Вівторок, 23.04.2024, 16:55
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 4 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Форум » ЖИТТЯ » Політичне » Покращання, реформи та інші стабілізеци
Покращання, реформи та інші стабілізеци
popelushkaДата: Середа, 09.10.2013, 23:16 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Чи є у ректорів залишки хребта?

герою України Левкові Лук'яненкові забороняють виступати в університетах.Чи є у ректорів залишки хребта? (Олександр Доній, народний депутат України)

Сьогодні до мене звернувся Левко Григорович Лук’яненко.

Герой України(і «формальний», тобто офіційний герой-бо має Зірку Героя, тобто офіційне визнання від Держави Україна, і «неформальний», тобто, народний герой-бо на відміну від деяких орденоносців, він виборював (і виборював героїчно) нашу Незалежність).

Людина, яка боролася за Незалежність.

І за цю боротьбу провела 26 років у таборах і тюрмах.

І от, Героя України, незламного політв’язня, автора Акту проголошення Незалежності України, колишнього посла України в Канаді, народного депутата чотирьох скликань, Левка Григоровича не пустили виступати в університети.

Напередодні заздалегідь запланованого виступу в Житомирському університеті, Левко Григорович отримав нічим невмотивовану відмову від виступу в стінах університету.

І це – не поодинокий випадок. Аналогічно, не хотіли давати Левкові Лук’яненкові згоду на зустріч в стінах Ніжинського університету.

Зрештою, в Ніжині повідомили, що виступ можливий за умов … «комерційної оренди».

Тобто, безкоштовно Герою України зустрічатися зі студентами заборонено.

А якщо заплатить, то, університет, розгляне це як власну «комерційну діяльність», і дозволить!

І це «інтелектуальні центри»?

Кого можуть виховати навчальні заклади, якщо у них ректори мають вигнуто-поламані хребти і вчаться плазувати?

Я звертаюсь з питанням до ректорів українських університетів: Вам хтось дав вказівку не пускати до себе тих, хто боровся за Незалежність?

Хтось в Міністерстві науки і освіти?

Чи хто Вам має право вказувати?

Чи це у Вас така «самоцензура»?

Коли хочеться вже так вгодити, що не знаєте вже як і прогнутися?

Панове ректори, майте людську гідність. Не кажу навіть «майте сміливість».

Майте хоч трохи людської гідності.

В європейській спільноті(до якої тепер буцімто зібралася прямувати навіть офіційна влада) відкриті лекції, виступи, зустрічі є формами передачі знань, підвищення інтелектуального рівня студентів (в тому числі-і розвитку критичного мислення).

Не позбавляйте Ваших студентів можливостей спілкуватися з цікавими особистостями.

Вчіться бути європейцями!


Джерело: http://blogs.korrespondent.net
Прикріплення: 9064449.jpg (30.1 Kb)


Повідомлення відредагував popelushka - Середа, 09.10.2013, 23:17
 
GADДата: Середа, 08.01.2014, 13:27 | Повідомлення # 47
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Чому так звана медреформа подібна до геноциду?Соціологічні дослідження, які недавно були проведені в Дніпропетровській області, говорять про те, що 99% людей проти медичної реформи. Зараз фінансуванням займаються обласні держадміністрації. А там дефіцит бюджету 50 млн грн. Щоб закрити дірку, керівництво області закриває лікарні. Лікарі первинної ланки отримують півтори тисячі гривень, а не 5-6, як їм обіцяли, і навіть не 4, як потім звітували чиновники. Обіцяних машин теж немає – одна машина на всю райлікарню, зате сільським фельдшерам роздали велосипеди. Досі селяни дякують за швидкі допомоги, які свого часу їм надала Юлія Тимошенко. Перед виборами кандидати в народні депутати від Партії регіонів завозили автомобілі швидкої допомоги за бюджетний кошт у населений пункт і казали "Ось вам нова швидка на район", потім перевозили її в інший населений пункт, де казали те саме. Так вони й кочували із одного району в інший.

На Дніпропетровщині фактично розчавили первинну ланку, вбили сільську медицину. Знищили педіатрію. Почала зростати дитяча смертність. В селі Знаменівка Новомосковського району однорічний Артур Козлов помер від пневмонії. Так званий сімейний лікар – дівчина 28 років, не педіатр, а терапевт – мовчки дивилась як у страшних муках при температурі 40 градусів помирає хлопчик. Це наслідок того, що вище керівництво дозволяє перекваліфіковувати терапевта в педіатра, замилюють очі людям, кажучи, що це одне й те саме. Але тільки дебіли можуть таке говорити. Педіатрія – абсолютно відокремлена галузь медицини. Дитячі хвороби річних дітей мають інші прояви, ознаки, ніж у дорослих. Ті захворювання, які викликають у дитини дуже високу температуру, зазвичай у дорослого її понижують до 35 градусів. 16-річна дівчина з села Котовки Магдаленівського району померла від того, що тиждень місцеві сімейні лікарі не могли виявити в неї запалення крові. Вона померла в дитячій лікарні. Все тіло було в страшних язвах. Тамтешні лікарі відправили її в обласну лікарню лише за 20 годин до смерті. А причина захворювання проста – дівчина зробила пірсинг в пупі, а воно загнилося. Оце рівень медицини на Дніпропетровщині.

Завідує обласним управлінням охорони здоров'я Валентина Гінзбург. Парадокс, але вона одним із перших закрила пологовий будинок, в якому народилась. Така ж доля спіткала ще 17 пологових будинків з 22-х, які функціонували на території області.

Жінки їдуть народжувати за 60-80 кілометрів. Швидка просто не встигає довозити породіль. Є випадки в Криничанському районі, коли дітей народжували під ялинками. Відроджується інститут баб повитух.

Об'єднання лікарень призвело до абсурду. Між об'єднаними 11 і 20 лікарями відстань – Дніпро. Як можна одній старшій медсестрі по сто разів на день їздити за 5 кілометрів з лівого берега на правий і назад? Це ж абсурд. Сьому лікарню, яка обслуговує 118 тисяч населення, об'єднали з лікарнею швидкої допомоги. Це абсолютно різні медичні заклади. Пояснення цьому просте: конфлікт головлікаря швидкої медичної допомоги з пані Гінзбург.

Швидка допомога не виїжджає, якщо сімейний лікар не погодив її виїзд. Планували, що по області будуть розкидані пункти, щоб автомобілям можна було доїжджати за 20 хвилин. А зараз залишилась сама мапа. Більше, ніж 70% пунктів зараз не працює. Магдалинівський район закріплений за містом Новомосковськ. Відстань між ними 85 км. Софіївський район – за Кривим Рогом – 60 км. Як можна всупереч Конституції позбавити людей медичної допомоги? Найбільше потерпає село. В селі Котовка Магдаленівського району, де проживає 4 тисячі осіб, закрили лікарню, прибрали станцію швидкої допомоги. Люди помирали на порозі районної лікарні. Останній випадок – чоловік 62 роки, помер від інсульту. Якби не закрили місцеву станцію швидкої допомоги, автомобіль встиг доїхати й чоловіка врятували б. Свідомо нищать людей після 60 років. Для чого їм платити пенсію, якщо їх можна просто знищити через медичну реформу?

Подібна медична реформа була запропонована в Калузькій області в Російській Федерації. Володимир Путін через рік після того, як подивися на результати цього геноциду, звільнив двох замміністрів, а один потрапив до тюрми. А в нас це працює. У Нікополі був діагностичний центр для онкохворих, обладнаний коштовними медичними апаратами. Одного дня медпрацівники прийшли на роботу, а там вже була виставлена охорона, на дверях замки. Цей центр існував 50 років. Пояснення незрозуміле – він був дуже дорогий. Досі не зрозуміло, де поділи коштовне медобладнання та іншу апаратуру. Відомо, що на тому місці будують готель.

На одній із минулих сесій облради депутати прийняли рішення закладати лікарні в комерційний банк під заставу. Заклали 53 обєкти. Сім ми відвоювали. Решту – поки не змогли. Це обласна клінічна лікарня імені Мечникова, дитяча лікарня, перинатальний центр, який відкривав прем'єр-міністр Микола Азаров, 12 реабілітаційних дитячих центрів-інтернатів. Очевидно, задумка обласного керівництва - закласти майно, потім через банк його відчужити, обладнати там приватні кабінети, здавати обладнання в оренду і заробляти на людях гроші.

Керівництво області й вище державне керівництво нарікають, що люди проти медреформи через низьку поінформованість. Але ж якщо без кінця говорити "цукор-цукор-цукор", солодше в роті не стане. Тому так і виходить, що вони говорять "медреформа-медреформа-медреформа", а люди через власний досвід розуміють це як "геноцид-геноцид-геноцид".

Влада голослівно заявляє, що обладнує швидкі GPS-навігаторами, щоб вони швидше добирались до хворого. Насправді GPS-навігація полягає не в тому, що водій задає точку прибуття, і їде точно по вказівках, а в тому, що він дзвонить диспетчеру, і той дивиться по карті і розказує по рації, куди їхати. Єдине, що в машині стоїть датчик, і диспетчер бачить, в якому напрямку їде машина. На це викинули колосальні кошти.


Вікторія Шилова, помічник народного депутата, екс-заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Джерело: http://gazeta.ua
Прикріплення: 0048995.jpg (54.6 Kb)
 
Форум » ЖИТТЯ » Політичне » Покращання, реформи та інші стабілізеци
 • Сторінка 4 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Пошук:

Вверх