П`ятниця, 29.03.2024, 07:58
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: Вівторок, 17.04.2018, 07:02 | Повідомлення # 556
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
16 квітня 2018

Українець Падун - в числі лідерів Тура Альп після першого етапу



Українець Марк Падун фінішував 12-м на першому етапі п'ятиденної гонки Тур Альп.

На першому етапі гонщики проїхали 134,6 кілометра від Арко до Фольгарії.

У складі Bahrain-Merida Pro Cycling Team 21-річний Марк допомагав лідерові команди Доменіко Поццовіво і разом з лідерами фінішував на дуже високій позиції. Сам же Поццовіво прийшов до фінішу 8-м, поступившись лідеру 10 секунд. Падун поступився 14 секунд.

Переможцем етапу став Пельо Більбао з Астани. Він атакував на останніх кілометрах і зміг прийти першим. За ним фінішував партнер по команді Луїс Леон Санчес. Третім несподівано прийшов Іван Раміро Соса.

На п'ятій позиції завершив перший етап Кріс Фрум. Британець приймає участь в Турі Альп напередодні першої великої гонки сезону - Джиро д'Італія-2018, яка стартує 4 травня.

Завтра гонщики проїдуть 145,5 кілометра королівського гірського етапу від Лавароне до Альпе Ді Пампеаго.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 8423867.jpg (69.1 Kb)
 
GADДата: Середа, 18.04.2018, 07:55 | Повідомлення # 557
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Марк Падун знову в числі кращих на Туре Альп



Український гонщик Бахрейн-Меріди Марк Падун знову опинився в числі кращих за підсумками другого етапу Тура Альп.

Марк Падун продовжив показувати вражаючі результати на Туре Альп, закінчивши королівський етап від Лавароне до Альпе ді Пампіаго на 18-му місці.

21-річний талант програв всього 1 хвилину 19 секунд переможцю етапу Мігелю Анхелю Лопесу з Астани, в той же час допомагаючи капітану своєї команди Доменіко Поццовіво потрапити в п'ятірку кращих. У генеральній класифікації Падун впевнено займає 14-е місце, випереджаючи багатьох іменитих гонщиків.



Перемога Лопеса стала другою поспіль для Астани на цій гонці, а також дозволила колумбійцеві переміститися на третє місце загального заліку, який тепер очолює його співвітчизник Іван Раміро Соса. Тібо Піно займає друге місце, а Кріс Фрум піднявся на четверту сходинку загального заліку.




За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 2630082.jpg (70.6 Kb) · 4388348.jpg (57.9 Kb) · 7118728.jpg (51.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 18.04.2018, 19:05 | Повідомлення # 558
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Андрій Гривко не добився успіху на Флеш Валлон



Український велогонщик Астани Андрій Гривко не був у числі лідерів за підсумками престижної класики світового туру Флеш Валлон.

Сьогодні командам мав бути штурм одного з найбільш епічних підйомів в світовому календарі, справжньою Арденнской «стіни» - Мюр де Йуі.

Головними претендентами на перемогу були легендарний гонщик Мувістара Алехандро Вальверде і лідер Квикстеп-Флорс Джуліан Алафіліпп. Вальверде вже п'ять разів поспіль святкував перемогу на цих перегонах, а Алафіліпп в останні сезони був його головним конкурентом.

Незважаючи на численні спроби гонщиків інших команд змінити хід гонки, перемога на Флеш Валлон знову розігрувалася в спринті на вершині Мюр де Йуі між Вальверде і Алафіліппом, де на цей раз сильніше виявився француз. Бельгієць з Лотто-Судаль Йєллі Ванендерт замкнув п'єдестал.



Українець Андрій Гривко активно виконував свою роботу помічника лідерів Астани, а тому його підсумкове 59-е місце можна вважати непоганим результатом. Наступною гонкою Гривко буде недільна монументальна класика Льєж-Бастонь-Льєж.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 4316385.jpg (36.5 Kb) · 4306538.jpg (34.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 18.04.2018, 19:11 | Повідомлення # 559
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українець Падун увійшов до трійки кращих молодих на Туре Альп



Український велогонщик Бахрейн-Меріди Марк Падун знову показав свій високий рівень на третьому етапі Туру Альп.

Марк Падун пішов в атаку разом з лідером своєї команди Доменіко Поццовіво більш ніж за 50 кілометрів до фінішу. Він допоміг італійському гонщику створити значний доробок перед групою лідерів, а також добрати відрив дня.

Після того, як Падун виконав своє головне завдання на цей етап, він повернувся в пелотон, де не просто зумів утриматися, а й активно заважав Астані і Скай переслідувати відрив. У підсумку українець закінчив етап на 14-му місці, програвши спринт з другої групи своєму партнеру по команді Джованні Вісконті.

Переможцем став молодий австралієць Бен О'Коннор, який атакував на рівнині після спуску з останнього підйому. Також в трійці етап закінчили Тібо Піно і Доменіко Поццовіво, а Кріс Фрум фінішував в першій групі за рахунок фантастичного спуску. Колишній лідер Іван Раміро Соса втратив більше 4 хвилин.



У генеральній класифікації на першу сходинку піднявся Тібо Піно, на 15 секунд випереджаючи Поццовіво і лідера Астани Мігеля Анхеля Лопеса, а Кріс Фрум йде на 4-му місці. Марк Падун опустився на 17-е місце, незважаючи на вражаючий етап в своєму виконанні.



У заліку молодих гонщиків українець поступається лише О'Коннору і лідеру польської команди ССС Міхалу Шлегелю.




За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 6213498.jpg (58.4 Kb) · 3025338.jpg (48.6 Kb) · 2898078.jpg (55.0 Kb) · 6399360.jpg (17.6 Kb)
 
GADДата: Четвер, 19.04.2018, 19:25 | Повідомлення # 560
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Падун піднявся у загальному заліку Туру Альп



Український велогонщик Бахрейн-Меріди Марк Падун продовжує успішно виступати на престижній велогонці по дорогах Італії.

На четвертому етапі Падун їздив у відрив, а після повернення в загальну групу втримався попереду, програвши переможцю відрізка Луїсу Леону Санчесу всього 50 секунд. Гонщик Астани за два кілометри до фінішної межі зважився на сольну атаку і зберіг боєздатний темп до кінця етапу.

Результати четвертого етапу:



Лідерство в генеральному заліку зберігає француз Тібо Піно, випереджаюче Доменіко Поццовіво на 15 секунд. Падун перемістився на 16-е місце з відставанням від топ-10 в 1 хвилину і 38 секунд.

Загальний залік після чотирьох етапів:



Завтра на Туре Альп заключний етап - учасники велогонки подолають кілька категорійних вершин, включаючи 8-кілометровий підйом Олімпія. Фініш етапу знаходиться на рівнині.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 4418571.jpg (48.9 Kb) · 1220754.jpg (13.2 Kb) · 5663745.jpg (70.6 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 20.04.2018, 19:47 | Повідомлення # 561
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Армстронг заплатить 5 млн доларів за залагодження справи про шахрайство



Легендарний велогонщик Ленс Армстронг, якого довічно дискваліфікували через вживання допінгу, погодився на виплату компенсації через відмову в судовому розгляді.

Колишній велогонщик погодився виплатити 5 мільйонів доларів за залагодження справи про шахрайство. Влада США подали на нього в суд, маючи намір стягнути з нього 100 мільйонів доларів через завданих ним збитків компанії US Postal Service, яка була спонсором його команди.

Крім цього, Армстронг заплатить ще 1,65 мільйона доларів свого колишнього напарника по команді Флойд Лендіс за судові витрати. Сам велогонщик, коментуючи ситуацію, що склалася, зазначив, що радий вирішенню спору мирним шляхом.

«Дуже радий, що справа з Postal Service залагоджено. Хоча я вважаю, що їх позов проти мене був несправедливим, адже з 2013 року я намагався взяти на себе всю відповідальність за свої помилки і виправити їх, де це було можливо. Для мене було честю мати на своїй майці емблему Postal Service під час Тур де Франс. Ці спогади дуже багато для мене значать », - цитує слова Армстронга The Telegraph.

Влада США подала позов проти колишнього велогонщика ще в 2013 році. Це сталося після визнання Армстронгом у вживанні допінгу протягом всієї своєї кар'єри.

Ленс Армстронг є одним з найвідоміших велогонщиків в історії. За свою кар'єру він сім разів ставав переможцем Тур де Франс, проте в 2012 році після того, як стало відомо про употрбленіі їм допінгу, досягнення спортсмена були анульовані.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 1620549.jpg (59.4 Kb)
 
GADДата: Субота, 21.04.2018, 15:17 | Повідомлення # 562
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Падун: «Радий бути серед найсильніших гонщиків світу»



Український велогонщик Бахрейн-Меріди Марк Падун розповів про свою перемогу на заключному етапі Туру Альп.

Перемога на вчорашньому п'ятому і заключному етапі Туру Альп стала для 21-річного Марка Падуна першої в професійній кар'єрі. Він був дуже задоволений своїм досягненням.

«Капітан нашої команди Доменіко Поццовіво попросив мене залишитися з ним і не їхати у відрив, тому на останньому підйомі я був у компанії найсильніших гонщиків світу. Я був дуже задоволений навіть цим, але потім почув по радіо, що команда дозволила мені атакувати », - сказав Падун в інтерв'ю каналу Eurosport.

«Відчуваю, що прогресую. Думав, що після четвертого етапу, де я їхав у відриві, буду відчувати себе не дуже добре. Але виявилося, що я добре відновився і у мене вистачило сил на переможну атаку ».

Перемога на останньому етапі також дозволила йому зайняти почесне 12-е місце в генеральній класифікації головною підготовчої гонки до Джиро Д'Італія, старт якої призначений на 4 травня.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 9801399.jpg (80.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 24.04.2018, 19:21 | Повідомлення # 563
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українець Гривко увійшов в топ-15 прологу на Туре Романд





Український велогонщик Астани Андрій Гривко розташувався в групі лідерів генерального заліку представницької тижневої гонки по дорогах Швейцарії.

Чотирикілометровий пролог з секціями бруківки, численними крутими поворотами і фінішним гірським відрізком Гривко подолав за 5 хвилин і 44 секунди. Українець став єдиним представником Астани в топ-30 прологу.

Перемогу в індивідуальній обробленні і майку лідера загального заліку забрав Майкл Меттьюс з Team Sunweb. Чинний чемпіон Тура Романд Річі Порт (BMC) зайняв 18-е місце з 14-секундним відставанням від австралійця.



На першому етапі учасники Тура Романд подолають чотири гори, включаючи три підйому другої категорії з 6-8-відсотковими градієнтами. Фініш етапу знаходиться на рівнині.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 5180563.jpg (36.5 Kb) · 8368096.png (37.4 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 01.05.2018, 07:31 | Повідомлення # 564
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Одна з кращих команд велоспорту BMC Racing на межі зникнення



Команда-учасник Світового туру BMC Racing знаходиться на межі зникнення.

Як повідомляє видання Cycling News, менеджмент команди все ще не може знайти спонсора на наступний сезон, що ставить під сумнів її подальше існування. BMC Racing є однією з 18-ти команд елітного дивізіону велоспорту під назвою Світовий тур.

Контракт нинішнього спонсора BMC з командою закінчується в кінці цього сезону, і велика велосипедна компанія поки що не горить бажанням продовжувати співпрацю. Ситуацію ускладнює смерть власника Андре Рійсе, який помер минулого тижня.

Контракти всіх гонщиків також добігають кінця по завершенню сезону, і багато лідерів колективу вже готові розглядати пропозиції інших команд в найближчому майбутньому.

Головний генеральщік BMC Річі Порт дав менеджменту ще місяць для пошуку нового спонсора, а суперзірку класичних гонок Грега ван Авермата активно сватають в UAE Team Emirates, у яких не бракує в фінансах.

В даний момент BMC Racing посідають п'яте місце в рейтингу кращих команд світу, поступаючись лише Quick-Step, Bora, Mitchelton-Scott і Movistar.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 3722973.jpg (40.5 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 01.05.2018, 07:46 | Повідомлення # 565
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Team Sunweb підписала унікальний спонсорський контракт



Німецька команда Світового туру продовжила контракт з компанією Sunweb на необмежений термін, що є безпрецедентною ситуацією в світовому велоспорті.

Як повідомляє Cycling News, нинішній контракт з голландським спонсором закінчується в 2019 році, і команда вже зараз домовилася про його продовження. Якщо одна зі сторін захоче розірвати угоду, то воно матиме силу ще протягом двох сезонів.

У велоспорті превалюють короткі спонсорські контракти, довжина яких зазвичай не перевищує трьох років. У минулому сезоні через відсутність спонсора мало не припинила існування команда EducationFirst-Drapac, а в цьому році фінансові проблеми є у Astana Cycling Team і BMC Racing.

Багато в чому це пов'язано з частими проблемами спортсменів з допінгом, через що страждає імідж спонсорів, що відлякує їх від тривалих інвестицій. На відміну від багатьох інших команд, Team Sunweb має свій власний допінг контроль.

Також структура команди включає в себе дуже успішну жіночу команду, а також недавно утворене підрозділ для розвитку молоді.

Лідер Sunweb Том Дюмулан в минулому році виграв велобагатоденку Джиро Д'Італія, після чого продовжив контракт з командою до 2022 року. Спринтер Майкл Меттьюз став переможцем очкового заліку Тур де Франс, а Вілько Кельдерман зайняв 4-е місце на Вуельті.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 0323108.jpg (44.4 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 25.05.2018, 19:29 | Повідомлення # 566
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українець Гривко посів друге місце на етапі Туру Бельгії



Український велогонщик Андрій Гривко показав другий результат в індивідуальній обробленні на етапі Туру Бельгії.

Гривко 10,6 кілометра за бельгійським дорогах подолав за 12 хвилин і 43 секунди. Українець за все на 5 секунд відстав від переможця етапу Крістофа Лапорта.

Результати третього етапу:



Високий результат в обробленні дозволив Гривко зробити серйозний стрибок в генеральному заліку. Українець піднявся на третє місце, відстаючи від лідируючого Лапорта на ті ж 5 секунд.

Загальний залік:



Успіх в Бельгії підвищує шанси Гривко на потрапляння до складу Астани на Тур де Франс. Головна велогонка світу пройде у Франції з 7 по 29 липня.

Раніше Андрій Гривко на зустрічі з уболівальниками в Києві позначив свою націленість на виступ на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.


За матеріалами: https://sportarena.com
Прикріплення: 9560797.jpg (36.5 Kb) · 1822537.png (40.6 Kb) · 2812734.png (40.2 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 29.05.2018, 10:07 | Повідомлення # 567
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гривко посів п'яте місце в загальному заліку Туру Бельгії



Заключний етап багатоденки закінчився груповим спринтом

Андрій Гривко замкнув топ-5 загального заліку на велобагатоденці категорії UCI Europe Tour 2 HC Тур Бельгії. За підсумками п'яти днів гонки українець з команди Astana поступився переможцю - бельгійця Йенс Кёйкелейре (Lotto Soudal) - 55 секунд. Друге місце посів ще один місцевий гонщик Йєллі Ванендерт (Lotto Soudal), який відстав від співвітчизника на 15 секунд. Третім став новозеландець з Wanty-Groupe Gobert Діон Сміт (+39 секунд).

Заключний п'ятий етап протяжністю 157,7 км між Ланденом і Тонгерені завершився масовим спринтом. Найшвидшим тут виявився француз Бріан Кокар (Vital Concept Cycling Club). Головним же невдахою став інший француз Антоні Тюржіс, який йшов в топ-3 загального заліку, але впав і не зміг фінішувати. Це дозволило Гривко переміститися з 6-го на 5-е місце підсумкової генеральної класифікації.

Тур Бельгії. 5-й етап



Тур Бельгії. Генеральна класифікація



Найуспішнішим на Туре Бельгії для Гривко став третій етап. У гонці з роздільним стартом українець став другим, а в загальному заліку зумів переміститися в трійку.

Хороші результати в Бельгії підвищать шанси Гривко на потрапляння до складу Astana на майбутню багатоденку Tour de France, яка пройде у Франції з 7 по 29 липня.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року український велогонщик продовжив контракт з Astana.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 8608046.jpg (59.8 Kb) · 6547271.jpg (41.9 Kb) · 5889843.jpg (47.4 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 29.05.2018, 10:21 | Повідомлення # 568
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрум: «Наступним викликом для мене буде Tour de France»



У британця є 40 днів, щоб відновитися після Giro d'Italia

Переможець Giro d'Italia-2018 Кріс Фрум поставив перед собою мету виграти в цьому році ще й Tour de France. Слова лідера команди Sky призводить USA Today:

«Я знаю, що все зробив правильно. Очевидно, що в такий викликом для мене буде Tour de France. Я вже думаю про це.
Мені потрібно відсвяткувати цю неймовірну перемогу, але, безумовно, я буду робити це скромно, тому що потрібно думати про відновлення після цього всього. Я дійсно думаю, що це можливо ».

Відзначимо, що останнім гонщиком, який зумів в одному сезоні виграти Giro d'Italia і Tour de France, став Марко Пантані в 1998 році. На відновлення після італійського гранд-туру у Фрума буде 40 днів, оскільки «Велика петля» стартує 7 липня. У свою чергу, у італійця в 1998 році було 34 дні відпочинку.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 8739824.jpg (117.3 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 29.05.2018, 10:24 | Повідомлення # 569
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрум: «На Giro d'Italia мене перевіряли на допінг кожен день»



Британець підкреслив, що його перемога в багатоденці не повинна викликати сумнівів

Гонщик Sky Крістофер Фрум заявив, що кожен день піддавався допінг-тестах під час Giro d'Italia. Слова британця призводить ВВС.

«У моїй перемозі не повинно бути ніяких сумнівів. Мене перевіряли на допінг кожен день - до і після кожного етапу. Я впевнений, що нічого не порушував, і це лише питання часу, щоб довести це всім.
Все це сумно для спорту, але, сподіваюся, ми отримаємо результат розслідування якомога швидше. Так було б краще для всіх. Поки процес ще десь посередині ».

Нагадаємо, що Фрум вперше в кар'єрі виграв Giro d'Italia. Після перемоги в багатоденці британський велогонщик підкреслив, що його наступною метою є Tour de France-2018.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 2232356.jpg (31.2 Kb)
 
GADДата: Середа, 30.05.2018, 19:42 | Повідомлення # 570
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрума не хочуть бачити на Tour de France



Організатори «Великої петлі» мають намір не допустити британця до гонки

Організатори Tour de France постараються не допустити британського велогонщика Кріса Фрума до участі в «Великій петлі», повідомляє gazzetta.it.

Компанія ASO буде робити все можливе, щоб заборонити британцеві виступ в гонці.

Нагадаємо, що в кінці минулого року на «Вуельті» британець здав позитивний тест на допінг. Фрум зізнався, що використовує інгалятор, так як є астматиком. Розгляд справи Фрума затягується. Раніше повідомлялося, що його встигнуть розглянути до старту Giro, однак зараз терміни відкладаються до завершення Tour de France.

Організатори хочуть використовувати правило, згідно з яким участь Фрума може завдати шкоди репутації гонці.

Tour de France розпочнеться 7 липня. Фрум є 4-кратним і чинним переможцем "Великої петлі".


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 1674115.jpg (43.2 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх