Середа, 24.04.2024, 03:43
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
GADДата: Понеділок, 20.04.2015, 20:55 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Стало вже доброю традицією розміщувати інформацію про проведення чогось велосипедного в групах Краматорська та Костянтинівки ( при чому організаторами відкриття сезону, а йдеться сам про це , виступає вже традиційно Дружківка biggrin )

Ну так вже сталось, тому викладу текст, який наводиться в групах вищевказаних міст.

+++ 26.04.2015 - ОТКРЫТИЕ СЕЗОНА!!! +++
(админов прошу закрепить до 26.04.15)

Итак, место - с.Белокузьминовка, возле плотины ставка, время - 11.00
В программе:
1. Конкурсы и соревнования с призами
2. Обед: или суп, или кулеш
3. Море общения и положительных эмоций.

При себе иметь:
1. КЛМН(кружка, ложка, миска, нож)
2. 20 грн на общий стол.
3. Паспорт (нынче без него никак)
4. Запаску.
5. По желанию дополнительно провиант, крепкий горячительный "чай"
6. Хорошее настроение и желание побеждать!

Автор поста Игорь Волков


Вже традиційні посиденьки зі смачною стравою ( яку забезпечує Віктор) відбуваються двічі на рік і переважно в одному місці.

Викладу маршрут, який пропонувався для відкриття у 2012 році ...і який був втілений. ( Частина учасників проїхала цим маршрутом, поки готувався обід. ) За планом, учасники з Костянтинівки зустрічались з іншими у Веролюбівці. Ті, хто дістався з Краматорську- стартували в Семенівці ( старт можна перенести в Білокузьминівку в район колонки, яз якої можна поповнити запас води). Якщо будуть ( а вони будуть) учасники з Артемівська, то вони мають приєднатися до "пелотону" або в тій же Веролюбівці, або в Майському, або в Марковому ( що найбільш вірогідне)- все залежить від їх маршруту , яким вони планують їхати.



http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ujjfxrwyeacsbtpy

Всі ці нюанси можна вирішити вже в процесі, аби було бажання. Отже координуємо інформацію і все буде гаразд. Погоду обіцяють нормальну, навіть сонячну. Будемо сподіватись. Все що буде додаватись , буде викладене тут або в групах.

Чекаємо на пропозиції, побажання, допомогу.

До зустрічі на весняних маршрутах !
 
GADДата: Вівторок, 21.04.2015, 08:50 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
"Прогод погноди" обіцяє нам на вихідні суттєве потепління і навіть сонечко крізь хмари. До того ж дощу не буде 2 дні перед неділею. Ну асфальт точно буде придатним для подорожі.



Гадаю питання з дровами вже вирішене. Туристи мають знати що й до чого.

Місце там "дыкобсиженоеужо", тому деревина для вогнища за пів року не додалась, тим більш суха. smile
Прикріплення: 4493887.jpg (61.4 Kb)
 
TolarДата: Вівторок, 21.04.2015, 13:22 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Есть предложения по организации... К кому обращаться, кто организатор?
 
GADДата: Вівторок, 21.04.2015, 13:37 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Віктор в суботу повідомив в розмові про те, що всі згодні з тим, щоб провести відкриття , там де й проводиться кожного року ) На питання хто це ВСІ, він відповів що він, Андрій та Ігор. Ну мабуть і Мірний в "долє".. я так розумію. biggrin

Гадаю це й є організатори. З тієї ж розмови я зрозумів, що пропозиція долучатись до всього цього ( в мою адресу) мала на меті поширення інформації і всіляке сприяння. Що я й роблю із задоволенням.

Якщо це не відбудеться в наступну неділю ( 26-го) .. це може взагалі не відбутись або без його участі. ( Віктора)

Дякую за швидку реакцію )

Але пропозиції можна викласти тут, в групі і в інший зручний спосіб..
 
HiEnДата: Вівторок, 21.04.2015, 14:10 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Дополнительная информация:
Будет организован спуск с горы с веревками, страховками и т.д. и т.п. Желающие принять участие +10 грн.


Повідомлення відредагував HiEn - Вівторок, 21.04.2015, 14:11
 
GADДата: Вівторок, 21.04.2015, 14:16 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Це такий самий варіант, як на скалодромі ( Клебан Бик) ? Десь бачив фотки на Білокузі із снарягою для лазіння. У Антона Бритікова кажись ( вибачаюсь, якщо помилився).

Цікаво яка висота і такі інше дрібнички... і чи не є це якимось порушенням в плані екологічному ? Все ж таки заповідник ....
 
britiy87Дата: Вівторок, 21.04.2015, 18:31 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Пишет Бритиков Антон smile
Добрый вечер. Да, это заповедник. Но лазить можно. Костры по идее палить нельзя:) Но это, как я понял, возле горы. А там где мы будем отдыхать - можно. По поводу Мирного не знаю будет или нет. Он же пеший турист. Я ходил и лазил с Масюковым Владимиром Викторовичем(ученик Мирного, если кто не знает). Он скорее всего и будет организовывать спуск.
На Клепан Быке я раз был. Там залазили на горку а кто-то просто страховал. Ну и быстрый спуск. Но там маленькая высота.
На Белокузминовке скала, с которой я спускался и с которой предстоит спуск где-то 30-35 метров. На гору заходим, или заезжаем. А далее быстрый спуск. Страховка, снаряжение все как положено. По 10-тке платим за использование снаряжения. Оно нынче не дешевое:)


Повідомлення відредагував britiy87 - Вівторок, 21.04.2015, 18:33
 
GADДата: Вівторок, 21.04.2015, 20:47 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за роз'яснення ) А у Мірного ж був наче в суботу вєлік...

Цитата britiy87 ()
По 10-тке платим за использование снаряжения. Оно нынче не дешевое:)


...та й 10 гривень в цей час не гроші. smile
 
HiEnДата: Середа, 22.04.2015, 06:55 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Цитата GAD ()
Викладу маршрут, який пропонувався для відкриття у 2012 році

Ну так как на счет возглавить сей пробег? А то люди интересуются...
 
GADДата: Середа, 22.04.2015, 08:13 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну поки що не дуже то й цікавляться ( можливо між собою, а в групах не пишуть) smile

Чи обов'язково потрібне моє керування ? Гадаю з цим може впоратись, той хто буде мати скоординований зв'язок з тими, хто має долучатись до основної групи дорогою. Ну й щоб маршрут трохи знав.

Моя участь взагалі під великим питанням.

В анонсі "відкриття" зазначений час 11:00. Питання, це той час коли починається :

1. обід

2. розваги, змагання - після чого обід

3. Прибуття на місце ( ставок)

Якщо робити пробіг, потрібно визначитись з місцем старту ( для Краматорська і Дружківки ). Це може бути в Семенівці, там де зустрічаємось. дорогою до Білокузі.

Але ( я можливо повторююсь) краще біля колонки, там невеличке "тирло" і доми тільки з одного боку... Ну й час старту. Тре з Віктором порадитись.....в нього теж є якісь строки приготування і таке інше.

В якому формати проводити пробіг ? Просто звичайна покатушка - без напрягу, чи щось утнути дорогою. Там , після Веролюбівки відразу повертаємо вліво, невеличкий підйом. Можна влаштуати "ап" асфальтом. Часу займе небагато ...а емоцій буде вдосталь.

Але все це- після того, як буде достатньо бажаючих провести цю справу. Я розумію, що можна просто вказати " буде так"...але все ж таки заявлено відкриття, а не пробіг.

Ну щоб багато не розвозити..... Потрібно мабуть опитування зробити серед потенційних учасників? Але все одно будуть питання що й як і де ? ))

Тому зробити декілька пунктів..

...паралельно все втрясти з "зацікавленими" ( Віктор і тими хто категорично проти, які будуть відразу там на місці знаходитись). Це не означає що вони не такі якісь... просто хтось розраховує сили і можливості...початок сезону... ще додому їхати... пацани на ВМХ... мабуть теж будуть. Також своя програма у туристів зі спуском з гори.. вони теж мають знати що й коли....

Хоча відкриття вело сезону biggrin

Робити це потрібно до вечора п'ятниці, коли має бути вже конкретний викладений план, розписаний - Що ? Де? Коли?.
 
GADДата: Середа, 22.04.2015, 08:23 | Повідомлення # 11
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Трохи про погоду :

http://rp5.ua/%D0%9F%....6%D1%96

можна ще у вікно глянути biggrin
 
VICTOR787Дата: Середа, 22.04.2015, 08:38 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
если будет погода в норме и с работы отпустят, то обязательно буду

Повідомлення відредагував VICTOR787 - Середа, 22.04.2015, 08:38
 
HiEnДата: Середа, 22.04.2015, 08:39 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Цитата GAD ()
Питання, це той час коли починається

Точный план обсуждается и согласовуется. Окончательно будет выложен сегодня/завтра.
Остальное в ЛС.
 
GADДата: Середа, 22.04.2015, 08:41 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А опитування зробиш ? В групи можна кинути, щоб напевно знати , чи лежить до цього в народу .. чи може...й не заморочуватись з цим ?
 
HiEnДата: Середа, 22.04.2015, 09:03 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
GAD, Сделаем! wink В группе у Веломамы добавь опрос wink

Повідомлення відредагував HiEn - Середа, 22.04.2015, 09:22
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Вверх