П`ятниця, 19.04.2024, 20:45
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Новини велоспорту
GADДата: Вівторок, 05.03.2019, 08:50 | Повідомлення # 736
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Боб Юнгельс - переможець Kuurne-Bruxelles-Kuurne-2019



Боб Юнгельс здобув перемогу на класиці Kuurne-Bruxelles-Kuurne-2019, вигравши з одиночного відриву. 26-річний гонщик команди Deceuninck - Quick-Step атакував спочатку за 66 км до фінішу на секції бруківки. На його прискорення відповіли Олівер Насен (AG2R La Mondiale), Давида Баллеріні і Магнус Корт (Astana) і Себастьян Лангевельд (EF Education First).

 

  За 44 км до фінішу їх перевага над переслідувачами становило близько хвилини. За 16 км до фінішу Боб Юнгельс атакував ще раз. За 2 км до фінішу його перевага становила 20 секунд, і він, не дивлячись на сильний зустрічний вітер, зумів втриматися, підтвердивши репутацію одного з найкращих роздільників в пелотоні.

 

  Боб Юнгельс увійшов в історію, ставши першим за 106 років люксембуржці, який виграв брусчатую класику, а команда Deceuninck-Quick Step стала першою за 35 років командою, гонщики якої виграли в одному сезоні і Omloop Het Nieuwsblad, і Kuurne-Bruxelles-Kuurne.

 

  25-річний британський гонщик команди Sky Оуейн Доулл (Owain Doull) фінішував другим, 34-річний нідерландський гонщик команди Direct Energie Ніки Терпстра замкнув трійку кращих.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 5970924.jpg (58.4 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 05.03.2019, 08:53 | Повідомлення # 737
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Австрійський велогонщик Георг Прайдлер пішов з команди Groupama-FDJ після визнання в намірі використовувати допінг крові
 

 

  28-річний австрійський велогонщик Георг Прайдлер (Georg Preidler) залишив французьку команду Groupama-FDJ після того, як на допиті в поліції зізнався, що здавав кров для можливого подальшого переливання з використанням допінгу, але стверджує, що всі спортивні результати отримані чесним шляхом. Про визнання Георга Прайдлера повідомляє австрійська газета Kronen Zeiting.

У повідомленні команди Groupama-FDJ йдеться: «3 березня Георг Прайдлер несподівано заявив, що негайно покидає команду, так як зробив непростимий вчинок і залучений до розслідування у справі" Seefeld ". Він приєднався до команди рік тому і зізнався, що двічі здавав кров в кінці 2018 року. З огляду на серйозність фактів, які йдуть врозріз з етичними принципами команди та спонсорів команди Groupama і FDJ, Марк Мадьо підтверджує, що гонщик негайно покинув команду. Команда Groupama-FDJ глибоко шкодує про це одиничному індивідуальному порушення правил і вже співпрацює з усіма інстанціями. В даний момент команда тримає зв'язок з UCI, MPCC, французьким антидопінговим агентством, французькою поліцією ».

 

  Георг Прайдлер: «Я зізнався, що здав кров, але жодного разу не використовував переливання крові. Але намір і думки про використання допінгу крові вже є злочином. Останні два дні були для мене кошмаром. Я не міг ні спати, ні їсти. Не знаю, чи буду засуджений. Не знаю, шифрував чи доктор інформацію, але я більше не міг жити з цим секретом. Звичайно, це сама величезна помилка мого життя. Повинен вибачитися перед кожним, хто зараз відчуває себе обдуреним. Прошу вибачення.

 

  Всі мої результати чисті. Я сильно виступав без допінгу. Ніколи не шахраював, тому що так цікавіше. Але ти завжди знаходишся під тиском, повинен шукати контракти, турбуватися про роботу. У якийсь момент заборонений бар'єр зникає. Лікарі дають тобі гарантії, що тебе ніколи не зловлять. Розумієш, це шахрайство, але погоджуєшся.

 

  Коли тренуєшся кожен день, але ніколи не виграєш, то починаєш хотіти більшого. Допінг крові не вимагає особливих зусиль.

 

Найближчі тижні будуть для мене важкими. Я не знаю імен інших спортсменів, але можу уявити, що це буде міжнародне землетрус ».

 

Георг Прайдлер є триразовим чемпіоном Австрії в обробленні, а також переможцем етапу Туру Польщі-2018. У командах Світового туру Прайдлер почав виступати з 2013 року, коли перейшов в команду Argos - Shimano (нинішня Sunweb), де виступав до 2017 року.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4648759.jpg (21.5 Kb)
 
GADДата: Середа, 06.03.2019, 20:24 | Повідомлення # 738
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Річі Порт відмовився від участі в гонці Париж-Ніцца-2019
 

 

  34-річний австралійський велогонщик команди Trek - Segafredo Річі Порт відмовився від участі в гонці Париж-Ніцца-2019, яка пройде з 10 по 17 березня. Річі Порт є дворазовим переможцем цієї французької велогонки Світового туру (2013 і 2015), але в цьому році бронхіт завадив йому підійти до Париж-Ніцці в хорошій формі.

 

   Замість Париж-Ніцци Річі Порт візьме участь в Вуельті Каталонії (25 - 31 березня), переможцем якої ставав у 2015 році.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 9578666.jpg (43.4 Kb)
 
GADДата: Середа, 06.03.2019, 20:27 | Повідомлення # 739
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
П'єр Роллан змушений пропустити Париж-Ніццу-2019 через перелом зап'ястя
 


 

   32-річний французький гонщик П'єр Роллан, який з цього сезону виступає в проконтинентальної команді Vital Concept - B & B Hotels, змушений відмовитися від старту на гонці Світового туру Париж-Ніцца-2019. Під час класики Classic de l'Ardèche Rhône Crussol П'єр Роллан впав і отримав перелом лівого зап'ястя.

За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 2457330.jpg (74.6 Kb)
 
GADДата: Середа, 06.03.2019, 20:29 | Повідомлення # 740
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фабіо Ару додав старт на Париж-Ніцці-2019 в свій календар гонок
 

 

  Фабіо Ару вирішив додати в свій календар участь в гонці Світового туру Париж-Ніцца-2019. Спочатку 28-річний італійський гонщик команди UAE Team Emirates після Вольти Альгарве-2019, де фінішував 29-м в загальному заліку, планував стартувати 25 березня на Вуельті Каталонії-2019. Про зміни в своїй програмі гонок Фабіо Ару розповів в інтерв'ю Cyclingnews.

За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 9245277.jpg (42.5 Kb)
 
GADДата: Четвер, 07.03.2019, 15:26 | Повідомлення # 741
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Беломоїна впевнено виграла одну з найпрестижніших гонок світу



Українка здобула першу перемогу в сезоні

Зоряна українська велосипедистка Яна Беломоїна завоювала золото престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка проходила 3 ​​березня в місті Аматус, Кіпр.

Чемпіонка Європи-2017 по маутінбайку обійшла найближчу суперницю бельгійку Мішель Гітчі більш ніж на три хвилини і здобула першу перемогу в сезоні і другу в кар'єрі на Кіпрі

Відзначимо, що дистанцію гонки становили п'ять кіл довжиною по 4,72 кілометра по пересіченій місцевості. Гонка на Кіпрі є однією з найстаріших і найпрестижніших у світі маутінбайку.


За матеріалами: http://xsport.ua
Прикріплення: 5333849.jpg (57.7 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 08.03.2019, 18:51 | Повідомлення # 742
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Флоріан Сенешаль - переможець класики Le Samyn-2019
 

 

  25-річний французький гонщик команди Deceuninck - Quick Step Флоріан Сенешаль (Florian Sénéchal) здобув першу в кар'єрі перемогу, вигравши класику Le Samyn-2019. Команда Патріка Лефевра стежила за всіма відривом і просіювала групу.

 

  За 50 км до фінішу Еме Де Гендт, 24-річний гонщик команди Wanty - Groupe Gobert атакував і разом з Пітером Серрі (Deceuninck-Quick Step) провів у відриві 30 км, після чого їх наздогнали ще вісім гонщиків. На брущатого секторі Рокетт (Roquette) попереду залишилося десять гонщиків, включаючи Тіма Деклерк, Пітера Серрі і Флоріана Сенешелая. Сенешаль відповів на атаку свого колишнього товариша по команді, а тепер гонщика Direct Energie Ніки Тепрстри, до них приєднався Ларс Боом (Roompot), а потім перекласти і інші гонщики.

 

  На секторі бруківки Белльвю (Bellevue) Сенешаль атакував, але потім просвіт закрили. Тім Деклерк створив тиск на групу суперників, атакувавши за 2 км до фінішу, його змогли наздогнати лише за 500 м. Сидячи третім колесом, Сенешаль виждав момент, коли його суперники Ларс Боом і Нікі Терпстра відкриють спринт, після чого прискорився за 200 м до фінішу і обійшов їх, взявши першу перемогу в професіоналах.

 

  Другим фінішував 24-річний бельгійський гонщик команди Wanty - Groupe Gobert Еме Де Гендт (Aimé De Gendt), який обійшов в спринті Ніки Терпстра, який посів третє місце.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 3941356.jpg (58.2 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 08.03.2019, 19:02 | Повідомлення # 743
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Strade Bianche-2019. Маршрут та учасники



9 березня пройде 13-й випуск італійської класики Страда Бьянка (Strade Bianche). Незважаючи на те, що ця класика є наймолодшою ​​в календарі, вона моментально вписалася в ряд історичних одноденних гонок завдяки унікальному по мальовничості і складності маршруту. Величезний успіх аматорська велогонки «Ероіка», заснованої в 1997 році, підштовхнув до створення велогонки для професіоналів, подарувавши календарем професійний шосейних велогонок справжню «перлину велоспорту».

У перші роки класики організатори міняли стартові міста і кількість секторів «білих доріг», як перекладається c італійського «strade bianche». Але останні три роки маршрут «найпівденнішій з північних класик» не змінюється - гонка знову стартує і фінішує в Сієні. На 184 км дистанції учасників чекають 63 км «білих доріг», це третина маршруту, 11 секторів спусків і підйомів різного ступеня складності по немощёной гравійної дорозі.

Перший сектор почнеться через 17,1 км маршруту, але це буде лише розігрів - 2,1 км по рівній дорозі. Перший підйом зустріне учасників на другому секторі - 5,8 км зі стінкою в 10%. Після двох рівних ділянок 4,4 і 5,5 км другої підйом дня - 4 км з 5% чекає у Монтальчіно.

П'ятий - найдовший сектор - 11,9 км серед полів і лісів без підйомів, який від шостого сектора відокремлює всього 1 кілометр по асфальту. 6-й сектор - підйоми і спуски по «стеррато» протяжністю 8 км, який завершиться проходженням зони харчування, розташованої на рівнині. Потім починається фінальна частина гонки - 7-й сектор - 9,5 км в основному в підйом випереджає, мабуть, найважчий, 8-й сектор «Страда Бьянка» - 11,5 км з крутими підйомами та спусками.

20 км по рівному асфальту після 8-го сектора дозволять перевести дух перед 9-м сектором - всього 800 м, але це 800 м «стіни».

10-й сектор - 2,4 км з відрізком, де градієнт досягає 15% на самому початку сектора. Фінальний 11-й сектор - 1,1 км, починається коротким спуском, а закінчується 18% градієнтом.

12 км до фінішу без «білих доріг», але вони теж будуть непростими - за 5 км до фінішу дорога піде вниз, а потім знову вибудує «стіну» з 16% градієнтом за 500 м до фінішу на Пьяцца-дель-Кампо.

Нікому з гонщиків ще не вдавалося здобути перемогу на Страда Бьянка два роки поспіль. 24-річний бельгійський гонщик команди Lotto Soudal Тьеш Бенот спробує захистити свій титул переможця минулого року. Але падіння на Omloop Het Nieuwsblad, через якого Бенот зійшов з цієї класики, травмувавши коліно, і пропустив Kuurne-Bruxelles-Kuurne, може серйозно вплинути на його шанси. Адже нестачі в претендентах на перемогу на цій класиці не було ніколи.

Команда Deceuninck - Quick Step вийде на старт зі Зденєком Штибаром, переможцем Страда Бьянка-2015 року, і Жуліаном Алафіліппом, який хоча і вперше поїде цю класику, але налаштований дуже рішуче, як і вся команда.

Грег Ван Авермат (ССС Team) двічі піднімався на другу сходинку подіуму Страда Бьянка (2017 і 2015). У минулому році Ван Авермат зійшов з класики, не зумівши впоратися з холодом і дощем, але перемога на Страда Бьянка залишається важливою для нього метою.

Ваут Ван Арт (Jumbo-Visma), призер Страда Бьянка минулого року, Тім Велленса (Lotto Soudal), Олексій Луценко (Astana), Джанні Москоне і Герант Томас (Sky), Ніколас Роч і Серен Краг Андерсен (Sunweb), Вінченцо Нібалі ( Bahrain-Merida), Роман Кройцігер і Міхаель Вальгрен (Dimension Data), Джованні Вісконті (Neri Sottoli - Selle Italia - KTM), Тадей Погачар (UAE Team Emirates), Кріс Юл-Йенсен (Mitchelton-Scott) і інші.

Попередній стартовий склад Strade Bianche-2019:

LOTTO SOUDAL (BEL)

1 BENOOT Tiesj BEL
2 HAGEN Carl Fredrik NOR
3 KEUKELEIRE Jens BEL
4 MARCZYNSKI Tomasz POL
5 NAESEN Lawrence BEL
6 VAN DER SANDE Tosh BEL
7 WELLENS Tim BEL

AG2R LA MONDIALE (FRA)

11 BIDARD François FRA
12 DENZ Nico GER
13 DILLIER Silvan SUI
14 GASTAUER Ben NED
15 GENIEZ Alexandre FRA
16 JAUREGUI Quentin FRA
17 PETERS Nans FRA

ASTANA PRO TEAM (KAZ)

21 FUGLSANG Jakob DEN
22 BALLERINI Davide ITA
23 BIZHIGITOV Zhandos KAZ
24 BOARO Manuele ITA
25 CATALDO Dario ITA
26 GRUZDEV Dmitriy KAZ
27 LUTSENKO Alexey KAZ

BAHRAIN - MERIDA (BRN)

31 NIBALI Vincenzo ITA
32 BOLE Grega SLO
33 CARUSO Damiano ITA
34 NIBALI Antonio ITA
35 PERNSTEINER Hermann AUT
36 PIBERNIK Luka SLO
37 TRATNIK Jan SLO

BORA - HANSGROHE (GER)

41 MAJKA Rafal POL
42 BENEDETTI Cesare ITA
43 BODNAR Maciej POL
44 BURGHARDT Marcus GER
45 MÜHLBERGER Gregor AUT
46 OSS Daniel ITA
47 SCHACHMANN Maximilian GER

CCC TEAM (POL)

51 VAN AVERMAET Greg BEL
52 CERNÝ Josef CZE
53 SCHAER Michael SUI
54 VAN HOOYDONCK Nathan BEL
54 VAN HOECKE Gijs BEL
56 VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL
57 WISNIOWSKI Lukasz POL

DECEUNINCK-QUICK-STEP (WTT)

61 STYBAR Zdenek CZE
62 ALAPHILIPPE Julian FRA
63 CAPECCHI Eros ITA
64 DEVENYNS Dries BEL
65 LAMPAERT Yves BEL
66 SERRY Pieter BEL
67 VAKOC Petr CZE

EF EDUCATION FIRST (USA)

71 BETTIOL Alberto ITA
72 CAICEDO Jonathan ECU
73 CARTHY Hugh GBr
74 HOWES Alex USA
75 KANGERT Tanel EST
76 LANGEVELD Sebastian NED
77 MORTON Lachlan AUS

GROUPAMA - FDJ (FRA)

81 KÜNG Stefan SUI
82 ARMIRAIL Bruno FRA
83 DUCHESNE Antoine CAN
84 LUDVIGSSON Tobias SWE
85 LADAGOUS Matthieu FRA
86 SEIGLE Romain FRA
87 VINCENT Léo FRA

MITCHELTON - SCOTT (AUS)

91 AFFINI Edoardo ITA
92 BOOKWALTER Brent USA
93 DURBRIDGE Luke AUS
94 JUUL JENSEN Christopher DEN
95 SCHULTZ Nicholas Jack Willia AUS
96 SCOTSON Callum AUS
97 STANNARD Robert AUS

MOVISTAR TEAM (ESP)

101 CARAPAZ Richard ECU
102 OLIVEIRA Nelson POR
103 BETANCUR Carlos COL
104 BARBERO Carlos ESP
105 PRADES REVERTER Eduard ESP
106 ROJAS José ESP
107 SEPÚLVEDA Eduardo ARG

NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM (ITA)

111 VISCONTI Giovanni ITA
112 BERTAZZO Liam ITA
113 FONZI Giuseppe ITA
114 PACIONI Luca ITA
115 RAGGIO Luca ITA
116 SCHÖNBERGER Sebastian AUT
117 VELASCO Simone ITA

NIPPO - VINI FANTINI - EUR.OV. (ITA)

121 MOSER Moreno ITA
122 BAGIOLI Nicola ITA
123 CANOLA Marco ITA
124 CIMA Damiano ITA
125 HATSUYAMA Sho JPN
126 LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP
127 LONARDI Giovanni ITA

TEAM DIMENSION DATA (RSA)

131 KREUZIGER Roman CZE
132 JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA
133 KING Benjamin USA
134 MADER Gino SUI
135 TILLER Rasmus Fossum NOR
136 VALGREN ANDERSEN Michael DEN
137 VENTER Jaco RSA

TEAM JUMBO - VISMA (NED)

141 VAN AERT Wout BEL
142 DE TIER Floris BEL
143 POWLESS Neilson USA
144 HOFSTEDE Lennard NED
145 TOLHOEK Antwan NED
146 VAN DER HOORN Taco NED
147 VAN POPPEL Danny NED

TEAM KATUSHA ALPECIN (SUI)

151 BATTAGLIN Enrico ITA
152 CRAS Steff BEL
152 BOSWELL Ian USA
153 GUERREIRO Rúben POR
154 HAAS Nathan AUS
156 KUZNETSOV Viacheslav RUS
157 STRAKHOV Dmitrii RUS

TEAM SKY (GBR)

161 THOMAS Geraint GBR
162 BASSO Leonardo ITA
163 DUNBAR Edward IRL
164 GOLAS Michal POL
165 MOSCON Gianni ITA
166 PUCCIO Salvatore ITA
167 ROSA Diego ITA

TEAM SUNWEB (GER)

171 ROCHE Nicolas IRL
172 ARNDT Nikias GER
173 HIRSCHI Marc SUI
174 KRAGH ANDERSEN Asbjoern DEN
175 KRAGH ANDERSEN Soeren DEN
176 OOMEN Sam NED
177 POWER Rob AUS

TREK - SEGAFREDO (USA)

181 MOLLEMA Bauke NED
182 BEPPU Fumiyuki JAP
183 CONCI Nicola ITA
184 FELLINE Fabio ITA
185 IRIZAR ARAMBURU Markel ESP
186 MOSCHETTI Matteo ITA
187 SKUJINS Toms LAT

UAE TEAM EMIRATES (UAE)

191 GAVIRIA RENDON Fernando COL
192 FARIA DA COSTA Rui Alberto POR
193 FERRARI Roberto ITA
194 LAENGEN Vegard Stake NOR
195 PETILLI Simone ITA
196 PHILIPSEN Jasper BEL
197 POGACAR Tadej SLO

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS (FRA)

201 BAGOT Yoann FRA
202 CAM Maxime FRA
203 DE BACKER Bert BEL
204 ERMENAULT Corentin FRA
205 LAMMERTINK Steven NED
206 MOTTIER Justin FRA
207 TURGIS Jimmy FRA


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 7960007.jpg (97.0 Kb)
 
GADДата: Неділя, 10.03.2019, 19:24 | Повідомлення # 744
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Жуліано Алафіліпп - переможець Страда Бьянка-2019



 26-річний французький гонщик Жуліано Алафіліпп став переможцем італійської класики Страда Бьянка-2019, продовживши переможну серію команди Deceuninck - Quick Step, яка з чотирма різними гонщиками виграла чотири весняних класики. Крім того, Алафіліпп став першим французьким гонщиком - переможцем Страда Бьянка.

 

  На 8-му секторі «білих доріг» Страда Бьянка-2019, за 26,5 км до фінішу датський гонщик команди Astana Якоб Фульсанг атакував з групи, в якій знаходилося 16 гонщиків. На прискорення Фульсанга відповів 24-річний бельгійський гонщик команди Jumbo-Visma Ваут Ван Арт, а потім до них перекласти і Жуліано Алафіліпп.

 

  За 19 км до фінішу їх перевага над групою переслідувачів становило 27 секунд. За 18,7 км до фінішу Якоб Фульсанг і Жуліано Алафіліпп поїхали від свого попутника. Ваут Ван Арт зумів самотужки наздогнати їх за 1,2 км до фінішу, але не зміг відповісти на наступні атаки суперників. В результаті Жуліано Алафіліпп закрив атаку Якоба Фульсанга за 400 м до фінішу, а потім обійшов датського гонщика.

 

  Якоб Фульсанг фінішував другим, Ваут Ван Арт другий рік поспіль замкнув на Страда Бьянка трійку призерів. Четвертим лінію фінішу перетнув товариш Жулиана Алафіліппа по команді, переможець Страда Бьянка-2015 Зденек Штибар.

Жуліано Алафіліпп: «Неймовірно, я виграв Страда Бьянка, вперше взявши участь в гонці. Весь день я фокусувався на фіналі. Мені пощастило, що не впав і не проколовся. Моя команда чудово захищала мене. Ів і Зденек разом зі мною були в групі, це була ідеальна для нас ситуація.

 

  У кожній гонці все чекають, що наша команда візьме на себе відповідальність. Саме це ми зробили сьогодні. Після головної селекції з нашої команди ми залишилися втрьох, контролювали кожну атаку, в ключовим моменти уважно вели гонку. Коли Фульсанг поїхав, я знав, що ця атака може стати перемогою. Сьогодні він був дуже сильний.

 

  Якоб Фульсанг - дуже сильний суперник, і хоча я не робив помилок, до самого останнього повороту не був упевнений в перемозі.

 

  Страда Бьянка була моєю першою важливою метою сезону, який я добре почав в Південній Америці. Я хотів виграти цю класику, був рішуче налаштований. Нелегко, коли тебе вважають фаворитом гонки, в якій ніколи не брав участі, але я звик до тиску і впорався з ситуацією. У фіналі відчував, що нога стала важкою, Якоб Фульсанг був свіже мене. Мені треба було разом з ним під'їхати до підніжжя Сан-Катерини, і я радий, що мені це вдалося.

 

Для мене велосезон - це не тільки Флеш Валлон і Тур де Франс. Мене мотивує щось нове, і це була Страда Бьянка. Це прекрасна перемога, яка зміцнює мою впевненість перед Тіррено-Адріатико-2019 ».

 

  Якоб Фульсанг: «Я щасливий бути на подіумі такою гарною гонки, але сьогодні хотів виграти, тому що нога йшла чудово. Я добре проїхав гонку, але не впевнений, щасливий або засмучений, друге місце залишає солодко-гіркий присмак. Ще одне друге місце в моїй колекції.

 

  Я обмірковував, як випередити Жулиана Алафіліппа. Він працював не так багато як я. Мені б було вигідно, якби наші переслідувачі їхали більш потужно, бо Алафіліпп не завжди проводив зміни, заощадивши сили для фіналу. Мені треба було щось придумати, щоб застати його зненацька і скинути на останній частині останнього підйому перед фінішем. А в спринті він завжди буде сильнішим за мене. Я кілька разів намагався від нього виїхати, але не спрацювало ».

 

  Ваут Ван Арт: «Важко було так само, як і в минулому році, коли їхав цю класику вперше. Останні півтора години гонки було боляче. На другій частині останньої секції я просто втратив контакт з Жуліаном і Якобом, після чого почалася довга дорога мук. Я щасливий, що вижив і зміг знову піднятися на подіум. Третє місце, дійсно, найвищий результат, який я міг показати сьогодні.

 

  Коли я їх наздогнав, то вже йшов на межі. Думав лише про те, щоб утримати швидкість, не дати комусь забрати у мене третє місце. Жодного разу не думав, що можу виграти. Але я точно повернуся за перемогою на Страда Бьянка. Це мій другий подіум за два участі. Сподіваюся, одного разу все складеться.

 

У минулому році для інших гонщиків я як з неба звалився, але на цей раз за мною стежили, так що було складніше.

 

Ця гонка, де ти отримуєш нагороду, коли наважуєшся атакувати. Тому я їду її другий рік поспіль. Я щасливий зайняти місце на подіумі, але хочу в майбутньому піднятися на вищий щабель ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 1218940.jpg (92.3 Kb)
 
GADДата: Неділя, 10.03.2019, 19:44 | Повідомлення # 745
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Майкл Меттьюс зійшов з гонки Париж-Ніцца-2019 після падіння на 1-му етапі



Гонщики команди Sunweb Майкл Метттьюс і Мартейн Тусвелд зійшли з Париж-Ніцци-2019 після падіння
 

 

На 1-му етапі гонки Париж-Ніцца-2019 команда Sunweb позбулася двох гонщиків - Майкл Меттьюс (Michael Matthews) і Мартейн Тусвелд (Martijn Tusveld) зійшли після падіння.

 

  За 100 км до фінішу з'явилися ознаки формування ешелонів, напруга наростало. За 80 км до фінішу Майкл Меттьюс впав і не зміг продовжити гонку. За 41 км до фінішу впав 25-річний нідерландський гонщик Мартейн Тусвелд, який також був змушений зійти.

 

  Капітан команди Вілко Келдерман втримався в першій групі, залишившись без товаришів по команді, і фінішував з тим же часом, що показав переможець Ділан Груневег (Jumbo-Visma).

Тренер команди Sunweb Марк Рееф: «День на Париж-Ніцці вийшов дуже важким, сильний вітер вплинув на короткий етап. Майкл впав через 60 км після старту, а потім пелотон розбився на ешелони, і у нас нікого не залишилося в першій групі. Потім друга група, де знаходилися Вілко і Мартейн Тусвелд, з'єдналася з першою. Але Мартейн впав, йому довелося покинути гонку. З цього моменту Вілко залишився в групі один, він благополучно фінішував ».

 

Для Майкла Меттьюса Париж-Ніцца-2019 була другою гонкою сезону, який він почав на класиці Omloop Het Nieuwsblad-2019, де фінішував 12-м.

 

В даний момент Майклу Меттьюс і Мартейн Тусвельду належить пройти огляд. Про характер травм команда Sunweb поки не повідомляє.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 4795033.jpg (58.9 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 11.03.2019, 12:53 | Повідомлення # 746
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ділан Груневег перемагає на 1-му етапі гонки Париж-Ніцца-2019 і надягає жовту майку лідера
 

 

 25-річний голландський гонщик команди Jumbo-Visma Ділан Груневег здобув перемогу на 1-му етапі гонки Париж-Ніцца-2019. Це третя перемога Груневег в цьому сезоні і друга в кар'єрі на етапі французької гонки, свій перший етап на Париж-Ніцці нідерландський гонщик виграв в минулому році. «Дорога до сонця» почалася з короткого етапу, який через сильний вітер постійно розривав пелотон на ешелони. Але гонщики команди Jumbo-Visma впоралися зі складнощами дня - разом з Діланом Груневегеном в першій групі знаходилися п'ять товаришів по команді, які не дали йому випасти на відміну від багатьох спринтерів, які втратили контакт з першою групою.

 

  Серед втратили час на складному вітряному етапі виявилися і генеральщікі - захищає титул Марк Солер (Movistar) фінішував лише через 1 хвилину 3 секунди, Мігель Анхель Лопес (Astana) втратив 1:04, Доменіко Поццовіво (Bahrain-Merida) фінішував через 2:48, Фабіо Ару і Йон Ісагірре через 2:50, Серхіо Енао через 4:30.

 

  За 2 км до фінішу атакував Філіп Жільбер (Deceuninck - Quick), але його не пустили, ривок Сонні Кольбреллі (Bahrain-Merida) теж був нейтралізований. У фінішному спринті Ділан Груневег обійшов австралійського гонщика Калеба Евана (Lotto Soudal) і свого співвітчизника, гонщика команди Deceuninck - Quick Step Фабіо Якобсена.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 7278866.jpg (76.6 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 11.03.2019, 12:59 | Повідомлення # 747
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тіррено-Адріатико-2019. Маршрут і претенденти
 

 

 54-й випуск італійської гонки Тіррено-Адріатико пройде з 13 по 19 березня. «Гонка двох морів», як зазвичай називають Тіррено-Адріатико, почнеться і завершиться гонками на час - на 1-му етапі учасників чекає 21,5-км командна гонка з роздільним стартом, на 7-му заключному - індивідуальна протяжністю 10 км. Організатори передбачили два етапи для спринтерів (3-й і 6-й), три - для універсалів (2-й, 4-й і 5-й).

1-й етап - командна гонка на час протяжністю 21,5 км з плоским рельєфом і чотирма поворотами, на одному з яких буде розташована відсічення 10,7 км. Єдина складність на останніх двох кілометрах - S-подібний поворот за 1200 м до фінішу на вузькій дорозі.

 

2-й етап - горбистий етап з фінішем в підйом, який розпочинається від стінки довжиною 500 м з градієнтами до 16%, далі стіл і знову підйом протяжністю 2 км з градієнтами від 4% до 10%, знову виполажіваніе і заключні 1,5 км до фінішу з градієнтами 4-7%.

 

3-й етап - найдовший, 226-км, спринтерський етап з фінішем в Фоліньо. На заключних 2,5 км розташовано 6 неприємних поворотів.

 

4-й етап - пересічений етап з декількома підйомами середньої протяжності і значними градієнтами завершиться подвійним подоланням підйому капучіно (I Cappuccini) протяжністю 1,5 км із середньою градієнтом 10,6% і максимальним градієнтом 19%, спуск з якого не менш складний.

 

5-й етап - частокіл коротких крутих підйомів і складних спусків - етап кола в Реканаті (Recanati), лінію фінішу в якому велогонщики перетнуть 4 рази, подолавши підйом до Кастельнуово (Castenuovo) протяжністю 1,5 км із середньою градієнтом 13,9% і максимальним градієнтом 19% і заключні 1,8 км із середньою градієнтом 3,3%.

 

6-й етап - спринтерський етап, на якому велогонщики тричі перетнуть лінію фінішу. Заключний кілометр кола після лівого повороту на 90 градусів прокладений в тягун з градієнтами до 3%.

 

7-й етап - індивідуальна гонка на час протяжністю 10,5 км з плоским рельєфом по маршруту, що не залежного навіть з 2015 року, за традицією, завершує Тіррено-Адріатико.

 

 На старт Тіррено-Адріатико-2019 вийдуть 161 учасник з 23 команд. Міхал Квятковські, що став переможцем «Гонки двох морів» в 2018 році, не буде захищати свій титул.

 

  За право стати королем «Гонки двох морів» буде боротися зоряний склад генеральщіков і універсалів: Герант Томас (Sky), Том Дюмулін (Sunweb), Прімож Рогліч (Jumbo-Visma), Жуліано Алафіліпп (Deceuninck-QuickStep), Якоб Фульсанг і Олексій Луценко (Astana), Вінченцо Нібалі і Роан Денніс (Bahrain-Merida), Адам Йейтс (Mitchelton-Scott), Петер Саган та Рафал Майка (BORA - hansgrohe), Тьеш Бенот і Тім Велленса (Lotto Soudal), Грег Ван Авермат (CCC) та інші.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 8889909.jpg (94.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 12.03.2019, 11:55 | Повідомлення # 748
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Перелом ключиці у Рігоберто Урана, перелом шийного хребця варрау Барге після падіння на 2-му етапі Париж-Ніцца-2019
 

 

Сильний вітер продовжив випробовувати учасників гонки Париж-Ніцца-2019 і під час другого етапу. Ешелони утворювались протягом всього дня, групи з'єднувалися і розпадалися знову. На жаль, не обійшлося без падінь і травм. Серйозніше постраждали 27-річний французький гонщик команди Arkéa Samsic варрау Барге і 32-річний колумбійський гонщик команди EF Education First Рігоберто Уран.

 Варрау Барге впав через 59 км після старту. Як повідомляє лікар команди Arkéa Samsic Жан-Жак Менует (Jean-Jacques Menuet), гонщик отримав подвійний перелом другого шийного хребця: «На перший погляд перелом НЕ ускладнений, але ми не хочемо ризикувати, тому варрау залишиться під наглядом лікарів. Крім перелому інших травм не виявлено. Ми ще не знаємо, коли варрау зможе повернутися на велосипед. Перелом серйозний, але, з огляду на область травми, могло бути гірше. Поки ми обережно оцінюємо ситуацію ».

 

  Рігоберто Уран впав на останніх 40 км етапу. Лікар гонки Париж-Ніцца Джон Грінуолл повідомив, що у Рігоберто Урана перелом лівої ключиці і садна. На щастя, обійшлося без травми голови. Колумбійському гонщику потрібна операція, яку йому проведуть в Монако 13 березня.

Рігоберто Уран: «Падіння було важким. Сьогодні був сильний вітер. Я зачепив гонщика, а інший гонщик зачепив моє колесо. Звичайно, я розчарований, тому що нога йшла. Але це велоспорт ».

 

  Також після падіння зійшов і 31-річний іспанський гонщик команди Astana Гірка Ісагірре. Як повідомляє команда, він був доставлений в лікарню. На щастя, обійшлося без переломів. У Горки Ісагірре забій лівого ліктя і стегна.

 

З гонки зійшли Максим Буе (Arkéa Samsic), який отримав травму коліна, Луїс Мейнтьес і Марк Кевендіш (Dimension Data).

 

  Луїс Мейнтьес: «Я проїжджав кругову розв'язку і, думаю, недооцінив її. Було досить боляче, звіз трохи шкіри, але здається, що нічого не зламав, хоча ми поїдемо в лікарню на перевірку ».

 

  Рольф Альдаг, спортивний директор команди Dimension data: «Луїс впав на розв'язці через 73 км після старту. Він повернувся в гонку, поїхав, але втратив занадто багато часу і не вписувався в ліміт. Після фінішу допомогу йому надав лікар команди, а потім він поїде в лікарню.

Марк Кевендіш також був змушений зійти після двох важких днів гонки. Це лише третє змагання після його повернення. Він продовжує працювати над тим, щоб повернутися в свою кращу форму після хвороби ».


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 3109763.jpg (60.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 12.03.2019, 12:02 | Повідомлення # 749
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дубль Ділана Груневег на Париж-Ніцці-2019



Ділан Груневег виграв другий поспіль етап гонки Париж-Ніцца-2019. 25-річний голландський гонщик команди Jumbo-Visma протягом усього 2-го етапу знаходився в першій групі, захищаючи майку лідера. Пелотон порвався на ешелони через сильний вітер майже відразу після старту. Хоча другої групи гонщиків вдалося добрати нечисленну першу групу за 10 км до фінішу, через 5 км ця група знову порвалася. Попереду залишилося всього лише сім гонщиків, які і розіграли спринт. Ділан Груневег обійшов іспанського гонщика команди Bahrain-Merida Івана Гарсію і бельгійського гонщика команди Deceuninck - Quick Step Філіпа Жильбера. Чемпіон Європи Маттео Трентін (Mitchelton-Scott) фінішував четвертим.

 

У генеральній класифікації Ділан Груневег зберіг першу позицію, а на другу піднявся Міхал Квятковські (Sky). Луїс-Леон Санчес (Astana) утримав третю позицію, зумівши відібратися в число семи гонщиків, що фінішували в першій групі.


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 0340804.jpg (70.1 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 12.03.2019, 20:22 | Повідомлення # 750
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Організатори E3 BinckBank-2019 зробили новий баннер після протесту UCI
 

 

Організатори класики Світового туру E3 BinckBank-2019, яка пройде 29 березня, замінили банер, який рекламує гонку. Попередній банер, де зображення жаби складалося з фігур двох дівчат, викликав категоричний протест Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), який вимагав «прибрати створену ними рекламу зі всіх каналів, на яких вона з'явилася».

Другий банер знову зробив дизайнер Жак Куссан (Jacques Coussens), який в інтерв'ю Focus-wtv висловив здивування з приводу негативної реакції UCI щодо його першого банера: «До сих пір не розумію галасу навколо старого банера. Думаю, він був цілком оригінальним і у разі не образливим для жінок. Але ми повинні підкоритися вимогам UCI. Нам довелося шукати щось нове, щоб оголосити про гонку. Тепер це звичайна жаба, що лежить на спині. Вона ніби впала з трону ».

 

Організатори залишили підпис: «Хто стане принцом на Харельбеке?»


За матеріалами: https://velolive.com
Прикріплення: 2942704.jpg (72.6 Kb)
 
Форум » Велофорум » ПРО » Новини велоспорту
Пошук:

Вверх