Четвер, 21.09.2017, 19:50
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 8«12345678»
Форум » Велофорум » Покатухи » ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (Традиційний велопробіг ( і це не може не тішити;) ))
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
GADДата: Четвер, 01.08.2013, 12:43 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов

Дружківка збирається біля МАЛІ ( малий літак) smile о 8:30

Старт вказано вище . Фініш у Ол.Калинове

Відстань: 28 км.

Дорога 50/50 асфальт - грунт ( якщо буде мокро є запасний варіант суто асфальтовий)

Аптечка й медицина будуть.

Є можливість купання можна взяти для цього все необхідне.

Супровід машини - речі можна скинути зайві.

Бажана наявність велошлема.

Перед стартом буде реєстрація учасників.

Підбиття підсумків і нагородження на пляжу перед чи після кулешу.

Культурна програма.

В кого які думки конструктивні - прошу висловлюватись.

СПИСОК ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ :

1. Kristofer

2. VICTOR787

3. Denis

4. mgdzs

5. GAD

6. fantom

7. Макар

8. Коля

9. Леша

10. Валя

11. Ben4ik

12. StreetRoad

13. BearOK

14. Безбородько Олег

15. Влад Бондаренко

16. Алекс Кириченко

17. Сергей Дученко

18. mgdzs ( від нього хтось)

19. Андрій

20. teopros
Прикріплення: 1321049.jpg(365Kb)

GADДата: Субота, 17.08.2013, 22:47 | Повідомлення # 46
Генералиссимус
Я так гадаю ти зі мною завтра поїдеш ? biggrin

Водночас отримаєш відповіді на всі питання)

А для всіх інших доповідаю про те що знаю. Грошей на провіант не потрібно. Вода в дорозі буде. Що до приладів для поїсти.... я особисто своє візьму. Але питання завтра вирішиться і про все докладно напишемо. Значить хто завтра на тестування ( авто) на МАЛІ у 9:30 ( 2-3 можна людей).

А ще сьогодні ми обговорили деякі питання з VICTOR787 , та ( віртуально) Kristofer ....десь вдалені ( ну дуууже віртуально) чу=лось як намагався вставити свої п'ять копійок Макар biggrin

Особливо попрацював сьогодні ( не стану називати хто), за що окрема дяка та повага ..і за допомогу взагалі і за науку з тренінгом... ( але питання ще є) .

З неділі ввечері вже можливо буде розповсюджувати агітки...якщо за цей час знайдемо де роздрукувати їх.

DenisДата: Субота, 17.08.2013, 22:50 | Повідомлення # 47
Лейтенант
Група: Пользователи
Нагороди: 4
Репутація: 5
Поеду smile

VICTOR787Дата: Неділя, 18.08.2013, 05:12 | Повідомлення # 48
Майор
Репутація: 4
Думаю надо ввести ограничения по возрасту18-16 лет не моложе чтоб потом их не тащить на себе! Также надо бы написать в описание что нужно с собой брать рем-комплект и лекарства кому какие нужно!

GADДата: Неділя, 18.08.2013, 08:21 | Повідомлення # 49
Генералиссимус
І милиці( костилі), кому потрібні biggrin . Вибач не втримався ))) Твоя правда - ліки завжди потрібні, а ще наявність медичного персоналу. Ремколмплект повинен бути кожного разу в дорозі це й так зрозуміло але нагадати не зайве. Що до "тащить на себе" .... гадаю потенційні учасники розуміють куди їдуть і на яку відстань. До того ж це не перегони а подорож, тому темп буде не високий. На всяк випадок ( щось зламалось, не дай Бог) буде супровід з нами . А ще потрібна дисципліна під час руху, щоб ніхто не рисачів попереду і не ламав колону і щоб темп не порушували.

popelushkaДата: Неділя, 18.08.2013, 15:14 | Повідомлення # 50
Майор
Нагороди: 2
Репутація: 5
Цитата (VICTOR787)
Думаю надо ввести ограничения по возрасту18-16 лет не моложе чтоб потом их не тащить на себе!

Это хорошо что ты предложил обозначить начальный возраст участников, а что на счет максимума? Вспомните "День Конституции", возрастной разбег был огромный, от 8 до 72 лет. meeting

GADДата: Неділя, 18.08.2013, 15:50 | Повідомлення # 51
Генералиссимус
Сьогодні здійснили "маркування " маршруту від старту до фінішу. Катали ( як і було домовлено ) машиною від школи до Ол.Калинового. Що я можу сказати- чудовий маршрут !

Обмежена кількість машин зустрічних, красиві краєвиди ( майже весь час їхати вздовж водоймищ), постійні невеличкі "американські гірки", повороти і таке інше кроскантрійне. Дорога переважно накатана без зсувів , піску і сипучих камінців. Асфальт переважно тягнеться селами, тут можуть трапитись несподіванки у вигляді "мін" від худоби. Помітних дефектів у покритті не помічено.

Визначились із спортивним конкурсами ( місцями їх проведення) - їх буде 2 ( мінімум) по три призових місця. Ще мають бути призи від організаторів. Один точно знаю - за найкращу відповідність святу ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. VICTOR787, - увага ! biggrin

Знайшли кухарів які будуть готувати для нас страву в селі і профінансували на продукти. Домовились про зустріч на фінішу. Глянули на місце відпочинку ( біля річечки в тиньку). Машин супроводу - задекларовано 3 шт. Супроводжує одна з них точно ( дружковчан в напрямі Миколайпілля) додому.

Приготовані аптечки, питання з присутністю мед робітника вирішується.

Питання до mgdzs : - А чи не можна зробити +1 ( як в останній раз?) biggrin

Що ще?

Посуд буде одноразового використання.

Плануються кавуни. biggrin

Залишились деякі питання ( вважаю їх головними) :

1. Організація безпечного руху колони.

2. Якнайшвидше визначитися з кількістю учасників.

В кого є питання ( обов'язково smile ) , пропозиції ( терміново surprised ) , поради й таке інше ...пишіть тут.

Поширюйте інформацію і про учасників ( нових) пишіть тут або передавайте в якийсь інший спосіб.

Ввечері буде остаточний маршрут і декілька фото.

Дякую за увагу ! smile

Ben4ikДата: Неділя, 18.08.2013, 20:38 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 0
Мяня тоже запишите в участники!

GADДата: Неділя, 18.08.2013, 20:48 | Повідомлення # 53
Генералиссимус
КРИГА СКРЕСЛА ! Нарешті ми розмочили десятку !!!

БогунДата: Неділя, 18.08.2013, 21:42 | Повідомлення # 54
Рядовой
Нагороди: 1
Репутація: 0
ВЕЛОПРОБІГ !!! ПРИЄДНУЙТЕСЯ !!!
Сьогодні ми майже пів-дня досліджували майбутній маршрут велопробігу, який відбудеться 24 серпня цього року і буде присвячений Дню Незалежності України і пройде по місцям Олекси Тихого.

Олексій Іванович часто їздив по Костянтинівському району на своєму улюбленому виді транспорту - велосипеді. Він подорожував разом із своїми учнями, сусідськими дітьми. Тому саме форму велопробігу ми вважаємо самою близькою.

Маршрут стартує з Олексієво-Дружківки, по вулиці Шварова, де й досі живе жінка Олексія Івановича - Галина Устимівна. Потім Хрущовський ставок, 9-й совхоз - село Артема, Степанівка, Яблунівка і фініш в Олександро-Калиновому. На шляху пробігу будуть проміжні змагання, призи, нагороди.

В Олександро-Калиновому нас зустріне товариство Енеїда, відомий у регіоні громадський діяч Андрій Тарман, проведе селом, зробить екскурсію в сільському музеї.
Потім, як завжди, традіційний козацький куліш, поетична частина, конкурси, співи, розваги...

Всіх бажаючих запрошуємо прийняти участь у нашому національному святі!!!

Серед призів будуть книжки відомих українських авторів Василя Шкляра "Чорний ворон", Андпрія Кокотюхи "Червоний", книжки по історії України, брошури зі статтями Олекси Тихого.

GADДата: Неділя, 18.08.2013, 21:55 | Повідомлення # 55
Генералиссимус
Кому цікаво переглянути фота з тестування прошу відвідати нашу групу ВКонтакті

Маршрут виклав ось де

VICTOR787Дата: Неділя, 18.08.2013, 22:39 | Повідомлення # 56
Майор
на счет организации движения предлагаю:
надо поставить ведущего и замыкаюшего и нужно чтоб между ними была мобильная связь на случай поломки или других нюансов! Думаю ведуш впереди колонны поедет Виталик так как он хорошо знает маршрут, если он не против??!
Я могу быть замыкаюшим!!! Если не кто не против!??

Также перед стартом надо будет прочитать небольшую лекцию о безопасности движения, и еше раз напомнить людям что это не гонка а пробег где надо двигаться строго по двое соблюдать темп и дистанцию!

Повідомлення відредагував VICTOR787 - Неділя, 18.08.2013, 22:40

GADДата: Неділя, 18.08.2013, 22:53 | Повідомлення # 57
Генералиссимус
Якщо все буде як заплановано...буде 3 машини на маршруті ..одна буде попереду і в хвості теж підчищати. Але головне те щоб кожен учасник знав що потрібно їхати в своє

задоволення ..але це не значить що ІГО -ГО -ГО ми нікуди не женемось..)

VICTOR787Дата: Неділя, 18.08.2013, 23:05 | Повідомлення # 58
Майор
Ну это радует! Я уже договорился на роботе, на старт успею вовремя!

Додано (18.08.2013, 23:05)
---------------------------------------------
Завтра займусь вопросом крепления флага к велику! Вот думаю гвоздями его прибить, скотчем примотать или на клей посадить))))) (шутка)

StreetRoadДата: Понеділок, 19.08.2013, 01:36 | Повідомлення # 59
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 1
В прошлом году я что-то немного замешкался и доберался в Алексеево-Дружковку сам,этот раз я так не хочу.Откуда будет старт с Дружковки от маленького?И во сколько по времени?

Додано (19.08.2013, 01:36)
---------------------------------------------
Маршрут мне нравится!В тех местах я еще не был :-) Я в списке.Надеюсь всё получится.

GADДата: Понеділок, 19.08.2013, 07:49 | Повідомлення # 60
Генералиссимус
Вже траадиційно збираємось біля МАЛІ smile ... щоб вже о 8:30 звідти виїхати ..хоча без НАС не почнеться ))) А от якщо без когось одного...то можуть biggrin

Поширюйте інформацію будь ласка. Особливо це стосується Макар... biggrin Йому довіра більша все ж таки він "тертий калач" ну в розумінні авторитет.

Форум » Велофорум » Покатухи » ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (Традиційний велопробіг ( і це не може не тішити;) ))
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук:

Вверх