П`ятниця, 19.04.2024, 20:02
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » Вело-день в Краматорську (19.05.13)
Вело-день в Краматорську (19.05.13)
GADДата: Середа, 15.05.2013, 16:06 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов


19 мая в Краматорске состоится всеукраинский Велодень. Будет проведен большой парад по улицам города. Перед парадом будет сделана общая фотография на ступеньках возле ДК. После парада будет проведена детская гонка, а так же будут проведены конкурсы. Приглашаем всех желающих принять участие в одном из самых массовых мероприятий Украины.
При себе иметь: исправный велосипед, друзей, хорошее настроение, фару, маячок.

Организаторы: ОО "Вело Краматорск"
ОО "Федирация велоспорта г.Краматорска"

Место сбора - площадь Ленина
Общее фото - 9:30
Старт - 10:00
Маршрут(предполагаемый): пл. Ленина - ул. Социалистическая - ул. Ленина - ул. Шкадинова - ул. Парковая - ул. Социалистическая - ул. Дворцовая - ул. 19-го Партсъезда - ул. Парковая - ул. Социалистическая - пл. Ленина
Темп - парадный
Максимальная скорость движения колонны - 15км/ч


Правила поведения в колонне:
1. держим строй.
2. не обгоняем.
3. следим за обстановкой вокруг себя.
4. стараемся быть разумными при желании, что то снять на видео и фото. Помните, что ВЫ В КОЛОННЕ! И от ВАС зависит, будет завал или нет.
5. Это наш праздник и не будем его омрачать ответными выпадами на неадекватов. Не ведитесь на всякого рода возможные провокации.

Во время проведения акции запрещено: ругаться матом, курить, употреблять алкогольные напитки.

Акция не является политической, использование политической символики запрещено, полит агитация запрещена!


Пропонуємо вам вивчити та виконувати правила руху у колоні, щоб не завдавати незручностей іншим учасникам пробігу:

1. Рух здійснюється колоною у крайньому правому ряду.

2. Колона рухається без розривів і зупинок, крім випадків виникнення аварійних ситуацій і необхідного у зв'язку із цим пропуску транспортних засобів, що рухаються у перпендикулярному напрямку, а також на перехрестях у відповідності з сигналами регулювальника ДАІ, машини супроводу ДАІ, світлофора.

Забороняючі рух сигнали сигнали регулювальника ДАІ (регулювальник стоїть до вас передом або спиною, або підняв вгору руку), машини супроводу ДАІ (...), сигнали світлофора (червоне світло) зупиняють ту частину колони, яка наблизилась, але не виїхала на перехрестя. Ті велосипедисти, які уже знаходяться на перехресті під час забороняючих сигналів, можуть завершити маневр та звільнити перехрестя.

В усіх випадках голова колони чекає на хвіст.

3. Колоною керує команда координаторів, виконання команд яких є обов'язковим для всіх учасників. Команди подаються жестами та/або голосом:

- піднята вгору рука означає "стоп". На перехрестях ця команда подається таким чином, щоб розділити колону і зупинити її, не блокуючи перехрестя;

- вказівка напрямку означає "рухаємося у цьому напрямку";

- помахи у напрямку руху під час зупинки означають "рухаємося далі".

Команда, подана одним із координаторів жестом та/або голосом по рації або гучномовцю, має негайно дублюватися усіма координаторами колони усіма можливими способами.

4. Дії машини супроводу ДАІ (зупинка, старт, поворот) є керівними для координаторів та, через них, для всієї колони.

5. Повороти здійснюються у відповідності з указівками відповідального за проходження повороту координатора. Об'їзд координатор зліва заборонений.

6. Забороненими є:

- рух ближче, ніж у півтора метри від учасника спереду

- рух швидше, ніж 15 км/год - рух у більше, ніж три ряди

- усі види обгонів та перестроювання у колоні

- несподівані пришвидшення та гальмування

- виїзд за межі колони вліво та на тротуар

7. У разі виникнення аварійної ситуації (падіння учасника, поламка), найближчий до цього місця координатор зупиняє колону і вирішує аварійне питання у відповідності з обставинами. Інші координатори відповідають за зупинку колони та поділ її з метою розблокування бокових проїздів.


Джерело: http://bikeday.org.ua/ua/bikers/pravila-ruxu-v-kolon.html

Конкурсы:

1. Максимально быстро проехать отрезок пути на самой низкой передаче

2. Максимально медленно проехать отрезок пути не касаясь земли ногой и без остановок.

3. Бортирока колеса на время. Для этого потребуется дежурное колесо с резиной и камерой + насос

4. Бег с велосипедом под рукой (на себе) ))))

5. Езда с завязанными глазами на короткое расстояние. У кого получится ровнее. (травмоопасно).

6. Слалом на асфальте с поворотным столбиком (на скорость и чистоту прохождения) Сбитый столбик + 5-10 сек к общему времени


Джерело : http://forum.2-wheels.org/
Прикріплення: 3904294.jpg (91.7 Kb)
 
GADДата: Середа, 15.05.2013, 16:08 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
andy: .....

Ребята, а в Краматорск на Велодень кто-то планирует ехать?
 
HELL_KILLДата: Середа, 15.05.2013, 16:08 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
незнаю меня вчера машина сбила если найду деньги на ремонт то поеду!!
 
GADДата: Середа, 15.05.2013, 16:12 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Гадаю що неприємність невеличка, якщо справа лише в грошах на ремонт ? Якщо є про щось сказати з цього приводу - можна ТУТ
 
GADДата: Середа, 15.05.2013, 16:16 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Я ще не вирішив чи поїду. Субота робоча, а на неділю може бути в мене довгоочікувана вилазка в інше місце , з іншого приводу і не на вєлі. Хоча дощ може й завадити. sad Але саме погодні умови можуть завадити ВЕЛО- дню. Для місцевих ( Краматорськ)- ще так-сяк... а от нам туди ще потрібно дістатися.

http://rp5.ua/%D0%9F%....6%D1%96
 
StreetRoadДата: Середа, 15.05.2013, 18:13 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
устроить свой велодень в Дружковке,так как предлагали "26 дюймов" зделась его в Константиновке.
 
GADДата: Середа, 15.05.2013, 18:24 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Для того щоб це зробити в себе в місті, необхідні багато складових. Серед інших ( найголовніша ) - спроможність всіх хто має свого двох колісного друга, миттєво відгукнутися на заклик до збору. Ну хоча б всіма силами прагнути до цього...

Швидко цього зробити не вийде, до цього потрібно йти наполегливо і довго, або зробити таку собі "замануху" щоб люди навчилися збиратися. До 19 числа в будь якому разі не встигнути.

Ну а що до твоєї відповіді...я не зрозумів, чи маєш ти намір їхати в Краматорськ ?
 
StreetRoadДата: Середа, 15.05.2013, 18:42 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
я не знаю ещё,мне интереса в Краматорск ехать вообще никакого нет если чесно
 
mgdzsДата: П`ятниця, 17.05.2013, 00:10 | Повідомлення # 9
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 275
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Десь пішов
я малого повезу на гонку. Сам буду без вела.
 
МакарДата: Субота, 18.05.2013, 08:36 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Запишете меня я поеду !!!)
 
Ben4ikДата: Субота, 18.05.2013, 08:51 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Кто едет? Где и во сколько встречаемся?
 
andyДата: Субота, 18.05.2013, 20:22 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я еду в 7:50-8:00 от ДП. Желающие-присоединяйтесь.
 
МакарДата: Субота, 18.05.2013, 21:48 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Знает возле ДП в 8:00 я буду ! Я Предлога Кристоферу завтра возле Андрюхиной мастерской в тоже время !
Кто ещё едет пишите вместе веселее !!!!)))
 
andyДата: Вівторок, 21.05.2013, 21:53 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Дружковка отметилась на Велодне-2013 в Краматорске 6-ю велочеловеками. Проехали парадный круг, немного потусили, пофоткались, позаглядывали на разные велы. Организаторы заявили всего 120 человек-участников Велодня-2013 (те, кто ехал парадный круг) + детки. Так что от нас было негусто.

Додано (21.05.2013, 21:53)
---------------------------------------------
На краматорском велосайте появился фотоотчет о велодне-2013. Мы там тоже засветились. Я себе десятка два с лишним фоток скачал.

 
МакарДата: Вівторок, 21.05.2013, 23:53 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
Вот фото Выдачи грамот или вручения начальником Краматорського МВ ГУМВС полковником Забор С.Я.

Додано (21.05.2013, 23:53)
---------------------------------------------
Аndy Скинь пожалуйста ссылку Фоток с краматорского сайта !!!!
Прикріплення: 4927404.jpg (280.7 Kb)


Повідомлення відредагував Макар - Вівторок, 21.05.2013, 23:54
 
Форум » Велофорум » Покатухи » Вело-день в Краматорську (19.05.13)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Вверх