П`ятниця, 26.04.2024, 10:12
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ЖИТТЯ » Культурне » Досягнення.
Досягнення.
GADДата: Вівторок, 19.06.2012, 18:01 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Скульптуру з олівців занесли до книги рекордів України



Сьогодні в ботанічному саду ім. Гришка на столичному Печерську показали скульптуру, яку створили 8128 людей. Це стенд заввишки три метри, стоїть поруч із входом. Всередині лілія та орнамент викладені простими олівцями. Упродовж суботи та неділі всі відвідувачі ботсаду втикали прості олівці в спеціальні дірочки на стенді. Витвір занесли до книги рекордів України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві 8 тисяч людей створять інтерактивну скульптуру - лілію
"Спеціально замовляли олівці в Німеччині. Мають золоту шапочку, так гарніше виглядає, - пояснює 40-річний Ростислав Павліченко, голова правління АТ "Єврогазбанк". - Ідея скульптури спільна, навіть не можу сказати кому належить. Вирішили дати можливість кожному хоч на мить відчути себе видатним скульптором. А лілію виклали, бо це символ нашого банку".
Близько 11-ої ранку до скульптури, яка стоїть на території ботсаду поруч із входом заходить 64-річна Ольга Обіход з вул. Підвисоцького. Уважно роздивляється стенд.
"Це що таке? Олівці? Дуже дорога виходить. Зараз модно з чогось безкоштовного робити. З пуху або сміття якогось", - зауважує Ольга Семенівна.

Поруч із скульптурою - фонтан. Мами з маленькими дітьми сидять навколо нього. Троє робочих знімають каналізаційний люк. До них підходить директор ботсаду Наталія Заіменко.
"У нас съемки, а мы будем насос сейчас ремонтировать? Потом", - каже робочим.
Дві доби біля стенду чергували експерти з національного реєстру рекордів Україні.
"Унікальність скульптури в тому, що її робила така кількість людей. В рекорди Гіннесса потрапляли скульптури, де приймало участь тридцять, максимум півсотні людей", - пояснює Віталій Зорін з Національного реєстру рекордів України.

Скульптура вийшла міжнародною. Окрім киян та українців, олівці вставляли росіяни, білоруси, американці, громадяни США та Швеції. Перші митці втикали заточені олівці в лілію, яка зображена всередині. Внизу стенду поставлять табличку з іменами та прізвищами всіх 8128 скульпторів. За два дні скульптуру накриють ковпаком з органічного скла. Подивитись на композицію можна до 2 липня, доки на території ботсаду триває фестиваль Kyiv Sculpture Project .

Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 6720130.jpg (195.6 Kb)
 
GADДата: Субота, 18.08.2012, 23:32 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
В Україні створили найдорожчий перстень у світі



Українські ювеліри потрапили до Книги рекордів Гіннесса, створивши перстень “Царівна Лебідь” з рекордною кількістю діамантів — 2 525.
Таким чином українці побили досягнення американських колег, пише Високий замок.
На виробі майстрів з Америки каменів було вдвічі менше.
Українські ювеліри хочуть відправити перстень в тур музеями Європи і мріють, щоб прикрасу приміряла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

Джерело : http://ridna.ua
Прикріплення: 2610883.gif (51.9 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 27.08.2012, 21:22 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Написанный ручкой портрет рыжей девушки взорвал Интернет

Португальский адвокат ошеломил интернет-пользователей: его картины восприняли за фото.



29-летний португалец Сэмюэл Сильва поразил Интернет-сообщество портретом девушки, который он нарисовал обычными шариковыми ручками. Его почти невозможно отличить от фотографии. На создание картины Сильва потратил всего 30 часов. За основу он взял снимок рыжей девушки российского фотографа Кристины Тарариной. Сам Сильва описывает свое невероятное искусство не более чем хобби. "Я просто адвокат, искусство является для меня всего лишь хобби, хотя у меня занимает от 5 до 50 часов, чтобы закончить каждый рисунок. Я начал рисовать, когда мне было два года", - поделился он с новообретенными поклонниками на сайте deviantART. Он рассказал, что во время работы над своими рисунками использует только восемь цветов. "У меня есть восемь цветных шариковых ручек, для этого рисунка я использовал шесть из них плюс черный цвет. Это обычные шариковые ручки", - отметил он. При этом, по словам Сильвы, он никогда не смешивает цвета: а просто штрихами накладывает несколько слоев чернил, таким образом создается иллюзия смешивания и иллюзия цвета, которого у него на самом деле нет. "Шариковые ручки - весьма недооцененный и очень выразительный инструмент. Суть не в том, что вы используете, а как вы это используете", - уверен художник.

Джерело: http://ru.tsn.ua
Прикріплення: 0378524.jpg (258.8 Kb)
 
fantomДата: Понеділок, 27.08.2012, 22:16 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я ще здивувався тому що це фото на сайті, а воно он що.
 
GADДата: Понеділок, 27.08.2012, 22:18 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так там ( на головній ) є посилання на "сюди" )))
 
GADДата: Середа, 29.08.2012, 21:01 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов










Ще роботи цього ж майстра ! surprised
Прикріплення: 9489348.jpg (57.4 Kb) · 8682061.jpg (187.3 Kb) · 5076977.jpg (145.5 Kb) · 5765358.jpg (58.6 Kb) · 5245586.jpg (79.0 Kb) · 9170393.jpg (77.7 Kb) · 7303373.jpg (136.1 Kb) · 5745575.jpg (94.2 Kb) · 3720625.jpg (131.9 Kb) · 5137893.jpg (181.8 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 11.09.2012, 20:55 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Фрагмент росписи Сикстинской капеллы из кубиков Рубика

Прикріплення: 1787200.jpg (66.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 20.09.2012, 11:09 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Талановита російська пенсіонерка з Красноярського краю прикрашає свій дім візерунком з... пластмасових пробок.

Прикріплення: 2901737.jpg (194.3 Kb)
 
GADДата: Неділя, 23.09.2012, 23:05 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Жизнеутверждающая утренняя воскресная новость: в Донецке перед зданием мерии «вырос» куст конопли

В рамках проходящего в городе Международного фестиваля кузнечного мастерства рядом с зданием мэрии кузнецы разбили кованую клумбу, которую назвали «Европейским букетом». На ней — подсолнух, лилия… и куст конопли с хорошо узнаваемой самокруткой-«косяком».

Кузнечный фестиваль ежегодно собирает в Донецке мастеров со всей Украины. После праздника они оставляют свои композиции в Парке кованых фигур.

Организаторы рассчитывают, что со временем центральное место в кованом ботсаде займет кованая фигура кузнеца. Ее основу выполнят местные мастера, а корпус будет сформирован из миниатюр, изготовленных кузнецами со всего мира: России, Норвегии, Австрии, Финляндии, Испании, Италии.



Джерело: www.facebook.com
Прикріплення: 8016770.jpg (51.2 Kb)
 
GADДата: Четвер, 03.01.2013, 18:12 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подушка-шапка для сна где угодно





Молодая дизайн-студия Kawamura-Ganjavian создала оригинальное приспособление для сна под названием Ostrich PIllow (Подушка-страус).

Ostrich PIllow не является в полной мере ни подушкой, ни одеждой, ни кроватью, но в то же время всем этим понемногу.

Подушку можно использовать на столе, на скамейке, в поезде, в самолете или в аэропорту.

Джерело: http://paradizza.com

Подушка Ostrich pillow – очень полезное, а главное удобное изобретение от американских разработчиков. Она позволяет комфортно спать в самых неподходящих для этого местах - в офисе, аэропорту или на скамейке парка.
Переводится Ostrich Pillow как «страусиная подушка». Она представляет собой гигантскую шапку, которая закрывает все от макушки до плеч. Предусмотрено отверстие для носа, рта и удобные кармашки для рук.
В широкой продаже чудо-подушка пока не появилась, но это событие, по словам создателей, произойдет совсем скоро.
Кстати, ученые утверждают, что двадцатиминутный сон увеличивает производительность на более чем 30%. И это уже приняло на заметку руководство Google и Cisco. В этих компаниях созданы специальные комнаты отдыха, где сотрудникам разрешается поспать некоторое время в течение рабочего дня.
Прикріплення: 5825709.jpg (128.5 Kb) · 2672457.jpg (132.0 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 12.02.2013, 00:05 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Основное время Далтон Гетти работает плотником. То есть, имеет дело с крупными формами и серьезными инструментами. Ну а вдохновение черпает, видимо, в малых формах, преуспев в искусстве точить карандаш.



Джерело: www.facebook.com
Прикріплення: 3296485.jpg (76.5 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 01.03.2013, 23:10 | Повідомлення # 12
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Віктор Батієнко із сірників змайстрував скрипку



— Донька ходила в музичну школу по класу скрипки. Мене так збудоражила ідея зробити скрипку із сірників, та ще й щоб грала, що іноді серед ночі прокидався і обдумував, як це реалізувати. За місяць уже знав, що і як робитиму, — розповідає 40-річний Віктор Батієнко з Миргорода на Полтавщині.

Чоловік за фахом будівельник. Третій рік складає із сірників та зубочисток макети церков, паровозів, літаків, зробив середньовічний палац, парусник. Навчився майструвати за книжкою "Саморобки із сірників". Купив доньці, але та не зацікавилася.

— У тій скрипочці все із сірників — і гриф, і натяжна система. Натуральні лише струни, — каже. — На смичок в одного знайомого попросив жмут кінського волосу. Готову скрипку покрив морілкою і лаком під красне дерево.

Над макетом музичного інструменту працював сім місяців. На скрипку, футляр до неї та смичок використав 200 коробок сірників. Заплатив за них біля 50 грн. На сірниковій скрипці грала донька Батієнка 15-річна Євгенія.

— Хотіла спробувати заграти зразу ж, як папа скрипку зробив, а він не дозволив, — розказує дівчина. — Сказав, хай вистоїться. Помню, був вечір. Папа й мама зайшли до вітальні. Я відкрила футляр і дістала скрипку. Зразу боялася. Взяла кілька акордів. Поняла, що скрипка надьожна. На ній легко грати будь-яку просту мелодію. Родітєлі були в захваті. Для концертів на сцені вона, понятно, не підійде. На скрипці я грала ще кілька разів для друзів. Навіть фільм про це зняли і розмістили в інтернеті.
Батієнко каже, скрипку не продасть.

— Ні за які бабки інструмент не віддам, — говорить. — Для мене вона безцінна. На ній вперше заграла донька. А якщо мені запропонують зробити таку ще одну, то буде однозначно дуже дорого, бо це далеко не один місяць копіткої роботи. Є у мене ідея зробити ще рояль і гітару.
Вироби майстер дарує друзям.

— Найперший зробив парусник, але він вийшов кострубатий, то я другові його віддав. Роблю чисто для себе, мені це цікаво. Скільки коштують, навіть не знаю. Знайомий у Росії теж працює із сірниками. Хвалився, недавно продав макет храму за 25 тисяч рублів.

З великих виробів Віктора — паровоз та вагони кінця XIX ст. Їх майстрував рік.

— Відтворюю всі найдрібніші деталі. Над макетом середньовічного замку також просидів не менше року. В ньому багато різних елементів, башточок, шпилів, а це неповторювані конструкції, тому й так довго прийшлось вовтузитися.

Ідеї макетів бере з інтернету і книжок. Кілька місяців подумки виношує проект, планує схему побудови. Сірники у виробах склеює клеєм ПВА. Іноді для зміни фактури використовує морилку та лак.

Микола МАРЧЕНКО

Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 2216206.jpg (116.8 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 04.03.2013, 21:33 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Донеччанка створила Стіва Джобса з тисячі жуйок

22-річна художниця з Макіївки Анна-Софія Матвєєва створює портрети з кольорових жувальних гумок. Художниця створила портрети покійного глави корпорації Apple Стіва Джобса і тренера ФК Шахтар Мірча Луческу.

На портрет Джобса площею півтора квадратних метра пішло більше тисячі кольорових жуйок. Зараз це полотно важить майже 6 кг, пише «Взгляд».

«Якщо за кілька годин зжувати пару сотень жуйок, то хорошого буде мало. Тому до процесу заготівлі я залучила всіх своїх рідних і друзів. Чоловік і його сестра просто активно жують і дають мені жуйки в той момент коли я «малюю». А друзі заморожують, потім віддають мені, я розігріваю їх у мікрохвильовці і клею на полотно», - розповідає Матвєєва.

У художниці готові п'ять картин, ще півтора десятка в процесі створення. Це портрети відомих діячів культури і мистецтва. Через два тижні в одному з донецьких арт-центрів відкриється виставка картин з жувальних гумок.

«Вони всі будуть продаватися. Портрет Стіва Джобса я готова віддати за вісім тисяч гривень. Це не так вже й багато, адже одні тільки жуйки і полотно коштують більше тисячі!», - розповіла Матвєєва.

Джерело: http://vgolos.com.ua

 
GADДата: Четвер, 25.04.2013, 22:22 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"Де більше розмовляють українською, там менше злочинів" - переможець хакатону від Microsoft



Студент-політолог Роман Мельник 14 квітня переміг у другому конкурсі-хакатоні SocialBoost: Open Data. За два дні він створив електронну кримінальну карту України.
Хакатонами називають посилені заняття фахівців із розробки програмного забезпечення над поставленим завданням. Як правило, такі заходи тривають від дня до тижня. "SocialBoots: Open Data" - конкурс на тему розробки соціально-корисних веб-проектів, зроблених на основі відкритих даних уряду.

Цьогорічний переможець каже, що за статистикою, яку отримав від Міністерства внутрішніх справ, переконався, що карта злочинності накладається на мовну карту України.
"У меню можна вибрати рік і вид злочину - карта показує ситуацію по всіх регіонах України.



Зеленим, жовтим, помаранчевим, червоним позначені області в міру зростання злочинності. Із заходу на схід і південь карта України "червонішає". Лідирують по злочиннності Крим і Севастополь, а також Донецька область. В Донецьку торік було скоєно 48 з половиною тисяч злочинів, у Дніпропетровській 40 тисяч — вони позначені червоним і помаранчевим відповідно, у Криму - 33 тисячі, в Харківській - 30 тисяч - вони позначені брудно-жовтим кольором. Запорізька - 25 тисяч, Луганська - 26 тисяч, Одеська - 24 тисячі - жовті. Рівень злочинності у Київській і Львівській області приблизно однакова - 15 тисяч, вони позначені жовто-зеленим. Решта центральних і західних областей - салатові й зелені.

"Найменше злочинів у Тернопільській області - 4273. Я побачив, що там, де більше розмовляють українською, менше злочинів, а де російською - більше". За даними останнього перепису населення, саме на Тернопіллі найбільша частка українців з-поміж усіх областей - аж 97,8%

За даними останнього перепису населення, саме на Тернопіллі найбільша частка українців з-поміж усіх областей - аж 97,8%. Далі йде Прикарпаття, Волинь, Ріненська та Вінницька області, за ними - Львівська з часткою українців у 94,8%. На Київщині 2001 року українцями себе назвали 82,5%, хоча в самій столиці - на 10% менше.
Причини такої нерівномірності злочинної поведінки, на думку Романа, криються в тому, що у східних і південних областях багато переселенців, зокрема через те, що ці землі більш промислові.
"Східні регіони розвиненіші промислово, і туди більше мігрують. Та й у радянські часи на схід більше заселяли росіян. Тому український народ різний - це не є секрет. Навіть по розподілу, де за кого голосують. Маю думку, що багато чого залежить і від кількості активних віруючих. Вона на заході не вимивалася активно Радянським союзом. На заході більша толерантність церков. Там порівняно мирно живуть греко-католики з православними. На сході ж дуже важко збудувати церкву греко-католицьку".
Роман живе у Києві 5 років. Українською більша частина киян, на думку Романа, заговорить років за 20.
"У мене враження, що кияни російськомовними ще залишатимуться довго. У 2030, може, більшість таки спілкуватиметься українською. До того часу підросте молодь двомовна, яка знає українську і російську".
Українська поширюватиметься в міру зростання заможності людей, припускає Роман.
"Коли в людей з'явиться асоціація "Україна - це моя держава, ми зростаємо", тоді українська мова сприйматиметься як синонім до чогось успішного, асоціюватиметься з добробутом на державному рівні. Тоді українська мова стане потугою, через яку можна буде себе усвідомити. Зараз українська мова - просто культура. Тому зараз мовні зміни масово здійснити не вдасться, поки не підіймемо економіку. У людей стереотип: "А що мені дала ця держава і ця мова? У мене діти голодують".


Джерело:http://gazeta.ua
Прикріплення: 8186872.jpg (276.9 Kb) · 0250983.jpg (163.0 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 14.05.2013, 17:53 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Российскую «Стабильность» из полицейских щитов наградили в Нью-Йорке



Главный приз нью-йоркской выставки современного искусства Cutlog получил римейк инсталляции «Стабильность» екатеринбургского художника Тимофея Ради. Об этом в понедельник, 13 мая, сообщает интернет-издание Znak.com.

Оригинальная инсталляция была выполнена в лесу под Екатеринбургом из щитов ОМОНа, однако в Нью-Йорке ее воссоздали с использованием прозрачных щитов местной полиции. Кроме того, если в России на вершине «карточного домика» из щитов стоял трон, то на выставке его туда ставить не стали. Издание также отмечает, что американский вариант инсталляции, получивший название «Stability Figure 1», выглядит значительно более прочным.

Деньги на участие в нью-йоркской выставке собирала редакция и читатели Znak.com. Совместными усилиями им удалось собрать необходимые для этого семь тысяч долларов.

Инсталляция «Стабильность» Тимофея Ради появилась в лесу под Екатеринбургом в декабре 2012 года. Акция была приурочена к годовщине начала массовых протестов оппозиции. Конструкцию в виде «карточного домика» из щитов ОМОНа с троном на вершине собирали люди в камуфляже и масках. Вскоре после возведения инсталляция рассыпалась от порыва ветра.

Помимо «Стабильности» Радя известен еще рядом политических работ, в том числе акцией «Ничего нового» — плакаты с этим текстом были установлены в Екатеринбурге во время выборов. Кроме того, художник является автором акций «Без лишних слов», «Потеря прочности» и «После войны».

Выставка современного искусства Cutlog последние четыре года проходила в Париже. С 9 по 13 мая 2013 года она впервые прошла в Нью-Йорке. В ней приняли участие в общей сложности 45 галерей и художников со всего мира.


Джерело: http://lenta.ru/
Прикріплення: 8147510.jpg (41.9 Kb)
 
Форум » ЖИТТЯ » Культурне » Досягнення.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Вверх