Четвер, 28.03.2024, 21:19
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Велофорум » Покатухи » Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
GADДата: Неділя, 04.03.2012, 22:56 | Повідомлення # 31
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я теж так вважаю. Хоча ..як буде в кого бажання зробити якісь окремі призи , то можна завжди щось вигадати цікаве ...за що їх можна буде комусь вручити )))
 
GADДата: Вівторок, 06.03.2012, 22:35 | Повідомлення # 32
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Сьогодні був в редакції газети (по справах) домовився завітати до "Краянів" ))) До нас ще fantom має приєднатися в делегати )))
 
GADДата: Неділя, 13.05.2012, 22:45 | Повідомлення # 33
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Після тривалої тиші поновлюємо цю тему . smile Сьогодні мав розмову з декількома зацікавленими особами .... Зустрітись і оговорити наші плани і можливості , а також пропозиції і бажання підтримати нас з боку "Краянів" плануємо в наступну п'ятницю ( 8.05.12) на 15:30 . Зголосилися бути на зустрічі я і fantom запрошуємо приєднатися M.Viktor....

Сьогоні розмовляв телефоном ( бо не в місті знаходиться) з Богун він передав нам що бажає зустрітися перед цим попередньо В.В. Качур , завтра спробую зв'язатися з ним телефоном.

Необхідно скласти план доповіді ( якщо така буде) на три пункти ...про можливості , інформацію і наші бажання.

Запрошую до обговорення ( до четверга) очікую на пропозиції.
 
GADДата: Середа, 16.05.2012, 16:55 | Повідомлення # 34
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Пропозицій не надійшло поки що . Сьогодні розмовляв з Качуром В.В. він підтвердив запрошення але з розмови я зрозумів, що можливо й не вистачить часу нам на "доклад" ...буде багато чого обговорюватися на зустрічі.... Коротенько все одно ми зможемо свої думки висловити...та й взагалі має бути цікаво. Можливо й ferox до нас долучиться .
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Вверх