Четвер, 25.04.2024, 14:02
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 10:06 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гадаю багато хто приймав участь в останній масовій покатусі 24 серпня (День Незалежності). Ще більше брали участь в попередніх заходах які були приурочені пам'яті нашому землякові Олексі Тихому.

8 лютого я був в Донецьку на заході присвяченому 85 річчу цієї видатної людини. В "кулуарах" перед пресовою конференцією точилися розмови пов'язані і не дуже ))) Серед інших ми торкнулись питання велопробігів (про які , доречи, згадували на каналі ТВІ наприкінці січня (26-27).

Про захід взагалі буде репортаж в газеті, який я розміщу тут .

...Тепер по суті . В газеті "НАША ДРУЖКОВКА" напередодні вийшла стаття:

http://nasha-druzhkovka.ru/i-den-i-god-i-vsya-zhizn%E2%80%A6/

"8 февраля в Донецкой областной филармонии состоится торжественный вечер памяти Олексы Тихого. На первую половину февраля намечены Пятые «Олексини читання», которые впервые пройдут в два этапа: предварительный в Дружковке и финальный — в Донецке. А еще должна состояться презентация двухтомника Олексы Тихого, поездка победителей «читань» в Киев, на Байковое кладбище, работы по восстановлению родительского дома Олексы в Ижевке, велопробег, спортивные соревнования и т.д., и т.д."

це цитата зі статті яка мене (а гадаю і нас) зацікавила biggrin

Спробую зв'язатися з авторами і з'ясувати, що малося на увазі коли писали про майбутній велопробіг.
В мене особисто є деякі плани, а що шановне товариство з цього приводу може сказати ? Не соромимось, пропонуємо.
 
fantomДата: Неділя, 12.02.2012, 11:24 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
велопробег, спортивные соревнования и т.д., и т.д." Це зацікавить багатьох тих хто катається на велосипеді. Пригадайте всі ті велопробіги пов"язані з цими датами, скільки було учасників, задоволених та накормлених! Треба надать пораду організаторам щоб врахували і наші бажання стосовно маршрутам або ще чомусь.
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 11:32 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Прошу побажання та плани (маршрути, змагання) викладати в цій темі , її читатимуть організатори )
Саме зараз я розмовляю (поштою) з ними (Євген Шаповалов)...гадаю його не треба презентувати тут))
 
feroxДата: Неділя, 12.02.2012, 11:40 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Модераторы
Повідомлень: 351
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я также был участником велопробега по местам Олексы Тихохого, правда я был в группе поддержки,и хочу сказать-это прекрасное мероприятие.И я думаю что эти мероприятия должны быть традиционные.Всё было прекрасно организовано и интересно.Хотелось только чтоб к этому мероприятию подключились и власти города.
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 11:59 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З місцевими "слугами народу" якось не виходить чомусь. таке враження що вони поділили там , між собою сфери впливу...і ніби то не звертають уваги на це, хоча схвалюють і підтримують (морально). А тема цікава , як на мене бо розголос вже ніби то на всю країну пішов.

Дивлячись на представництво на донецькій конференції. Левко Лук'яненко там був, Овсієнко Василь.

http://www.unian.net/ukr/news/news-476055.html



У заході взяли участь:

1. Олександр Олександрович Фоменко – заступник голови Донецької обласної державної адміністрації;

2. Володимир Павлович Шевченко - академік НАН України, Герой України, голова Донецької обласної організації ВУТ „Просвіта”;

3. Володимир Олексійович Тихий - кандидат фізико-математичних наук, син Олексія Івановича Тихого(м.Київ);

4. Левко Григорович Лук’яненко - видатний громадський діяч, дипломат, народний депутат України, Герой України(м. Київ) ;

5. Темірова Надія Романівна - доктор історичних наук, професор, виконувач обов’язків завідувача кафедри історіографії, джерелознавства, археології та методики викладання історії Донецького національного університету;

6. Василь Овсієнко - колишній політв’язень, публіцист і громадський діяч(м.Київ);

7. Анатолій Опанасович Загнітко - завідувач кафедри української мови та прикладної лінгвістики Донецького національного університету, доктор філологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України;

Сценарний план урочистого заходу здійснив- голова осередку «Просвіти» в Слов’янському педагогічному університеті Володимир Півень.

Художню частину - заслужений працівник культури, співак, композитор,поет, голова Донецької міської «Просвіти» Микола Присяжнюк.
Прикріплення: 6090615.jpg (155.8 Kb)
 
fantomДата: Неділя, 12.02.2012, 12:05 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
У нас был прекрасный пример поездки на велосипедах в Харьков где по дороге нас тепло встречали а о приветствиях и не говорю, в самом Харькове нас тепло встретили,сфотогафировали, Шаповалов выступил, взяли интервью по моему и по тв показали приятно вспомнить. Так вот проехать-бы в Киев на кладбище тоже оч. даже не плохо но все упирается (на мой взгляд) в финансы которые у многих "поют романсы"
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 12:08 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я теж про це згадував в Донецьку ...а що нам потрібно для подорожі до Києва? Приблизна сума - наче б то не складно зробити: пальне на "бусік"+ оплата праці водієві + годування (кількість учасників).

Просто перенести наші напрацювання торішні , що до подорожі через всю Україну. Можна на Київ , а можна й тим маршрутом що ми планували ..до Львова. як буде в нас місцевий "спонсор" то вже "на готове" і інші можуть "клюнути"...але тут вже ми будемо диктувати.....

"розмєчтался кабан" biggrin
 
fantomДата: Неділя, 12.02.2012, 16:00 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
До Львова щє цікавіше, тим паще що є маршрути, люди які підтримають нас на протязі маршруту, та розрахунки по аренді авто, або цей маршрут (вже не так складно) урізати до Київа або до іншого міста.
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 16:18 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я не знаю на скільки це реально, але на запитання про бюджет, я отримав відповідь- згідно з пропозиціями ).

Можливо якимсь чином наближення виборів буде мати вплив. Хоча це саме може й завадити....
 
NataliДата: Неділя, 12.02.2012, 21:22 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
хорошая идея у вас ребята, я всегда "за" , хоть никогда не участвовала, но с удовольствием читала про всё это))), думаю у вас все получится, вы всегда добивались чего хотели)))

Повідомлення відредагував Natali - Неділя, 12.02.2012, 21:24
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 21:36 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую Natali, , ти як завжди , підтримаєш добрим словом! А що до всього що хотіли, то тут ти трохи не вгадала ) Не все , мабуть не дуже хотіли. Всі ми від обставин дуже залежні. Але як буде більше підтримки ..то натхнення і бажання тільки збільшаться.

А якщо по суті, потрібно запропонувати не один варіант а декілька і не такі далекі і грандіозні . Почати з малого, звісно не відмовляючись від великих. Я читав про Наполеона і поважаю цю історичну постать. Тільки не кажіть мені про "наполеоновські плани"...все це савєцька пропаганда. (про це не тут)

Так він казав приблизно таке: "Вимагай неможливого- отримаєш максимум!" Звісно по темі в нас є декілька маршрутів вже накатаних, але є невеличка задумка ...і недалеко і цікаво як на мене ... Щось подібне до "пробігу по церквах" ВіктОра...але вважаю тре робити цікавіше. Не тому щоб... а щоб було краще biggrin Бо ми ж повинні досягати більшого).

Для виконання цього задума, крім всього іншого, потрібна ще розвідка і непогана погода , бо (щонайменше) 1/3 грунти.
 
NataliДата: Неділя, 12.02.2012, 21:56 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 170
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
если вы все-таки соберетесь и погода будет благоприятной, возможно пойду в вашу группу поддержки)))))
 
KreminДата: Неділя, 12.02.2012, 22:31 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
оо... до Львова? тралі-валі biggrin то далеко, хоча у справжніх козаків пустих балачок не буває. Малюйте Сорочинці на свою мапу. Як доживемо, то мож зустрінемося. smile

сонце встає зі Сходу
 
СтепанДата: Неділя, 12.02.2012, 22:55 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
я тоже за дальнее путешествие...но считаю что бусик с водителем ...за неимоверные деньги нам ни к чему....
просто припоминаются прошлогодние суммы...которые хотели за машину crazy

предлагаю в начале сезона сьездить покатать по Донецку.... biggrin
 
GADДата: Неділя, 12.02.2012, 22:58 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
краще напиши який би маршрут ти хотів в "недалекі краї" тільки обдумано ) Які місця проїхати тощо ))

А що ми робитимемо в Донецьку і щоб було пов'язане з іменем Тихого?)
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Назву змінимо згодом, поки обговорюємо
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Вверх