Четвер, 28.03.2024, 13:24
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ЖИТТЯ » Спортивне » Про спорт і не тільки.
Про спорт і не тільки.
GADДата: Субота, 18.04.2015, 16:43 | Повідомлення # 121
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"УКРАЇНСЬКІ ОТАМАНИ" ПЕРЕМОГЛИ "КОМАНДУ РОСІЇ" У БОКСЕРСЬКОМУ ПОЄДИНКУ



"Українські отамани" здобули восьму перемогу в п'ятому сезоні змагань Всесвітньої серії боксу (WSB).

17 квітня в домашньому матчі в рамках 13-го туру змагань українські боксери перемогли "Команду Росії".

Як повідомляється на офіційному сайті "Українських отаманів", підсумковий рахунок зустрічі 3:2 на користь української команди.

Перемогу принесли Хасанбой Дусматов, Володимир Матвійчук та Геворг Манукян.

У цьому поєдинку "Українські отамани" отримали чергові залікові 3 бали і продовжують утримувати третю позицію в підгрупі "А".

Наступний поєдинок, який стане заключним в груповому раунді змагань WSB, "Українські отамани" проведуть 24 квітня на Кубі, їх суперником будуть чинні чемпіони змагань Всесвітньої серії боксу "Cuba Domadores".


Джерело: http://www.5.ua/

Прикріплення: 7827494.jpg (38.9 Kb)
 
GADДата: Субота, 18.04.2015, 18:59 | Повідомлення # 122
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українка виграла золото ЧЄ з важкої атлетики



На Чемпіонаті Європи 2015 року Юлія Калина здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 63 кг із сумою двоборства 238 кг.
У ривку Юлія зафіксувала штангу вагою 106 кг і на один кілограм випередила свою найближчу суперницю Надію Ліхачьову з Росії, повідомляє champion.com.ua.

Поштовх Юлія Калина починала з підходу до штанги вагою 124 кг і, після успішного виконання, випередила найближчу суперницю на 7 кг у сумі двоборства.

У другій та третій вправі Юлія впевнено зафіксувала 127 і 132 кг відповідно, і збільшила відрив до 15 кг у сумі двоборства.


Джерело: http://radio24.ua/
Прикріплення: 6584725.jpg (25.1 Kb)
 
GADДата: Субота, 18.04.2015, 23:26 | Повідомлення # 123
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Олександр Усик здобув перемогу над росіянином Андрієм Князевим

У 8 раунді бою рефері змушений був зупинити бій

Український боксер здобув перемогу у поєдинку з росіянином Андрієм Князевим.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У восьмому раунді рефері зупинив бій, Усик переміг Князєва технічним нокаутом (11-2, 6 КО).

Таким чином інтерконтинентальний чемпіон WBO у важкій вазі Олександр Усик захистив свій титул. Суперником Усика був діючий Чемпіон Росії в першій важкій вазі Андрій Князєв.


 
GADДата: Неділя, 03.05.2015, 15:10 | Повідомлення # 124
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ломаченко присвятив перемогу вбитому другові



У Лас-Вегасі Василь Ломаченко захистив своє чемпіонське звання за версією WBO. Українець у дев´ятому раунді нокаутував Гамальєра Родрігеса з Пуерто-Ріко. Після бою Ломаченко одягнув футболку з портрером і написом "Вічна пам'ять".

"Свою перемогу присвячую другові, якого нещодавно застрелили. Сергію Лащенко. Братик, для тебе! Я сподіваюся ти зверху будеш дивитися на мене і на мої перемоги".

Нагадаємо, що боксера Лащенко застрелили в Одесі на початку квітня.


Джерело: http://gazeta.ua/

Прикріплення: 6140996.jpg (29.0 Kb)
 
GADДата: Субота, 09.05.2015, 14:35 | Повідомлення # 125
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Збірна України з синхронного плавання виграла "золото" Кубку Європи

Жіноча збірна України з синхронного плавання завоювала "золото" на Кубку Європи в голландському Харлеммермере. Наші дівчата виграли комбіновану програму, набравши в загальній сумі 93,100 бали.

Українки значно перевершили інших суперниць, які піднялися на п'єдестал.

Збірна Італії завоювала срібні медалі. На рахунку італійок 89,3333 бали. "Бронза" дісталася представницям Греції. Вони зуміли набрати 85,5333 очок.

Відзначимо, що переможницями в складі української команди стали: Ганна Волошина, Лоліта Ананасова, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олена Гречихина, Катерина Садурська, Дар'я Юшко, Олександра Сабада, Катерина Резник та Ольга Золотарьова.




Джерело: http://gazeta.ua/
 
GADДата: Субота, 30.05.2015, 18:46 | Повідомлення # 126
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українська шахістка стала чемпіонкою Європи



Українська спортсменка Наталія Жукова завоювала звання чемпіона Європи з шахів, повідомляє офіційний сайт Федерації шахів України.

30 травня у грузинському Чакві завершився жіночий чемпіонат Європи з шахів. В останньому турі українка Наталія Жукова обіграла Еліну Данієлян і посіла перше місце.

Для Жукової - це друга перемога в кар'єрі на чемпіонатах Європи. У 2000-му українка була також чемпіонкою континенту.

Нагадаємо, що Наталя у складі жіночої команди України стала переможницею шахової олімпіади в Турині (2006), переможницею командного чемпіонату світу в Астані (2013), а також переможницею командного чемпіонату Європи у Варшаві (2013).


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 7489672.jpg (56.3 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 01.06.2015, 11:37 | Повідомлення # 127
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ольга Харлан виграла "Московську шаблю"



Українка Ольга Харлан стала переможницею престижного гран-прі "Московська шабля". У фіналі наша фехтувальниця перемогла господарку турніру росіянку Яну Єгорян - 15:10.

Всього на шляху до перемоги Харлан пройшла чотирьох представниць Росії, в тому числі і Софію Велику у півфіналі. Також Ольгою були переможені спортсменки з Аргентини та Греції.

Результати інших українок:

Олена Вороніна та Аліна Комащук - 1/8 фіналу,

Олена Кравацька - 1/16 фіналу,

Ольга Жовнір - закінчила свої виступи в стартовому раунді - 1/32.


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 4851475.jpg (26.5 Kb)
 
GADДата: Четвер, 04.06.2015, 15:47 | Повідомлення # 128
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"Ласкаво просимо в К2" - Беринчик став партнером Усика



Срібний призер Олімпійських ігор 2012 року, срібний призер чемпіонату світу 2011 року, а також багаторазовий чемпіон України Денис Беринчик перейшов у професійний бокс.

Беринчик підписав контракт з українською промоутерською компанією братів Кличків K2 Promotions Ukraine.

Нагадаємо, головною зіркою компанії є партнер Берінчика по олімпійській команді Олександр Усик.

Про підписання контракту з боксером повідомив генеральний директор K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк. Він розмістив фото оформлення угоди і підписавши їх "Ласкаво просимо в команду К2 !!!".


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 9757590.jpg (51.3 Kb)
 
GADДата: Четвер, 11.06.2015, 15:18 | Повідомлення # 129
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Юлія Прокопчук виграла чемпіонат Європи у стрибках з вишки




10 червня у Ростоку (Німеччина) на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду розіграно два комплекти нагород. Українка Юлія Прокопчук стала чемпіонкою Європи у стрибках з 10-метрової вишки, набравши у сумі за п'ять стрибків 327,50 бали.

У боротьбі за срібну медаль француженка Лаура Марино випередила італійку Ноемі Баткі на 0,30 бала. Ще одна українка - Ганна Красношлик зайняла 6-е місце.

У чоловіків у стрибках з метрового трампліну українець Олег Колодій завоював бронзову медаль, набравши у сумі за шість стрибків 391,10 бали. Ілля Кваша посів четверте місце (390,15).

Переміг з великим відривом француз Метью Россі (433,80), випередивши росіянина Євгена Новосьолова, який став срібним призером на 37,75 бала.

Стрибки у воду. Чемпіонат Європи. Росток (Німеччина), 10 червня

Жінки.

Вишка.

1. Юлія Прокопчук (Україна) - 327,50

2. Лаура Марино (Франція) - 323,60

3. Ноемі Баткі (Італія) - 323,30 ...

6. Анна Красношлик (Україна) - 293,85

Чоловіки.

Трамплін. 1 м.

1. Метью Россі (Франція) - 433,80

2. Євген Новосьолов (Росія) - 396,05

3. Олег Колодій (Україна) - 391,10

4. Ілля Кваша (Україна) - 390,15


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 6320537.jpg (43.0 Kb)
 
GADДата: Четвер, 18.06.2015, 15:46 | Повідомлення # 130
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ще одну срібну медаль принесла збірній України Ганна Соловей



Українська велогонщиця Ганна Соловей посіла друге місце на Європейських іграх в Баку, показавши час 33:03.37.

На I Європейських іграх в Баку комплект нагород розіграли велосипедистки в індивідуальній гонці з роздільним стартом. Приємно, що українка Ганна Соловей зуміла піднятися на п'єдестал пошани і стала срібною призеркою змагань.

Першою на фініші була представниця Нідерландів Елен ван Дийк, з результатом 32:26.87, а третьою стала її землячка Ганна ван Флейтен - 33:33.56.


Джерело: http://uapress.info/
Прикріплення: 3514177.jpg (34.9 Kb)
 
GADДата: Четвер, 18.06.2015, 15:49 | Повідомлення # 131
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українські лучники стали чемпіонами Європейських ігор в Баку



Українські лучники Георгій Іваницький, Маркіян Івашко і Віктор Рубан принесли Україні друге "золото" на Європейських іграх в Баку. У напруженій фінальній битві наші хлопці "перестріляли" іспанців.

Доля золотих нагород вирішилася в стрільбі на виліт. До останнього обидві команди йшли нога в ногу і вирішальним став останній постріл іспанців, який припав у "шістку". У той же час наші стріляли в "дев'ять" і "яблучко".

Нагадаємо, Україна завоювала перше "золото" на Європейських іграх у боротьбі вільним стилем.

Сьогодні наші спортсмени завоювали дві медалі. Спершу Ганна Соловей виграла "срібло" в велошосе. Потім українські лучниці вирвали в росіянок "бронзу".


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 3977004.jpg (61.6 Kb)
 
GADДата: Четвер, 18.06.2015, 19:32 | Повідомлення # 132
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Олег Верняєв - абсолютний чемпіон



Новоспечений чемпіон перших в історії Європейських ігор зі спортивної гімнастики Олег Верняєв одразу після тріумфу прокоментував прес-службі НОК України свій виступ та звернувся до спортивних вболівальників.

«На мій погляд, мені вдалося обійти суперників завдяки складності моєї програми. Думаю, я вже її «накатав». Хоча є ще деякі проблеми. В Баку я їхав захищати свої титули. З одного боку, здається, що це не так складно, але з іншого – розумію, що відповідальності ще більше. Думаю, після Європейських ігор можна буде боротися за титул абсолютного чемпіона світу», - зауважив Олег.

«Хочу висловити щирі слова вдячності всім тим, хто підтримував мене на трибунах. Я усіх чув і ця підтримка мені дуже допомогла. Для мене завжди дуже важлива підтримка з боку тренерів, вболівальників, моїх рідних. Останнім часом на змагання зі мною приїжджають мої батьки. Вони – мій найголовніший талісман», - відзначає наш чемпіон.

«Хочу звернутися до усіх наших вболівальників-співвітчизників! Друзі, вболівайте за Україну, а ми будемо приносити вам та рідній країні медалі. У нас попереду багато фіналів, будьте з нами», - сказав Олег Верняєв.


Джерело: www.facebook.com
Прикріплення: 3500524.jpg (45.1 Kb)
 
GADДата: Неділя, 21.06.2015, 11:06 | Повідомлення # 133
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українки встановили рекорд на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Росії

Українська жіноча естафетна команда в перший день чемпіонату Європи з легкої атлетики здобула перемогу, встановивши рекорд

Про це повідомляється на сторінці у Facebook Національного олімпійського комітету України, передає Еспресо.TV.

Збірна України бігла естафету 4х100 метрів у такому складі: Наталія Строгова, Наталія Погребняк, Вікторія Кащеєва та Христина Стуй.

Після фінішу української команди рекорд чемпіонатів Європи в цьому змаганні встановили на показнику в 42,50 сек.

Змагання проходять 20-21 червня в російських Чебоксарах.




Джерело: http://espreso.tv/
 
GADДата: Вівторок, 23.06.2015, 19:25 | Повідомлення # 134
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Андрій Ягодка виграв "золото" Європейських ігор



Сьогодні, 23 червня, у Баку (Азербайджан) проходить 11-й день I Європейських ігор. Український шабліст Андрій Ягодка став чемпіоном Ігор, перемігши у фінальній дуелі румуна Тіберіу Дольнічану з рахунком 15:10.

На шляху до найвищої сходинки п'єдесталу пошани Андрій успішно пройшов груповий етап, а потім в 1/16 фіналу впевнено виграв в угорця Етеле Раважа (15:9), в 1/8 фіналу взяв верх над італійцем Массіміліано Муроло (15:15), в чвертьфіналі переміг румуна Аліна Бадеа (15:8), а у півфіналі завдав поразки італійцеві Альберто Пеллегріні (15:11).

Бронзу взяли італійці Альберто Пеллегріні і Луїджі Міракко, який програв у півфіналі Тіберіу Дольнічану (11:15).

I Європейські ігри. Баку (Азербайджан), 23 червня

Фехтування. Чоловіки. Шабля. Індивідуальна першість.

1. Андрій Ягодка (Україна)

2. Тіберіу Дольнічану (Румунія)

3. Альберто Пеллегріні і Луїджі Міракко (обидва - Італія)


Андрій Хлопцов приніс Україні "золото" Європейських ігор



Сьогодні, 23 червня, у Баку (Азербайджан) проходить одинадцятий день I Європейських ігор. Український плавець Андрій Хлопцов завоював золото у плаванні батерфляєм на дистанції 50 м з результатом 23,92 секунди.

Українець випередив на п'ять сотих секунди срібного призера з Польщі Павела Сендика. Бронзу виграв росіянин Данило Пахомов, програвши переможцю 0,1 секунди.

Українець Сергій Шевцов завершив виступ у півфіналі з 14-м результатом - 24,54 секунди. Дмитро Прожога не пройшов до півфіналу з результатом 24,61 секунди через квоти в двох учасників від країни.

I Європейські ігри. Баку (Азербайджан), 23 червня Плавання. Чоловіки. Батерфляй. 50 м

1. Андрій Хлопцов (Україна) - 23,92

2. Павло Сендик (Польща) - 23,97

3. Данило Пахомов (Росія) - 24,02 ...

14. Сергій Шевцов (Україна) - 24,54 (у півфіналі)

Дмитро Прожога (Україна) - 24,61 (у кваліфікації)


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 1089158.jpg (61.9 Kb) · 7348128.jpg (18.2 Kb)
 
GADДата: Субота, 27.06.2015, 20:08 | Повідомлення # 135
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українські шаблістки стали чемпіонками Євроігор-2015



Блискучий результат продемонстрували українські спортсменки у фехтуванні на шаблях на перших в історії Європейських іграх

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українська команда у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької та Аліни Комащук здобула медаль найвищого ґатунку.

У фіналі українські спортсменки перемагають італійок з рахунком 45:43.

Раніше стало відомо, що боксер Геворг Манукян не зможе провести фінальний бій Європейських ігор у важкій вазі через незадовільний стан здоров’я, проте приносить Україні срібну нагороду.


Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 4596195.jpg (33.9 Kb)
 
Форум » ЖИТТЯ » Спортивне » Про спорт і не тільки.
Пошук:

Вверх