Четвер, 25.04.2024, 23:42
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
1025
GADДата: Середа, 21.08.2013, 22:16 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Подорож одноденна, покриття майже 100% асфальт. Темп "прогулянковий" (любителів "урвать" і посмикати пелотон- прохання не турбувати. Запланована відстань від Кр.Лимана до Дружківки 100 км. До старту учасники дістаються за допомогою електрички ( час відправлення з Дружківки о 5: 33), зібратися потрібно учасникам на вокзалі за 10 хв. При собі мати : "перекус", ліки які потрібні особисто(якщо потрібні), одяг для відвідування "об'єктів культу"( штани для чоловіків, хустка на голову і така, щоб виходила спідниця для жінок) , щось таке що можна підстелити для сидіння на землі, внесок грошовий для участі в розмірі 30 гривень, крім цього гроші на проїзд в електричці 15-18 гривень( приблизно), якщо буде бажання щось придбати в дорозі з провізії орієнтуйтесь самі на свій розсуд щодо додаткових коштів. Традиційний ремкомплект чи запаска та одяг зважаючи на погоду.В електричку вантажимось в різні вагони. Після прибуття на місце робимо реєстрацію учасників+ кавачай ( кому потрібно). Перша запланована зупинка на маршруті на кордоні між Яровою і Святогорськом, де ми робимо перекус і з'ясовуємо з організаторами що й як ( вони нас очікують у Святогорську). Далі ми їдемо до Лаври де вантажимо всі свої речі у бус , який нас супроводжує до фінішу. Далі йде культурна програма ( точний сценарій може змінюватись незначно). Організатори влаштовують "стоянку велосипедів" (на час відвідування), забезпечують нас обідом у вигляді гарячого чаю та калорійних бутербродів. Місце обіду має бути або на перетині з трасою Харків-Ростов , або коли ми доїдемо до рибхозів. В дорозі нас буде супроводжувати медичний працівник( на всяк випадок). Фініш планується в Дружківці в районі 8-ї школи.

Пробіг заплановано на 21.09.13 ( в разі несприятливих погодних умов ( дощ, сніг, шквальний вітер...) переносимо все це на 28.09.13, за попередньою угодою.

Будуть ще доповнення до цього тексту і можливі зміни - слідкуйте.

Список учасників :



1. GAD

2. Denis

3. Kristofer

4. Макар

5. BearOK

6. VICTOR787

7. Леха

8. ВАЛЕНТИНА

9. Коля

10. Артем Тен

11. Декабрь

12. Литвиненко Владимир

13. Заграничный Анатолий

14. Фатих Юрьевич

15. Анатолій Васильович

16. Саша

17. Максим

18. Сергей

19. Павел

20. Сергей Дубовой

21. dmitriev_vg

22. popelushka

23. Денис Лященко

24. Lucas

25. Андрей Лебедев

26. Russo-Turisto

27. Александр Плужник

28. gt

29. fantom

30. Catsman

31. teopros

32. Сергей Татаркин

33. Саша КОндрат

34. Евгений Волков.

35. Сергей Дученко
 
GADДата: Середа, 21.08.2013, 22:27 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З середини літа час від часу ми торкалися теми майбутньої осені. Мене особисто дістає літо з кінця липня в плані присутності в повітрі пилку амброзії, і я з нетерпінням чекаю вересня , в якому ще мало дощів але вже не так спекотно. Цього року вересень співпадає з відпусткою..тому як кажуть сам Бог велів...



...Тепер до діла після ліричного вступу. На вересень запланований ( крім всього іншого) пробіг на честь Хрещення Русі. От ми й взяли в назву теми саме таке число, яке означає ( для тих хто не в темі) не відстань , яку ми збираємось подолати а число років які минули з тієї події. А довжина маршруту і все таке інше ( маю надію ) скоро з'являться тут.

Перше повідомлення зробив технічне , в якому будуть вказані "похідні положення" і ( традиційно ) список учасників. Які, за моїм переконанням мають бути. Отже до зустрічі 24 серпня....... там ( якщо все буде гаразд) ми зможемо отримати першу офіційну інформацію.
Прикріплення: 3801429.jpg (45.5 Kb)
 
VICTOR787Дата: Четвер, 22.08.2013, 20:46 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
Очень интересно!
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2013, 10:40 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
24.08.13 Під час велопробігу "Стежками Олекси Тихого" присвяченому до Дня Незалежності, всім учасникам була роздана об'ява- запрошення на вересень.



Чекаю з нетерпінням вже цього дійства ! кажуть буде виготовлено спеціальний значок чи щось таке подібне !

Такого ще не було ! Обов'язково потрібно там бути... я уявив це прямо зараз..і запах хвойного лісу і шурхіт листя під колесами....

Список учасників почну із себе . smile Хоч раз я перший !
Прикріплення: 9060180.jpg (249.8 Kb)
 
DenisДата: Понеділок, 26.08.2013, 10:54 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Я тогда буду вторым. Добавь меня тоже в список.


...додав...
 
KristoferДата: Понеділок, 26.08.2013, 12:39 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Третий не лишний- в этом случае smile , если возьмете я тоже поеду. pioneer я готов!
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2013, 12:50 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гаразд! Їхатимеш на зелененькому ))) На сьогодні залишилося ще два ! ))) Поспішайте !
 
KristoferДата: Понеділок, 26.08.2013, 12:53 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Спасибо,но я предпочитаю оранжевый оттенок.
 
popelushkaДата: Понеділок, 26.08.2013, 12:55 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
а у вас есть прокат, так чтоб хоть несколько км с вами? например от Кр.Лимана до Святогорска?

и если все таки можно, то я бы предпочла синенький smile


Повідомлення відредагував popelushka - Понеділок, 26.08.2013, 12:56
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2013, 12:58 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Спробуємо влаштувати, якщо буде гарантія що транспортний засіб не потреться у "багажному відділенні" без використання )

Але тоді тобі прийдеться їхати з нами на старт!) Синенького не вийде ( в реалі) тільки фіолетовий... smile

Kristofer, "нічого я не знаю" - третім їде зелений ( див. повідомлення №1) biggrin
 
popelushkaДата: Понеділок, 26.08.2013, 13:07 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
ну на старт ехать согласна, а вот гарантировать сохранность транспорта врядли смогу, даже не потому что он может поцарапаться в машине, а еще и потому что могу где-то свалиться по дороге wacko
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2013, 13:14 | Повідомлення # 12
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Те що в дорозі - це така справа. А от в машині тре умотати ,закутати чимсь. Взяти якусь м'яку шмату.
 
popelushkaДата: Понеділок, 26.08.2013, 13:23 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Вот дожилась, что пришлось воспользоваться гугл переводчиком, чтоб понять что же такое - шмата. Ну думаю что с этим проблем не будет, укутаю як малу дитину. yes
 
GADДата: Понеділок, 26.08.2013, 18:40 | Повідомлення # 14
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Давайте ближче до справи!

Як показує досвід , часу завжди не вистачає. В даному випадку ще й багато яких нюансів додається.

1. Відстань більш менш серйозна.

2. Потрібно знати мінімальну , оптимальну і бажану кількість учасників.

Давайте затримаємося і приділимо увагу пункту №2

Мінімальна - це та , за якою марафон відбудеться а це значить що ми маємо знати кількість учасників яка потрібна. Організатори теж ставлять перед собою якісь цілі. І розповідати потім , що все відбулося а учасників було 7-8 ...якось не солідно , треба з цим погодитись.

Про максимальну кількість не йдеться..гадаю це зайве. smile

А от про оптимальну можна трохи згадати, зрозуміло -вона більша за необхідний мінімум.

Наступне питання, повинне виходити з кількості учасників. це розмір стартового внеску. Чим більше учасників ( від мінімуму до оптимальній кількості) тим менший внесок. Але й він потрібен не захмарним бути, щоб не відлякувати. А це значить , що потенційний учасник повинен зважити на те що за визначену суму він отримає полегшене проходження маршруту і достойно поїсти. А це значить, щоб не виникла думка що за таку ( визначену суму) він би й самостійно зміг відправитись у подорож....

Але все це теорія. Тому потрібно перейти як найшвидше до справ практичних. Слово організаторам. Потенційним учасникам теж не заборонено висловлюватись !
 
VICTOR787Дата: Понеділок, 26.08.2013, 22:46 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
Вопрос 1: Как мы с велосипедами попадем в Красный лиман? Я так подозреваю на электричке?!
Вопрос 2: Туда пускают с великом?
3: Сколько стоит проезд свеликом?
4: Примерное время прибытия на старт?
5: Сколько займет времени поездка?


Повідомлення відредагував VICTOR787 - Понеділок, 26.08.2013, 22:50
 
Форум » Велофорум » Покатухи » 1025
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Вверх