Вівторок, 19.03.2024, 07:50
LEVEL
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
GADДата: Четвер, 21.02.2013, 00:03 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вирішив створити тему про відкриття нового велосипедного сезону ! biggrin До закінчення зими залишилися лічені дні, гадаю вже час згадати першу покатушку разом з нашими сусідами з Костянтинівки та Краматорська. І чим раніше ми почнемо до цього готуватися, тим якісніше ( я так вважаю і прагну цього) відбудеться цей захід.

Нагадаю що маршрут вже готовий і він ( на мою думку ) має влаштувати всіх учасників. Навантаження особливого не буде , відстань більше символічна. Хоча на початок сезону якраз. Не кожен на той час буде спроможний подолати без особливого напрягу більшу відстань.

Прошу висловлюватися. Питання, пропозиції, поради ...щодо приблизної ( поки що ) дати, організації і всього іншого.

Переглянути маршрут ( який залишився з 2012 року ) на цій сторінці

Там можна по експериментувати з налаштуваннями і переглянути маршрут в різних варіантах. smile

ВІДКРИТТЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ( ЗА СПРИЯТЛИВОЇ ПОГОДИ) 6. 04. 13 в суботу

СПИСОК ПОТЕНЦІЙНИХ УЧАСНИКІВ

1. andy

2. MADMAN

3. GAD

4. Kristofer

5. Макар

6. BearOK

7. Denis

8. StreetRoad

9. fantom

10. Korro

11. Степан

12. Руслан

13. Коля

14. Леха

15. Goron 70Х30

16. Саня(Дружк.)

17. Коля(Донецк)

18. HELL_KILL

19. Deimos 50Х50

20. bio315
 
МакарДата: Середа, 13.03.2013, 00:08 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
........ повідомлення видалене як флуд....
 
GADДата: Середа, 20.03.2013, 23:14 | Повідомлення # 17
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Вже скоро ( нарешті ) буде тепло! Сьогодні почалася астрономічна весна

Тому вже потрібно рухатися у вірному напрямі дагагіє товагіщі biggrin . Можливо в кого є думка про те , як нам урізноманітнити покатушку. Щоб не просто проїхали. Можливо щось обговорити на фінішу ..провести якийсь конкурс. Чи просто поїсти ?

 
andyДата: Четвер, 21.03.2013, 15:35 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Прогноз на Gismeteo показывает нормальную погоду на 6-7 и на 13-14 апреля. Все, конечно, меняется, но сориентироваться можно на эти дни. Даже если просто пожевать - и то можно по-разному: сухпаек с собой или готовка там. Для готовки там нужны дрова (посадка возле ставка просматривается насквозь, там не особо много), их желательно заготовить заранее. Если шашлыки, то минимум-шампура (с комфортом-мангал), если каша или вареники, то минимум-котел с подставкой, а то и два. Картохи можно испечь. Шашлыки, само собой, дороже. Если там готовить, то кто-то должен это делать, а не катать покатуху. Это пара человеков. Как по мне-уже надо писать и выставлять в теме список участников, они до конца марта должны решить меню. Отсюда кухонный бюджет мероприятия, включая разовую посуду и пакеты для мусора "на после пикника". Я +1.

Повідомлення відредагував andy - Четвер, 21.03.2013, 17:16
 
KristoferДата: Четвер, 21.03.2013, 18:52 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Я поеду, если суббота только после обеда смогу, а воскресение с 11.00. Если что может смогу время подредактировать-пораньше. Я думаю что уже пора делать первые выезды. Kristofer+1
 
GADДата: Четвер, 21.03.2013, 18:55 | Повідомлення # 20
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Терміново зв'яжись з Макаром він саме зараз виїхав..)) biggrin

Я перше повідомлення зробив шапкою теми і воно буде доступне ( для зручності) на кожній сторінці. в ньому пишу список учасників, відповідно надходження "заявок". Прохання висловлюватися про те ,як ми будемо там їсти - своє чи готувати. час ще є..але мине 2-3 дні і покотиться як згори, не встигнемо й оглянутися)))

andy все вірно зазначив.

А що до часу ...традиційно зранку все це має відбуватися.... так що вигадай щось якось вже..в разі чого..)
 
KristoferДата: Четвер, 21.03.2013, 19:06 | Повідомлення # 21
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
На мой взгляд тащить кастрюли, и котелки не стоит. Просто каждый возьмет на свой вкус паек- а там выберем место и поедим. Да к тому же все дрова сейчас сырые- пока костер раззожем- ночь настанет. Но я не категоричен))) Как администрация скажет ok
 
GADДата: Четвер, 21.03.2013, 19:14 | Повідомлення # 22
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
biggrin .... гадаю в нас є два варіанти . Або всю справу з організації і приготування обіду бере на себе М.VIKTOR і тоді ми йдемо за планом andy або як ШЕФ скаже. А якщо ні ( не зможе прийняти участь, захоче проїхатися разом з усіма, або з якоїсь іншої причини всього корисного тряхомудрія в нас не буде)...тоді кожен бере з собою що він вважає за потрібне. Я за те щоб кожен брав самомстійно. Але й не відмовився від смачного обіду на природі..

В будь якому разі ( а гіркий досвід, пов'язаний з провіантом в нас є ) я беру з собою.
 
МакарДата: Четвер, 21.03.2013, 20:51 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 155
Нагороди: 1
Репутація: 3
Статус: Десь пішов
я согласен участвовать в открытии сезона ! cap
 
KristoferДата: Четвер, 21.03.2013, 23:13 | Повідомлення # 24
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 185
Нагороди: 5
Репутація: 7
Статус: Десь пішов
Тогда я склоняюсь ближе к воскресению. В субботу я до 2х работаю. А по поводу *всегда утром* - я думаю с 10-11 часов в самый раз- уже будет теплее ехать
 
GADДата: Четвер, 21.03.2013, 23:23 | Повідомлення # 25
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Ну це ти так вважаєш ))) Скажи краще , як постійний учасник і організатор серед "своїх"..... з ким говорив..а краще ..хто вже не проти або погодився ?
 
andyДата: Четвер, 21.03.2013, 23:33 | Повідомлення # 26
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Десь пішов
Я на готовке там вовсе и не настаиваю. Но как вариант это имеет место быть. Не знаю, согласится Витя на организацию готовки, думаю ему должно хватить 17 марта. Но если согласится-помогу чем смогу. А с собой по-любому все будут что-то брать. В одном случае больше, в другом-меньше. Культурная программа-вот вопрос...
 
GADДата: Четвер, 21.03.2013, 23:43 | Повідомлення # 27
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Так ..щоб воно не було банальним і для "галочки" а справді цікавим...або зовсім нічого ))
 
BearOKДата: П`ятниця, 22.03.2013, 15:47 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Десь пішов
Я буду. Тормозок предпочитаю взять с собой. Если кто то решит готовить - я не против, но главное, чтоб этому человеку было не в тягость. По поводу дня - для меня оптимально воскресенье, т к суббота - рабочий день sad Время начала - без разницы, но лучше наверное не раньше 10:00, главное чтоб тепло было. По поводу дополнительных мероприятий - воллейбол, футбол(я не любитель, но может кто то), фрисби, бадминтон, поделать велодеревья, прикольных фоток наклепать, обязательно пройтись по меловым скалам, короче поотрываться и отдохнуть smile Думаю, что наших человек 10 подтянется.

создал у нас в группе опрос. Посмотрим, сколько народу подтянется.

http://vk.com/26inch?w=wall-29752010_3057%2Fall
 
GADДата: П`ятниця, 22.03.2013, 19:29 | Повідомлення # 29
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 7661
Нагороди: 7
Репутація: 6
Статус: Десь пішов
Дякую ! справді цікаво !? smile
 
DenisДата: П`ятниця, 22.03.2013, 23:42 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Нагороди: 4
Репутація: 5
Статус: Десь пішов
Я тоже приму участие в открытии сезона.
 
Форум » Велофорум » Покатухи » ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСЕЗОНУ ") 2013
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Вверх