Вівторок, 23.04.2024, 18:26
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: Понеділок, 02.07.2018, 13:51 | Повідомлення # 586
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З Фрума зняли звинувачення у вживанні допінгу



UCI припинив розслідування відносно 4-кратного переможця Tour de Франке

Британський велогонщик Кріс Фрум визнаний невинним в порушенні антидопінгових правил. Про це повідомляє ВВС.

Міжнародний союз велосипедистів (UCI) відмовився від претензій до 4-кратному переможцю Tour de France.

Раніше велогонщик підозрювався в незаконному вживанні заборонених речовин. В аналізах сечі 33-річного спортсмена виявили сальбутамол, рівень якого в два рази перевищував норму. Порушення було зафіксовано після перемоги британського атлета на Vuelta.

Фрум ж свою провину заперечував, оскільки сальбутамол входить до складу його ліків від астми, на які у нього були медичні виключення.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 4751718.jpg (73.2 Kb)
 
GADДата: Середа, 04.07.2018, 18:53 | Повідомлення # 587
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Директор Tour de France: «Фрума необхідно було усунути»



Прюдомм вважає, що UCI потрібно поміняти правила на час розслідувань

Директор велобагатоденки Tour de France Крістіан Прюдомм заявив, що Кріса Фрума треба було усунути від змагань на час розслідування. Слова Прюдомма наводить AFP.

«Вважаю, правила потрібно змінювати, щоб вони задовольняли вимогам спортсменів. У таких справах, як випадок з Фрум, обов'язково має бути введені тимчасове відсторонення на час розслідування. Це допомогло б уникнути зайвих підозр і сумнівів ».
Нагадаємо, що 33-річний Фрум підозрювався в незаконному вживанні заборонених речовин. В аналізах сечі 33-річного спортсмена виявили сальбутамол, рівень якого в два рази перевищував норму.

Сам же британець провину заперечував, оскільки цей препарат входив до складу ліків від астми, на яке у нього були медичні виключення.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 3711543.jpg (85.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 04.07.2018, 18:58 | Повідомлення # 588
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрум: «Все думали, що я дійсно приймав допінг»



Британець зізнався, що відкриття справи по допінгу було гіршим кошмаром для нього

Британський велогонщик Кріс Фрум підкреслив, що дотримувався всіх антидопінгових правил. Слова британця призводить The Times.

«Новина про відкриття справи стала одним з найгірших кошмарів для мене. Ти все робиш правильно, а потім опиняєшся в такій жахливій ситуації. Я відразу ж поліз в Інтернет, щоб більше дізнатися про сальбутамол і допустимих нормах його концентрації.
Найгірше було бачити, як інші помилялися на мій рахунок. Всі думали, що я дійсно приймав допінг. Всі говорили, що норма перевищена в два рази, а насправді - на 20%. Потім були чутки про угоду з UCI, але цього не було. Я боровся, щоб очистити своє ім'я ».


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 4130403.jpg (47.3 Kb)
 
GADДата: Середа, 04.07.2018, 19:01 | Повідомлення # 589
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В Sky підтвердили, що Фрум вживав сальбутамол на Giro d'Italia-2018



Але це не заборонено

Команда Sky опублікувала дані про підготовку свого гонщика Кріса Фрума до Giro d'Italia-2018. Про це повідомляє ВВС.

У документах розповідається про дієту британця, його силових показниках під час гонки, а також про стан організму.

В Sky повідомили, що, незважаючи на допінговий скандал, Фрум вживав сальбутамол під час Giro d'Italia-2018. Британець боровся з симптомами астми. При цьому, гонщик не оформляти ніяких терапевтичних винятків, оскільки сальбутамол не вимагає TUE в разі вживання через інгалятор.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 6292560.jpg (39.9 Kb)
 
GADДата: Середа, 04.07.2018, 19:03 | Повідомлення # 590
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дюмулен: «Після справи Фрума багато вболівальників відвернуться від велоспорту»



Переможець Giro d'Italia-2017 незадоволений тим, як проводилося розслідування

Голландський гонщик Team Sunweb Том Дюмулен заявив, що допінговий скандал навколо Крістіфера Фрума завдав шкоди репутації велоспорту. Слова переможця Giro d'Italia-2017 наводить AFP:

«Його ім'я тепер чисто - добре. Але як все це розслідувалася - це був просто хаос. Це не те, що потрібно зараз велоспорту. Це впливає на нашу репутацію. Багато вболівальників відвернуться від велоспорту після цього. І справа не в Фрум, а в тому, як все це розвивалося ».


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 3255702.jpg (56.3 Kb)
 
GADДата: Субота, 07.07.2018, 21:32 | Повідомлення # 591
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Зірка українського велоспорту претендує на пост глави Федерації



Ярослав Попович хоче використовувати досвід, який він отримав в команді Світового туру

Кращий молодий гонщик Tour de France-2005, а нині спортивний директор американської команди Світового туру Trek-Segafredo українець Ярослав Попович погодився на пропозицію Львівської обласної федерації велосипедного спорту (ЛОФВС) подати його кандидатуру на пост президента Федерації велоспорту України. Про це повідомляє прес-служба велогонщика.

Позачергова конференція ФВУ відбудеться 20 липня 2018 року в Києві.

3 липня на засіданні Львівської обласної федерації велосипедного спорту Попович був обраний віце-президентом ЛОФВС. Також Ярослав звернувся із запитом до юридичного департаменту Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), чи може він суміщати роботу в Trek-Segafredo з роботою в Федерації велоспорту України. Юридичний департамент UCI відповів, що ніяких заборон в цьому плані не існує. Ідентичний відповідь Попович отримав і від ФВУ.

Сам Попович зазначив, що набрався чимало досвіду в команді Світового туру і тепер хоче передати його Україні:

«Я вдячний усім людям, які підтримували і підтримують велоспорт в Україні. Але зараз наш велоспорт переживає нелегкі часи. Останні місяці я детально вивчав стан справ. Всі погодяться, що нам потрібні якісні зміни. За останні два роки роботи спортивним директором команди Світового туру я отримав досвід і тепер розумію ситуацію не тільки з боку спортсменів. Зараз цей досвід хочу передати своїй рідній країні. Сподіваюся, що мені вдасться об'єднати всіх людей, які щиро хочуть розвивати український велоспорт і залучити до реалізації цього завдання нових партнерів. Більш докладно про свої плани розповім на позачерговій конференції ФВУ ».
Нагадаємо, Попович завершив кар'єру в 2016 році.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 4438221.jpg (61.6 Kb)
 
GADДата: Неділя, 08.07.2018, 18:22 | Повідомлення # 592
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Лідер BMC Порт підписав контракт з Trek



Австралійський многодневщік буде головною ставкою Trek-Segafredo на Гранд Турах.

Як повідомляє видання Cyclingnews, лідер BMC Річі Порт залишає команду, підписавши 2-річний контракт з Trek-Segafredo. Офіційно про угоду буде оголошено після 1 серпня.

BMC до сих пір не може знайти генерального спонсора на наступний сезон, що стало головною причиною відходу австралійця. Порт давав керівництву час до кінця травня для пошуку спонсора, але керівництво все одно не змогло залучити нового інвестора.

Trek-Segafredo був необхідний сильний генеральщік після завершення кар'єри Альберто Контадором в минулому році. Річі Порт має необхідний досвід і рівнем для того, що претендувати на п'єдестал будь велобагатоденки.

У цьому сезоні він вже відзначився перемогою на одній з найпрестижніших тижневих многодневок Туре Швейцарії, а зараз є одним з головних претендентів на місце в топ-3 Тур де Франс.

У минулому сезоні він був в числі лідерів Великої Петлі до страшного падіння на узвозі, що призвело до його сходу.

Також повідомляється, що Trek зробила пропозицію контракту і британцеві Саймону Йейтс, який лідирував протягом майже всієї Джиро цього року.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 3812806.jpg (48.2 Kb)
 
GADДата: Субота, 14.07.2018, 15:08 | Повідомлення # 593
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Через справу Фрума WADA може скоротити дозволені дози ліків для спортсменів



Під час «Вуельти-2017» британський велогонщик приймав сальбутамол

Генеральний директор Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Олів'є Нігглі розповів про зміни, які може внести організація після справи британського велогонщика Крістофера Фрума, який під час «Вуельти-2017» попався на вживанні сальбутамолу. Слова Нігглі призводить The Guardian:

«Можливо, зараз акцент робиться не на те, що потрібно. І, може бути, слід звернути увагу на те, які дози ліків ми дозволяємо приймати спортсменам, і, можливо, ставити великі обмеження.
Може, слабкість системи в тому, що ми занадто лояльні. Ймовірно, варто заявити: «Вам доведеться вживати меншу кількість препарату або ж брати терапевтичне виняток (TUE)».

За діючими правилами спортсмен може вживати ліки з вмістом сальбутамолу не більше 1600 мкг на добу, і не більше 800 мкг о 12 годині.

«Само собою, це питання потрібно піднімати. Деякі експерти по астмі говорять про те, що необхідно знизити 12-годинну дозу до 500-600 мкг. Я думаю, що можна дозволити атлетам приймати дозування в 200-400 мкг. Але питання це, безумовно, варто перед нами ».


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 9592432.jpg (78.3 Kb)
 
GADДата: Неділя, 15.07.2018, 19:55 | Повідомлення # 594
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрум планує виступити на Vuelta-2018



У команді британця не знають, яким буде самопочуття спортсмена

Британський гонщик Sky Крістофер Фрум може взяти участь в іспанській многодневкеVuelta-2018. Про це повідомляє Cyclingnews.

Спортивний директор команди Sky Ніколя Порталь заявив, що британець, найімовірніше, виступить на Vuelta, якщо переможе на Tour de France:

«Ми поговоримо про це після закінчення Tour de France, але, звичайно, є можливість його участі в Vuelta. Все буде залежати від його самопочуття. Неважливо, що трапиться в гонці.
Якщо він виграє Tour de France, то, швидше за все, поїде Vuelta. Але найголовніше - подбати про його здоров'я і подумати, що він може продемонструвати в Іспанії.

Крістофер вже брав участь в Tour de France і Vuelta протягом одного сезону, ми знаємо, як справлятися з таким навантаженням ».

Відзначимо, що після восьми етапів Tour de France Фрум посідає 19-е місце в загальному заліку.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 1637882.jpg (72.3 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 17.07.2018, 15:37 | Повідомлення # 595
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Попович: «У мене багато вільного часу, і я хотів би витратити його на український велоспорт»



Зоряний велогонщик балотується в президенти національної Федерації

Іменитий український велогонщик, а нині спортивний директор Trek-Segafredo Ярослав Попович в інтерв'ю для XSPORT пояснив, чому хоче стати президентом Федерації велоспорту України та як буде поєднувати роботу в команді Світового туру з новою посадою.

Про участь у виборах президента ФВСУ

«Близько 5-6 років тому, коли моя професійна кар'єра стала йти на спад, я задумався, чим буду займатися далі. Ще пару років я їздив, після чого став спортивним директором, але ця мрія - допомогти українському велоспорту - вона була завжди. Зараз така ситуація в нашому виді спорту, яка постійно йде вниз-вниз-вниз, тому ми з однодумцями вирішили подати мою кандидатуру на пост президента Федерації і спробувати щось змінити в кращу сторону ».
Про суміщення роботи на посаді президента ФВСУ і спортивного директора Trek-Segafredo

«Як тільки з'явилася ця ідея, я відразу поспілкувався з нашим менеджером Лукою Гуарчіленой. Він сказав, що в Trek-Segafredo ніхто не проти, але в UCI (Міжнародний союз велосипедистів - прим.) Це можуть розглядати, як занадто «протилежні» речі. Тому в Trek-Segafredo мені порекомендували звернутися в UCI і дізнатися, чи можна займати дві позиції одночасно. Я написав їм в юридичний відділ, пояснив ситуацію в українському велоспорті, свої ідеї. Вони відразу сказали, що якщо в команді не проти, то все в порядку. Головне - щоб я нікуди не «тягнув» свою команду, але я їм пояснив, що прийшов в ФВСУ не для цього. Так що обидві сторони дали згоду.
Я працюю спортивним директором тільки 100-105 днів на рік. У мене багато вільного часу, тому вирішив витратити його трохи менше на сім'ю і більше - на український велоспорт ».

Про переїзд в Україну

«Протягом останніх чотирьох років я часто говорю про те, що хочу повернутися в Україну. Не можу пояснити, чому мене тягне назад. Розмовляємо з дружиною на цю тему, щоб повернутися, спробувати трохи пожити тут. Якщо сильно тягне, то треба пробувати ».
Про перші кроки на посаді президента ФВСУ

«У нас багато говорять, що потрібна професійна команда. У нас нема з чого її робити. У нас немає дітей, шкіл. Моє бачення - допомогти велошколи, знайти спонсорів, розвинути тренерську роботу, провести тренерські майстер-класи. У мене є цей досвід, я багато років займався професійним спортом, знаю, як тренуватися і до всього готуватися.
У нас тренери живуть ще за старою системою. У них немає молоді, яка б тренувала по-новому. Зараз важливо харчування, відпочинок. Є багато нюансів, над якими належить багато роботи.

Почнемо з області, а пізніше будемо далі будувати цю піраміду, ростити своїх дітей, спортсменів і створювати свою континентальну команду. Зараз робити її занадто складно, доведеться брати легіонерів, але це не в моїх інтересах на даному етапі ».

Раніше Попович заявив, що в Україні є велика кількість людей, які готові допомогти українській велоспорту.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 6461003.jpg (24.7 Kb)
 
GADДата: Субота, 21.07.2018, 23:55 | Повідомлення # 596
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ярослав Попович програв вибори президента Федерації велоспорту України

Делегати підтримали колишнього керівника



Відомий український велогонщик Ярослав Попович програв вибори президента Федерації велоспорту України. Як повідомляє «Український репортер», на позачерговій виборній Конференції ФВСУ кандидатуру Поповича підтримали 7 делегатів з 20.

Президентом Федерації знову обрано Олександра Башенко. За нього було віддано 12 голосів, 7 - проти, 1 - утримався. Першим віце-президентом Федерації був обраний велогонщик Андрій Гривко. Головою Колегії суддів ФВСУ стала Наталя Фігурський.

Олександр Башенко обраний президентом ФВСУ вдруге поспіль. Вперше він очолив Федерацію в травні 2015 року.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 4809113.jpg (86.4 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 23.07.2018, 16:50 | Повідомлення # 597
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Андре Грайпель йде з команди Lott o Soudal



Велокоманда Lotto Soudal і Андре Грайпель оголосили про розірвання контракту. Про те, в якій команді збирається виступати Андре Грайпель надалі і буде виступати за Lotto Soudal до кінця цього сезону, на даний момент невідомо. Ні гонщик, ні команда не дали коментарів до об'яви.

36-річний німецький гонщик німецький гонщик виступав в бельгійській команді 8 років, за які приніс команді 83 перемоги, в тому числі вигравав етапи Тур де Франс і Джиро д'Італія. В цьому році Андре Грайпель вперше в кар'єрі зійшов з Тур де Франс.



В цілому він проїхав до кінця 7 французьких Гран-турів, з них 6 - як гонщик команди Lotto Soudal. Лише в минулому і в цьому році Грайпель не вдалося виграти на Тур де Франс жодного етапу. На 8-му етапі Тур де Франс-2018 Грайпель втратив призового місця за рішенням суддів.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 8965410.jpg (76.8 Kb)
 
GADДата: Середа, 08.08.2018, 07:56 | Повідомлення # 598
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
«Астана» продовжила контракт з одним зі своїх лідерів



Лауренс Де Вріз проведе в складі команди вже п'ятий сезон

Один з лідерів команди Світового Туру «Астана» Лауренс Де Вріз продовжив контракт з казахстанцями ще на один сезон, повідомляє прес-служба Astana Pro Team.

Для 29-річного бельгійського гонщика наступний сезон стане вже п'ятим в складі команди. Де Вріз не приховує свого оптимізму, після продовження контракту, а також поділився планами на майбутній сезон:

«Я дуже радий своєму новому контракту з командою« Астана », в якій відчуваю себе як вдома, в сім'ї. У команді чудова атмосфера, і я радий, що та робота, яку я роблю для своїх товаришів високо цінується. Озираючись на сезон класичних гонок неможливо не помітити зростання команди. Я пишаюся тим, чого наша команда домоглася цієї весни. Крок за кроком ми рухаємося в правильному напрямку. Я радий, що і в подальшому буду брати участь в цьому розвитку ».
Ради того, що зберегли одного з лідерів і в керівництві «Астани», так генеральний менеджер Олександр Винокуров заявив наступне:

, «Без сумнівів, Лауренс Де Вріз - дуже важлива ланка в побудовах команди на класичних гонках. В останні кілька років ми проводимо певну роботу в цьому напрямку, команда з кожним роком прогресує на «класиків», вже приходять великі перемоги і подіуми. Ми продовжимо і далі рухатися в цей бік. Де Вріз прекрасно зарекомендував себе, як гонщик, який може надати лідеру команди неоціненну допомогу по ходу великий класичній гонці, тому я радий, що він залишається в «Астані».


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 8904923.jpg (81.3 Kb)
 
GADДата: Середа, 08.08.2018, 07:58 | Повідомлення # 599
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
UCI відновив розслідування у справі росіянки Гніденко



Велосипедистка підозрюється в порушенні антидопінгових правил

Міжнародний союз велосипедистів (UCI) відновив розслідування відносно російської велосипедистки Катерини Гніденко. Про це повідомляє Inside the Games.

Раніше Спортивний арбітражний суд (CAS) відхилив апеляцію Гніденко на дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні. Російська велосипедистка не змогла знайти докази того, що методика виявлення заборонених препаратів, яку розробив колишній директор Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков, не відповідає міжнародним стандартам.

У червні цього року росіянка відновила виступи на міжнародній арені і взяла участь в чемпіонаті Європи в Глазго.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 3088649.jpg (35.6 Kb)
 
GADДата: Субота, 11.08.2018, 09:02 | Повідомлення # 600
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українець Андрій Грівко став четвертим на Турі Данії-2018



Велогонщик програв третьому місцю 14 секунд Чемпіон України Андрій Грівко восьмим завершив індивідуальну гонку на час у межах «Туру Данії». Гонка проходила 1-5 серпня, а даний старт став багато у чому визначальним у розподілі місць у підсумковому протоколі. За підсумками четвертого етапу український гонщик Astana Pro cycling team розмістився на четвертій сходинці у загальному заліку багатоденки. «Чесно кажучи, я розраховував зайняти подіум одного із етапів Туру, почуваюсь у прекрасній формі, це була досить серйозна підготовка для мене перед чемпіонатом Європи», - цитує Грівка офіційний сайт Федерації велоспорту України. Останній етап Андрій завершив з часом переможця, але цього не вистачило, аби піднятися у чільну трійку – українець так і залишився четвертим.

Тур Данії-2018 з велоспорту Загальна класифікація

1. Вут Ван Арт (Бельгія, Veranda's Willems Crelan) – 18:08:25

2. Расмус Кааде (Данія, BHS-Almeborg Bornholm) – 0:32

3. Лассе Ганссен (Данія, Aqua Blue Sport) – 0:36

4. Андрій Грівко (Astana Pro Team) – 0:50


Джерело: https://glavcom.ua
Прикріплення: 8536079.jpg (102.6 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх