Субота, 20.04.2024, 05:32
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
1025
GADДата: Середа, 21.08.2013, 22:16 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подорож одноденна, покриття майже 100% асфальт. Темп "прогулянковий" (любителів "урвать" і посмикати пелотон- прохання не турбувати. Запланована відстань від Кр.Лимана до Дружківки 100 км. До старту учасники дістаються за допомогою електрички ( час відправлення з Дружківки о 5: 33), зібратися потрібно учасникам на вокзалі за 10 хв. При собі мати : "перекус", ліки які потрібні особисто(якщо потрібні), одяг для відвідування "об'єктів культу"( штани для чоловіків, хустка на голову і така, щоб виходила спідниця для жінок) , щось таке що можна підстелити для сидіння на землі, внесок грошовий для участі в розмірі 30 гривень, крім цього гроші на проїзд в електричці 15-18 гривень( приблизно), якщо буде бажання щось придбати в дорозі з провізії орієнтуйтесь самі на свій розсуд щодо додаткових коштів. Традиційний ремкомплект чи запаска та одяг зважаючи на погоду.В електричку вантажимось в різні вагони. Після прибуття на місце робимо реєстрацію учасників+ кавачай ( кому потрібно). Перша запланована зупинка на маршруті на кордоні між Яровою і Святогорськом, де ми робимо перекус і з'ясовуємо з організаторами що й як ( вони нас очікують у Святогорську). Далі ми їдемо до Лаври де вантажимо всі свої речі у бус , який нас супроводжує до фінішу. Далі йде культурна програма ( точний сценарій може змінюватись незначно). Організатори влаштовують "стоянку велосипедів" (на час відвідування), забезпечують нас обідом у вигляді гарячого чаю та калорійних бутербродів. Місце обіду має бути або на перетині з трасою Харків-Ростов , або коли ми доїдемо до рибхозів. В дорозі нас буде супроводжувати медичний працівник( на всяк випадок). Фініш планується в Дружківці в районі 8-ї школи.

Пробіг заплановано на 21.09.13 ( в разі несприятливих погодних умов ( дощ, сніг, шквальний вітер...) переносимо все це на 28.09.13, за попередньою угодою.

Будуть ще доповнення до цього тексту і можливі зміни - слідкуйте.

Список учасників :



1. GAD

2. Denis

3. Kristofer

4. Макар

5. BearOK

6. VICTOR787

7. Леха

8. ВАЛЕНТИНА

9. Коля

10. Артем Тен

11. Декабрь

12. Литвиненко Владимир

13. Заграничный Анатолий

14. Фатих Юрьевич

15. Анатолій Васильович

16. Саша

17. Максим

18. Сергей

19. Павел

20. Сергей Дубовой

21. dmitriev_vg

22. popelushka

23. Денис Лященко

24. Lucas

25. Андрей Лебедев

26. Russo-Turisto

27. Александр Плужник

28. gt

29. fantom

30. Catsman

31. teopros

32. Сергей Татаркин

33. Саша КОндрат

34. Евгений Волков.

35. Сергей Дученко
 
МакарДата: Неділя, 01.09.2013, 22:05 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
GAD добавь еще Леху, Валю и Колю они сказали что точно будут !
 
GADДата: Неділя, 01.09.2013, 22:17 | Повідомлення # 47
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Додав ще трьох учасників з подачі Макар, . Всі претензії з приводу форми та кольору велосипедів ( зелений,"ретро", "задом на перед"), які отримали учасники адресуйте до нього . biggrin

Наступні - триколісний (дитячий), самокат.
 
МакарДата: Неділя, 01.09.2013, 22:37 | Повідомлення # 48
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Мене повідомив Володимир що є ще один учасик Максим Кононенко прошу йому видати , триколісний (дитячий), самокат !)
 
popelushkaДата: Неділя, 01.09.2013, 22:43 | Повідомлення # 49
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Так, самокат мне запишите пожалуйста, так уж и быть буду одиннадцатой.
 
GADДата: Понеділок, 02.09.2013, 07:19 | Повідомлення # 50
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Макар, , Максим Кононенко відвідує наш сайт і цей форум, до того ж і зареєстрований тут за №103, тому він має змогу й сам про це повідомити smile В групі ВКонтакті він ( дійсно ) проголосував за участь... так що, в разі чого він отримає триколісний (дитячий)...а самокат не буває триколісним biggrin До того ж це різні транспортні засоби, зверни увагу cool

А що до popelushka - давайте вже почекаємо, поки буде внесений новий учасник і самокат твій, або ти отримаєш триколісний (дитячий)....
 
KristoferДата: Понеділок, 02.09.2013, 12:43 | Повідомлення # 51
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Артем Тен тоже собирается ехать
 
GADДата: Понеділок, 02.09.2013, 12:44 | Повідомлення # 52
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вносити в список , чи як ? smile
 
VICTOR787Дата: Понеділок, 02.09.2013, 14:03 | Повідомлення # 53
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
дело движется! это радует!
 
ДекабрьДата: Вівторок, 03.09.2013, 18:18 | Повідомлення # 54
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
+ 1! smile
 
GADДата: Вівторок, 03.09.2013, 18:26 | Повідомлення # 55
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Раритети роздані ! biggrin Тепер стандартні ( синій , червоний, зелений) на черзі ! Налітай ! biggrin
 
VICTOR787Дата: Середа, 04.09.2013, 16:14 | Повідомлення # 56
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
Сегодня общался со своим другом, он сказал что тоже хочет поехать, но более точно скажет пожже!
Какую суму нужно будет внести??? хотя бы примерно? А то люди спрашивают!

Додано (04.09.2013, 16:14)
---------------------------------------------
(+2) примерно! точно будет известно позже!

 
GADДата: Середа, 04.09.2013, 16:19 | Повідомлення # 57
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Тоді додаси їхні ім'я, коли будете знати вже напевно. А суму для реєстрації вносити не потрібно. Реєстрація безкоштовна. biggrin Хіба який мені подарунок ( у вигляді монеток , які я збираю) проти цього я б нічого не мав )))
 
VICTOR787Дата: Середа, 04.09.2013, 16:27 | Повідомлення # 58
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
я имел в виду сумму денег какую нужно брать с собой? минимум?
 
GADДата: Середа, 04.09.2013, 17:07 | Повідомлення # 59
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну в кожного різні можливості )) Виходячи з цього й сума потрібна... ну за проїзд на електричці точно потрібні гроші. smile А так потрібно брати щось таке посередині між дюймовочкою і Гаргантюа. В Лимані, як перейдемо місток через залізничні колії є непогана кав'ярня,в кого буде бажання - можна підкріпитись там... Але якщо всі хто будуть кожного разу робитимуть перекуси ...то подорож затягнеться в часі.

VICTOR787, Запрошуй потенційних учасників прочитати на форумі цю тему ( а краще б зареєструватись тут) або ВКонтакті в групі. Хоч будемо бачити хто є хто )))
 
popelushkaДата: Середа, 04.09.2013, 17:33 | Повідомлення # 60
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Да, регистрация бесплатная, но тем не менее необходимо рассчитывать на следующие затраты:

1. оплата проезда в электричке 9 грн. с копейками + 50% за велосипед = общая сумма до 15 грн.
2. экскурсия в Свягорской Лавре - общая сумма уточняется (и эта сумма будет разделена на всех участников)
3. заправка машины сопровождения - данная сумма так же будет разделена на участников (общая сумма еще не точная, но думаю что примерно 200 грн., еще буду уточнять с водителем)
4. перекус в лесу (горячий чай и бутерброды и возможно что-то еще) - эта сумма не будет превышать 10 грн.

Сейчас стараемся рассмотреть различные варианты, но думаю что вся сумма не будет превышать 50 грн, а будет как можно дешевле, ведь мы стараемся снизить все до минимума. Дополнительную информацию о финансовой части я постараюсь выложить более подробно через неделю.

и еще просьба внести в список троих участников из Угледара
 
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
Пошук:

Вверх