Субота, 20.04.2024, 03:38
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ЖИТТЯ » Політичне » ЇХ ЖИТТЯ (Про політиків , фігурантів, відомих людей, владу...)
ЇХ ЖИТТЯ
GADДата: Неділя, 12.01.2014, 16:42 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Рекордний гонорар Янукович отримав за збірку власних фото



Книга президента Віктора Януковича «Діалог з країною. Діалог зі свтом. Діяти та перемагати», за яку глава держави отримав рекордний гонорар, виявилася підбіркою фотографій

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала народний депутат від УДАРу Ірина Геращенко.

«О! «Історичний» момент! Нарешті я знайшла серед своїх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого складають 16 млн! Таки така книжка існує-це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно.... Янукович - автор фотоальбому зі своїми фотографіями):» - написала вона.

«Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, отож, його авторству належить назва книжки і цитати про «смисл жизни» , біля кожної фото): уявляю, яким був би гонорар, аби мова йшла про тексти, а не лише цитати): межигірський розмах, друзі», - додала Геращенко.

«Я в захваті перегортала цю книжку на якісному дорогущому папері і навіть угледіла на одній фото з Ялтинського форуму себе з дорогою подругою Олею Герасим'юк. Цікаві і нові враження - побачити себе в епізодах на сторінках книжки за 16 мільйонів, друзі smile

P.S. І зверніть увагу - стрічечка на президентові на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо):- зразу видно, до Вільнюського саміту людина книжку писала», - підсумувала Геращенко.








Джерело: http://espreso.tv/
Прикріплення: 5640271.jpg (148.4 Kb) · 9814031.jpg (153.2 Kb) · 7320947.jpg (172.3 Kb) · 2309616.jpg (90.2 Kb)
 
Форум » ЖИТТЯ » Політичне » ЇХ ЖИТТЯ (Про політиків , фігурантів, відомих людей, владу...)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Вверх