Четвер, 25.04.2024, 17:52
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ЖИТТЯ » Спортивне » Про спорт і не тільки.
Про спорт і не тільки.
GADДата: Неділя, 15.12.2013, 12:26 | Повідомлення # 76
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Олександр Усик нокаутом переміг Епіфаніо Мендозу!



У суботу, 14 грудня, Олександр Усик провів свій другий професійний бій на рингу. Суперником був колумбієць Епіфаніо Мендоза.

До цього поєдинку на рахунку Мендози було 34 перемоги та 1 нічия у 50 поєдинках (у тому числі 30 - нокаутом).

Втім, досвід Мендози не допоміг йому вистояти в бою з Олександром Усиком. Наш боксер після першого ознайомчого раунду у другій і третій трихвилинці відправляв Мендозу в нокдаун.

А в четвертому раунді, після серії успішних ударів Усика, рефері бою зупинив поєдинок.

Нагадаємо, 10 листопада Усик дебютував на професійному рингу, нокаутувавши мексиканця Феліпе Ромеро.

Героям Слава!




Федченко поступився титулом чемпіона Європи домініканцю



Чемпіон Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі, українець Сергій Федченко (33-3 , 14 КО) не зміг захистити свій титул в поєдинку домініканцем Феліксом Лорою (17-10-5, 9 КО). Останній, нагадаємо, зараз представляє Іспанію.

Початок бою виявився зовсім непростим для українця - у другому раунді він навіть побував у першому в своїй професійній кар'єрі нокдауні.
Проте, Сергій зумів зібратися і не дав Лорі розвинути свій успіх.

Надалі бій проходив у напруженій боротьбі, і за підсумками 12-ти раундів перемогу розділеним рішенням суддів здобув Фелікс Лора



Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 8451877.jpg (48.1 Kb) · 3926460.jpg (63.6 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 16.12.2013, 17:21 | Повідомлення # 77
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Зевіна і Говоров стали чемпіонами Європи



Українські плавці завоювали дві золоті медалі в останній день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді у Данії, повідомляє прес-служба Федерації плавання України.

Згідно з інформацією, Дарина Зевіна стала першою на дистанції 200 м на спині.

Андрій Говоров переміг на дистанції 50 м батерфляєм.

Раніше Зевіна завоювала "бронзу" на дистанції 100 м на спині, а Говоров став третім на дистанції 50 м вільним стилем.

Збірна Росії виграла медальний залік чемпіонату Європи, вигравши 13 золотих медалей, п'ять срібних і чотири бронзових.

На другому місці у загальнокомандному заліку опинилася збірна Угорщини, в якої п'ять золотих, три срібних і дві бронзові медалі, а третє місце посіли іспанці з чотирма золотими нагородами.


Біатлон. Ансі. Валентина Семеренко на останньому відрізку відібрала в росіянки "золото" в гонці переслідування



Українка Валентина Семеренко стала дворазовою призеркою етапу Кубка світу, який сегордня закінчується у французькому Ансі. До бронзової медалі у спринті уродженка Сумської області, додала "золото" в гонці переслідування.

Одразу п'ятеро наших біатлоністок потрапили в топ-20 у спринті і мали непогані шанси на успіх в "персьюті". Довгий час Олена Підгрушна і Валентина Семеренко, які вирвалися в трійку кращих, йшли поруч. Але на останній стрільбі Підгрушна припустилася трьох промахів, і Валя пішла до фінішу в гордій самоті. А на останньому відрізку дистанції українка тактично пропустила вперед росіянку Ірину Старих, а потім блискуче "зробила" на підйомі!
"Бронза" дісталася норвежці Тіріл Екхофф.

Біатлон. Кубок світу . Третій етап . Ансі. Франція

Жінки . Гонка переслідування. 10 км

1 . Валентина Семеренко ( Україна ) - 28.05,4 (1).

2 . Ірина Старих (Росія) - +4,2 ( 0 ) .

3 . Тіріл Екхоф (Норвегія) - +15,5 ( 1 ) ...

10 . Олена Підгрушна ( Україна ) - +1.03,8 ( 3 ) ...

12 . Віта Семеренко ( Україна ) - +1.07,5 ( 1 ) ...

14 . Юлія Джима ( Україна ) +1.18,3 ( 2 ) ...

34 . Юлія Бурдига ( Україна ) - + 2.26,8 ( 5 ) ...

57 . Марія Панфілова ( Україна ) - +6.13,3 (9).




"Я патріот своєї країни" - Андрій Шевченко підтримав євроінтеграцію



Футболіст Андрій Шевченко на турнірі з покеру у Празі прокоментував своє ставлення до подій на Майдані Незалежності у Києві.

Перед початком гри, коли його суперник з Канади назвав Андрія "російським", той його поправив, сказавши: "Я — українець", повідомляє "Чемпіон".
За словами екс-гравця "Динамо", "Мілана" та "Челсі", він з болем ставиться до цієї ситуації.

"Я українець, я патріот своєї країни. Те, що відбувається в Україні, для мене найважливіше, щоб це все сталося без крові, щоб не постраждали люди", - сказав він.
"Що стосується моєї думки - я підтримую євроінтеграцію", - зазначив Шевченко.

Нагадаємо, за Євромайдан виступили раніше Олександр Шовковський та Артем Мілевський.

Водночас, Блохіну мітинги у центрі Києва заважають, адже він не може повести дітей на ялинку.




Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 4538990.jpg (56.5 Kb) · 1562339.jpg (60.8 Kb) · 0462965.jpg (60.7 Kb) · 2996085.jpg (153.0 Kb)
 
GADДата: Середа, 18.12.2013, 21:21 | Повідомлення # 78
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Марафонець з Донбасу став кращим легкоатлетом Європи в листопаді



Європейська асоціація легкої атлетики оприлюднила результати голосування за кращих легкоатлетів Європи в листопаді. Переможцем серед чоловіків став український марафонець Олександр Сітковський. У жіночому розряді титул дістався венгерці Жофіі Ердейі, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Титул Сітковському принесла перемога на марафоні у Флоренції. 24 листопада він подолав дистанцію 42,195 км за 2 години 9 хвилин 14 секунд. Цей час став його особистим рекордом і другим результатом у європейському топ-листі 2013 року.

У голосуванні за звання найкращого легкоатлета листопада представник Донецької області Сітковський обійшов британського майстра кросу Енді Вернона і російського скорохода Павла Трофимова. Вони зайняли друге і третє місця відповідно.

Голосування за звання найкращих легкоатлетів місяця в Європі відбувається в трьох категоріях - серед експертів, журналістів та вболівальників.


Українська лижниця виграла "золото" Універсіади



Сьогодні, 17 грудня, в Трентіно (Італія) на Всесвітній зимовій Універсіаді відбулась жіноча лижна гонка на 5 км вільним стилем.

Українка Катерина Григоренко стала чемпіонкою Універсіади, розділивши перемогу з норвежкою Астрід Слінд.

Ще одна представниця України, Марина Анцибор, завоювала бронзу, поступившись переможницям лише 0,2 секунди. Четвертою фінішувала інша наша землячка, Катерина Сердюк з відставанням у півтори секунди. У гонці взяли участь 94 спортсменки.

Нагадаємо, що для Григоренко це вже друга нагорода на нинішніх змаганнях. Раніше вона завоювала срібну медаль в скіатлоні.

Всесвітня зимова Універсіада. Трентіно (Італія), 17 грудня

Лижні гонки. Жінки. 5 км (С).

1 . Катерина Григоренко ( Україна ) і Астрід Слінд ( Норвегія ) - по 13.27,1

3 . Марина Анцибор ( Україна ) - відставання 0,2

4 . Катерина СЕРДЮК ( Україна ) - +1,5
...

21 . Зоя Заведєєва ( Україна ) - +26,3

45 . Вікторія Олех ( Україна ) - +59,4

49 . Оксана Шаталова ( Україна ) - + 1.03,2


Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 4017639.jpg (50.6 Kb) · 0449345.jpg (38.8 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 24.12.2013, 19:55 | Повідомлення # 79
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Одну з вулиць Москви назвуть ім'ям Льва Яшина



Уряд Москви підтримало ініціативу "Динамо" про присвоєння одній з міських вулиць імені легендарного воротаря Льва Яшина.
Про це повідомляє "Інтерфакс".

Відзначимо, що вулиці, названі на честь голкіпера, є в інших містах Російської Федерації - Тольятті і Грозному.

"Великий футболіст народився і все життя прожив у нашому місті, виходив на поле у складі московського "Динамо"і збірної СРСР, - зазначив мер столиці Сергій Собянін. - Ми вдячні товариству "Динамо" за ініціативу присвоїти ім'я Льва Яшина одній з московських вулиць. Із задоволенням приймаємо це рішення".


Пам'ятник Лобановському перенесли зі стадіону "Динамо"



Зараз йдуть фінальні роботи з підготовки постаменту і установці скульптури на місці, з якого Лобановського, який сидить на лавці, буде краще видно з вулиці.
Відзначимо, що місцеві робітники поки не знають, коли саме будуть завершені всі роботи з перенесення скульптури.

Нагадаємо, пам'ятник Лобановському на території стадіону "Динамо" був встановлений в 2003 році.


Кабмін схвалив введення іменних квитків на футбол



Уряд України посилив заходи по боротьбі з футбольними хуліганами, повідомляє С СЭ в Украине.

Кабмін України схвалив законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)", розроблений Міністерством внутрішніх справ.

У повідомленні УЗГ МВС України йдеться про необхідність приведення законодавства України з питань забезпечення громадського порядку на масових спортивних заходах у відповідність з міжнародними стандартами.

Законопроект передбачає введення нового виду адміністративного стягнення у вигляді заборони відвідувати футбольні матчі особам- порушникам. Для ефективної реалізації цього виду стягнення правоохоронці пропонують ввести персоніфіковані квитки на футбольні матчі із зазначенням імені та прізвища глядача. Крім того, законопроектом передбачено встановлення адміністративної відповідальності за порушення цієї заборони.

Нагадаємо, що в середині грудня Федерація футболу України покарала "Металіст" крупним штрафом за поведінку фанатів на виїзному матчі проти "Ворскли".


Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 8219933.jpg (30.8 Kb) · 9434223.jpg (165.7 Kb) · 7305374.jpg (47.0 Kb)
 
GADДата: Середа, 05.02.2014, 22:13 | Повідомлення # 80
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чемпіон Європи: "Спортсмени їдуть з України, бо вона не поважає їх!"



Шорт-треківець Володимир Григор’єв - один з багатьох українських спортсменів, які, не витримавши системи, поїхали за кордон

З 2007-го спортсмен живе і тренується в російському місті Клин, а нагороди чемпіонатів світу і Європи, етапів Кубку світу чеканить останні три сезони. Ось і зараз він, екс-українець, якого чиновницька машина змусила шукати нову батьківщину, є одним з претендентів на олімпійські медалі. От тільки здобуватиме він їх під прапором Росії.

- Чи намагалися вас втримати українські чиновники, коли ви вирішили перейти під знамена Росії?

- Ні, а от палиці в колеса пхали. Навіть тоді, коли вже тренувався в Росії. Так тривало доти, доки я не вийшов на високий рівень, ввійшов до збірної Росії, і всі їхні намагання були марними. Усі спортсмени, які чогось досягнули в Україні, їдуть в інші країни. Чому? Тому що Україна їх не поважає і не збирається щось робити для них.

- Що стало причиною вашого конфлікту з українськими чиновниками?

- Щоб зростав результат, потрібні умови. Ми просили мінімального забезпечення – у федерації, міністерства. “Та ви що?” – такою була реакція керівництва. Проблема не вирішилася, стало тільки гірше. Мене відправили тренуватися до Шостки, звідки я родом, де немає ковзанки, крім тієї, яку взимку заливають на вулиці. Хотіли показати, хто в домі господар. Терпіти таке нахабство я не став. Зібрався і поїхав, адже знав, що маю високий результат. Крім того, в Україні мене ніхто обігнати не міг, що теж не сприяє росту результатів. А от в Росії конкуренція є.

- Якби чиновники пішли вам на поступки, створювали хай не відмінні, але кращі умови, ви б залишилися в Україні?

- Можливо. Адже конфлікт розпочався з того, що нам стали говорити: «Самі оплачуйте лід!» Оренда ковзанки коштує $200 — 400 за годину, а наші зарплати на той час становили $200 доларів на місяць. Українське керівництво взагалі не думає про розвиток шорт-треку. Навіть якщо гроші і є, то їх усе одно не виділять на це.

- Ті умови, в яких ви працюєте в Росії, і є мрією українського спортсмена?

- Так, ми завжди мріяли про тренування на базі, де все поряд. Тоді атлет націлений тільки не результат і повністю віддається справі. Нині я тренуюся на олімпійській базі, де все розташовано в одній будівлі — ковзанка, готель, їдальня. А в Україні ми жили в найдешевшому готелі, де після ліжка болить спина. Треба їздити на тренування в метро, де всі кашляють, хворіють. А під час піку форми імунітет спортсмена значно слабшає. Як наслідок — хворієш і пропускаєш змагання. Готувався даремно.

- Як ваші рідні відреагували на рішення переїхати до Росії?

- Батько підтримав, а мама і старенька бабуся були трохи проти. Доки бабуся була жива, мама залишалася в Україні, потім приїхала до нас в Клин. Мої батьки – тренери зі шорт-треку. Мама вже не тренує, а батько працює з дітьми. Серед його вихованців — чемпіони Росії у своїх вікових категоріях. А одружився я вже після переїзду з російською дівчиною.

- Як часто буваєте в Україні?

- Років два тому був — приїжджав до рідного брата в гості на пару днів у Київ. А от він у нас ще жодного разу не був.

- Коли ви били рекорд світу, стояли на п'єдесталі пошани чемпіонатів Європи, світу, етапів Кубку світу, не проскакувала у вас думка — от так би під прапором України?

- Чесно кажучи, ні. Я був величезним патріотом України, доки керівництво не опустило мене настільки, що нижче просто немає куди. Стільки бруду було вилито на нас! А збірна України вітає мене зі здобутими нагородами і каже, що молодець, що поїхав і виступаю за іншу країну, бо в Україні як не було нічого, так і не буде. Це дуже страшно. Якось читав інтерв'ю олімпійської чемпіонки з плавання Яни Клочкової, де вона розповідала, як говорила з депутатами про будівництво басейнів. Народні обранці відповіли їй: «Нам це не треба». Пам’ятаю, перед Олімпійськими іграми в Турині-2006 міністр спорту Юрій Павленко заявляв, що побудують бази. Минуло стільки часу, а ковзанок так і немає. Лише багато обіцянок. Шорт-трек в Україні знаходиться в кам’яному віці. Мабуть, навіть печерні люди бігали швидше або ж могли б позмагатися з українцями.

- А як же вам, представнику кам’яного віку, вдалося досить швидко себе реалізувати?

- Це не було так швидко. Непогані результати я показував в Україні. У Шостці заливали лід, і він довго стояв – 3 – 3,5 місяці. Хоча було холодно, та ми могли готуватися. Враховуючи сучасні погодні умови, зараз лід, мабуть, і місяць не простоїть. Ми каталися багато, пробивалися у збірну Україну і мали можливість тренуватися на штучній ковзанці на зборах. Плюс виступи на Кубках світу, чемпіонатах Європи теж були багатим досвідом.

- Коли їхали в Росію, думали про те, що зможете змагатися на найвищому рівні?

- Звичайно. Я вірив, ще коли тренувався в Україні, що стану призером і чемпіонату Європи, й Олімпійських ігор. Тому успіхи мене не здивували. Я їх дуже довго чекав, не здався. Зараз рухаюся до заповітної цілі – перемогти на Олімпійських іграх. Ясна річ, спорт непередбачуваний, та ми очікуємо хорошого результату. В першу чергу, це 500 м. Та я спробую щастя і на дистанції вдвічі довшій – перемогти чи хоча б стати призером. Звісно, естафетна командна гонка – пріоритет.

- Сьогодні вважаєте себе вихованцем української школи шорт-треку чи російської?

- Звичайно, українська школа дуже багато мені дала - хорошу базу, техніку і багато іншого. Все-таки мене тренував батько, який мене підтримує і дає поради й досі. Я прислухаюся до нього. Та сам результат на такому високому рівні забезпечили інші люди - корейські, канадські, французькі тренери змусили по-іншому подивитися на наш вид спорту. І в першу чергу – це моральні якості, адже все залежить від голови, яка змушує рухатися ноги. Тому з головою треба дуже дружити.

- На змаганнях ви зустрічаєтеся зі своїми екс-колегами по збірній Україні. Спілкуєтеся?

- Так, дещо підказуємо. Проте тісного спілкування немає. Я в основному спілкуюся з Сергієм Ліфиренко. Він і тренується у нас у Кліну, проходить всю підготовку до сезону, бо в Україні в нього немає умов. Звісно, він сам оплачує все.

- Якби могли повернути час назад, що поміняли б у своєму житті?

- Я отримав хороший урок у житті. Були дуже тяжкі часи, дуже. Все хотілося кинути і піти. Та витримав, пройшов усю цю школу. Все так і мало бути. Я повинен був пройти всі ті етапи, які були на моєму шляху. Назад точно не треба нічого повертати.


Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 2743512.jpg (22.1 Kb)
 
GADДата: Неділя, 09.02.2014, 18:58 | Повідомлення # 81
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Біатлоністка Віта Семеренко приносить Україні першу олімпійську нагороду



Сьогодні на Олімпіаді в Сочі розіграли нагороди біатлоністки у спринтерській гонці, де третьою фінішувала українка Віта Семеренко

Запорукою успіху нашої біатлоністки стала чиста стрільба, яка, власне, забезпечила місце на п'єдесталі й іншим двом медалісткам.

Саме промах завадив піднятися на подіум Валі Семеренко.

Проте українки матимуть хороші стартові позиції у гонці переслідування, яка відбудеться 11 лютого.

Олімпійські ігри

Біатлон. Спринт. Жінки

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 21.06,6 (0+0)

2. Ольга Вілухіна (Росія) - відставання +19,9 (0+0)

3. Віта Семеренко - +21,7 (0+0)

...12. Валя Семеренко - +38,1 (0+1)
...26.Олена Підгрушна - +1.06,0 (0+1)
...42. Юлія Джима (всі - Україна) - +1.48,7 (1+2)


Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 9962270.jpeg (51.4 Kb)
 
GADДата: Четвер, 13.02.2014, 18:41 | Повідомлення # 82
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Партнер Волосожар присвятив Україні "золото" Сочі-2014 у фігурному катанні



Дворазовий олімпійський чемпіон Максим Траньков заявив про те, що його перемога на Олімпіаді в Сочі в парі з українкою Тетяною Волосожар була і для Росії, і для України

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Советский спорт".

"Траньков зазначив: «Ми з Танею завжди говорили, що виступаємо і за Росію, і за Україну. У Тані в Україні багато родичів, там живуть її батьки. Це була перемога і для цієї країни", - сказав Траньков.

Нагадаємо, що українка Волосожар здобула для Росії "золото" на Олімпіаді в Сочі.


В італійської велокоманди вкрали велосипеди на 100 тис. євро



Італійська велокоманда "Cannondale" стала жертвою грабіжників, які викрали велосипеди та інше обладнання

Збитки становлять близько 100 тис. євро, повідомляє Еспресо. TV з посиланням на "РИА Новости".

Злодії проникли на базу команди в Сесто-аль-Регена. Вкрадені велосипеди належали словаку Петеру Сагану й італійцеві Івану Бассо.

На даний момент співробітники Cannondale проводять інвентаризацію, щоб визначити точну суму збитків.

Саган 18 лютого повинен виступити на велобагатоденці "Тур Оману".




Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 5116011.jpg (28.1 Kb) · 4824620.jpg (85.4 Kb) · 1279840.jpg (176.2 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 17.02.2014, 16:53 | Повідомлення # 83
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Російський "Геббельс" Дмитро Кисельов засудив американських хокеїстів за перемогу над Росією

Дмитро Кисельов розповів, що арбітри подарували перемогу хокейній збірній США над Росією через те, що американці придумали правила та заплатили багато грошей

Про це повідомляє Еспресо.TV.

За словами російського журналіста Дмитра Кисельова, арбітр не зарахував закинуту шайбу у ворота збірної США, бо американці створили правила "під себе".

Нагадаємо, що збірна США перемогла Росію за буллітами (3:2) в матчі чоловічого хокейного турніру Сочі-2014.

Раніше повідомлялося, що Росія та ще 7 хокейних збірних поборються за вихід до олімпійського чвертьфіналу.



Джерело: http://espreso.tv/
 
GADДата: Середа, 19.02.2014, 13:48 | Повідомлення # 84
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Українські лижниці не захотіли змагатися на Олімпіаді через події в Україні

Сьогодні українські лижниці не вийшли на старт командного спринту на Олімпіаді в Сочі

Офіційно про причини такого рішення не повідомляється, пише Еспресо. TV.

Проте прес-служба Національного олімпійського комітету України оприлюднила інформацію про те, що українська делегація звернулася до Міжнародного олімпійського комітету з проханням дозволити надіти українським спортсменам чорні траурні пов’язки на знак висловлення жалю та співчуття.

Від МОК була отримана відповідь, що відповідно до Олімпійської хартії зробити це неможливо.

Цілком можливо, що через це українки і не стартували в гонці.


Джерело: http://espreso.tv/
 
GADДата: П`ятниця, 21.02.2014, 17:21 | Повідомлення # 85
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"Динамівець" Ідейе закликав молитися за Україну

Нігерійський футболіст Браун Ідейе закликав людей молитися за Україну

Про це він написав у власному Instagram, повідомляє Еспресо.TV.

"Давайте молитися за Україну!", - написав футболіст.

Також він підкріпив свої слова фотографіями.





У хорватського футболіста Срни болить серце за Україну

Футболіст донецького "Шахтаря" Даріо Срна розповів, що дуже переживає за Україну

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Чемпионат.com.

"Ситуація неприємна, і я від імені команди можу тільки принести співчуття сім'ям загиблих. На жаль, ми зі свого боку нічого не можемо змінити, нічого не можемо зробити, але ми тільки за добро і за мир. Серце болить, я теж відчуваю себе українцем, адже довго живу в цій країні. Всі переживають, дуже шкода, що таке сталося. Ну а нам, футболістам, своєю грою залишається приносити хороші емоції для всіх українських уболівальників, які люблять футбол", - сказав Срна.


Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 2887232.jpg (203.8 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 21.02.2014, 19:19 | Повідомлення # 86
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Україна виграла "золото" в жіночій біатлонній естафеті в Сочі-2014



Перше за багато років "золото" на зимових Олімпіадах Україні принесла жіноча збірна з біатлону.

Команда у складі Юлії Джим, Валі Семеренко, Віти Семеренко та Олени Підгрушної блискуче провела естафету. При цьому не залишила жодного шансу суперницям.

Перевага наших співвітчизниць над найближчу переслідувачку - командою Росії - склало більше 26-ти секунд!

Третьою фінішувала команда Норвегії.

Відзначимо, що це перша золота медаль зимових Олімпіад для України після 20-річної перерви: володаркою медалі вищої проби на Олімпійських іграх в норвезькому Ліллехаммері 1994 року стала українська фігуристка Оксана Баюл.

Олімпіада-2014

Біатлон. Жінки, естафета

1. Україна - 1:10.02.5

2. Росія +26.4

3. Норвегія +37.6

4. Чехія +1:23.2

5. Білорусь +1:30.9

6. Італія +1:40.8

Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 8204750.jpg (71.6 Kb)
 
GADДата: Неділя, 23.02.2014, 15:56 | Повідомлення # 87
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Збірна України з футболу дізналася суперників у кваліфікації Євро-2016



Сьогодні в Ніцці відбулося жеребкування кваліфікації Євро-2016

Команда Михайла Фоменка гратиме в групі С. Нашими суперникаи будуть чемпіони Європи - іспанці.

Група А

Голландія

Чехія

Туреччина

Латвія

Ісландія

Казахстан

Група B

Боснія

Бельгія

Ізраїль

Уельс

Кіпр

Андорра

Група C

Іспанія

Україна

Словаччина

Білорусія

Македонія

Люксембург

Група D

Німеччина

Ірландія

Польща

Шотландія

Грузія

Гібралтар

Група E

Англія

Швейцарія

Словенія

Естонія

Литва

Сан-Марино

Група F

Греція
Угорщина

Румунія

Фінляндія

Північна Ірландія

Фарерські о-ви

Група G

Росія

Швеція

Австрія

Чорногорія

Молдавія

Ліхтенштейн

Група Н

Італія

Хорватія

Норвегія

Болгарія

Азербайджан

Мальта

Група I

Португалія

Данія

Сербія

Вірменія

Албанія

Нагадаємо, що фінальна частина Євро-2016 відбудеться у Франції з 10-го червня по 10-те липня.


Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 7847447.jpg (20.5 Kb)
 
GADДата: Понеділок, 24.02.2014, 17:50 | Повідомлення # 88
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Грузинські вболівальники заглушили російський гімн вигуками "Україна"



Грузинські вболівальники пітримали українців перед регбійним матчем з Росією

Під час виконання гімну Росії грузини почали скандувати "Україна" настільки гучно, що пісню було ледь чутно, повідомляє Еспресо.TV.

Також відомо, що матч розпочався в хвилини мовчання в пам'ять загиблих під час сутичок у центрі Києва.

Регбійний матч Грузія-Росія відбувся 22 лютого в рамках Кубку європейських націй і відбіркового циклу Чемпіонату світу-2015 і завершився перемогою господарів з рахунком 36:10.




Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 4043580.jpeg (10.0 Kb)
 
GADДата: Вівторок, 25.02.2014, 12:24 | Повідомлення # 89
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Німецька біатлоністка застрелилася з власної гвинтівки



19-річна перспективна німецька біатлоністка Юлія Піпер покінчила життя самогубством

Спортсменка застрелилася з гвинтівки, яка, швидше за все, була частиною її спортивного спорядження, повідомляє Еспресо. TV з посиланням на німецьке видання журналу Focus.

Трагедія сталася ще 16 лютого, проте про загибель спортсменки стало відомо тільки зараз.

Слідчі не сумніваються, що йдеться саме про самогубство. Причини, які могли підштовхнути біатлоністку до такого кроку, поки не повідомляється.

Юлія Піпер відвідувала лижну гімназію в Оберхофі. Торік вона брала участь у юніорському чемпіонаті світу.




Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 4641938.jpg (54.1 Kb) · 1073603.jpg (21.2 Kb)
 
GADДата: Неділя, 16.03.2014, 16:05 | Повідомлення # 90
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Паралімпіада-2014. Українці завоювали ще дві медалі в лижних гонках



Ще двома медалями поповнили скарбничку синьо-жовтих українські спортсмени в рамках Паралімпіади в Сочі.

Про це повідомляє Чемпіон.

Максим Яровий виграв срібло у гонці на 10 км на лижах сидячи. Золото отримав канадець Кріс Клебль та бронза в росіянина Григорія Муригіна.

В свою чергу Людмила Павленко виграла срібло у лижній гонці на 5 км сидячи. Золото завоювала німкеня Андреа Ексау та бронза в американки Оксани Мастерс.

Таким чином, Україна завершила Паралімпіаду з 25-медалями в активі — 5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових. Це дозволило нашій команді стати четвертою в загальному медальному заліку після Росії, Німеччини та Канади.

XI Паралімпійські зимові ігри у Сочі, Росія

Лижі

10 км вільним стилем, сидячи


1. Кріс Клебль (Канада)
2. Максим Яровий (Україна)
3. Григорій Муригін (Росія)

...
19. Михайло Ткаченко (Україна)
20. Олександр Корнійко (Україна).

Лижі 5 км, сидячи

Жінки


1. Андреа Ескау (Німеччина)
2. Людмила Павленко (Україна)
3. Оксана Мастерс (США)

...14. Олена Юрковська (Україна).


Джерело: http://gazeta.ua/
Прикріплення: 4009946.jpg (57.0 Kb)
 
Форум » ЖИТТЯ » Спортивне » Про спорт і не тільки.
Пошук:

Вверх