П`ятниця, 29.03.2024, 08:55
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » Гипсовая шахта "Харьковская" (Покатушка в гипсовые пещеры под Артемовском)
Гипсовая шахта "Харьковская"
BearOKДата: Вівторок, 06.08.2013, 13:17 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
+++++ ОБЪЯВЛЕНИЕ О ПОКАТУШКЕ
ГИПСОВЫЕ ПЕЩЕРЫ - ШАХТА "ХАРЬКОВСКАЯ"
Покатушка на гипсовые пещеры под Артемовском. Планируемая дата заезда 11.08.13. В пещерах красиво, темно и загадочно smile

Маршрут тут http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pisvnkipdhmvyohq

Приблизительное расстояние 32.8 км (в о одну сторону). Практически вся дорога грунты.

ВНИМАНИЕ: очень велика вероятность что будут места вообще без намека на дорогу(трасса проложена по снимкам с гугла). Есть возможность взять с собой лодку(старую, потрепанную, но рабочую), с целью поплавать по затопленным залам, но тащить ее на горбу я один не буду(около 15 кг), поэтому если все едущие согласятся меняться, я ее возьму, если нет - довольствуемся пешими прогулками по местам без воды. Брать лодку или не брать - отписываемся в комментах. Все, кто собираются ехать, также отписываемся ниже в комментах.

С собой: еда, вода, фонари(проверенные и заряженные). Вопросы и предложения - ниже в комментах. Планируемое время старта 06:30(из Константиновки).

План такой: старт, движение по маршруту, прибытие, питание, путешествие по пещерам, обратная езда.

Во сколько вернемся не знаю даже приблизительно, т к сам туда еду первый раз...

СПИСОК ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ:

1. BearOK

2. Denis

3. GAD

4. teopros

5. Kristofer

6. Ben4ik

7. fantom

8. Макар

9.mgdzs

10. Леха

11. Коля

12. Валентина

13. andy
 
GADДата: Середа, 07.08.2013, 12:54 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
А ти уявляєш в який час потрібно прокинутись щоб встигнути на старт !?



А ще треба пам'ятати що нам необхідно буде ще й додому повертатись ( відстань в один кінець 48 км.) А з Костянтинівки ( якщо не помиляюсь) 33 км. , тепер додай дорогу до старту з Констахи + зворотній напрямок. я розумію що всі ми амбали ( не факт що всі такі будуть їхати) але чому не зробити легшим маршрут ?

До речі повертатися можна трасою вниз до залізничного вокзалу і відразу піднятися на Ломоносова а тоді селами додому.
 
KristoferДата: Середа, 07.08.2013, 12:55 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
5.30 выехать, на сколько я знаю ты любишь рано вставать smile
 
GADДата: Середа, 07.08.2013, 13:00 | Повідомлення # 18
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Люблю прокидатись рано ( щоб глянути на годинник і балдєть від того , що можна ще скільки то поспати) але не вставати biggrin
 
МакарДата: Четвер, 08.08.2013, 01:35 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Костя какая там Дружковка !))) Надо писать читатели форума и делать репосты с объявлением , а ты даже свой аккаунт контакта удалил !
Я в прицепе не против могу 11 но желательно конечьно 10 августа !!!
 
DenisДата: Четвер, 08.08.2013, 02:46 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Мне в принципе всё равно когда ехать 10 или 11. Надо только решить где встречаемся с Константиновкой?
 
GADДата: Четвер, 08.08.2013, 07:32 | Повідомлення # 21
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Макар, вищевказаний ваш візаві, говорячи в своєму пості "Дружковка" мав на увазі читачів і учасників форуму які мешкають в Дружківці, тобто не костянтинівці. А докричатись до всіх дружківців ( і тут ти правий) краще у вікно звичайно, ну якщо передбачено не виходити з квартири ...

 
BearOKДата: Четвер, 08.08.2013, 10:19 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Давайте все таки сделаем так - встретимся уже на пещерах. Дружковка поедет своим маршрутом, Константиновка своим. А там свидимся и пообщаемся. Назад как ехать решим по месту. Лодку решено брать, главное, чтоб поехали все те, кто выразили желание. Если нас будет меньше трех - то лодку не беру(иначе помрем по дороге туда :). Без лодки все равно поедем! Лодку вообще еще проверить нужно, т к пользовались последний раз лет 5 назад smile Ориентировочное время встречи на пещерах с 09:00 до 10:00 Кто будет раньше, разведает где ларек с едой и питьем :)))) А там созвонимся...
 
GADДата: Четвер, 08.08.2013, 17:46 | Повідомлення # 23
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Про воду... Маршрут не знайомий для нас і місць де можна набрати ми не знаємо. Тому пропоную взяти із собою крім всього іншого , корисного і такого що може знадобитись, якусь кількість грошей. Хоч і не знайомий але не в пустелі ж їдемо- гадаю буде де придбати.
 
teoprosДата: Четвер, 08.08.2013, 18:04 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Если поедем через Часов Яр, то там есть базар где все можно купить и столик с лавочками где можно сесть и перекусить. Я там часто бываю и те места хорошо знаю.
 
BearOKДата: Четвер, 08.08.2013, 18:07 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Цитата (teopros)
Часов Яр, то там есть базар где все можно купить и столик с лавочками где можно сесть и перекусить.


покушать - это правильный подход!!!
 
GADДата: Четвер, 08.08.2013, 19:13 | Повідомлення # 26
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


Пам'ятаю і я Часів Яр зразку 2009 року - парк за клубом

Аж запахло свіжими помідорами !!!)))

Прикріплення: 4919962.jpg (296.9 Kb)
 
DenisДата: Четвер, 08.08.2013, 22:23 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Дааа, я тоже помню мы тогда основательно перекусили.
 
GADДата: П`ятниця, 09.08.2013, 17:52 | Повідомлення # 28
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
З Дружківки стартуємо о 6 ранку , від МАЛІ ( "МАЛОГО ЛІТАКА").... biggrin . Перша до заправка в дорозі водою в Білокузьминівці, там же й магазин знаходиться але чи працюватиме. Гадаю що купувати там немає сенсу щось ..зайвий тягар тільки везти... перепочинок в Часів Ярі, там і ..кому це буде потрібно.



Ліхтарі ( в кого є) знадобляться !!! А ще подбайте про взуття ... вода там досить холодна.
 
teoprosДата: П`ятниця, 09.08.2013, 18:57 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Так в воскресенье едем?
 
GADДата: П`ятниця, 09.08.2013, 18:59 | Повідомлення # 30
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Звичайно ж в неділю ) Багато хто через це їде ... бо в суботу не можуть.
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Гипсовая шахта "Харьковская" (Покатушка в гипсовые пещеры под Артемовском)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Вверх