Четвер, 28.03.2024, 13:47
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ЖИТТЯ » Побутове » ТЕЛЕВІЗОР )
ТЕЛЕВІЗОР )
GADДата: Четвер, 08.03.2012, 00:37 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
У кожного в житті буває момент , коли виникає бажання або необхідність придбати собі тєлік)) З темпами прогресу в електроніці можна не встигнути за новаціями. Ось і в мене зараз така ситуація, Не те щоб я дуже хотів придбати собі "ящік", та й зайвих грошей зась..але все ж таки цікаво !? Можливо хтось порадить...краще щоб був особистий досвід у цієї справі .... biggrin
 
СтепанДата: Четвер, 08.03.2012, 00:48 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
начнем с того что надо в первую очередь определиться с размером диагоналиТВ
для квартиры оптимальной будет 32
во вторых с развитием и внедрением цифрового ТВ телек обязательно должен быть Full HD
подсветка экрана желательно светодиодная ( LED ) у них контрастность и цветопередача лучше
также немаловажно и наличие встроенного медиаплеера чтоб смотреть видео через флешку или внешний диск
 
GADДата: Четвер, 08.03.2012, 00:59 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Мені потрапив проспект рекламний від "ТЕХНОПОЛИС"...там з флешкою всі мабуть вже а от з ЛЕД примочка не у всіх! Дякую за підказку ) Що ще нового в цьому плані ...з інтернетом не все мені зрозуміле...щось там пишуть про.....інтернет -браузер і про скайп навіть! biggrin
 
СтепанДата: Четвер, 08.03.2012, 01:03 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
интернет и скайп прямо в телевизоре...управление с помощью пульта ДУ...как по мне то это не удобно и лишние 1500грн как минимум

Додано (08.03.2012, 01:03)
---------------------------------------------
нужно еще докупать специальную сетевую карту которая вставляется в телек в специальный слот

 
GADДата: Четвер, 08.03.2012, 01:05 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З зайвими витратами.... я згоден з тобою, вважав що якимсь чином клаву можна туди приліпити ..чи щрсь подібне на це. Можливо через ві- фі (чи в інший спосіб) ноут чи комп а телік просто як монітор...хоча навіщо воно таке )))
 
Форум » ЖИТТЯ » Побутове » ТЕЛЕВІЗОР )
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вверх