Середа, 24.04.2024, 08:40
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
1025
GADДата: Середа, 21.08.2013, 22:16 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подорож одноденна, покриття майже 100% асфальт. Темп "прогулянковий" (любителів "урвать" і посмикати пелотон- прохання не турбувати. Запланована відстань від Кр.Лимана до Дружківки 100 км. До старту учасники дістаються за допомогою електрички ( час відправлення з Дружківки о 5: 33), зібратися потрібно учасникам на вокзалі за 10 хв. При собі мати : "перекус", ліки які потрібні особисто(якщо потрібні), одяг для відвідування "об'єктів культу"( штани для чоловіків, хустка на голову і така, щоб виходила спідниця для жінок) , щось таке що можна підстелити для сидіння на землі, внесок грошовий для участі в розмірі 30 гривень, крім цього гроші на проїзд в електричці 15-18 гривень( приблизно), якщо буде бажання щось придбати в дорозі з провізії орієнтуйтесь самі на свій розсуд щодо додаткових коштів. Традиційний ремкомплект чи запаска та одяг зважаючи на погоду.В електричку вантажимось в різні вагони. Після прибуття на місце робимо реєстрацію учасників+ кавачай ( кому потрібно). Перша запланована зупинка на маршруті на кордоні між Яровою і Святогорськом, де ми робимо перекус і з'ясовуємо з організаторами що й як ( вони нас очікують у Святогорську). Далі ми їдемо до Лаври де вантажимо всі свої речі у бус , який нас супроводжує до фінішу. Далі йде культурна програма ( точний сценарій може змінюватись незначно). Організатори влаштовують "стоянку велосипедів" (на час відвідування), забезпечують нас обідом у вигляді гарячого чаю та калорійних бутербродів. Місце обіду має бути або на перетині з трасою Харків-Ростов , або коли ми доїдемо до рибхозів. В дорозі нас буде супроводжувати медичний працівник( на всяк випадок). Фініш планується в Дружківці в районі 8-ї школи.

Пробіг заплановано на 21.09.13 ( в разі несприятливих погодних умов ( дощ, сніг, шквальний вітер...) переносимо все це на 28.09.13, за попередньою угодою.

Будуть ще доповнення до цього тексту і можливі зміни - слідкуйте.

Список учасників :



1. GAD

2. Denis

3. Kristofer

4. Макар

5. BearOK

6. VICTOR787

7. Леха

8. ВАЛЕНТИНА

9. Коля

10. Артем Тен

11. Декабрь

12. Литвиненко Владимир

13. Заграничный Анатолий

14. Фатих Юрьевич

15. Анатолій Васильович

16. Саша

17. Максим

18. Сергей

19. Павел

20. Сергей Дубовой

21. dmitriev_vg

22. popelushka

23. Денис Лященко

24. Lucas

25. Андрей Лебедев

26. Russo-Turisto

27. Александр Плужник

28. gt

29. fantom

30. Catsman

31. teopros

32. Сергей Татаркин

33. Саша КОндрат

34. Евгений Волков.

35. Сергей Дученко
 
popelushkaДата: Середа, 11.09.2013, 20:56 | Повідомлення # 91
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Отдельное спасибо Kristofer, за то что стал для меня огромным благословением сегодня: отремонтировал мой порвавшийся туфель, чтоб я не ходила босая, а так же поделился велосипедом на вечер, чтобы я могла проверить свои физические силы.

Так же спасибо GAD и Denis, что не отказались от моей компании, и я провела классный вечер на велосипеде. Мои первые 30 км. Так что добавьте и меня в список, хотя у меня пока нет велосипеда. И я теперь смело могу поехать на самокате, как и планировала ранее biggrin
 
LucasДата: Четвер, 12.09.2013, 17:25 | Повідомлення # 92
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Я тоже планирую поехать с вами... Точно скажу через несколько дней.
Как я понял, весь путь от Кр. Лимана до Дружковки с осмотром всех достопримечательностей составит 100км или же больше... ??? Это вроде бы единственное, что меня волнует, ну а про остальное вроде всё понятно.
Но думаю стоит составить список обязательных вещей что ли и маршрут движения с остановками...
 
GADДата: Четвер, 12.09.2013, 17:49 | Повідомлення # 93
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Все буде вже сьогодні завтра. Маршрут викладаю ще тут :

http://www.gpsies.com/map.do;....cimfljp

Пограйся з налаштуваннями, гадаю все зрозумієш.
 
GADДата: Четвер, 12.09.2013, 23:11 | Повідомлення # 94
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Цікавить інформація!? Хто був найближчим часом на трасі Харків - Ростов в пункті "меморіал" (направо лісом на Сидорове, наліво в бік Хрестище) Колись на тому п'яточку зупинялись автобуси екскурсійні і стояв ларєк і пара бесідок. Потім був час коли все це знесли а тепер там щось будують дерев'яне, знов буде мабуть забігайливка. Кому щось відомо , чи є можливість там влаштувати обід ?
 
KristoferДата: Субота, 14.09.2013, 15:14 | Повідомлення # 95
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
+ Денис Лященко

Повідомлення відредагував Kristofer - Субота, 14.09.2013, 15:22
 
LucasДата: Субота, 14.09.2013, 22:13 | Повідомлення # 96
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Еду с вами. Записывайте.
У меня синий велик biggrin
 
GADДата: Субота, 14.09.2013, 22:15 | Повідомлення # 97
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну в тебе синій( в реалі) а отримуєш ти тут червоний .
 
GADДата: Неділя, 15.09.2013, 12:54 | Повідомлення # 98
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Пропоную ознайомитись ось з цим посиланням:

https://www.360cities.net/image....00,70.0

, за яким ми можемо переглянути панорами Святогірської лаври. До речі, автор - Олександр Московенко, можливо хтось його знає. smile
 
KristoferДата: Неділя, 15.09.2013, 14:46 | Повідомлення # 99
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
+ Андрей Лебедев
 
VICTOR787Дата: Понеділок, 16.09.2013, 07:52 | Повідомлення # 100
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
+ Александр Плужник

он будет с Кондратовки, на электричку сядет там у себя!
 
GADДата: Вівторок, 17.09.2013, 17:35 | Повідомлення # 101
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
У зв'язку з погодними умовами, прошу бути дуже уважними до новин в темі або в групу ВКонтакті ( http://vk.com/club_level) ...Погода поки що , не зважаючи на все дозволяє нам зробити цей пробіг. Але потрібно мати при собі на всяк випадок щось таке на випадок короткочасного дощу . Бажано щоб не важке, щоб займало місця не багато. Вологе повітря примусить вдягти щось довше мабуть за звичайні шорти..але це має бути не таке що приведе до запарення ! По собі знаю biggrin .

Зважте ще раз свої можливості, нічого поки не відміняється ! Але все ж таки треба бути готовим до невеличких несподіванок, на те вона й осінь. За прогнозом ми бачимо що вночі з п'ятниці на суботу ще буде злегка полоскати, але все припиниться до моменту старту.

http://rp5.ua/%D0%9F%....6%D1%96

Маємо надію що нічого не зміниться а якщо й буде щось змінюватись то на краще smile

Все ж таки потрібно якось самоорганізуватись за цей час у компактні віртуальні групи. Для чого це ? Щоб тримати зв'язок з організаторами комусь одному з цих груп а він в разі чого повідомляє інших про ті чи інші новини. Ну й звичайно в цій темі хтось буде до моменту виїзду ...

Можливо в когось є інші пропозиції або з особистого досвіду ...напишіть про це .
 
gtДата: Вівторок, 17.09.2013, 17:38 | Повідомлення # 102
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
хочу паехать с другом на такое растояние поеду первый рас думаю будет очень класно
 
GADДата: Вівторок, 17.09.2013, 18:21 | Повідомлення # 103
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А товариш не зареєструється тут на форумі ( сайті) ...або вкажи як його записати ... Зареєстровані пишуть свій "нікнейм"...а всі інші Ім'я та прізвище smile
 
popelushkaДата: Вівторок, 17.09.2013, 23:51 | Повідомлення # 104
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Я тоже хочу добавить от лица организаторов: на кануне выезда, в пятницу, будут закупаться продукты... и очень бы хотелось определиться с более конкретным количеством участников. Очень переживаю о тех, кто надеется присоединиться к нам, но еще не попал в список. Таковые могут остаться без обеда, и мне не очень хочется отдавать свою порцию, так как я тоже планирую ехать на велосипеде. Убедительная просьба ко всем желающим участвовать в данном мероприятии, отнеситесь к этому немного серьезнее. И те кто заходит на форум, но пока еще не зарегистрировался, и потому не может отписаться здесь, то у вас есть возможность созвониться по телефону. Надеюсь на ваше понимание, и отзывчивость!
 
fantomДата: Середа, 18.09.2013, 10:42 | Повідомлення # 105
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Всем здрасте! Еду, прапор тоже согласен! Надеюсь на погоду и положительные впечатления.
 
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
Пошук:

Вверх