П`ятниця, 26.04.2024, 14:00
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
GADДата: Середа, 22.04.2015, 09:07 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
От це чудово! Нехай народ скаже своє слово, а там будемо робити...чи ні.
 
britiy87Дата: Середа, 22.04.2015, 10:36 | Повідомлення # 17
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
По поводу Мирного - мне сказали что у него на этих выходных какое-то мероприятие. Он будет участвовать. Поэтому на покатушках не будет. А по поводу пробега - я не против покататься. Тем более по данному маршруту еще не катался
 
GADДата: Середа, 22.04.2015, 18:28 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
За цілий день особливого ентузіазму в плані голосування "за" ( ВЕлопробіг в день відкриття ВЕлосезону). Хоча ще не вечір і не всі мали змогу вповні ознайомитись з цією логічною ідеєю. Спробую викласти ще пару деталей.

Не потрібно робити старт на зупинці в Семенівці. Його потрібно робити в Білокузьминівці. Чому саме там?

1. Довжина маршруту зменшується biggrin ( частка дороги, від одного старту до пропонованого більш завантажена транспортом, свійською птицею і їх хазяями)

2. Комунікація з групою, яка базується на місці приготування обіду та інших "урочистостей" (і де планується фініш пробігу) краща, все під рукою. Приїхали- хтось наліво ( "на кухню") , хтось - направо ( на пробіг).
( направо й магазин, якщо хтось не в курсі biggrin )

3. Біля колонки можна поповнити запас води.

4. Скинути зайвий вантаж тим, хто прямує "на кухню" і вони його люб'язно туди відвезуть (маю надію). З собою лишити запаску і найпотрібніше.

5. Ті, хто буде куховарити зможуть прикинути кількість тих, хто має бажання обідати і таке інше. А ті, хто вийде на маршрут, в містах зустрічі з учасниками з інших міст ( Констаха і Бахмут) повідомляють на кухню додаткові цифри телефоном.

Можна ще додати пунктів ...але то вже дрібнички. Головне, щоб потенційні учасники зголосились на це. Тим хто долучається на маршруті вибору нема ( з Констахи їхати цим маршрутом цікавіше і мабуть легше).

І не підняли в опитуванні питання про можливі ( невеличкі ) змагання під час пробігу. smile
 
NatikДата: Четвер, 23.04.2015, 13:42 | Повідомлення # 19
Далека й найближча.
Група: Модераторы
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Прочитав об открытии сезона, возникают ряд вопросов, а именно:

Что конкретно будет происходить в 11:00?

Почему старт именно в 9:30, чем это продиктовано?

Какой возрастной критерий участников и будут ли принимать участие девушки?

Как быть если нет паспорта, например: дети?

Знакомые с Краматорска интересуются о спуске с горы с веревками , страховками и т.д. и т.п., что значит "т.д. и т.п."? Какова гарантия безопасности и кто несет за это ответственность?

Интересно какие конкурсы и соревнования?

Какие призы, связанные с велосипедом или что то съедобное?

Настораживает термин "крепкий горячительный чай", если это то , о чем я думаю- зачем это анонсировать?

Считаю, что опрос на 26" , немного не конкретный. А именно : вопрос буду принимать участие в пробеге или нет, можно расценить как, буду там или нет. Одно дело просто там находиться и наблюдать или же принимать непосредственно участие в пробеге. Глядя на маршрут, по которому будут добиратьсяи из Константиновки, он пролегает по маршруту пробега. Я правильно понимаю - все равно необходимо будет ехать по маршруту пробега?
 
GADДата: Четвер, 23.04.2015, 17:54 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Спробую відповісти.

Але це буде - версія від мене.

Про 11:00 я теж запитував. Відповідь мені не відома, гадаю це щось середнє smile Мабуть обід точно в 11 не почнеться. Тому питання про старт о 9:30 теж має бути як і відповідь на нього... Я б зробив його о 10:00, так і зібратись можна, без нарікань типу "чому так рано" і перейматись що хтось не встигне.. час був )

В обговореннях приймали участь особи прекрасної статі, а от чи вони будуть - покаже час. Принаймні, кожного разу вони були раніше biggrin

Про наявність паспорту в дітей ( вірніше його відсутність у молодших учасників) нічого не скажу... ну мабуть ніяк не бути.. нема й нема biggrin

Все що пов'язане із "скалодромом" - точно не до мене. Маю надію на ці питання зможуть відповісти більш компетентні люди. А моя думка така- не впевнений не приймай участь... це не "обязаловка"

На всі інші питання має пролити світло обіцяний " окончательний варіант" , чекати залишилось не багато - максимум 5 годин.

А про участь в пробігу учасників з Костянтиновки- скажу так: вони всі приймуть в ньому участь, через те, що їхати їм доведеться саме цим маршрутом до "кухні", як це вже було одного разу. Ну хіба що хтось буде їхати трасою до Дружківки а портім ( після саду ) як і ми всі.... Хоча є варіант що можуть поїхати з Веролюбівки навпроти пробігу , на зустріч але це не так цікаво...хоча й в двічі коротше мабуть..

Час покаже .
 
TOXICДата: Четвер, 23.04.2015, 19:21 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Будет ли машина сопровождения?
 
GADДата: Четвер, 23.04.2015, 20:07 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гадаю що не буде, про це навіть і не згадувалось.
 
britiy87Дата: Четвер, 23.04.2015, 20:39 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Для тех, кто едет из Дружковки 26.04.2015 в 8:00 планируется сбор возле Большого самолета. В этом месте планируют собираться те, кто будет лазить по скалам. В велопробеге они участвовать не будут. Планируемое время прибытия к 10:00 часам в Белокузминовку. Если есть желающие составить компанию в дороге до Белокузминовки - милости просим присоединяйтесь. Чем нас больше - тем веселее будет поездка...
 
HiEnДата: П`ятниця, 24.04.2015, 11:57 | Повідомлення # 24
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
ВНИМАНИЕ!
ВЕЛОПРОБЕГА В ДЕНЬ ВЕЛООТКРЫТИЯ 2015 НЕ БУДЕТ!!!

по причине полного отморожения ведущего группы, который, собственно, и предложил покатушку. По сему собираемся непосредственно на месте проведения мероприятия к 11.00, далее по программе:


План мероприятия:
11.00 – Регистрация участников мероприятия/сбор взносов на месте проведения, торжественная часть.
11.30 – 13.00 – Культурно-массовые мероприятия:
1. Гонка с раздельным стартом (призы за I, II, III места)
2. Командная эстафета (призы участникам команды-победителя):
2.1. Бег с препятствиями – 100 м.
2.2. Велогонка с препятствиями – 200 м.
2.3. Выполнение задания.
13.00 – Обед
14.00 – Культурно-массовые мероприятия:
3. Перетягивание каната
4. Взвешивание велосипедов без велосипедистов
5. Скоростной спуск с меловой горы по веревке со страховкой

До скорой встречи!
 
GADДата: П`ятниця, 24.04.2015, 12:37 | Повідомлення # 25
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Насмішив нас в чергове HiEn, biggrin

Отже. План на неділю - коли має відбутись відкриття велосезону.

Я не буду розповідати що будуть робити туристи і на який час вони збираються. Також не буду повторно тут писати те , які плани в "кухні" - це не моя парафія.

Скажу про велопробіг...

Плануємо стартувати в Білокузьминівці (біля колонки). Старт - 11:00. Всі ті, хто має бажання долучитись до нього, дістаються до місця старту як їм буде зручно. Виключення для учасників з Костянтинівки і можливо Артемівська, вони долучаються до нас вже на маршруті, в тих місцях, де їм зручно. Для тих, хто буде їхати з Дружківки ( не туристи, і не "кухня") повідомляю - їдемо маршрутом від "Фуршету" до "малого", далі через Торецький , до траси, перед заправкою вгору smile

Стартуємо у 9:30 від Фуршету.

Телефон для зацікавлених осіб 0506066857 ( Костянтинівка, Краматорськ, Артемівськ)

Цей графік узгоджено з Віктором.

В невеличкому пробігу приймають участь лише ті, хто цього бажає (ті , хто проголосував в опитуваннях, за що їм велика дяка)

А що до "отмороженія" у товариша HiEn, я час на вибачення і спростування своїх занадто гарячих слів... і велике прохання довести мою думку до велотовариства у зручний для нього спосіб. (хронологія "розмов" в мене збережена ( так , на всяк випадок) smile

Гадаю нічого воєнного нема.
 
TolarДата: П`ятниця, 24.04.2015, 16:11 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
От повара Вити:

Сообщаю о замечательном нововведении!
Впервые на подобных мероприятиях!
В состав общака (20 грн) входит стоимость обеда (10 грн), следовательно, участники, не изъявившие желания отведать гороховый суп от наших поваров, за обед могут не платить.
Дамы и господа, это социализм!!!
 
GADДата: П`ятниця, 24.04.2015, 16:30 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Новина від "кухні" .

Віктор офіційно повідомляє про те, що його обід коштує 10 (десять ) гривень !

Гадаю , тепер потрібно буде везти додатковий котел.. 10 гривень за смачний суп ( чи що там буде) та після покатушки ! Не треба заморочуватись з тормозками !

Я особисто візьму все одно... ( дієта ) biggrin

Поки писав це повідомлення Tolar встиг свою версію викласти...... Це не просто соціалізм- це плюралізм думок )))
 
GADДата: Субота, 25.04.2015, 12:17 | Повідомлення # 28
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
УВАГА!

Завтра в запланованих заходах має бажання прийняти участь monsieur ( Сергій) . Ви його могли бачити ( ті, хто був присутній на велопробігу 18 квітня.

ЯК ВІДБУВАВСЯ " ОТКРЫТЫЙ ГОРОДСКОЙ ВЕЛОПРОБЕГ. Г. ДРУЖКОВКА"

Справа в тому, що йому досить важко буде пересуватись на своєму транспортному засобі вгору і (особливо) спускатись вниз. До того ж подолати всілякі перешкоди, у вигляді залізничних рейок, дренажних канав, всіляких вузьких місточков , та й просто якщо пісок глибокий або дрібне каміння, ну й таке інше.

А враховуючи швидкість його пересування-йому потрібно буде їхати значно раніше всіх інших учасників. Наодинці їхати важче, проблематично і не весело. Тому - ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ до всіх хто буде його бачити на маршруті ( мабуть до саду від путєпровода він дістанеться самостійно, там з ним мало хто зустрінеться), особливо на підйомі і головне на спуску... ДОПОМОГТИ йому подолати цю дистанцію.

Не всі змогли, не всі мали бажання бути 18 квітня біля ДП в таку погоду... а він підтримав і приїхав. Давайте допоможемо йому завтра, в сонячний і теплий день.

Не полінуйтесь записати десь його телефон (на всяк випадок) 0995166726 Хто має можливість - поширите інформацію.
 
NatikДата: Субота, 25.04.2015, 15:43 | Повідомлення # 29
Далека й найближча.
Група: Модераторы
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Tolar, а что такое "общак" в данном контексте?
 
GADДата: Субота, 25.04.2015, 17:21 | Повідомлення # 30
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гадаю тобі вже ніхто ні про що не скаже ... mission accomplished biggrin
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Вверх