, персонал старався з усіх сил, що приносить величезне задоволення. Це блискучий момент для команди ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0828586.jpg (85.2 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 25.09.2018, 09:19 | Повідомлення # 620
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Понад 200 велосипедистів підкорили Андріївський узвіз у Києві



22 вересня в Києві відбулися змагання Red Bull Володар гори-2018

22 вересня в Києві вже вдруге відбулися унікальні змагання для всіх вело-любителів - Red Bull Володар Горі. Різні види велосипедів, професійні спортсмени та любителі, жінки і чоловіки у віці від 18 років - все в однакових умовах підкорювали крутий Андріївський узвіз. Учасники долали 580 метрів бруківки з набором висоти в 56 метрів.

Red Bull Володар Горі - це динамічні велогонки, головна особливість яких в тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb і інші - на чому завгодно можна випробувати свої сили, взяти нову вершину і стати повноправним Володарем Гори. Цього року Андріївський узвіз намагалися підкорити навіть на вітчизняному легендарному байці «Україна»!

Відкрила велозмагання всесвітньо відома українська велогонщиця і Чемпіонка Кубка світу з маунтинбайку 2017 - Яна Беломоїна. Подія також відвідала відома легкоатлетка і Red Bull спортсменка Юлія Левченко.

Щоб дійти до перемоги, потрібно було пройти шлях від кваліфікаційного заїзду, через 1/4 і півфінал, і, нарешті, фінальні заїзди серед чоловіків і жінок, які проходили вже по вечірньому Андріївському узвозу.

Переможця серед чоловіків і жінок визначили за результатами кращого часу в фіналі змагань. Як серед чоловіків, так і серед жінок в цьому році зафіксовано нові рекорди часу в порівнянні з торішніми результатами.

Переможцем серед чоловіків, з результатом в 01: 29: 6, став киянин Віталій Зубченко:

«Дуже важка гонка, нібито і маленька, але заїхати сюди дуже складно. І суперники все готувалися цілий рік. Того року це було перше змагання, все спробували, а в цьому році все вже готувалися на 100%. Тому було дуже важко здобути перемогу. Я навіть не розраховував, мій результат у фіналі вже був максимальним ».

Серед жінок з часом 01: 58: 6 звання Володарки гори підтвердила Крістіна Конвісарова, яка вже вдруге стає переможницею Red Bull Володар Горі:

«Було дуже важко, тому що я тренувалася менше, ніж в минулому році. Їхала на все, і намагалася залишити сили на фінал, що не оглядалася, і приїхала. У наступному році буду брати участь знову. Головне - не боятися брати участь, реєструватися і спочатку не дивитися на результат, а намагатися отримувати задоволення від процесу. Тому що сьогодні я знала, що не дуже готова і не була впевнена в результаті, але намагалася кожну хвилину отримувати задоволення від процесу, а потім буде що буде ».


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 9853008.jpg (76.7 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 25.09.2018, 09:36 | Повідомлення # 621
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Філіп Жільбер здобув першу перемогу в 2018 році, повернувшись через два місяці після травми




Всупереч прогнозам лікарів, які сумнівалися, що Філіп Жільбер взагалі зможе взяти участь в змаганнях в цьому сезоні, 36-річний бельгійський гонщик команди Quick Step Floors зумів не тільки повернутися в гонки, але і здобути перемогу всього через два місяці після серйозної травми коліна, отриманої під час падіння на 16-му етапі Тур де Франс-2018.



Тріумфальне повернення Філіпа Жильбера відбулося на класиці Grand Prix d'Isbergues-2018. Він атакував на перших же кілометрах дистанції, а потім, коли розрив між відривом і пелотоном скоротився до двох хвилин, провів ще дві атаки, випередивши в підсумку на фініші Крістофа Лапорта (Cofidis).

Філіп Жільбер: «Чесно кажучи, перші дні після падіння були важкими. Фахівці сказали, що травма виглядає погано, що знадобиться багато часу для відновлення. Багато хто навіть говорили, що мій сезон закінчений, що мені треба думати про 2019. Але я не хотів цього чути, прагнув довести, що вони не праві. Тому я день і ніч працював, щоб повернутися. І це буквально - я прокидався вночі і починав робити вправи.



Я зміг покинути лікарню всього через два дні, тому що орендував всі матеріали, які вони використовували для мого відновлення. Завдяки цьому я зміг побудувати реабілітаційний центр прямо у себе вдома, працювати в більш спокійній атмосфері з моєю командою, що було дуже важливо для мого повернення.



Я наполегливо працював кожен день, не втрачаючи оптимізму, завдяки чому через три тижні знову сів на велосипед. Спочатку крутив педалі по півтори години. По правді кажучи, біль тоді ще відчувалася, я міг проїхати не більше 20 км, але з кожним днем ​​мені ставало все краще. Я не продавлював з усієї сили, їхав легко. Через тиждень я зміг виїжджати вже на два з половиною години. На третьому тижні я, нарешті, зміг нормально тиснути на педалі і з полегшенням відчував, що біль пішла. Мої показники були цілком хорошими.



Я повернувся на Grand Prix d'Isbergues, гонці, з якої почався мій перший сезон в професіоналах 15 років тому.



Після падіння мені говорили, що я повинен бути щасливий, якщо взагалі повернуся на велосипед через чотири місяці. А я повернувся через два і здобув першу в цьому сезоні перемогу.

Я поставив собі за мету виграти гонку в останній частині сезону. Знаю, що це безумство, і 99% гонщиків були б задоволені просто повернутися, але я вірив, що зможу виграти.



Погода під час гонки була жахливою, особливо в фіналі, коли температура впала. Але я відчував себе відмінно, був повністю впевнений в собі. Коли ми з Лапорта атакували, то набрали перевага на слизьких дорогах під дощем, на підступних поворотів, де пару раз довелося пройти на межі. На останніх кілометрах, бачачи, що Флоріан Сенешаль нас наздоганяє, я зміг зберегти трохи сил. У фіналі відчував, що не можу програти.



Я дуже щасливий, що в цей фантастичний для команди рік теж зміг відчути смак перемоги. Зараз з нетерпінням чекаю, що принесе мені фінальна частина сезону. У цій команді немає нічого неможливого, і це ви бачите на моєму прикладі! У цей день наша команда здобула дві перемоги - в Інсбруку і тут. Просто фантастика, бути частиною «Зграї вовків».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 6111684.jpg (68.4 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 25.09.2018, 09:41 | Повідомлення # 622
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Варран Барге замінить П'єра Роллана в складі збірної Франції в груповій гонці чемпіонату світу-2018




П'єр Роллан (Pierre Rolland) відмовився від участі в груповій гонці чемпіонату світу-2018 через бронхіт. У складі збірної Франції його замінить варрау Барге (Warren Barguil). Сиріл Гімар (Cyrille Guimard), головний тренер французької збірної представив наступний склад з восьми гонщиків: Жуліано Алафіліпп. Тібо Піно, Роман Барді, Тоні Галлопан, Руді Молар, Антоні Ру, Олександр Женьє і варрау Барге.



П'єр Роллан: «Стан мого здоров'я не дозволяє мені гідним чином представити Францію на чемпіонаті світу-2018 в Інсбруку. Мені було важко прийняти це рішення, але я повинен бути чесним з собою, товаришами по команді. Бажаю всього найкращого збірної в Інсбруку, сподіваюся, що додому у валізах наступної неділі вони відвезуть одну чемпіонську майку або навіть кілька ».



В інтерв'ю L'Équipe Сиріл Гімар сказав, що у П'єра Роллана сильний бронхіт, через якого він не зміг завершити інтенсивну підготовку.



Варрау Барге: «Перш за все, я подумав про П'єра Роллана. Сиріл Гімар подзвонив мені і попросив замінити його. Хочу подякувати йому за те, що в мене повірили ».



На нещодавній гонки Гран-прі Валлонії-2018 варрау Барге зайняв 3-е місце, а на перегонах «Меморіал Марко Пантані» увійшов до топ-10.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 9582340.jpg (30.6 Kb)
 
GADДата: Середа, 26.09.2018, 22:45 | Повідомлення # 623
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Роан Денніс - чемпіон світу, Том Дюмулін і Віктор Кампенартс - призери в індивідуальній гонці на час-2018




Чинний чемпіон Австралії в гонці з роздільним стартом Роан Денніс став переможцем індивідуальної гонки на чемпіонаті світу 2018 року. Дистанцію з Раттенберг до Інсбрука протяжністю 52,1 км 28-річний австралійський гонщик подолав за 1 годину 3 хвилини 2 цілих і 57 сотих секунди з середньою швидкістю 49,585 км / год.



Роан Денніс лідирував на всіх проміжних відсічення по дистанції гонки і по ходу дистанції випередив, що стартував перед ним іспанця Джонатана Кастровьехо, який фінішував у підсумку 6-м, і білоруса Василя Кирієнко, який став в результаті 9-м.



Чинний чемпіон світу, 27-річний голландський велогонщик Том Дюмулін не зміг захистити свій титул, в третій раз у своїй кар'єрі став срібним призером чемпіонату світу в індивідуальній гонці на час. У підсумку він програв Роану Деннису 1 хвилину 21 секунду.



Бронзовим призером чемпіонату світу в індивідуальній гонці на час став діючий чемпіон Європи в гонці з роздільним стартом бельгієць Віктор Кампенартс (Victor Campenaerts), який поступився Тому Дюмуліну 53 сотих секунди.



Роан Денніс став другим після Майкла Роджерса австралійцем, який надів райдужну майку чемпіона світу в обробленні. Кращим результатом Денніса в hjplskws на чемпіонаті світу до цього було 5-е місце, зайняте ним в 2014 році.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0363763.jpg (43.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 27.09.2018, 19:38 | Повідомлення # 624
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Стали відомі господарі найближчих чемпіонатів світу з велоспорту

Один з турнірів прийме Туркменістан



Керуючим комітетом Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) були названі господарі 18 майбутніх чемпіонатів світу з велоспорту в шести різних дисциплінах, повідомляє aroundtherings.com.

Так, світова першість з велоспорту на шосе в 2020 році прийме Швейцарія, а в 2021 - бельгійська Фландрія. У 2024 році чемпіонат буде об'єднаний з змаганнями по паравелоспорту і знову пройде в Швейцарії. Рішення, щодо міст, візьмуть трохи пізніше.

Що цікаво, чемпіонат світу з велоспорту на треку в 2020 році, вперше в своїй історії, прийме Туркменістан, змагання відбудуться в місті Ашхабад.

А ось чемпіонат світу з маунтинбайку в 2021 році, відбудеться в італійському Валь-ді-Соле, у 2022 - його прийме французький Ле Же, а в 2024-м - Андорра.

Також, в 2021 році пройде чемпіонат світу з велоспорту в категорії «ВМХ», кото прийме голландський місто Папендале.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 4918371.jpg (42.0 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 28.09.2018, 12:12 | Повідомлення # 625
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ремко Евенепул - чемпіон світу-2018 в індивідуальній та груповій гонці




18-річний бельгійський гонщик Ремко Евенепул (Remco Evenepoel) став чемпіоном світу-2018 в обробленні і груповій гонці серед юніорів.



27,7 км індивідуальну гонку на час бельгійський гонщик проїхав із середньою швидкістю 49.979 км / год, випередивши на 1 хвилину 23 секунди свого найближчого суперника, австралійця Лукаса Плаппа (Lucas Plapp).



У груповій гонці йому довелося скорочувати двохвилинний відставання від лідерів після того, як він потрапив в завал і довго чекав заміни колеса. Але це не завадило Ремко Евенепулу не тільки наздогнати групу, а й атакувати. На фінальному колі Ремко Евенепул перебував у відриві разом з німецьким гонщиком Маріус Майхофером (Marius Mayrhofer). У них було близько хвилини переваги щодо найближчих переслідувачів. За 19 км до фінішу Ремко Евенепул атакував і поїхав від свого попутника. За 1,5 км до фінішу у бельгійського гонщика в запасі було півтори хвилини. Він взяв золото чемпіонату світу-2018 в груповій гонці серед юніорів, фінішувавши в поодинці. Він переступив лінію фінішу з велосипедом, піднятим над головою.



Його попутник по відриву Маріус Майхофер фінішував другим, а трійку призерів чемпіонату світу-2018 замкнув італійський гонщик Алессандро Фанчеллі (Alessandro Fancellu).

Ремко Евенепул: «Я приїхав в Інсбрук на розвідку три тижні тому. Мені сподобалася і хороша погода, і те, що на дорогах майже не було вибоїн. Маршрут оброблення був одним з кращих в моїй велосипедної кар'єрі. Я дуже багато працював, щоб стати чемпіоном світу. Мені не хочеться, щоб мене називали новим Едді Меркс. Хочу бути новим мною.



Я дуже щасливий. Взагалі-то, я впав в найбільш невдалий момент перед підйомом. Це було дурний завал, тому що стався на широкій рівній дорозі. Пелотон юніорів більш нервовий. Навіть в нейтральній зоні падали.



Механік не бачив, що я впав. Інший хлопець з нашої команди, який впав, змінився колесом з ще одним гонщиком. Але я не панікував, хоча мені довелося чекати близько двох хвилин, поки мені поміняють колесо.



І довелося дуже постаратися, щоб повернутися. Коли ж я приїхав в першу групу, попереду в цей момент перебувало всього двоє гонщиків, а за ними ще двоє. Але це не було проблемою, тому що попереду чекали два підйому на місцевих колах. Зі мною залишився один товариш по команді, Ілан Ван Вілдер (Ilan Van Wilder), який чудово відпрацював в підйомі. Він просто задавав швидкість і наздогнав хлопців, які перебували в 35 секундах. Потім атакував американець, а я просто сів за ним, а за мною поїхали ще двоє гонщиків. Я відмінно пройшов спуск, де майже скинув тих двох, які сиділи за мною, але німецький гонщик повернувся після того, як проїхали коло.



Я знав, що зможу скинути хлопця з німецької збірної, тому що він не міг втриматися зі мною. Він сказав мені, що не зможе їхати зі мною, а потім попросив мене довезти його до фінішу. Він сказав, що дасть мені виграти, але я не дурень. У будь-якому випадку я хотів фінішувати в поодинці і знав, що зроблю, коли виграю. Я хотів закінчити сезон так само, як почав його на Кюрне-Брюссель-Кюрне, підняти над головою велосипед, що я і зробив.



Я приїхав сюди, щоб виграти два титули. Ось це сезон! »





Сезон 2018 року - перший повний сезон Ремко Евенепула в шосейному велоспорті, за який він уже зібрав значний список перемог - став чемпіоном Європи-2018 в обробленні і груповій гонці, виграв класики Kuurne-Brussels-Kuurne, Course de la Paix, Trophée Centre Morbihan, GP General Patton, а також став абсолютним чемпіоном Бельгії серед юніорів.



У 2019 Ремко Евенепул почне виступати в команді Світового туру Quick Step Floors, з якою підписав дворічний контракт. Бельгійський гонщик вже познайомився з командою. В кінці минулого року його запрошували в другій зимовий тренувальний табір команди в Іспанії.

Ремко Евенепул: «Я почав займатися велоспортом в минулому році, в квітні. До цього катався тільки на маунтинбайке, коли закінчувався сезон у футболі. Я грав за «Андерлехт» і національну збірну як півзахисник. Це вимагає хорошої форми, тому що треба було багато бігати. На велоспорт я переключився, коли дехто захотів засунути мене в футболі, до того ж я почав втомлюватися від футболу. Мені хотілося спробувати щось нове, щоб знову запалити пристрасть до спорту. Я сказав батькам, що хочу вибрати велоспорт, відразу взяв велосипед батька і поїхав на тренування. Потім, через тиждень, ми купили мені старий велосипед. На ньому я проїхав свою першу велогонку і зрозумів, що мене захопив велоспорт ».



Патрік Лефевр, генеральний менеджер команди Quick Step Floors: «Батько Ремко - колишній професійний велогонщик. Ми з минулого року уважно стежили за прогресом і результатами Ремко. Його батьки повірили нам, що мене радує, але також накладає на нас відповідальність. Ми повинні обережно допомагати йому рости, навчити всіх деталей і тонкощів. Йому треба відкрити для себе, що являє собою світ професійного велоспорту, причому робити це поступово.



Ми вважаємо своєю місією розвивати чемпіонів завтрашнього дня. Це наша філософія, то, у що ми віримо, над чим працюємо з усією душею.



Ремко знає, він бачив це, що ми однаково звертаємося з усіма гонщиками команди. Він знає, що і нео-про, і досвідчені відбулися гонщики отримують у нас однакове увагу від персоналу, тому що ми сім'я, а не фабрика ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0636717.jpg (59.7 Kb)
 
GADДата: Субота, 29.09.2018, 10:50 | Повідомлення # 626
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Петер Саган залишається в команді BORA - hansgrohe до кінця 2021 року




28-річний словацький гонщик Петер Саган напередодні групової гонки чемпіонату світу-2018, де збирається захищати свій титул чемпіона, продовжив контракт з командою BORA - hansgrohe до кінця 2021 року.

Разом зі словацьким гонщиком до 2021 року контракти продовжили: його брат, 29-річний Юрай Саган, 24-річний словацький гонщик Ерік Башка (Erik Baska), 33-річний польський гонщик Мацей Боднар (Maciej Bodnar), 31-річний італійський гонщик Даніель Осс (Daniel Oss) і 35-річний німецький гонщик Маркс Бургхардт (Marcus Burghardt).



До кінця 2020 року в команді продовжать виступати австрійські гонщики: 26-річний Патрік Конрад (Patrick Konrad), 24-річний Грегор Мюльбергер (Gregor Mühlberger), 26-річний Лукас Пёстльбергер (Lukas Pöstlberger) і 24-річний Фелікс Гроссхартнер (Felix Großschartner) .





Петер Саган: «Я радий залишитися в команді до кінця 2021 року. Це рішення далося мені легко, хоча мій поточний контракт закінчувався в кінці наступного року. Я насолоджувався двома чудовими сезонами з цією командою і мені не хотілося б переходити кудись ще, тому що мені було надано таку велику довіру, навіть у найважчі моменти в мене вірили і підтримували. Упевнений, найближчими роками в BORA-hansgrohe будуть такими ж результативними, як і перші два ».



Ральф Денк, менеджер команди BORA - hansgrohe: «Завдяки головним спонсорам команди - компаніям BORA і hansgrohe, які продовжили з нами контракти раніше в цьому сезоні, у нас є щаслива можливість будувати плани в довгостроковій перспективі. Петер - зірка велоспорту. Він не тільки успішний велогонщик, а й справжній посол бренду навіть за межами нашого спорту. Зрозуміло, чому ми заздалегідь перепідписали з ним контракт. Для нас задоволення працювати з Петером.



Йде наш другий сезон в Світовому турі, і разом з Петером ми досягли значних успіхів. Перемога Петера на Париж-Рубе, звичайно, стала справжньою кульмінацією. Але ми все ще націлені прогресувати далі. Ми продовжуємо будувати амбітні плани, в яких можемо розраховувати на Петера, який обдарований неймовірно рідкісним талантом.



Поки до нього прикута вся увага і інтерес засобів масової інформації та громадськості, молоді гонщики нашої команди мають можливість спокійно розвиватися. Наприклад, Патрік Конрад, Паскаль Акерман і Емануель Бухман в цих умовах працюють дуже продуктивно. Думаю, ми на правильному шляху. Ми продовжуємо рости як команда, а Петер Саган залишається основою цього процесу ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 9580330.jpg (92.0 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 01.10.2018, 19:47 | Повідомлення # 627
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Анна ван дер Брегга завоювала золото чемпіонату світу-2018 в груповій гонці, вигравши з одиночного відриву



Нідерландська велогонщиця, дійсна олімпійська чемпіонка, Анна ван дер Брегга (Anna van der Breggen) здобула перемогу в груповій гонці чемпіонату світу-2018 з велоспорту на шосе. Чотириразова переможниця жіночої версії Флеш Валлон, дворазова переможниця жіночої Джиро д'Італія, дворазова переможниця Льєж-Бастонь-Льєж, вона атакувала за 40 км до фінішу і випередила найближчу суперницю, австралійську гонщиця Аманду Спратт на 3 хвилини 42 секунди. Аманда Спратт (Amanda Spratt) взяла срібну медаль у груповій гонці, а бронзу завоювала італійська велогонщиця, чемпіонка світу в груповій гонці 2009 року, Тетяна Гудерцо (Tatiana Guderzo).

Анна ван дер Брегга: «Коли в перший раз побачила коло маршруту, мені він дуже сподобався. Весь сезон я побудувала так, щоб в цей час року залишитися свіжішою, ніж зазвичай. Я пропустила кілька гонок, в тому числі Джиро д'Італія, де виграла в минулому році. Замість шосейного велоспорту трохи займалася на маунтинбайке. Чим ближче підходив старт гонки, тим більше відчувала тиск, і це стан тривав досить довго. Сьогодні вранці я, нарешті, відчула, що скоро зможу розслабитися.

Мені і Аннемік ван Флётен (Annemiek Van Vleuten) допомагала неймовірна команда. Ми з нею ділили лідерство, але вона впала. Аманда Спратт першої поїхала у відрив. Ми знали, що вона хороший гірник, але наша реакція була ідеальною. Я змогла продовжити гонку і боротися за перемогу.

Я не знала, якими були розриви, тому до самого фінішу не вірила, що буду чемпіонкою світу. Я просто їхала якомога швидше. Перед тим, як атакувати, сумнівалася, чи не зарано їхати однієї. Але раз поїхала, треба було до кінця використовувати цю можливість. Знаю, як важко виграти чемпіонат світу, тому я дуже щаслива.

Коли перетинала фінішну лінію, полегшення було величезним. Нарешті, у мене все спрацювало на чемпіонаті світу.

Мені дуже сподобалося тут, в Інсбруку. Я просто люблю гори. Мені сподобалися тутешні жителі, вони були такі щасливі приймати чемпіонат світу. Вони доклали зусиль, щоб зробити чудове змагання. У мене вдома немає гір, а Інсбрук недалеко від Нідерландів. Це відмінне місце для тренувань. Я повернуся сюди ».

Аманда Спратт: «Звичайно, я щаслива, що виграла срібну медаль. Можу цим дуже пишатися. Австралійська команда зробила все, щоб захистити мене на перших колах. Коли я атакувала, то очікувала, що голландські гонщиці перекладуть. Так і вийшло. Анна ван дер Брегга мене наздогнала. Я просто постаралася триматися у неї на колесі якомога довше, але трохи в цьому помилилася. Можливо, мені треба було трохи довше залишатися з нею, але вона їхала сьогодні зовсім на іншому рівні. Вона була така сильна ...

Я рада, що принесла команді медаль. Вони допомагали мені з тих пір, як було названо склад сбороной. Я вдруге їду гонку в Австрії. 13 років тому в цій країні я брала участь в чемпіонаті світу серед юніорів на треку і шосе. У минулому році, в жовтні, я приїхала сюди, щоб розвідати трасу. Мені сподобалася природа і пейзажі Тіролю ».

Тетяна Гудерцо: «Лідером нашої команди була Еліза Лонго Боргини, і ми не змінювали стратегію. Я хотіла проїхати гонку, працюючи на команду, і показати хороший результат. Так і вийшло. Анна ван дер Брегга не потребує представлення. Вона головний суперник, і якщо вона виграє, це означає, що вона непереможна.

Я не очікувала, що виграю медаль. Сподівалася, що збірна Італії добре проїде і візьме медаль, але, чесно, не думала, що медаль буде у мене. У мене був важкий сезон, я втратила дідуся, багато обставини перешкодили мені бути в найкращій формі. Але тренер збірної Діно Савольдо знав, як сильно мені хотілося бути в складі збірної, знав, що я готова померти за команду. Він також бачив, як багато я працювала останні шість тижнів, хоча результатів показати не могла.

За два кола до фінішу у мене були судоми, думала, що випаду з групи. Але я втрималася, щоб переконати моїх товаришів по команді продовжувати боротьбу. Коли атакувала канадська гонщиця, я знала, що мені треба допомогти команді і почала закривати атаку. До самого фінішу мені було важко - я вмирала знову і знову на кожному кілометрі, поки боролася за бронзу, але це було того варте ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 5360512.jpg (62.4 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 01.10.2018, 19:58 | Повідомлення # 628
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Том Дюмулін: «Коли добрав відрив, не залишилося сил боротися за подіум»



27-річний нідерландський гонщик Том Дюмулін (Tom Dumoulin) залишився за крок від подіуму, фінішувавши 4-м в груповій гонці чемпіонату світу-2018 в Інсбруку. На дистанції довжиною 258 км з проходженням дев'яти підйомів вирішальним став фінальний, 9-й підйом Хёттінгер Хёлль (Höttinger Höll) з ділянкою, де градієнт досягав 28%. Саме на цьому підйомі вирішальну атаку зробив канадець Майкл Вудс, з яким поїхали іспанський гонщик Алехандро Вальверде і французький гонщик Роман Барді. Том Дюмулін зумів добрати трійку лідерів за 1,5 км до фінішу, він не зміг в фіналі поборотися за призові місця, залишившись без медалі.

Том Дюмулін: «Коли я добрав першу трійку, у мене зовсім не залишилося сил боротися за подіум. Було прикро, але, гадаю, все було гранично чесно. Я не зміг поїхати за ними вже на підйомі. Як тільки їх наздогнав, спочатку подумав, що треба атакувати. Але на це у мене не було сил. Я трохи відновився і спробував виїхати за кілометр до фінішу. Але Вальверде відреагував негайно. І тоді я зрозумів, що, швидше за все, гра закінчена, тому що під час спринту я навіть не зміг втриматися у них на колесі.



Якби я поїхав за ними на підйомі, то у мене могли початися судоми, і щоб їх уникнути, я пройшов підйом своєю швидкістю. Адже коли на ділянці з 28% починаються судоми, то подолати підйом було б ще важче. Я міг їх бачити попереду, так що знав, що розрив не надто великий. У мене був шанс повернутися, якщо шалено швидко проїхати спуск. Я так і зробив, але цей спуск теж забрав у мене багато енергії.



Я був четвертим на вершині, четвертим на фініші, так що цей результат прекрасно відображає ситуацію в гонці ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4116101.jpg (44.6 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 01.10.2018, 20:17 | Повідомлення # 629
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Роман Барді і Майкл Вудс про груповій гонці чемпіонату світу-2018




Чоловіча групова гонка одного з найбільш гірських чемпіонатів світу зважилася на фінальному з дев'яти підйомів, 3-кілометровому підйомі Хёттінгер Хёлль (Höttinger Höll), «пекельної» горе за 10 км до фінішу. Атака 31-річного канадського гонщика Майкла Вудса стала вирішальною. За ним змогли поїхати лише 27-річний французький гонщик Роман Барді і 38-річний іспанський гонщик Алехандро Вальверде.

Трійку лідерів за 1,5 км до фінішу добрав голландський гонщик Том Дюмулін. Але в спринті Алехандро Вальверде був сильнішим за своїх суперників, взявши золото чемпіонату світу-2018 в чоловічій груповій гонці. Роман Барді перетнув фініш другим, ставши срібним призером, Майкл Вудс завоював бронзову медаль.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4317571.jpg (94.1 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 01.10.2018, 20:50 | Повідомлення # 630
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Алехандро Вальверде піднявся на найвищу сходинку подіуму в груповій гонці чемпіонату світу-2018 в Інсбруку






122-я перемога 38-річного іспанського гонщика Алехандро Вальверде стала найзначнішою в його кар'єрі. Вперше він став призером чемпіонату світу в груповій гонці в 2003 році, взявши тоді срібну медаль. Він повторив успіх в 2005, потім чотири рази ставав бронзовим призером. І ось через 15 років Алехандро Вальверде, нарешті, піднявся на найвищу сходинку подіуму, ставши чемпіоном світу-2018 в груповій гонці.



Він увійшов до п'ятірки найбільш вікових гонщиків в історії велоспорту, котрі здобували перемоги в груповій гонці чемпіонату світу поряд з Фаусто Коппи (33 роки), Маріо Чіпполліні (35 років), Станом Окерсом (35 років) і Йопом Зутемельком (38 років).



Переможець Вуельти Іспанії, чотириразовий переможець класики Льєж-Бастонь-Льєж, п'ятикратний переможець Флеш Валлон, дворазовий переможець Класики Сан-Себастьяна, триразовий переможець Вуельти Каталонії, дворазовий переможець критериумом Дофіне, переможець Туру Країни Басків і 15 етапів Гран-турів, він також став сьомим в історії велоспорту гонщиком (після Андре Даррігада (Andre Darrigade), Тео Мідделькампа (Theo Middelkamp), Ферді Кюблер (Ferdi Kubler), Феліче Джімонді (Felice Gimondi), Джузеппе Саронно (Giuseppe Saronni) і Морено Аржентіна (Moreno Argentin), що володіють усіма т ремя медалями чемпіонату світу.



До того ж свою перемогу Алехандро Вальверде здобув через 15 місяців після складного перелому, отриманого в результаті падіння на 1-му етапі Тур де Франс-2017.



Лідер збірної Іспанії, Алехандро Вальверде вийшов в гонці вперед саме тоді, коли почалися вирішальні атаки на фінальному 3-км підйомі за 10 км до фінішу. Лише семеро гонщиків залишилися попереду на цьому підйомі - Міхаель Вальгрен, Жуліано Алафіліпп, Роман Барді, Тібо Піно, Джанні Москоне, Майкл Вудс і Алехандро Вальверде. Алафіліпп і Москоне не змогли витримати швидкість цієї групи.



Атака Майкла Вудса сформувала вирішальний відрив дня, який за 1,5 км до фінішу добрав голландський гонщик Том Дюмулін. Але Вальверде, який почав спринт з першої позиції, не дав себе обійти суперників.



Першою гонкою Алехандро Вальверде в райдужній майці чемпіона світу-2018 стане класика Ломбардія, яка пройде 13 октбяря.

Алехандро Вальверде: «Не можу повірити. Я так довго боровся за цю перемогу. Це моя найбільша перемозі в кар'єрі, до якої йшов всі ці роки. Я так часто залишався зовсім близько від неї, так багато разів. У мене було шість медалей, але жодної золотої. Навіть подумав, що ніколи не зможу стати чемпіоном світу.



Багато разів розмірковував, але прийшов до висновку, що перемога на чемпіонаті ніколи не була для мене нав'язливою ідеєю. Я просто завжди ставив завдання проїхати чемпіонат добре, розуміючи, що виграти важко, а ще важче домогтися перемоги, коли являєшся одним з фаворитів. Я майже здався перед цими фактами, але сьогодні все зійшлося - ми прекрасно проїхали командою, погода була відмінною, що дуже допомогло нам. Все, про що міг тільки мріяти, стало реальністю. Я думаю про сім'ю, про тих, хто завжди підтримував мене, про всіх, хто за мене радий. Навіть багато моїх суперники підходили мене привітати після фінішу. Всім вам спасибі.



Перш за все, хочу подякувати моїх товаришів по збірній Іспанії за їх приголомшливу роботу. Вони допомогли мені не втратити спокою, всі вони багато зробили задля цього успіху. Думаю, нам дуже допоміг тренувальний табір в Сьєрра-Неваді, який ми провели на минулому тижні. Ми змогли створити міцні взаємини, стати сім'єю, що вплинуло на те, як ми вели гонку. Всі були гранично сконцентровані в кожен момент гонки. Моя робота полягала в тому, щоб «просто» бути в потрібний час в потрібному місці, знайти момент, коли я зміг би атакувати, спрінтовать і виграти. Решта для мене зробила команда. Я знав, що не можу їх розчарувати, що повинен віддати все заради них.



Коли побачив, що Дюмулін приїхав і сів за нами, подумав, що хтось із нас втратить медаль, тому що це був ще один сильний суперник. З ним складно боротися, тому що він може застати зненацька атакою здалеку.



Звичайно, я б вважав за краще знаходитися перед на другий або третій позиції, щоб контролювати моїх суперників. Але я йшов першим, просто вирішив не зупинятися, лише злегка зменшив швидкість, щоб зберегти щось в ногах для фінального спринту.



Спринт був дуже довгим. Мені довелося взяти на себе повну відповідальність, коли побачив, що вони нічого не роблять. Я контролював реакцію суперників до самого фінішних банерів. За 350 м подумав, що пора, що треба атакувати і не чекати, як це зробить хтось ще. Я глянув на них з-під сідла, бачив, що вони поруч, але не зможуть мене обійти.



Потім мене захлиснули емоції, я заплакав, бо став чемпіоном світу.



Всі результати після падіння в Дюссельдорфі на Тур де Франс вважаю справжнім подарунком. Я боявся, що мені доведеться завершити кар'єру. Чи не був упевнений, що відновлюсь, але я зміг повернутися в гонки в хорошій формі.



За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 2997750.jpg (53.6 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх