Четвер, 28.03.2024, 21:36
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Велофорум » Покатухи » ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (Традиційний велопробіг ( і це не може не тішити;) ))
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
GADДата: Четвер, 01.08.2013, 12:43 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


Дружківка збирається біля МАЛІ ( малий літак) smile о 8:30

Старт вказано вище . Фініш у Ол.Калинове

Відстань: 28 км.

Дорога 50/50 асфальт - грунт ( якщо буде мокро є запасний варіант суто асфальтовий)

Аптечка й медицина будуть.

Є можливість купання можна взяти для цього все необхідне.

Супровід машини - речі можна скинути зайві.

Бажана наявність велошлема.

Перед стартом буде реєстрація учасників.

Підбиття підсумків і нагородження на пляжу перед чи після кулешу.

Культурна програма.

В кого які думки конструктивні - прошу висловлюватись.

СПИСОК ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ :

1. Kristofer

2. VICTOR787

3. Denis

4. mgdzs

5. GAD

6. fantom

7. Макар

8. Коля

9. Леша

10. Валя

11. Ben4ik

12. StreetRoad

13. BearOK

14. Безбородько Олег

15. Влад Бондаренко

16. Алекс Кириченко

17. Сергей Дученко

18. mgdzs ( від нього хтось)

19. Андрій

20. teopros
Прикріплення: 1321049.jpg (364.9 Kb)
 
VICTOR787Дата: Четвер, 22.08.2013, 21:46 | Повідомлення # 76
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
у меня здесь нечего не находит(((
завтра в инете по ищу, если время будет хватать!
 
GADДата: Четвер, 22.08.2013, 21:58 | Повідомлення # 77
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


А тим часом в Олександро Калиновому готуються до зустрічі )

Ось де про нас написано smile

Але чому серед організаторів лише LEVEL. Можливо малось на увазі безпосереднє прокладання маршруту і збір учасників ..ну таке інше ... Тоді потрібно було приєднати ще й "26" ( за другим пунктом ).

Але то таке ...думки ...

Ось привітання до Дня Незалежності ( можливо знадобиться у вікторині biggrin )
Прикріплення: 4747359.jpg (59.6 Kb)
 
teoprosДата: П`ятниця, 23.08.2013, 12:49 | Повідомлення # 78
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Меня запишите
 
МакарДата: П`ятниця, 23.08.2013, 15:40 | Повідомлення # 79
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
я відремантував свого ровера і зробів невелічький апгейд !!! Так що готов активно зустріти день незалежності України !
 
popelushkaДата: П`ятниця, 23.08.2013, 16:11 | Повідомлення # 80
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Серега, я в тебя верю, и я знаю что ты все же в глубине души любишь Украину smile До встречи завтра!

Прикріплення: 3562756.jpg (30.8 Kb)


Повідомлення відредагував popelushka - П`ятниця, 23.08.2013, 19:06
 
GADДата: П`ятниця, 23.08.2013, 17:12 | Повідомлення # 81
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Інформація про телебачення підтвердилась - буде СКІФ ) .

Біля МАЛІ ( вранці ) буде бус ( який не знаю) місць в ньому ( крім заброньованих) нема, але щось покласти туди мабуть буде можливість.

 
popelushkaДата: П`ятниця, 23.08.2013, 23:34 | Повідомлення # 82
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 100
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Сегодня днем шла по городу, встретила подруг, которым в магазине подарили очень даже классный флажок, конечно же украинский, а они идут и думают, что за патриотизм? Вот мне и пришлось объяснять молодому поколению о том, что сегодня День флага Украины, и этот подарок в честь этого праздника. А так же пришлось им напомнить и о завтрашнем празднике. У меня тут последние приготовления, придумываю как же все таки себя украсить в честь такого дня. Ну, а всех поздравляю с Наступающим праздником и желаю хорошего старта, море позитива на маршруте и незабываемого финиша! До встречи!!! СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!!!

Прикріплення: 8569848.jpg (60.0 Kb)
 
GADДата: П`ятниця, 23.08.2013, 23:47 | Повідомлення # 83
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую за привітання з наближенням дня в який ми можемо поїсти сала ) Ціную твій гумор )))

А якщо без жартів то бажаю щоб все в нас завтра сталося а не трапилось !

Ось, наприклад як готувались до свята в Олександро Калиновому - суспільна організація ЕНЕЇДА зробила зупинку до свята ! Завтра матимимо можливість там посидіти ! Я перший фото роблю - забиваю ! biggrin

Як кажуть "до" та "після" :



Нагадаю що завтра треба буде приділити увагу просуванню в колоні в строгому порядку , щоб не перетворювати все це в череду ) Ще зауважу на те , щоб учасники перевіряли як вірно записують їхні дані в протокол. Або самі ( розбірливо і без помилок) писали б. Справа в тому , що будуть грамоти за участь надаватись. Я б таку в рамку на стіну. Тому хотілося б щоб не зіпсувалась через помилки.

Приєднуюсь до привітання із святом ! Гарної всім дороги та відпочинку ! Учасникам і тим, хто не зміг але хотів , тим хто не хотів але міг би ! Взагалі всім !

писи На всяк випадок якщо хтось трохи затримується - повідомляйте телефоном почекаємо трохи. А хто не трохи а суттєво ми чекатимемо вже на старті.

0506066857
Прикріплення: 6269035.jpg (75.8 Kb) · 1996650.jpg (50.2 Kb)
 
VICTOR787Дата: Субота, 24.08.2013, 17:23 | Повідомлення # 84
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
я уже дома, уставший и счастливый!
 
teoprosДата: Субота, 24.08.2013, 18:19 | Повідомлення # 85
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 87
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Велопробег состоялся. Спасибо всем участникам и организаторам. Все было на высшем уровне. Выкладываю фото которое назвал "За Газелью".

Прикріплення: 0994636.jpg (41.2 Kb)
 
GADДата: Субота, 24.08.2013, 22:33 | Повідомлення # 86
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну назва нехай буде , але на цієї ділянці вона ( "газель") здається була позаду ? smile Так що пропоную свою назву - цитату ( дещо змінену скоромовку) : "від тупоту копит пилюга в повітрі висить"

А що до цієї ділянки маршруту взагалі, викажу думку тих хто повертався додому через Миколайпілля - можна зробити цей маршрут ( циклічний) до траси на Красноармійськ і далі по ній а потім звертаємо ( після високовольтних стовпів) направа віі в зворотньому напрямі ( додому) .

За сухої погоди і не дуже великого скупчення людей - чудовий маршрут мав би бути)
 
DenisДата: Неділя, 25.08.2013, 00:40 | Повідомлення # 87
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Всё прошло отлично было здорово. Спасибо участникам и организаторам велопробега, и отдельное спасибо повару за кулеш было очень вкусно. specool
 
VICTOR787Дата: Неділя, 25.08.2013, 08:37 | Повідомлення # 88
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
да все было отлично, кроме дождя! Немного намокли, зато патом взяли такой темп что туча просто напросто не успевала за нами)))

Додано (25.08.2013, 08:37)
---------------------------------------------
свои фото загрузил к себе в ВК в альбом День Независимости, в группе не получилось создать альбом!

 
GADДата: Неділя, 25.08.2013, 10:11 | Повідомлення # 89
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я все думав дорогою вчора туди й в зворотньому напрямі, про щось ми забули. В підготовці біля МАЛІ я все ніяк не міг второпати щось не івистачає , і людей малувато наче б то ... Не було на старті тих кому я телефонував ( і які зголосилися їхати) трьох. Аж коли поїхали ( після старту) ми згадали що серед нас нема Ben4ik ..

А вже по приїзді додому мене раптом наче пробило - це ж не було StreetRoad surprised Якщо в першом випадку щось могло "по сімейному" не вийти... То тут ...( можливо ) щось мега- сталося. Може хтось знає ? :D

Додам фотки які були зняті ( я так гадаю) такою цікавою дівчинкою в темному в Олександро Калиновому. Розмістив їх в нашій групі LEVEL, яка ВКОНТАКТІ :

http://vk.com/album-30926097_178773228

До речі там зручно це робити і це вирішує проблему розміщення великих фото та галерей на сайті нашому. Просто виставляти там і вказувати посилання.

А ось що було там до самої ночі : http://vk.com/album-30926097_178774662

Цитата від Андрія Тарамана : " ...Прийшов додому о 22:55 , а дискотека ще гудить ... "

Звісно ми мали б можливість все це побачити якщо б залишались там далі , або перенесли час старту.

На фотах можна помітити у вирі святкування одного з учасників нашого велопробігу ( на сцені також) Сергія Іваніхіна.

Посилання на альбом від VICTOR787 : http://vk.com/album-30926097_178776720
 
VICTOR787Дата: Неділя, 25.08.2013, 11:56 | Повідомлення # 90
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 156
Нагороди: 4
Репутація: 4
Статус: Десь пішов
он проспал
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (Традиційний велопробіг ( і це не може не тішити;) ))
Пошук:

Вверх