Четвер, 25.04.2024, 06:25
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
1025
GADДата: Середа, 21.08.2013, 22:16 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подорож одноденна, покриття майже 100% асфальт. Темп "прогулянковий" (любителів "урвать" і посмикати пелотон- прохання не турбувати. Запланована відстань від Кр.Лимана до Дружківки 100 км. До старту учасники дістаються за допомогою електрички ( час відправлення з Дружківки о 5: 33), зібратися потрібно учасникам на вокзалі за 10 хв. При собі мати : "перекус", ліки які потрібні особисто(якщо потрібні), одяг для відвідування "об'єктів культу"( штани для чоловіків, хустка на голову і така, щоб виходила спідниця для жінок) , щось таке що можна підстелити для сидіння на землі, внесок грошовий для участі в розмірі 30 гривень, крім цього гроші на проїзд в електричці 15-18 гривень( приблизно), якщо буде бажання щось придбати в дорозі з провізії орієнтуйтесь самі на свій розсуд щодо додаткових коштів. Традиційний ремкомплект чи запаска та одяг зважаючи на погоду.В електричку вантажимось в різні вагони. Після прибуття на місце робимо реєстрацію учасників+ кавачай ( кому потрібно). Перша запланована зупинка на маршруті на кордоні між Яровою і Святогорськом, де ми робимо перекус і з'ясовуємо з організаторами що й як ( вони нас очікують у Святогорську). Далі ми їдемо до Лаври де вантажимо всі свої речі у бус , який нас супроводжує до фінішу. Далі йде культурна програма ( точний сценарій може змінюватись незначно). Організатори влаштовують "стоянку велосипедів" (на час відвідування), забезпечують нас обідом у вигляді гарячого чаю та калорійних бутербродів. Місце обіду має бути або на перетині з трасою Харків-Ростов , або коли ми доїдемо до рибхозів. В дорозі нас буде супроводжувати медичний працівник( на всяк випадок). Фініш планується в Дружківці в районі 8-ї школи.

Пробіг заплановано на 21.09.13 ( в разі несприятливих погодних умов ( дощ, сніг, шквальний вітер...) переносимо все це на 28.09.13, за попередньою угодою.

Будуть ще доповнення до цього тексту і можливі зміни - слідкуйте.

Список учасників :



1. GAD

2. Denis

3. Kristofer

4. Макар

5. BearOK

6. VICTOR787

7. Леха

8. ВАЛЕНТИНА

9. Коля

10. Артем Тен

11. Декабрь

12. Литвиненко Владимир

13. Заграничный Анатолий

14. Фатих Юрьевич

15. Анатолій Васильович

16. Саша

17. Максим

18. Сергей

19. Павел

20. Сергей Дубовой

21. dmitriev_vg

22. popelushka

23. Денис Лященко

24. Lucas

25. Андрей Лебедев

26. Russo-Turisto

27. Александр Плужник

28. gt

29. fantom

30. Catsman

31. teopros

32. Сергей Татаркин

33. Саша КОндрат

34. Евгений Волков.

35. Сергей Дученко
 
МакарДата: П`ятниця, 20.09.2013, 19:39 | Повідомлення # 121
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Ну если у Виктора такой настрой значит все окей будет !)
Я еду в любом случае мелкая морось меня не пугает !!!
А с хорошей компанией и под дождиком весело !))) guitar
 
dmitriev_vgДата: П`ятниця, 20.09.2013, 19:40 | Повідомлення # 122
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
VICTOR787, Kristofer, полностью с вами согласен!!! Я еду при любом раскладе! Как говорится "Дорогу осилит идущий" (ну или едущий)))) )

Повідомлення відредагував dmitriev_vg - П`ятниця, 20.09.2013, 19:40
 
GADДата: П`ятниця, 20.09.2013, 19:49 | Повідомлення # 123
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Пиєднуюсь до всіх дописувачів ! От тільки ... Kristofer, краще зустрітись на вокзалі у 5:20...щоб всі встигли )))

Вважаю що в разі вдалої подорожі нам будуть заздрити, а ті хто хотів а потім не зміг чи з інших причин "перехотів" будуть кусати лікті)) Ну й якщо хтось не поїде , то продуктів буде більше !!! Що звичайне пригальмує нас але ж...ХАЛЯВА ! biggrin

А якщо без жартів - мокра дорога - додаткова увага!

Я буду їхати до вокзалу потихеньку ( планую виїхати з дому о 4:50) таким маршрутом: Від фуршету вниз до Кошевого, далі до соцгороду, повертаємо після спуску на "Льодовий торець", до чілінтани, і далі по вулиці лисого biggrin

Приєднуйтесь кому зручно . В 4 ранку я вже не спатиму ...0506066857.

...а тим часом прогноз поліпшився ще ! http://rp5.ua/%D0%9F%....6%D1%96
 
popelushkaДата: П`ятниця, 20.09.2013, 21:33 | Повідомлення # 124
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Утром поеду с вами, еще дополнительно наберу по телефону.

Ох и денек у меня сегодня выдался! Ни минуты покоя!!! Весь день согласовывала организационные вопросы: и с машиной, и с провизией и много-много всего. Особенно меня утомило мытье и сушка овощей и фруктов. Надеюсь, что завтра кто поедет останется довольным! До встрече на вокзале, или в электричке. smile
 
GADДата: П`ятниця, 20.09.2013, 21:36 | Повідомлення # 125
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я б порадив взяти запасну пару шкарпеток , на всяк випадок ..щоб ноги не мерзли, бо вологість велика... одні їдуть гріються а інші гріють )))
 
popelushkaДата: Субота, 21.09.2013, 04:38 | Повідомлення # 126
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Доброе утро! Погода тихая, так что в добрый путь! Всем благословений!!!
 
StreetRoadДата: Субота, 21.09.2013, 15:48 | Повідомлення # 127
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
ну а я просто жду фоток с поездки

Повідомлення відредагував StreetRoad - Субота, 21.09.2013, 15:48
 
VICTOR787Дата: Субота, 21.09.2013, 18:59 | Повідомлення # 128
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
1-й)))

Додано (21.09.2013, 18:59)
---------------------------------------------
все было просто супер, это были мои первые 100км за один присест! попа немного бо-бо)))
Спасибо нашим поварам за то что вкусно варят нам))) бутерброды были шикарные)))

 
KristoferДата: Субота, 21.09.2013, 20:17 | Повідомлення # 129
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Буду краток и по факту: 105 км. 6 часов за рулем. Здоровье впорядке-спасибо нервной системе.
Начну с минусов:
1 Разный темп движения(многим тяжело было подстроится- то слишком быстро то слишком медленно)
2 Когда кто-то отставал, очень тяжело было остановить колонну- все хотели попасть быстрее домой(тем самым нарушая уговор ехать всем вместе одной колонной) таким образом создавая отдельные группы
3 Участники заезда опережали лидирующих и завозили колонну по ложному пути или давали ложные ориентиры- что забирало определенное количество времени и нервов.
4 Тяжело было определится с намерениями и желаниями в Святогорске- один хочет туда другой туда(программа развлечений). Что также привело к потере времени.
5 Грубые нарушения движения в колонне- не выдержан интервал, езда в 4 ряда и по встречке, подрезы, езда без рук,-что подвергало к образованию травм или ДТП
Этого достаточно. Не для того что-бы показать недостатки, а что-бы пересмотреть и принять во внимание-.... нет не организаторам, а лично каждому. Потому-что каждый несет ответственность при участии и должен выполнять все требования и правила движения в колонне- Слава Богу что все прошло без происшествий(за исключением парня с Кр. лимана на старте). Без обид...

Ну и о приятном smile То что радовало в пути:
1 Не было дождя(Святогорские брызги не в счет) хотя прогноз обещал после обеда влажный сюрприз
2 Не смотря на погоду и все прогнозы нас собралось 33 велоучастника- я очень рад(некоторые всетаки не смогли поехать судя по предварительной записи по разным причинам)
3 Мы все влезли в электричку smile
4 Я впервые был в Святогорском храме не проезжая мимо smile , музей и отличный осенний вид с Артема-который пестрил разными красками деревьев.
5 Дорога отличная(маршрут) интересная- лес, подъемы, спуски, водоемы... Одним словом природа- она всегда радует глаз
6 ОБЕД ОБЕД ОБЕД!!! Очень вкусно и своевременно я до сих пор не голоден biggrin (Спасибо маме Натальи и сестрам из церкви за заботу)
7 Финиш! нас ожидала музыка, круг почета на стадионе школы, поздравления пастора Федора Петровича с пройденным путем и награждение значком на память.+ общее фото на память-также.

Спасибо организаторам(имею ввиду тех кто терпел, выслушивал, тратил время деньги и нервы) дабы состоялось это событие. Признаюсь для меня, было не легко- до дня старта и в сам день. Но тем не менее общая картина положительная для меня, что не делается все к лучшему cry

Хочу напомнить: В ПОНЕДЕЛЬНИК 23 СЕНТЯБРЯ состоится встреча для участников велопокатушки 1025. НА 18.00 ПО АДРЕСУ ул. Московская 230.

До встречи друзья...
 
ДекабрьДата: Субота, 21.09.2013, 20:20 | Повідомлення # 130
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
А вот и первые фото ))))

Ссылка:

http://www.ex.ua/72772872

В середине поездки есть несколько очень удачных портретов smile
 
KristoferДата: Субота, 21.09.2013, 20:29 | Повідомлення # 131
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Спасибо за архив Декабрь, и за представительство г. Краматорск, а также благодарю друзей за участие с г. Красного лиман и г. Константиновка.

Дружковка спасибо что поддержали нас также! band clap clap clap


Повідомлення відредагував Kristofer - Субота, 21.09.2013, 20:32
 
GADДата: Субота, 21.09.2013, 20:41 | Повідомлення # 132
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Нічого собі оперативність ! ! ! Оце сюрприз ! Дякую за таку послугу! Я цього разу не брав фотоапарат ( що роблю дуже рідко) а так хотілося щось побачити та показати вдома !

Про пробіг скажу так ..ми всі вчимося. Цього разу можна я не буду нічого писати в звіті... якщо хтось зможе буду радий почитати ! А мені це робити важкувато ..... іншим разом ...

Від себе зазначу :

Ми забули сказати на фінішу про те, що з нами був учасник який в свої 70 років дуже достойно тримався всю дистанцію. І потрібно привітати його окремо за це ! Всі його знають, хоча й не знайомі особисто і навіть не знають і до тепер як його звати ...

Серед нас був і Артем Тен , який теж вперше долає таку відстань я так гадаю і без особливих тренувань... Хотілось сказати пару слів про Макара... ругати не будем.... biggrin

Сьогодні він горло мабуть перевантажив! Старався як міг..молодець ! І з правилами допоміг !

Значок для Декабрь, і ще один будуть вручені при нагоді. Мабуть popelushka, знає кому і зв'яжеться телефоном.

Згадується взаємодопомога комрадів з Костянтинівки ....

Можливо я щось забув... вибачайте... smile
 
ДекабрьДата: Субота, 21.09.2013, 20:45 | Повідомлення # 133
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Да не за что, это вам большая благодарность smile
В таком формате поездки я участвую впервые, и знаете, она мне понравилась )))))
К хорошему привыкаешь быстро smile

Отдельная благодарность, что быстро погрузили мой временно покалеченный вел до обеденного привала, где я смог вернуть его в строй smile Вроде мелочь, но никто из-за меня не стал терять время, да и я (если бы всех отпустил вперед) не стал бы всех долго искать smile

Мегапозитивная поездка вышла smile
Единственное, что немного пугало, так это езда в несколько человек в ширину и пара моментов грубого нарушения ПДД smile Но все обошлось, водители попались на редкость понимающие, и спокойно ждали, пока проедет вся группа smile
 
dmitriev_vgДата: Субота, 21.09.2013, 20:46 | Повідомлення # 134
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Отличная поездка! Просто суперское настроение даже после такого длинннннннного пути! Свежий воздух, весёлое настроение, новые знакомства, даже дождик и пересечение "грязевого поля" - всё понравилось! Одно не очень порадовало - движение к колоне, и тут я солидарен с Kristofer, В следующий раз можно постараться ЗАРАНЕЕ распределить обязанности и ответственность ( Лидер, замыкающий, регламент мест посещения и время их посещения, правила движения в колоне, да и вообще правила дорожного движения!
Благодарю всех за чудесную поездку!!!!
 
МакарДата: Субота, 21.09.2013, 21:11 | Повідомлення # 135
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Я присоединяюсь к мнениям Кристофера и Вовы dmitriev_vg и от себя добавлю, что не ожидал сам ,что столько людей приймет участие , очень переживал как все пройдет !
И рад что без значительных происшествий, не смотря на некоторые нарушения и отсутствие опыта передвижения в колоне вело- народа !
Прикріплення: 9412995.jpg (127.0 Kb) · 4428396.jpg (180.5 Kb) · 7722394.jpg (194.0 Kb) · 8668460.jpg (194.0 Kb) · 4053654.jpg (87.5 Kb) · 9237560.jpg (119.1 Kb) · 2128072.jpg (96.8 Kb)


Повідомлення відредагував Макар - Субота, 21.09.2013, 21:30
 
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
Пошук:

Вверх