Субота, 20.04.2024, 00:21
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Велофорум » Покатухи » 2014.03.29 - Открытие сезона. Белокузьминовка.
2014.03.29 - Открытие сезона. Белокузьминовка.
VICTOR787Дата: Субота, 29.03.2014, 00:05 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
GAD, спасибо))))))
 
TolarДата: Четвер, 03.04.2014, 21:17 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Ежели кто не в курсе, перенесли на воскресенье 6 апреля...
 
GADДата: П`ятниця, 04.04.2014, 11:41 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякуємо за... на жаль ми вже на неділю запланували покатушку ....
 
TolarДата: Субота, 05.04.2014, 07:12 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Цитата GAD ()
Дякуємо за... на жаль ми вже на неділю запланували покатушку ....


Виталий, пожалуйста, не подумайте я я преглашаю лично Вас (потому что это не так). Удачной Вам покатушки. Тема создана для информации людям, которым интересно данное мероприятие...


Повідомлення відредагував Tolar - Субота, 05.04.2014, 07:13
 
GADДата: Субота, 05.04.2014, 08:50 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я взагалі нічого такого й не думав... дарма Ви переймаєтесь. Якщо Вам особисто потрібні якісь більш аргументовані відповіді, які б підтвердили відсутність в моєму ( наведеному Вами повідомленні) будь якого натяку на те , що я мав подумати що звертаєтесь Ви особисто до мене - я можу їх надати biggrin

А так ... зовсім ні я й не мав думки, що Ви особисто можете мені запрошення надсилати в публічній темі, яку Ви особисто й зробили. Навпаки гадаю для такого є "лічка", телефон, "передати через"... от було б запрошення ... особистого плану.

Прошу звернути увагу на Тему, тут teopros запропонував зробити досить цікавий ( йому й мені і тим хто приєднається) виїзд.

Прошу звернути увагу ( можливо не особисто Вам а тим кому цікаво звичайно biggrin ) на дати написання повідомлень. Можу самостійно зазначити що ваше повідомлення про чергове перенесення вже нікому не потрібного "аткрытия" ( як такого..... Цікаве проведення часу це я розумію, смачно поїсти- теж класно, гарна кампанія - тільки "за", але відкриття...ну трохи вже нав'язло на зубах....через погоду там чи ще через щось...не важливо) ..так от, за великим рахунком відкрився в цьому сезоні вже кожен по своєму. А дехто його й не закривав. Але це так звісно моя особиста думка...погоджуватись з цим - справа індивідуальна.

Вибачаюсь за ліричний відступ. Гадаю зрозуміло про що я ?

А якщо по темі.... ну що ж поробиш , ну запланували ми на неділю проїхатись...на суботу ж було заплановане "відкриття" ...я ж не винен що ви його на неділю перенесли biggrin

У вас є ще час вмовити потенційних учасників змінити свої плани і приєднатись до вас ( мав на увазі до заходу). Але, задля об'єктивності я й написав цей ( дещо занудний опус) smile

Гадаю всі непорозуміння ( яких і не було smile ) Вичерпано.

І будь ласка, не думайте що я не бажаю Вам вдало провести час ( тому що це не так). Вдалого відкриття сезону, всім тим кому цікава ця тема... smile

Пи.Си.

Все ж таки , чому б не було провести невеличкий пробіг по раніш обговореному маршрути ( торішнє відкриття), було б цікавіше . Запропонуйте учасникам(хто може їхати на таку відстань, бо гадаю там і туристи будуть трохи іншого профілю, проїхатись по маршруту ( через Веролюбівку) а за цей час вже й зготується (півтори години) все що заплановано, а хто не поїде в того апетиту не буде biggrin

Але це моя особиста думка і я її не нав'язую звичайно...

Навіщо ж на відкриття і закриття сезону катати на вєліках ? smile Ще попереду стільки і вже стільки прокатано ( відповідно). Скоро ми будемо відкривати сезон за допомогою скайпу.

Не сприймайте гумор до серця, всіляких гараздів, смачного їдла, ну й таке інше.

Завтра буде пречудова погода. Повний штиль і температура до озвученого часу має бути приємною.
 
Форум » Велофорум » Покатухи » 2014.03.29 - Открытие сезона. Белокузьминовка.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Вверх